Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Szomorkodó hely

most úgy érzem,ha nem tudok ebből (extrém szorongás,feszültség,meg még van más is), hamarosan felállni,feladom....akkor nincs értelme semminek

Egy kamionnak is lehet olyan rakománya( szállíthat veszélyes anyagot, szétszóródós cuccot), kisodródik az ütközéstől(vagy a rémülettől félrerántja a sofőr), összetorlódnak a járművek, hogy másokra is közvetlen  veszélyt jelent. 

Legalábbis én biztosan nem szeretnék egy ilyen esemény közvetlen  közelében lenni. 

(Update: rákerestem ilyen hírekre-bár keveset találtam, de sajnos ilyen esetekben(három hírt néztem) a  kamion vagy teherautósofőr is kórházba került, könnyebb sérülésekkel, volt, aki árokba csúszott,  közúti veszélyeztetés.  Persze kinek-kinek lelkiismerete szerint, meg vgülis aki halott, annak mindegy, kivel mi történik, mekkora kárt okozott más testi épségében.  Az ilyen hírek alá érkezett kommentek egy részéből se a tolerancia árad, speciel itt ezt most pont meg is értem, miért nem. Egy élő embernek tervezetten nekimenni, akármekkora kasztni is van alatta, úgy, hogy egyéb szereplők is vannak, számomra teljességgel elfogadhatatlan. )

Kihalt terepen próbálkozni hasonlókkal tényleg veszélytelen. 

 

Idézet tőle: Avana

Én értem, hogy van az a szenvedés, csak a mód problematikus.

A depressziós repülőgéppilóta is "nagyon szenvedett", de attól még kinyírt jópár embert....ilyesmire(mások életének veszélyeztetése) nincsen mentség sztem.

 

Hát az nem ugyanaz szerintem, hogy utasszállító repülő pilóta vagy, vagy egyedül egy saját autóban és fának vagy kamionnak húzod.

 

Én értem, hogy van az a szenvedés, csak a mód problematikus.

A depressziós repülőgéppilóta is "nagyon szenvedett", de attól még kinyírt jópár embert....ilyesmire(mások életének veszélyeztetése) nincsen mentség sztem.

 

 

Idézet tőle: balazs45

Cat !Elváltál?  Hány gyermeked van?

Nem váltam el, házasságban élek, és iker fiaim vannak.

Cat !Elváltál?  Hány gyermeked van?

Avana,

Szerencsére ez teoretikus kérdés, de ha nekihajtunk egy kamionnak, akkor a kamionsofőr azon túl, hogy lelkileg megszenvedi, nem szenved fizikai sérülést. Következik ez a 2 autó méretének, súlyának stb. eltéréséből. Sajnos van az a szenvedés aminél már erről gondolkozik az ember. De megáll a gondolat szintjén, szerencsére.

A másik sáv nálam a 10-es út sokat járok arra ,ha áthajtanék egy fának mennék, egysávos.....ne aggódj.

A másik sáv nálam a 10-es út sokat járok arra ,ha áthajtanék egy fának mennék, egysávos.....ne aggódj.

Nekem is eszembe jutott a másik sáv hogy áthajtok , de a fiam képe ilyenkor mindig elém ugrik s azt mondom nem tehetem meg , addig kell küzdeni amig lehet és tudsz.

 

Remélem, a többi vétlen ember is eszedbe jut ilyenkor, nem csak a fiad képe...akinek tönkretennéd az életét, mert másnak is van gyereke, szerelme, szülője, aki nem szeretné, ha elgázolnák a szülőjét...

ha nem akarsz küzdeni(persze ne legyen ilyen!), plíz, ne mások kárára(bőrére)  "vess véget a szenvedéseidnek". :S

Kívánom Balázs, hogy apránként szabadulj meg a kínoktól, téveszméktől! Igen, én is így fogtam fel, hogy a gyerekek miatt muszáj, nem lehetünk önzőek, ha már ők ide születtek.

