Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Szomorkodó hely

Teljesen feldúlt a délelőtt történt "esemény". Megbeszéltük pénteken a volt élettársammal, hogy kedden délután, a fejvadásznál történt dolgok után hívni fogom. Erre rámtört a vezetékes telefonomon a lakásomban és erőszakoskodik, hogy találkozzam vele. És hogy utálja magát és minek, kinek fontos ő? Hát azt hiszi, én nem kínlódom..1,5 hónapomba telt, amíg túltettem magam a kapcsolatunkon nagyjából, nagyjából sínre tettem megint magam. Ma úgy terveztem, olvasgatok, heverészek, lógok egyet itthon és aztán hétfőtől irány a nagy tavaszi takarítás a több hetes depresszió után a lakásomban. És ügyek intézése, pl. vízóra átíratás, ami fontos. Most teljesen szét vagyok esve, megint be kellett kapnom három szem Rivotrilt, pedig már napok óta nem szedtem egyet sem. Miért kellett ezt megtennie? Miért kellett rám történie, miért nem tudta a kedd délutánt megvárni, amíg hívom? Barátnőmmel beszéltem erről telefonban, azt mondta, csoda, hogy nem félek tőle, hogy idejárkál majd felcsengetni a lakásomhoz, ahogy korábban is tette még, pár héttel ezelőtt. Istenem, ha a fiamék ezt tudnák. Azt hiszik, az anyu a művelődési házban van az Egy nap egészség rendezvényen. Nem is sejtik, hogy ilyen előfordul még. Már ők is óvtak ettől az egésztől, szakítsak meg vele minden kapcsolatot. Azt hiszem, nekik van igazuk. A fiam okos férfi, szeretik egymást a feleségével, májusban jön a második unokám. Még van élet a halál előtt, ahogy Feldmár András mondja, még sínre tehetem a szerelmi életem. Miért ráz ennyire meg ez az egész történet? Teljesen ki vagyok már megint fordulva magamból. A mobilon már letiltottam, de a  vezetékes telefonon nem tudom letiltani. Szerencsére délelőtt óta nem hívott. De miért kellett elrontani a szépen eltervezett vasárnapomat? Akartam egy jót olvasni...pihenni, csak úgy lazítani. Most aztán lazítás helyett vergődés van...

képzeljétek újabban elkezdtem beszélgetni egy igazi prostituált-tal...az utcán pesten,ha arra járok

karácsonyra kapott csokit, kapott már pénzt,vagyis ő kért talán 200 ft -ot,és akartam adni neki egy telefont,de nem fogadta el....kérdeztem tőle,hogy van e barátja és eljönne e velem moziba?

tudjátok azok után amit láttam,meg amit még beígértek,nekem már 8 és nem 6 meg szinte semmi....

 

sziasztok. Szarul vagyok nagyon...csak fekszem az ágyon.  Tavaly óta állandóan fáj valamim , s emiatt nagyon gyenge és szomorú tudok lenni. 1 hete még semmi bajom nem volt. Majd jött egy rossz közérzet ,valami szomorúság féle, megint sirás, most 5 napja hasfájás, gyengeség. Néha arra gondolok jobb lenne már ha vége lenne.  Mindig fáj valamim ,valószinüleg valami pszhio betegség ami előbb vagy utóbb de úgy is elvisz. Most annyira fáj a hasam hogy semmihez nincs kedvem sem erőm. Régen a gyomrom fájt . Arra is azt mondták a pszhiétől. Pedig napi 2-3 szem frontinon élek.  Sajnos már sosem leszek az igazi , nagyon rossz az ideg és testi állapotom nem tudom hogyan lehet ebből kimászni. Régen voltak pánikos napjaim ,de azok elmúltak , mostanában a fájdalom és a levertség az ami elhatalmasodott. Félek a betegségektől is ,mert mindig fáj valamim , általában az emésztőrendszerem. Most itt a családom a fiammal pinpongozni megyek(múlt héten még semmi bajom nem volt) most meg alig van erőm , igaz a hasam is fáj. Nem tudom már mit tegyek , lehet a frontin tesz tönkre , de próbáltam leállni vele , de utána zavarodott és "más " lettem. Igaz igy sem jó. Az a baj nincs erő fizikia se lelki erő a változtatáshoz. Bárcsak visszapörgetném az idő erekét amikot pánikos voltam sokkal jobb volt ,mert akkor éltem igaz néha rám jött. Most meg kicsi szünetekkel mindenféle kórság és gyengeség, betegségek. tavaly volt vékony , vastagbél ,gyomortükrözésem, rengeteg vizsgálat, semmi komoly. Igaz átestem 2 helikobakter fertőzésen, 3 alkalommal kellett antibiotikumot szednem. Néha úgy érzem sosem gyógyulok már meg ,és sosem leszem már normális és egészséges. Ha nem fáj semmim belevetem magam a munkába, vagy szeretek számitógépezni, a gyerekemmel foglakozni ,de 2-3 hét és jön valami gyengeség és utána fájdalom . nem értem....

