Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Szomorkodó hely

Mindannyiunkat sokkolt ami történt,hiszen veszteséget élünk át.Elvesztek a nicknevek ,a hozzászólásaink,a blogbejegyzéseink,etc,etc.De ha belegondolunk a legnagyobb sokkot először Krisz majd Eszter kaphatta.Fél év fejlesztési munka lett oda ,másodpercek alatt.

Minden amit a mi érdekünkben ,a mi kényelmünkért,a mi közösségünkért végeztek.

Tudom ez most elég egyoldalú,nem vígasz, áttoló megközelítés,de ez is egy szempont ,amiről még  kevés szó esett. 

Szerintem.

Egy szimpla kérés volt részemről, hogy informáljunk másokat a névváltásról. Senkit nem állt szándékomban ezzel bántani v. csesztetni. Kb. 6 éves tagságom alatt sok mindent megéltem, ezért írtam azt, amit írtam.

Köszönöm nekem is tetszik a profil képem kifejez engem,

Remélem helyrerázódunk és jókat beszélgetünk...

A mútkorban volt egy kis zörrenés az egyik topicban, azzal kapcsolatban hogy ki milyen nicken vagy új nicken fut...

az elég rosszul érintett majdnem magamra vettem, de sikerült lelőni magam 🙂 Hiszen én csak három hónapos búrás vagyok...bár előbb találtam volna rá nagyon sokat segített volna nekem...

Most csend van...remélem mindenki jól van

 

Idézet tőle: dopamin

Idézet tőle: Kiscsillag

Olyan érzésem van mintha egy katasztrófa sújtotta területen keresnénk a túlélőket és próbálnánk helyrehozni, ami csak félig ment tönkre.

Leginkább az "elveszett" tagokat sajnálom. Remélem hamarosan visszatérnek.

Szia Kiscsillag,

Nagyon tökéletesen írtad le az érzést.

Bennem is egyfajta gyászreakció indult el, én még inkább csak figyelgettem a többieket és igyekeztem kapcsolódást találni vagy párbeszédet indítani... most nem tudom ki kicsoda sikerült e visszareggelni vagy esetleg más nicken van biztosan nagyon sok blog, hozzászólás akár topic is elveszett igen túlélőket keresni, helyrehozni és gyászolni azt ami elveszett...

Sajnálom, hogy Te is ezt érzed. 🙁

Olyan mintha sokan még nem találtak volna magukra. Gyakorlatilag rajtam kívül csak Kleót látom aktívnak... a történtektől függetlenül reagál az írásomra...

Sztem pár nap és helyrerázódik a társaság.

Szép az új profilképed! 

Idézet tőle: Kiscsillag

Olyan érzésem van mintha egy katasztrófa sújtotta területen keresnénk a túlélőket és próbálnánk helyrehozni, ami csak félig ment tönkre.

Leginkább az "elveszett" tagokat sajnálom. Remélem hamarosan visszatérnek.

Szia Kiscsillag,

Nagyon tökéletesen írtad le az érzést.

Bennem is egyfajta gyászreakció indult el, én még inkább csak figyelgettem a többieket és igyekeztem kapcsolódást találni vagy párbeszédet indítani... most nem tudom ki kicsoda sikerült e visszareggelni vagy esetleg más nicken van biztosan nagyon sok blog, hozzászólás akár topic is elveszett igen túlélőket keresni, helyrehozni és gyászolni azt ami elveszett...

Tudom olcsó vigasz a történtekre:Valamit kifelejtettünk a számításból

 

péntek 13.

Always look on the bright side of life

 

🙁 nekem is.

én "még élek". De ha legközelebb 2016-ost hoznak vissza, akkor kampec.

Olyan érzésem van mintha egy katasztrófa sújtotta területen keresnénk a túlélőket és próbálnánk helyrehozni, ami csak félig ment tönkre.

Leginkább az "elveszett" tagokat sajnálom. Remélem hamarosan visszatérnek.