Nekem már jobb. Nem az igazi még, de már élhető. Csak te tudod ezt megváltoztatni, más nem fog ezért tenni egy lépést sem. Segítünk itt kicsit támaszt adni virtuálisan.smiley

 

 

Ismerős:)) Tavaly 3 gyomor és 1 vastagbéltükrözésem volt, egyszer véreztem 1 hétig (fekete széklet) , ami miatt 2 hét kórház. Nem találták a forrást!!  2 CT-m volt egy koponya és egy vékonybél  CT ,ahol egy csövet az orrodon dugnak le és a vékonybeleidbe vezetnek. Miután levezették kb 20 perc, a doki nem tudta kihúzni belőle a a drotot ezért a vizsgálatot meg kellett ismételni. Folyamatosan fogytam havi 1.5 kilókat hiába ettem. Ezért is voltak a vizsgálatok 2015- 2016 ban. Tavaly novemberben Takáts doki aki professzor az 1 belklinikán azt mondta " Gábor elérte a kritikus súlyhatárt egyen és ne stresszeljen". Közben napi 5 étkezés és nyugatón vagyok. Mondtam neki doki akkor az hogy?? Ennél többet hova egyek és hány nyugtató kell még?   A nyugtatót az orvosok találták ki két éve ,mert köldöktáji fájdalmaim voltak ami semmilyen gyógyszerre nem reagált ,sőt felírtak savcsökkentőt amitől késöbb (tavaly derült ki ) teljesen lepusztult a bélflórám. A savtalanság miatt 2 helikobakter fertőzésem volt 1 évem belül 2016- ban ,2x2 hétig nagy dózisú antibiotikum kúrával ölték ki.  Most idén megint antibiotikum kúra mert egy fogam inye be van gyulladva amit nem lehet kezelni csak ha a gyulladás lement. Közben meg van egy olyan otthoni életem és élethelyzetem ami nem segít a gyógyulásban. Ezzel nemhogy sportolni nem tudok de menni is alig. Mindenhova kocsival megyek mert a sétálás is fáraszt állandóan fázok még otthon is pulóverben. Közben minden leletem negatív. Persze tudom tisztában vagyok vele a gyógyszer és a pszhiés háttér miatt van ez. Nyáron "kivirágzom" néhány hétre  mert utazunk olasz, horvát, spanyol, de "tiszavirágéletű" az egész. Nekem is eszembe jutott a másik sáv hogy áthajtok , de a fiam képe ilyenkor mindig elém ugrik s azt mondom nem tehetem meg , addig kell küzdeni amig lehet és tudsz.

Igen, a feleségem ovónő, mikor még egézséges voltam már akkor is zavarta ha problémám volt. Ma már eszembe sincs traktálni vele. Tulajdonképpen 20 gyerrekkel birkózik egész nap mikor hazajön hullafáradt , mos, főz takarít.....ez "maradt belőle....belőlem meg ez. Talán meg is értem valahol. Voltak szép éveink .....néha azon merengek hol fordult ekkorát a dolog.

 

Idézet tőle: CatEye

Szia Balázs,

Ugyanezeken a stációkon végigmentem én is 2 éve: teljes motiválatlanság, életkedv elvesztése, üresség érzés, lelki fájdalom stb. Fizikai síkon kerestem a problémát, és orvostól orvosig jártam. A fogaimmal küzdöttem én is. Volt egy többször gyökérkezelt fogam, amit azt éreztem, hogy fáj. 13!! fogorvoshoz mentem el, hogy biztos rosszul gyökérkezelték, 13 mondta, hogy nem látnak gócot a fogban, nem hittem nekik. De kezeltek IBS-el, lyme kórral, refluxszal, hiperventilláltam stb. Saját lábon mentem szakemberhez, mert addig jutottam, hogy minden nap kacérkodtam a gondolattal, hogy az autópályán  nekirántom a  kormányt egy kamionnak, és végre vége lesz. 

A szupportív terápiával illetve a diagnózissal megszünt minden korábbi fizikai problémám.

Erőltettem a sportot, kimozdulást itthonról és apránként jobb lett. Nem tökéletes, de sokkal jobb.

Az én családom is értetlenül állt előtte, és persze jöttek a szedd össze magad, minden agyban dől el, légy erős, frázisok, majd mindenki kerülte a témát, nem tudtam beszélni velük erről. A gyerekeim meg halálra rémültek. Ezért jó ha van egy szakember, Na meg végtelenségig nem nyaggathatjuk akaszhatjuk rá szeretteinkre ezt a terhet. Meg egy kívülállónak nehéz is ezt elfogadni, hogy ez egy betegség.