na megyek szagolok réti ibolyát,aztán rágcsálok egy kis nadragulyát ,eszek egy kis gyilkos galócát, meg hasonlók...

egyébként az illatok újra visszajöttek az életembe mióta tiszta vagyok (tiszta hülye), pl. vettem egy csomó golyós dezodort,és tökre tudok örülni nekik...és minden más...még a lányok is másak...még a mása is más..szeretnék egy orosz barátnőt,és szeretnék egy dedikált használt bugyit a régi nagy szerelmemtől,paris hilton-tól....na jó,félre téve a tréfát,én nem tudom hogyan kell meggyógyulni ,de tudom hogy lehet tisztán élni.

pl . most azon töröm a fejem,hogy elkezdek csapvízen élni,és szervezek  egy tábort,ahol mindenki csapvízen fog élni,és a táborba önként jelentkező mentálhigiénés szakembereket várok elsősorban. 🙂

ZomboriHatesYou!

 

Köszi, ez nagyon jó meglátás, hogy egészségtelen kapcsolatban előbb őrül meg az ember, mint magányban. Ha majd egy kicsit rendbe teszem magam és már dolgozom ismét, akkor fogok csak újból ismerkedni.

Én is szeretek emberek között lenni, ezért is szeretnék minél előbb dolgozni menni. Általában is szeretem amúgy az embereket, meg az igaz, velem kedvesek is, mert én is mindig az vagyok velük. Szívesen állok le bárkivel beszélgetni is az utcán.

 

Idézet tőle: samsung

ZomboriHatesYou, 15 év antipszichotikum szedés az tényleg sok, de van, aki egy életen át szedi. Én nem teszem, nem vagyok hajlandó.

én ebben abszolút megértelek.

már csak az energiamegmaradás és a "galaktikus birodalom" törvényei miatt is..

tulajdonképpen a csipkerózsika álma ahhoz képest kutya fasza amibe ezek a dolgok viszik az embert

és nagyon fáj az "ébredés". (szuicid késztetés az akkor jön,mikor ráébred erre valaki)

samsung!

ja...nekem is sík hülye az egyik nőm ,a másik meg kidobott 🙂

 

egyébként szerintem magányban később őrül meg az ember,mint egészségtelen kapcsolatban..

emberek között MÁR szeretek lenni:

ZomboriHatesYou, 15 év antipszichotikum szedés az tényleg sok, de van, aki egy életen át szedi. Én nem teszem, nem vagyok hajlandó.

seasons in the abyss /slayer

jó a szövege gúglízz rá! 🙂

 

Nekem ma nincs sajnos igazán jó napom, pedig a tegnapi eső után szépen süt a nap odakint. Pénteken a volt élettársam vittem le Rivotrilt, kávét is kért, beszélgettünk. Közben kaptam álláshívást a Trenkwalder cégtől, kedden megyek tárgyalásra. Most csöng a telefonom, éppen a neten lógok, és ki hív, mint a volt élettársam. Sajnos nem tudom vele megértetni, hogy nem jöhet ide hozzám többé, nem jöhet fel. Véget kellene a barátkozásnak is vetni vele, mert visszahúz. Neki nehezebb, kettőnk közül. Másodszor hív. És már szidja magát, hogy miért vigyázzon ő magára, kinek kell ő és a többi, és a többi. Most mit tehetnék? Azzal nem vigasztalhatom, hogy nekem, mert tudom, hogy nem kezdeném vele újra a kapcsolatot. Ráadásul erőszakos is a telefonba, találkozzam most vele, átjött Soroksárról Kispestre, én menjek át oda és találkozzunk, beszélgessünk, mert ő unatkozik és magányos. Hát ha ez így alakul, nem fogok szóba állni vele többet. Mert nem fogom tudni lerázni. Azt hittem, az a típusú férfi, akivel lehet élettársi kapcsolat megszakadása után barátkozni, csak úgy, mert mégis csak együtt éltünk, de nem lehet. Neki is csak rosszat teszek. Nem szabad barátkoznom sem vele, segítenem sem neki, mert  engem fog zaklatni állandóan.  És ehhez meg én sem vagyok elég erős.

x

 

sziasztok!

remélem mindenki jól érzi magát a mai napon.