Ezt nekem is javasolta, eleinte tőlem is elfordult a számomra fontos ember, utána jóval később mégis felhívott. Sosem lehet tudni.

hALI SZIASZTOK

Szia Magány!

Köszönöm, akkor írok neked.

sziasztok! énis magányos vagyok szívesen beszélgetek ,ismerkedek lányokkal it t!

Kedves Gon!

Én bármikor beszélgetek veled, tudod....... wink

Sziasztok!

Magányosnak érzem magam. Örömmel beszélgetnék bárkivel, aki szintén magányos és szeretne beszélgetni.

Idézet tőle: magány

A pszichóm javaslatára megpróbáltam öszintén feltárni magamat mások felé, pontosabban egy számomra fontos ember elött erre elfordult tőlem..... pedig csak őszintén elmondtam neki hogy mivé váltam..... így legyen őszinte az ember.....crying

Sajnos nem mindenki érti meg. 🙁 De ettől még lehet, hogy van olyan a környezetedben, aki igen.

Idézet tőle: matiri2

sad
Hogyhogy?! Miért?

Majd megírom.

A pszichóm javaslatára megpróbáltam öszintén feltárni magamat mások felé, pontosabban egy számomra fontos ember elött erre elfordult tőlem..... pedig csak őszintén elmondtam neki hogy mivé váltam..... így legyen őszinte az ember.....crying

sad
Hogyhogy?! Miért?

A rohadt jó életbe, úgy tűnik, hogy ennyi volt a munkahelyemnek. Nem tartott sokáig.

 

Idézet tőle: dralbanjehovawitnessmichaelscofield

szeretettel nektek ,

http://indavideo.hu/video/pszichiatria_indulo

hát remélem megértőek lesznek az illetékesek

a gitárt születésnapomra kaptam egy hónapja, a megszólaltató elektronikát bontva vettem,és átépítettem , a hangfalat teljes egészében én építettem.

 

 

a "börtön ablakába" című "slágert" próbáltam meg utánozni az én elképzelésem szerint

zombori voltam

 

Köszönjük szépen a linket,és a tájékoztatást.

Azt,hogy te vagy zombori,ezalatt a név alatt is, már nem lep meg.

Én nem utállak téged!

szeretettel nektek ,

http://indavideo.hu/video/pszichiatria_indulo

hát remélem megértőek lesznek az illetékesek

a gitárt születésnapomra kaptam egy hónapja, a megszólaltató elektronikát bontva vettem,és átépítettem , a hangfalat teljes egészében én építettem.

 

 

a "börtön ablakába" című "slágert" próbáltam meg utánozni az én elképzelésem szerint

zombori voltam

 

Ez tetszett Mahagóni

smiley

Igen, nagyon egyedül éreztem magam.

Ami időt külön töltök a pasimmal (barim), azt rettenetesen élem meg.

Nagyon rossz minden.

Amikor együtt vagyunk, minden csodálatos és minden értelmet nyer.

Ez az én kötődési traumám.

Én szeretem a rókát.

Egyszer egy ezüst rókát akarok.

De Róka,egyedül érzed magad?

Nagyon szomorú vagyok, üres és nagyon borderline.

Valaki szeressen!!!

Mahagóni, ha majd online leszel. Figyelemesen átolvastam mindazt a posztot, amit ide írtál. Te még nagyon fiatal vagy, ha jól értettem, 25 év alatt. Abbahagytad az egyetemet? Van mód rá folytatni. Neked szükséged lenne egy olyan kiváló helyre, mint a Thalassa Ház, be kellene menned, biztos, hogy tudnának Neked segíteni. Egy picivel találn jobb, mint a Tündérhegy. Biztos, hogy szükséged lenne rá, hogy összekalapáljanak, gyógyszert állítsanak be, pszichoterápián, foglalkozásokon vegyél részt. Előtted az Élet, az egyetemet is újra kezdhetnéd. A saját fiam tapasztalatából tudom, aki először az idős nagyapja miatt abbahagyta a főiskolát, majd újrakezdte és beszámítottak neki minden letett vizsgát. Azóta már elvégezte. Nem ördögtől való. Tényleg szükséged lenne a Thalassa Ház kiváló segítő munkájára, ha rám hallgatsz, mint öregebbre, aki élete során háromszor volt fenn Tündérhegyen és mindháromszor segítettek neki, akkor felvállalod.