Itt el tudod mondani mi a bajod, már ez is sokat segít, ha kiírod magadból.

Hú, Cat, azért te is megjártad a hadak útját. Nagyon ügyes és erős vagy!

Szia Balázs,

Ugyanezeken a stációkon végigmentem én is 2 éve: teljes motiválatlanság, életkedv elvesztése, üresség érzés, lelki fájdalom stb. Fizikai síkon kerestem a problémát, és orvostól orvosig jártam. A fogaimmal küzdöttem én is. Volt egy többször gyökérkezelt fogam, amit azt éreztem, hogy fáj. 13!! fogorvoshoz mentem el, hogy biztos rosszul gyökérkezelték, 13 mondta, hogy nem látnak gócot a fogban, nem hittem nekik. De kezeltek IBS-el, lyme kórral, refluxszal, hiperventilláltam stb. Saját lábon mentem szakemberhez, mert addig jutottam, hogy minden nap kacérkodtam a gondolattal, hogy az autópályán  nekirántom a  kormányt egy kamionnak, és végre vége lesz. 

A szupportív terápiával illetve a diagnózissal megszünt minden korábbi fizikai problémám.

Erőltettem a sportot, kimozdulást itthonról és apránként jobb lett. Nem tökéletes, de sokkal jobb.

Az én családom is értetlenül állt előtte, és persze jöttek a szedd össze magad, minden agyban dől el, légy erős, frázisok, majd mindenki kerülte a témát, nem tudtam beszélni velük erről. A gyerekeim meg halálra rémültek. Ezért jó ha van egy szakember, Na meg végtelenségig nem nyaggathatjuk akaszhatjuk rá szeretteinkre ezt a terhet. Meg egy kívülállónak nehéz is ezt elfogadni, hogy ez egy betegség.

Itt el tudod mondani mi a bajod, már ez is sokat segít, ha kiírod magadból.

 

Sajnos a tél nem kedvez a kinti sétáknak, ha nincs kedved terembe menni, ez is kizáva, de..

 

Most ne nevess ki, de:10 perces jógagyakorlatok (és a párja, egy kék és rózsaszín DVD)

https://bookline.hu/product/home.action?_v=10_perces_gyakorlatok_Joga_kezdoknek_DVD&trackingCode=iz7eykj0-8l4p6sdzp5f-S.ITEM_BOX.C.c60_a62-1ioovhq&id=12411&type=82

 

Ezt lehet otthon is csinálni vagy próbálkozni vele(10-20 percet), igaz, férfiaknak kötöttebb az izomzata. 

 

 

 

Mell! Köszönöm ,remélem lesz kiút, azt mondják mindenből van:) Igen könnyebb lenne gyógyszer nélkül de 8 éve szedem....le kéne szoknom....de most nem tudok. Talán ha megerősődöm főleg fizikálisan. Látod a pénz nem sokat ér ha az ember ramatyul érzi magát. Odaadnám mindenemet egy igaz ölelésért és azért hogy ne fájjon semmim. Talán egyszer még ez is meglehet.

 

Szia CatEye! Szakember nem tud most rajtam segiteni. Szerintem. A szervezetem annyira le van pusztulva hogy néha két villamosmegállót is nehéz megtennem. Per pillanat nagyon nehéz bármit is tennem főleg  a pszhiémet illetően mivel fogorvosi kezelés közben vagyok feltettek egy hidat amit 3 hete fájdalmat okoz. Csak fájdalomcsillapitókkal tudok létezni 2 hete. Igy is a gyomor és fekély problámám miatt az elmúlt 1 évben 10 kilót fogytam s elértem a kritikus határt. A fekélyem és a gyulladás kigyógyuláa után én hülye ,miután jobban lettem elmentem a fogorvoshoz mert azt mondták a fogaimtól is lehetnek problémáim....hát ez lett a vége. Pedig régóta vágytam arra hogy rendben legyenek. A legborzasztobb az van egy szép fogpótlásom ami fáj és a doki sem tudja miért. Erre mondják ..pech...balszerencse...Szóval sportolás kizárva mivel elég ramaty vagyok . Előtte sem voltam fitt ,mert azért az évek óta szedett nyugatatók és "bezártság szomorúság " sajnos nagyon erőtlenné tett. 