én jól vagyok.

szerintem érdemes szembenézni a problémákkal.

https://youtu.be/d_xsxXftIEc

nyomtam pár fekvőt,hogy teszteljem,éhen fogok e halni,végelgyengülés lesz e a vége?

a videó kb. még ma lesz fent. ha jól számolom 75 napja nem fogyaszottam melegvérű állat húsát,de még halat sem.talán lecsúszott egy paradicsomos hal,meg belekóstoltam a tatár beaf steak-be,mert a nyers fűszeres marhahús annyira nem tűnik visszataszítónak,de én inkább az izületi problémák ,és az emésztés miatt hagytam abba a húsevést.A kórházban voltam 2011-ben 66,5 kiló ,és kb. 5 fekvőtámaszt sem tudtam lenyomni,és 5 naponként volt székletem.ezt nagyon nem lehet szépíteni,úgyhogy leírom. napi 15mg olanzapin ,és 6mg rivotril mellett a jahn ferenc kórház teljes menüjét fogyasztottam akkkor orvosi felügyelet mellett .....

 

És most így ezzel a kajálással  mégsem fázom,és mégis mozog a föld.és még 40 -et lenyomtam azóta izomláz nélkül. A baj az,hogy a tüdőm kezd kimenni a 15 év antipszicho után. más gond nincs.

 

Már helyre jöttem,beszélt velem a "barátnőm"...

Ti jobban vagytok? Nap? Egyéb?

[quote=Columbo]

Totya mondta hogy nagy balhé lesz ? 🙂

Csetnik,Zombori!Figyelek ám!angrysmileyJókedvetek lehet,balhét nem akarok...

Viccelsz? Az angol tanár és a pszichológus lány a kedvencem. 😀

 

De idióták vagytok!!!!!!!!!! 🙂

Nekem 17 éves koromban tényleg tetszett az ápolófiú, pedig nem tudom, hogy Feri volt-e? És én nem vagyok Teri... 🙁

 

Idézet tőle: Zoli74

Valaki tud valamit Postagalambról?! Több mint 1 hete nem járt itt, csak nem történt vele valami?! 🙁 Mindig online szokott lenni, de már napok óta nem lépett fel az oldalra. 🙁

Passz. Én sem láttam már itt 8-9 napja. Én is remélem, hogy jól van.

Idézet tőle: Zoli74

Valaki tud valamit Postagalambról?! Több mint 1 hete nem járt itt, csak nem történt vele valami?! 🙁 Mindig online szokott lenni, de már napok óta nem lépett fel az oldalra. 🙁

Remélem, nincs semmi baja!

Valaki tud valamit Postagalambról?! Több mint 1 hete nem járt itt, csak nem történt vele valami?! 🙁 Mindig online szokott lenni, de már napok óta nem lépett fel az oldalra. 🙁

Valaki tud valamit Holdfényről? Mi van vele? Ugye jól van és életben?

"s nézik, nézik a csillagok"

Ez azt jelenti, hogy a többiek nézik, de nem tesznek semmit, mert nem értik meg őt és problémáját. Nem segít neki senki. Egyedül marad. csak ő és a problémái

"Az ember végül homokos,
szomorú, vizes síkra ér,
szétnéz merengve és okos
fejével biccent, nem remél.

Én is így próbálok csalás
nélkül szétnézni könnyedén.
Ezüstös fejszesuhanás
játszik a nyárfa levelén.

A semmi ágán ül szivem,
kis teste hangtalan vacog,
köréje gyűlnek szeliden
s nézik, nézik a csillagok."

(J. A.)

Teljesen mindegy mit teszek, az ember végül úgyis egyedül marad...

Annyit kell várni erre a pasira, hogy "kiesek a szerepemből." laugh

Inkább írj neki! smiley

Végzetes önsajnálatba és önutálatba süppedtem. 

Egy üzenetet várok. Időnként még az üzenetet jelző csipogást is hallom. De semmi... Írhatnék neki. Végülis ez lenne a legelőrevezetőbb és leglogikusabb. De makacs vagyok és csak várok. Helyette már egy órája bőgök, nem bírom abbahagyni. Mérhetetlenül üresnek és magányosnak érzem magam. Vágni akarok... Hogy ne ezt a fájdalmat érezzem. Ki akarok lépni az ablakon...

Ez lenne az élet? Ha ilyen, akkor köszönöm nem kérem...

Mindig mondom, a szerelem nem normális állapot, tehát betegség. De határozottan vannak kellemes oldalai...

Bevettem kétszer fél Rivotrilt, pedig már leszoktam róla, meg kétszer fél pulzuscsökkentőt és egésznap megy a hasam.