Szép napot itt Mindenkinek.

Ma reggel rosszul ébredtem, ezért úgy döntöttem, hogy megvárom a holnapi napot, délután kettőkor lesz a fejvadásznál az állástárgyalásom. Úgyis holnap kezdődik március 21-ével a tavasz, ma még hagyok egy napot a rendetlenségnek a lakásomban. (Amit a több heti depressziós állapotnak köszönhetek, mert amúgy rendszerető vagyok). Valahogy összekötöm most a munkát a tanulással is (szakfordítói), annyira vágyom rá, hogy dolgozhassam ismét. Most minden ennek van alárendelve. De holnap tényleg új fejezetet nyitok az életemben. Nagyon bízom benne, hogy rendben lesz a 8 órás állás a Trenkwaldernél, ráadásul itt helyben, a kerületben lenne, ahol lakom. Akkor időm is jut utána az angol fordítást tanulni. Na, most jól elmagyaráztam magamnak, hogy ma miért leszek megint lusta.

 

Zombori, én nem szoktam hozzá a Rivotrilhoz, nem is szedem, csak amikor nagyon muszáj. Hála Istennek, arra mindig vigyáztam, hogy semmilyen gyógyszerhez eddigi életem során ne szokjam hozzá.

Idézet tőle: ZomboriHatesYou

Kiwi 1 2 3 profilját szerettem volna elolvasni,vagyis megérteni,de nem találom az idegen szavak kéziszótárát,és nem vagyok elég képzett ideológialag.

most szomorú vagyok..és bántanak,megint bántanaaaaaaaaaaaaaaaaak

Figyelj Zombi!

Nem bántalak,nem is akarlak.

És nem kell hozzám sem idegen szavak kéziszótára sem.Most ne a profilomat nézd kérlek,hanem azt ,hogy nem ok nélkül írok a krízisbe.Ha megtennéd,hogy elolvasod a krízis topicban az előzményeket,és ha komolyan előveszed az empatikus(együttérző )Oldal-ad  márpedig te tudtál ! komoly, segítő szándékú! és nagyon jó fej! is lenni akkor szerintem megérted .hova lett? 

Üdv:Kiwi

Amikor októberben(amikor jártam rendesen suliba,innen is találkoztam emberekkel)írtam ide,akkor még nagyban ment a duma.

 

Amúgy hol vannak a többi törzsrészvényesek?

Cateye,Holdfény(Vele mi van már,??) Iwalkalone,Mandula(a valódi),Fennec,meg a többi ?

Bocs,eszembe jutott ez. Most akkor kicsit kihalt a fórum?

Zombi, nem bántanak, guglibarát ott van ideológiailag.

Na ezért gyűlölöm az embereket,mert egy irigy kis rohadék vagyok,mert nekem ez jut,más meg sokkal rondább,butább,és élvezi az életet,tejjel meg mézzel,hogy a kurva anyját,. 😀

Bocs.

Engem egy jó gyógyszer 80 %ig meg tud változtatni,de egy JÓÓÓÓÓ GYÓGYSZER!!!!!!ú

Bár becsúszott volna egy gyerek eddig,akkor lazábban fognám fel a dolgokat... ::D

Vagy nagyon elmebeteg,amiket írok?

És ez tényleg nem mánia,de annyira DISZKOMFORTOM van,ANNYIRA SZENVEDÉS,KÍN.