 

Igen a munkámat szeretem bár monoton és sajnos nincsenek barátaim sem munkatársam. Egyedül dolgozom. Ez is probléma nálam... talán. A fiamon kivül nincs kivel beszélgessek meg persze a feleségemen kivül ,de az nem ugyanaz ugye.Sokat vagyok velük, betegségeimben támaszok de ugyanakkor betegségeim okozója is. Grotezsk egy kép. Most azon vagyok valahogy meggyógyuljak (újra:) és legyen erőm a folytatáshoz. 

Világ életemben erős voltam nem féltem semmitől ,de az elmúlt 2 évben annyi betegség támadt meg hogy most már félek....sok mindentől.... félek élni de már meghalni is.....borzalmas érzés. Tanácstalan vagyok vagy inkább reményvesztett ,mert bármerre indulok falakba ütközök....lehúznak....nem sikerül. Elég sirósan hangzik de tényleg így van. Nem azért írok hogy sajnáljanak nincs szükségem rá ,talán azért hogy kíírjam magamból vagy hogy azért hátha valami változik ,valakinek elmondhatom. Van mamám ,testvérem , de nem értik, mint egy pestis menekülnek ha szóba kerül a problémám. Olyan emberek közé születtem és kerültem akikben nem találtam lelki békét....de lehet bennem van a hiba.

 

Idézet tőle: akbar

Szia mandula!

Remélem nincs nagy bajsadJobbulást Neked!

Köszi Akbar, aranyos vagy. Jól esik.

Szia mandula!

Remélem nincs nagy bajsadJobbulást Neked!

Idézet tőle: Airin

Mia  baj mandula? 🙁

Megírom priviben. De nyugtass meg, hogy valamennyit tudsz enni - aludni, ezek kellenek azért az életben maradáshoz.

Mia  baj mandula? 🙁

Idézet tőle: Airin

Sziasztok!

Pár hete írtam ide,hogy az egyik családtagom nagyon beteg. Sajnos meg halt 🙁 
Hétfőn temettük el. Nagyon megviselt a dolog, kimerültnek,érzékenynek érzem magam mindenre. 🙁 
Múlthéten dolgoztam még végig...ugye írtam már előzőleg,hogy hányásfóbiám van,ami miatt sokat van hányingerem meg nem eszek. Nem merek enni... egyre vékonyabb vagyok. Már a munkahelyemen is megjegyzik. Szerintetek megérné fizetős pszichológushoz járni?
Ingyeneshez nehéz bejutni. Hónapokat kell várni és ki se engednek a melóhelyemről.

Drága Airin!

Nagyon sajnálom. 🙁

Azt is, hogy meghalt valaki, akit szerettél és amiatt is, hogy rossz a fóbiád. Én sem nagyon tudtam enni az említett fóbiám miatt szinte semmit. Nagyon rossz volt. Fura módon az ember a legváratlanabbul kevés táplálékon elvan, én például csak csokit és túró rudit, meg némi kenyeret ettem. Ehhez képest csak pár kilót fogytam.

Kitartás, kitartás, kitartás. Én is nagyon magam alatt vagyok. 🙁 (Bár ez téged nem vigasztal.)

Igen közel állt hozzám. 🙁 Így megviselt nagyon.
Szeretnék lépni,de annyi pénzbe kerül,amit sajnálok nagyon...de,ha meg nem változtatok még gyerekem se lesz,mert félek,hogy hányok is. 

esetleg, ha nem óckodsz tőle a helyi családsegítőben - ahol élsz - ingyenes a pszichológus, mint minden családsegítőben. 

Szia Arin!

Őszinte részvétem! Közel állt hozzád az elhunyt?

Természetes amin keresztül mész,(mármint a gyász) hidd el, lesz jobb is (legalábbis remélem).Jó ötlet a magánorvos,ha el tudod magad kötelezni mellette, mind anyagilag, mind lelkileg. Egy jó pszichológus nagyon sokat segíthet. Az étkezési zavar nagyon veszélyes. Azt javaslom lépj mielőbb!

Szorítok!

Sziasztok!