Csak azért, mert jön a pasi.

Hogy lehet ezt kibírni?

Ennyire nem voltam beteg régen.

Megint végtelenül, iszonyatosan, fájdalmasan, lelketrágóan szomorú vagyok.

Nemsokára jön T.

Aminek örülök, de annyit vártam már rá (öt napot), hogy azóta én már a világ összes érzelmét megéltem.

Féltékenység, harag, letargia, vágyakozás, szeretet stb.

Persze Ő erről mit sem tud.

Már nagyon belefáradtam a társfüggőségbe.

Hihetetlen, hogy ennyire rákattanok egyetlen "dologra", egyetlen emberre.

Tényleg, mint egy kőkemény drogos.

Ez nemcsak szerelem, hanem ez inkább betegség.

Kibéreltem a szomorkodó helyet.

Annyit vagyok szomorú.

 

Szomorú vasárnap
száz fehér virággal
vártalak kedvesem
templomi imával.
Álmokat kergető
vasárnap délelőtt,
bánatom hintaja
nélküled visszajött.
Azóta szomorú
mindig a vasárnap,
könny csak az italom,
kenyerem a bánat.

Szomorú vasárnap.

Utolsó vasárnap
kedvesem gyere el,
pap is lesz, koporsó,
ravatal, gyászlepel.
Akkor is virág vár,
virág és - koporsó.
Virágos fák alatt
utam az utolsó.
Nyitva lesz szemem, hogy
még egyszer lássalak.
Ne féj a szememtől,
holtan is áldalak...

Szerintem ez nagyonis bordertéma.

De nem én szerkesztem az oldalt.

Bocsánat. Elkanyarodtunk... 🙁

 

 

Online

Privi

Juj, ha rajtad lóg, az szörnyű. Persze mi is ilyen szörnyűek vagyunk a fene nagy ragaszkodással.

Igen, írtad többször, hogy munkab..i. Akkor "csak" két szabadnap közt kell "kihúzni".

 

2017, február 24 - 17:17

Előzmény: #909#859Róka

Offline

Privi

Munkamániás.

Napi 14 órát dolgozik.

Ezért nincs randi, majd szabadnapján.

Tököm tele van az elérhetetlen pasikkal.

Mégis inkább ez, minthogy állandóan rajtam lógjon valaki.

Kleó írta:

Az, egyszerűen fantasztikus. 

Nincs randi?

    017, február 24 - 16:45 (új)

    Kleó

    Az, egyszerűen fantasztikus. 

    Nincs randi?

    2017, február 24 - 16:39 (új)

    Róka

    Ez "fantasztikus".

    Végigszenvedem a napokat.

    26 éves vagyok nincs senkim,nem szeretnek a nők,elítélnek,utálnak,kihasználnak cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

    Tényleg igaz,amit a posztomban írtam,abban az egyetlen blogban.

    Magamra ismerek benned,de nem a szűzességben,hanem a viselkedésben. 😀

    Na,többet nem sírok,ha éppen nincs feminin humanoidom(kivéve:lmbtq hímek),teljesen férfiatlan,de még jó hogy feljöttem most ide,és megtanítottál)

    (Betegtájékoztató: Saját felelősségre olvassa az írásomat,az írás hatóanyaga néhány sor szarkazmus. Mint minden írásnak, Aurora21 kommentnek is vannak valószínűsíthető mellékhatásai,melyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek. 1,000,000ból 1 betegnél előfordulhat   enyhe sértés,letargia,melankólia,súlyosabb esetben major depresszió. Egyéb kérdésével forduljon a területileg illetékes pszichiáterhez,pszichológushoz,más esetben a területileg illetékes andrológushoz. )

    Nota BENE: Bocs,ez kijött belőlem. 😀 Mi a baj? Még a legrondább pali is talál valahogy (barát)nőt.

    Mi történt? Hogy használnak ki?

    Az összes Rivotrilt hagyjad, kell az még apránként. Amúgy ezek a gyszerek már úgy vannak megcsinálva, hogy nagy mennyiséget eltűr a szervezet... aztán csak az újabb problémák jönnek.

    Csajozni még ráérsz. Meglesz az idejében, de most inkább magaddal törődj.