Tegnap ordibáltam itthon,vergődtem az ágyban,az agyamban lüktetett a vér,a szívem fájt,pattogtak az izmaim,megőrültem tegnap itthon már. És akkor írtam ki,hopgy a szemét köcsög barátnőn magasból leszar engem.....Na többet nem írok már,mindenkinek megvan a saját baja

Kiwi 1 2 3 profilját szerettem volna elolvasni,vagyis megérteni,de nem találom az idegen szavak kéziszótárát,és nem vagyok elég képzett ideológialag.

most szomorú vagyok..és bántanak,megint bántanaaaaaaaaaaaaaaaaak

Amúgy,már a halálhoz,mármint a gondolatához is hozzászoktattam magam,mindenféle HIT nélkül.

Olyan baromságokon gondolkodtam,hogy a szerveimet a családomra kéne hagyni,hogy lehet ezt megoldani,meg mindenáron tartalélokok,olyan "hobbit" találtam magamnak(nem olcsó),és kurvára tudom,hogy ha így megy a játék,.én pl nem élem meg a 25 éves kort.

Kölyköt is akarok,

Annyira,de annyirfa örülnék,ha beválna mégegyszer valami,komolyan.........akkor inkább alszok napi 200 órát,csak váljon már be valami.... 😀

Hát...istenem...

Az a legrosszabb érzés amúgy,ha úgy halsz meg,hogy nincs "maradványod",vagyis ha nem marad belőled semmi.(gyerek pl,vagy akármi)

Parrot,és milyen orvoshoz jártál? heart

Csak már tényleg a tököm tele van......2,azaz kettő évem volt nyugiban,amikor fiatal módjára éltem,aztán abbahagytam,elhagyás utánig mostanáig 20 pszichiáter,és 20 féle gyógyszer. Itthon bawszom a rezet,nem tudom intézni a dolgaimat,már a nőket sem kívánopm annyira,libidóm lejjebb ment azt érzem,dagadt vagyok,baromságokon agyalok,egyetemet abbahagytam,nem tudok tartósan lenni sehol,szóval az isten basszameg,hogy nincs isten. :D.............

És most nem mánia van rajta,csak végre le tudtam már ezt írni,és a tököm tele van már,emiatt is már idegbeteg vagyok,és szétütném,vernék minde3nkit..........................

Apűm bulizós,diszkós huligán volt,mindenki,én itthon ülök,és már semmi nem mozgat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! crying

Bocs,unalmas önsajnáltatás.És bocs hogy nem reagálok érdemben rád.

Amúgy truxalt is szedtem,nem hatott...

Kleó,szdek,bisporolol(Concor),de hát,csak a pulzusomat viszi le,attól mág harckocsi módjára pumpálok...

Hogy a faszba pont nekem van ilyen bajom? 😀 Najó,senkinek ne legyen.

Mahagóni!
Ha a gyszer bevétele után f-1 órával érzed, az mellékhatás. De ha egész nap... még mindig azt mondom, hogy egy alapos kardiológiai kivizsgálás nem ártana. Mondjuk én már a tachycardiára is kapok gyszert, és néhány napon belül elmúlt tőle a "torkomban dobog"+kiugrik érzés. Aztán ha a szíved szervileg rendben, jöhet az antipszichohoz hozzászokás.

Idézet tőle: samsung

Mahagóni, szinte az összes antipszichotikum szapora szívverést okoz, lehet, hogy érzékeny vagy rá. Lehet,  hogy csak 1-2 hét hozzászokás kellene, azt meg kellene próbálni türelmesen kivárni.

Kleó, én is elhíztam, de én közel 10 évnyi antidepresszáns szedéstől, nem az antipszichotikumoktól. Ebből a szempontból a legjobb az Abilify (aripripazole), van fenna a YouTube-on egy videó, ahol egy orvos összehasonlítja az éves súlygyarapodás okozó hatásokat a különböző antipszichotikumok esetén, egyedül az Abilify nem okoz azt.