Pár hete írtam ide,hogy az egyik családtagom nagyon beteg. Sajnos meg halt 🙁 
Hétfőn temettük el. Nagyon megviselt a dolog, kimerültnek,érzékenynek érzem magam mindenre. 🙁 
Múlthéten dolgoztam még végig...ugye írtam már előzőleg,hogy hányásfóbiám van,ami miatt sokat van hányingerem meg nem eszek. Nem merek enni... egyre vékonyabb vagyok. Már a munkahelyemen is megjegyzik. Szerintetek megérné fizetős pszichológushoz járni?
Ingyeneshez nehéz bejutni. Hónapokat kell várni és ki se engednek a melóhelyemről.

Szia Balázs!

Úgy tűnik neked nem válik be a gyógyszeres út, de van ilyen. Ahogy látom tudod mi a gondod. Pár és/vagy családterápia? Számíthatsz valakire( barát,tesó,,stb) ?

Csak vicceltem mell....

sztem Cateye nem diagnosztizált. nagyon kedves stílusban javasolta, amit javasolt. és nem karegorikusan jelentette ki, hogy neked ezt kell, azt kell....

Idézet tőle: akbar

Ne diagnosztizálj,mert megjárodsmiley

laugh  Meg is fagyott bennem az ütő Akbar.

Szia Balázs! Én is gyógyszerátállás alatt állok. Ráállá, átállás ezek mind olyan dolgok, amiket, nagyon de nagyon nehéz elviselni, de 2 hét és jobb lesz, én is csak kivárok, addig itt "fárasztom' a brigádot átállásom 2. hetében vagyok. Én is a gyerekekért csinálom, párom érzelmileg elhanyagol és ugyanazt érzem mint te, de dettó, kivéve a frontint, vagy xanaxot írtál, mert nekem a benzodopaminek csoprotja nem jön be. Szeretek élni, re rettegek attól, hogy minden nap másnak látnak és nem ért a környezetem pedig csak ikerek jegyében születtem és színes természettel megáldott 40 es vagyok. hegyvidéki 70 nm es saját lakásom, 2 gyönyörű gyerek férjem van, otthonról végezhető jövedelmező munka. Hitel nincs és előtakarékosság igen. Felelőségteljesen viszem az életem, néha fásultan. Megtehetném, hogy nem küzdök és kiszállo, de ez a kötelességem, hiszen anyának születtem. A betegségemet elfogadva csinálom. Nagyon szíven ütöttek szavaid, mert ez az állapotod teljesen ismerős nekem- Kívánom hogy találd meg megadnak az a módot amivel ki tudsz ebből szállni, sport vagy egy személy akiben nagyon meg tudsz bízni, segíthet.

Ne diagnosztizálj,mert megjárodsmiley

Idézet tőle: balazs45

Szervusz Akbar! Igen tudom. huszas éveimben is volt 1-2 év amikor hasonló szomorúság volt rajtam, a pszhiologus pár kérdés és egy félóra beszélgetés után azt mondta nekem gyógyszer kell sajnos. Akkor "túlétem" utána volt gyönyörű 10 évem és egy szerethető párom....majd jött  a gyerek, én meg már nem kellettem. Nem gyógyszer kell nekem hanem fuldoklok,s  abban amiben élek ,de olyan szeretet van a fiam fele amit nem tudnék eldobni. Régebben más nőkhőz jártam, de utána mindig borzalmas büntudatom volt , majd ök is elmaradtak jött  a gyógszer és a leépülés. A feleségem jó ember ,de nincs benne semmi kedvesség vagy szeretet ami nélkül nincs kapcsolat. Én sem vagyok tökéletes sőt, váltanom kellett volna akkor amikor még volt "erő" és ambició....de nem tettem,,,most meg néha magamba nézek és azt mondom várom a véget....már nem érdekel.........Megpróbáltam 2 pszhiiáternél mindekttő mást adott de mindkettő hasonló tüneteket pródukált nem tudtam aludni ,és mint egy örült úgy keltem reggel. Azt mondtam ennél sokkal jobb a "nyugodtság" és a bambulás. A legborzasztobb az tudom mi a bajom tudom mi az amin változatatnom kellene hogy "éljek" de nem teszem mert vagy nincs hozzá életerőm vagy nem akarok tovább élni.....ezt még nem tudom eldönteni. Nem ilyen életet akartam, 45 éves vagyok ,nem így akartam élni. Vagy nem tudok élni.