    Idézet tőle: kharzak

    Nem számítok senkinek, mindenki levegőnek néz hiába probálok kedves lenni az emberekkel nem viszonyoznak semmit,mindenki csak kihasznál nekem,beveszem az itthon található összes rivotrilt azt cső

    Azért ez kérlek ne. Nem vagyok otthon a gyógyszer témakörben, de kémiát tanulok. Szóval kérlek ne

    Nem számítok senkinek, mindenki levegőnek néz hiába probálok kedves lenni az emberekkel nem viszonyoznak semmit,mindenki csak kihasznál nekem,beveszem az itthon található összes rivotrilt azt cső

    Nem kellek egy nőnek se, 26 éves vagyok és szűz. elvagyok keseredve depressziós lettem a gyógyszerek mostanába nem segítenek

    Mi történt mandulával? Törölte magát? Miért? 🙁 

    Sztem én  leizzadnék a stressztől annak eldöntése során, mikor "csak" fantáziál és mikortól másokat veszélyeztető az ember beszűkült állapotában. Ez elég cseppfolyós.

    Még ha az embernek nincs is családja(gyereke, férje, kutyája, egyebe, tehát nincs közeli motiváció), nem árt, ha valami kis ablakon át beszűrődik ilyen cselekedetekről való agyalás(fantáziálás) közben, hogy rajtunk és a közelebbi környezetünkön kívül is akadnak emberek, akár idegenek is, akikhez ugyan semmi közünk, de  nem ártottak nekünk, mi se ártsunk nekik. 🙂

     

     

    Sziasztok! Kérlek, ne bántsátok egymást!

    Amikor az ember öngyilkosságról fantáziál, mindenféle eszébe jut. Ez normális. A Búrán ezeket a dolgokat le is lehet írni. 

    Én úgy érzem, hogy teljesen jól kezeltetek itt egy helyzetet, és nagyon büszke vagyok rátok (ha lehet ilyet mondani). Én is úgy gondolom, hogy Balázsnak szakemberhez kellene mennie, aki segíthet kibogozni, hogy mi a probléma gyökere, és merre kereshet megoldást.

    A kamionos fantáziáról azt gondolom, hogy érthető, de nem fair -- nem fair egy másik embert veszélybe sodorni. Ugyanakkor amikor nagyon be vagyunk szűkülve, akkor ilyesmi is eszünkbe juthat, tehát én ezért nem ítélek el senkit. Az a fontos, hogy tudjuk, hogy most be vagyunk szűkülve, és adjunk időt arra, hogy találjunk kiutat.

    Mindenkinek lehetnek rossz napjai, és felkaphatja a vizet, ha úgy érzi, hogy kritizálják. Ezt is bocsássuk meg szerintem egymásnak.

    Ha külső szemmel olvasnátok ezt a topikot, azt látnátok, hogy mindenki iszonyú rendes, segíteni akar, és mivel a helyzet éles, ezért türelmetlenebb.  

    De ráfékeztél, ez a lényeg. 🙂

     

    Én csak hírekre kerestem rá, elég random; kamionsofőr+öngyilkosság+nekimegy szavakkal(és hasonlókkal) és tényleg olyanok jöttek ki, ahol megsérült a sofőr. :S Sajnos ez nem helytálló, hogy nem szenved sérülést.

    http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/ongyilkos_akart_lenni_ezert_ittasan_kamionnak_hajtott_a_47-esen_-_galeriaval/2231100/

    http://tuzoltosag.info/hir/baleset/20130523_kamionnak_hajtott_az_ongyilkos_taxis/

     

    Gyilkosságnak túlzás nevezni, sztem ez nem jogos, mert nem ez a szándék, de hogy ilyen állapotban nem való az ember autóba, az eléggé valószínű...

    Mentségnek szerintem se felel meg, magyarázatnak igen.

    Mindneki képzelje bele a saját szerettét, hogy eszköznek használják egy ilyen veszélyes helyzetben; az én fejemben megfordulna, miért nem "oldotta meg " máshogy.

    Idézet tőle: parrot

    Nem értem,miért kell belekötni azokba,akik valamiképpen segíteni akarnak?sad

    Nyilván ez valamiféle frusztráció levezetése.  Tegnap szegény Akbar kapott, aki jóindulatúan segíteni próbált. Erről egy mondás jut eszembe. "Adj hatalmat az embernek, megtudod milyen valójában". 

    Nem értem,miért kell belekötni azokba,akik valamiképpen segíteni akarnak?sad​​​​​​​

    Nem terveztem másokat megölni. Szerencsére a gyerekeim akiket nevelek átlendítettek a krízisen. Értük, velük muszáj. Én nem féltem segítséget kérni.

     

    köszönöm ismeretlenül is,  nem áll szándékomban csak az ember néha leírja ,kimondja, gondolkodik rajta.

    mindent elrontok..egy szar alak vagyok..gyűlölöm magam a hülyeségeim miatt...aranyos vagy holdfény,de ne szeress,nem érdemlem meg... 🙁