Parrot, igen, én nagyon kevés Rivotrilt szedek. Most, hogy volt egy mélypont az életemben naponta szedtem reggel-délben-este 0,5 mg-ot vagy egy picit többet, de ha lehet, ezt sem szedem be. Ma bevettem délután, miután a volt párom felidegesített, három darabot (az orvosnőm mindig 0,5 mg-ost ír fel), az 1,5 mg és úgy aludtam tőle délután, mint a bunda. Én érzékeny vagyok a pszichiátriai gyógyszerekre, nekem a kicsi is nagyon hat.

 

 

el kell ,hogy keserítselek ,itt nyilvánosan ,

0,5mg rivotril/ nap dózisról

SEM FOGSZ TUDNI LEJÖNNI ahogyan elgondolod,egyszerűen,napról napra ,hétről hétre  a nulláig csökkentve apránként..

mert a pszichi szerek nem így műxnek

(az ánticihó meg végképp nem)

nekem,akinek semmi más dolga nem volt,mint az elvonási tüneteket enyhíteni,úgy sem sikerült elsőre...... egy teljes elvonási fázis fokozatos leépítése nálam több mint egy év volt (benzo -ap) úgy,hogy semmi más dolgom nem volt

 

 

Köszi a válaszod Kleó és Samsung!

Mindig "szíves" voltam valamennyire,18. évemig szívzörejjel vittek évente orvoshoz,állítólag kinőttem,de most van ez a mitralis prolapsus,ami állítólag sok pánikosnak,meg ilyeneknek van.

Valami nem stimmel bennem,mert tényleg,minden gyógyszertől ezt érzem,az kurvára nem okés.

Mikortól érzem? Beveszem,és kb rá fél-1 órára,de van hogy másnak.

Én fasz reménykedem első nap,hogy ez be fog válni,ettől nyugodtabb leszek,használni fog,erre másnap előjön az ÁLLLANDÓ szívdobogás-robbanás érzés,és az orvos mondja,"szedje tovább,elmúlik"...lófaszt,soha nem múlik el,volt hogy  citalporamot két hétig végig szenvedtem,utána az orvos elküldött a francba....két hétig ...jajjjjj,nem tudom ti mennyit szenvedtek,de én ezeket kibaszottul végig szenvedtem.

Igen,már fosok ezektől.

És az a vicces,hogy ilyennel nem találkoztam még,mint én. Ti leírjátok a mellékhatásokat,de én mindegyiknél ugyanezt érzem.

Na bocs a sok írásért. Már azt se bánnám,ha ejakulációs zavarom lenne,csak legyek már jobban.

Kórházban meg leszedáltak,szóval tényleg "megnyugodtam". 😀

Samsung: ez két éve jött elő kb,előtte semmi ilyen nem volt jellemző.

Mahagóni, szinte az összes antipszichotikum szapora szívverést okoz, lehet, hogy érzékeny vagy rá. Lehet,  hogy csak 1-2 hét hozzászokás kellene, azt meg kellene próbálni türelmesen kivárni.

Kleó, én is elhíztam, de én közel 10 évnyi antidepresszáns szedéstől, nem az antipszichotikumoktól. Ebből a szempontból a legjobb az Abilify (aripripazole), van fenna a YouTube-on egy videó, ahol egy orvos összehasonlítja az éves súlygyarapodás okozó hatásokat a különböző antipszichotikumok esetén, egyedül az Abilify nem okoz azt.

Parrot, igen, én nagyon kevés Rivotrilt szedek. Most, hogy volt egy mélypont az életemben naponta szedtem reggel-délben-este 0,5 mg-ot vagy egy picit többet, de ha lehet, ezt sem szedem be. Ma bevettem délután, miután a volt párom felidegesített, három darabot (az orvosnőm mindig 0,5 mg-ost ír fel), az 1,5 mg és úgy aludtam tőle délután, mint a bunda. Én érzékeny vagyok a pszichiátriai gyógyszerekre, nekem a kicsi is nagyon hat.