 

Szia Balázs,

Úgy tűnik, hogy egyéni érzékenységed van a depresszióra, amit valamilyen élethelyzet kivált. Az, hogy ez most súlyos, középsúlyos vagy enyhe depresszió mi nem tudjuk megállapítani, talán nem is lényeges. Én nem vagyok gyógyszerpárti, szerintem egy két bedobott tabletta ezt nem fogja megoldani, de mindenképpen szükséges lenne szakemberhez fordulnod, aki kimozdít erről a holtpontról. Lehet, hogy nincs másra szükséged mint egy jó pszichoterapeutára, aki hetente elbeszélget veled, és segít más aspektusból értékelni az életedet, rávezet egy két hibás sémára, esetleg rávisz dolgokra, hogy változtass rajta.

Addig is sportolj valamit, játssz sokat a fiaddal, lelj benne sok örömet. A munkádat szereted? Mekkora a kisfiad?

Szervusz Akbar! Igen tudom. huszas éveimben is volt 1-2 év amikor hasonló szomorúság volt rajtam, a pszhiologus pár kérdés és egy félóra beszélgetés után azt mondta nekem gyógyszer kell sajnos. Akkor "túlétem" utána volt gyönyörű 10 évem és egy szerethető párom....majd jött  a gyerek, én meg már nem kellettem. Nem gyógyszer kell nekem hanem fuldoklok,s  abban amiben élek ,de olyan szeretet van a fiam fele amit nem tudnék eldobni. Régebben más nőkhőz jártam, de utána mindig borzalmas büntudatom volt , majd ök is elmaradtak jött  a gyógszer és a leépülés. A feleségem jó ember ,de nincs benne semmi kedvesség vagy szeretet ami nélkül nincs kapcsolat. Én sem vagyok tökéletes sőt, váltanom kellett volna akkor amikor még volt "erő" és ambició....de nem tettem,,,most meg néha magamba nézek és azt mondom várom a véget....már nem érdekel.........Megpróbáltam 2 pszhiiáternél mindekttő mást adott de mindkettő hasonló tüneteket pródukált nem tudtam aludni ,és mint egy örült úgy keltem reggel. Azt mondtam ennél sokkal jobb a "nyugodtság" és a bambulás. A legborzasztobb az tudom mi a bajom tudom mi az amin változatatnom kellene hogy "éljek" de nem teszem mert vagy nincs hozzá életerőm vagy nem akarok tovább élni.....ezt még nem tudom eldönteni. Nem ilyen életet akartam, 45 éves vagyok ,nem így akartam élni. Vagy nem tudok élni.

Idézet tőle: akbar

Szia Balázs!

Nagyon súlyosan depis vagy,fontos lenne ezzel sürgősen kezdeni valamit. Ha van pénzed keress magánorvost,aki egyben pszichológus és pszichiáter is. Az antidepi segíthet,de valószínűleg nagyon érzékenyen reagál rá a szervezeted. Ezért kéne nagyon lassan bevezetni,sokkal lassabban mint egy átlagos esetben.

Nagyon jót írtál, akbar.

Szia Balázs!

Nagyon súlyosan depis vagy,fontos lenne ezzel sürgősen kezdeni valamit. Ha van pénzed keress magánorvost,aki egyben pszichológus és pszichiáter is. Az antidepi segíthet,de valószínűleg nagyon érzékenyen reagál rá a szervezeted. Ezért kéne nagyon lassan bevezetni,sokkal lassabban mint egy átlagos esetben.