 

 

Nálam a szapora szívverést a Truxál okozta,a doki le is állította,azt mondta,valamit csinál a calcium háztartással a sejtekben,s én érzékenyebben reagálok rá.Detto ugyanez jött elő a sok antidepresszánsnál,de pl.a cymbalta az elején tacykardiat okozott,aztán ,par hét után mar nem.A legtöbb gyógyszerre így reagált a szívem,de mondom,később rendeződött a helyzet.Szívritmuszavarom egész kiskorom óta van,kisebb stressz is kiváltja,jobb megelőzni a bajt.

Lehet, hogy pusztán a kórházi környezet nyugtatott meg. Ezenkívül kardiológusnál jártál már? Jó volna kizárni a szervi bajt. Aztán akkor lehet, hogy magadat "spannolod fel". Bevétel után mennyivel jön a szívdobogás?

És arról mi a véleményetek,hogy az utóbbi időben minden antipszicho,antidep.,és depakine is fokozta az izgalmamat,egyszerűen szívidegem lett,vagy hát,erősen elkezdett dobogni.

Az orvos erre azt mondja,magamat spanolom fel.

És ha nem? Amikor a kórházi antipszichót szedtem még régen,az nem váltott ki ilyet.

1 évvel ezelőtt kaptam aripiprazolt,dobogott a szívem,de ahogy bevettem a kórházban beálítottat,attól nem.(Pedig egy kategória,és amit a kórházban nyomtak,az súlyos gyógyszer is)

Szerintetek tényleg beképzelem? Nyugtatónál sincs ilyen. Korábban sem voltak ezektől a szerektől,csak az utóbbi pár évben kezdődött. Pl risperidonnál is,első két nap semmi,harmadik nap kezdett el verni,mint állat,és olyankor rohadt diszkomfort érzésem van.

De ha egyszerűen ÉRZEM???

És a vicc,.hogy mostmár a kórházi szer is izgtatottá tesz. Na ezért félek befeküdni. HA egyszer érzem azt a rohadt szívdobogást,olyan,mint amikor lázad van,úgy ver. Miért nem fogadja el az orvos??? Ennyire dilis lennék??

Már rég fel akartam tenni ezt a kérdést,kérlek válaszoljon valaki.

Ez a "jól beállított" kifejezés nagyon fontos. Engem a Kvetiapin "kiütött", az Olanzapintól híztam 30 kg-ot 10 hónap alatt (a derekam most is nyögi), most próbálkozunk az Arisppa (Abilify)-val. Úgyhogy a jó beállításig peches esetben eltelik egy idő. Mondjuk az biztos, hogy kicsit rásegítenek a szorongásoldásra, de én ebben sem tapasztalok csodát.

Antipszicho ellenes vagyok,viszont azok az ismerőseim,akik komoly szorongással küzdöttek,áldják a jól beállított antipszichot.Pl.Ketilept prolong,olanzapin,stb.Ezekkel kiváltottak másik 5 féle gyógyszert,s ami fontosabb,élni tudnak újra,nem rettegnek minden apróságtól,s nyilván azt se felejtsük el,hogy maga a szorongás hosszútávon komoly eü.panaszokat okoz.

Igen,3-4 mg is akár.

De félre kell tegyem,erre lenne jó egy antipszicho,vagy más.

 

Ok,bedobjátok a rivot,de könyörgöm mennyit?Hány mg-ost?Mahagóni,te írtad,hogy nem kispályázol,4-6 mg is lemegy naponta.Samsung,te jóval kisebb dózist szedsz,nem?

Samsung. Örülök,hogy válaszoltál,és köszi.(Végre lehet mire reagálni...)

Tudom,hogy milyen gyógyszer,a legtöbb ilyet tudom(sajnos.)

Mert így az élet kínszenvedés nekem,és szerintem rohadt rövid életem lesz így.

Volt az a művész,Schumann,ő is bipol volt,érezte állítólag belül,hogy "pörög". Bennem ez szorongásos tünetekben mutatkoznak meg,amik rohadt erősek. Szóval egy kínszenvedés,én nem vegetálok(fejlődni,életet élvezni meg végképp nem),hanem szenvedek.

Szorongok,ideges vagyok,mindenféle testi dolgokat érzek(igen,a stressztől).

Állítólag ezek tényleg kemény drogok. És állítólag az agyadat,és az enyémet nem ismerik olyan mélyrehatóan az orvosaid,és az enyémeim,mint pl  a szívedet,vagy a vesédet.

Én is olvastam régebben hasonlóakat,pl Szendi-féle dolgokat,attól csak megrémültem.

Rájöttem,hogy ha nem kezelem a problémám,akkopr bajba kerülhetek idővel. Minden szempontból,ami most eszedbe jut(hat) ezt olvasva.

Igen,"kikísérletezik" rajtad,melyik használ neked. Igen,amelyik használ,azt szedned kell.(kéne).

De tudsz ennél jobbat? Oké,pszichoterápia. És?

Ha van orvos ismerősöd,ő tud jobban a gyógyszereknél,akinek ilyen jellegű/mértkű bajai vannak,mint nekünk?

Nemhiszem. Ha 200 év múlva beszélgetnénk,lehet hogy nem is lenne ez az oldal,semmi ilyesmi,lehet hogy akkora a skizofrénia is el fog tünni.

Nincs jobb,ez van. Kockázat-előny-hátrány,stb alapján ezt nekünk ha olyan a betegségünk,szednünk kell. A jobb életminőségért.

Mahagóni, az Invega antipszichotikum. Bizony ezeknek mind hatása (negatív) van az orgazmustra és a libidóra is, még az SSRI szereknek is. Miért kell szedned, milyen betegségre? Biztos, hogy kell  valami? Nem tudsz meglenni antipszichotikum nélkül? Ha befekszel és beállítanak valamire, az biztos, hogy jó lesz? Kellene tudni, milyen problémával küzdesz. Én nem vagyok hajlandó antipszichotikumot szedni. Én biztosan tudom, hogy az az én életemben ki van csukva, hogy én az antipszichotikumot szedjem. Most olvasom Vizi. E. Szilveszter (közreműködésével) A neurokémia alapjai és olvastam Bánki M. Csaba az Agy évtizedében c. könyvét. Hát ezek csak kísérlezgetések, ezek a szerek, maguk az orvosok sem igazán tudják, hogyan hatnak. Viszont bőséges a mellékhatásuk, a főhatáson kívül. Szóval gondolkodj el, ha az "agykontroll" és a Rivotril karban tud tartani, akkor nem érdemes antipszichotikumot szedni.

Ma lefeküdtem evés után....kettőkor...fél hatkor keltem iszonyú sok álmodásután ,és szív-pörgésre...

Azon gondolkodtam,amit az orvos mondott...ajánlotta nekem a paliperidont(márkanevek:Invega,Xeplion(oldatos injekció).

Én azt régebben szedtem,de nem volt tőle orgazmuskor ejakulátumom.

Azt mondta,kisebb adagot próbáljunk....

Depakine panaszaimra azt mondta(amit nem szedtem be),hogy szerinte szuggesztálom magam,nem lehetek tőle izgatottabb.(1 egész helyett 1/2-et vettem be.)Szóval ez van.

Azt mondta,van,aki 3x4 tablettát szed/nap.

Szóval továbbra is rivotril,és """agykontroll"",amíg be nem fekszek,hogy ott állítsanak már be végre valamit.(Eddig egyszer feküdtem,sikerült beállítaniuk,az ambulanter szarságok soha nem segítettek)

Ti hogyan vagytok?

A gyógyszer, a Rivotril olyan jól hatott, hogy el is aludtam tőle. Csak most ébredtem fel. És persze soha többé nem engedem meg magamnak, hogy ennyire kiboruljak megint. Helyre kell tenni a dolgokat a volt élettársam fejében. Ha egyszer megbeszéljük, hogy nem találkozgatunk, nem kezdünk semmit újra és csak jövő héten hívom, akkor nem törhet rám vasárnap délelőtt egy telefonnal sem. Most már szebb a jövő megint, hála Istennek , hogy létezik a Rivotril.