Szia! Hogy az elmúlt években sokat betegeskedtem és a szervezetem már nehezen birja, sokat sokszor vagyok kimerült fáradt kedvetlen, évek óta gyógyszerfüggő vagyok (frontin 0.75mg) , családos vagyok de a feleségem már egy melléfogás, csak azért élek mert van egy fiam akit nagyon szeretek és szeretném látni ahogy felnő de már semmi motivációm nincs ezen kivül , a gyógyszerek vagy a betegségem miatt magamba forduló, buskomor , ember lettem nem találok semmiben örömöt .........legszivesebben aludnék , mert akkor nem itt vagyok mert akkor álmodok..."élek". Persze mondják mások ,éld kint az életed a valós világban...de nem tudom...mert fájdalmas ,állandóan fáj valamim évekig a hasam aztán a gyomrom most a fogam járok orvostól orvosig néha van egy egy hét amikor nem fáj semmim van egy kis erőm ,de akkor a számitógép elé ülök és elmerülök a mai világ legborzalmasabb szörnyszében a fantazi játékokban. Pedig szép lakásban élek ,van pénzem, munkám, egy gyönyörű fiam ,ha akarnék holnap elemhetnék bárhová....de nem teszem. Sokszor sírok mostanában, régebben is amikor még a gyomrom beteg volt(kronikus gyomorhurut + nyombélfekély) egyszerűen a szomorúság és a bánat ráment a testemre ami felemészti szép lassan. 3 éve ki sem mozdulok otthonról este 5 után , csak TV zek , számitógép filmek zene, gyerek.....de semmi.....csak az üresség. Borzalmas érzés ezzel szembesülni és igy élni , közben meg nem tenni semmit hogy másképp legyen. Bedobom a frontint és kész elnyomtam az érzéseket. Sajnos genetika....édesanyám és a testvére is ebben szenvedett, egyiköjük túlélte a másik nem. Próbáltam antidepresszánssal de a 2.-3. napon úgy keltem fel mint egy örült és rohantam ki a világból...borzalmas érzés volt, nem aludni, nem nyugodtnak lenni....feladtam...már a 3. nap. Nincs már bennem motiváció sem erő se semmi.....úgy nehéz.

Mi baj? Mitől vagy szomorú?

Sziasztok! Új tag vagyok és  rettentő szomorú. Beleolvatsam pár gondolatba ,de most olyan fásult s kedvetlen vagyok hogy irni sincs kedvem. Nincs most nagyon kihez beszélnem és irnom, ezért megteszemem itt ....élni sincs kedvem:( Talán majd máskor...ha jobban leszek.

no

Kedves mell!

Borderfiút nem tiltottuk ki. Ő törölte saját magát. 

Nekem egy kicsit ijesztő azt olvasni, hogy szeretnéd, hogy valaki "rendelkezésedre álljon", ha ürességet érzel és csetelni akarsz. Lehet, hogy nem így értetted, de úgy hangzik, mintha egy rendkívül önző ember mondaná, akinek csak a saját igényei fontosak. 

 

sajnálom, hogy így alakult köztetek... smiley

Idézet tőle: mell

azon tűnődöm, hogy az ilyesmit nem priviben kellene intézni? Én biztosan ott tenném... de az én vagyok. bocs.

Priviben indult, de mivel Rókának ez szomorúság, ezért betette ebbe a topikba. Én meg úgy éreztem, hogy illendő rá itt válaszolni.

azon tűnődöm, hogy az ilyesmit nem priviben kellene intézni? Én biztosan ott tenném... de az én vagyok. bocs.

Idézet tőle: Róka

Mandula!

Sajnálom. Kedveltelek, de véget ért a barátságunk.

Vészmadárnak itt van anyám.

Róka.

Sajnálom és elismerem, hogy megbántottalak.

Valóban nem szabad vészmadárkodni egy barátságban. Egy barátságban mindent el kell fogadni, szűrő és kritika nélkül. És ha esetleg mégis baj történik, akkor nem mondani azt, hogy "na ugye megmondtam", hanem ott lenni, vigasztalni.

Legyél jól és érezd magad nagyon jól! Tiszta szívből kívánom!!

Azt hiszem egy Rókának amúgy sincs mitől félnie.

Mandula!

Sajnálom. Kedveltelek, de véget ért a barátságunk.

Vészmadárnak itt van anyám.

Sálálálálá!

Köszi, a marketinget a melleimhez! úgy látom elnyerte a tetszésed, ennek igazán örülök, de lehet hogy uncsi vagy gusztustalan provokatív egyeseknek és nem szeretnék zavart keltő lenni. végülis, ha Calambó megengedi visszatehetem de mi ebben a redkívüli? manapság egy mell nem sokat jelent a lapok tele vannak mellekkel, mindenki mutogatja, a celebek is, én nem vagyok celeb, de mért ne mutogathatnám, egyébként az se zavar, hogy le kell venni és ha megengedik akkor meg vissza is tehetem.

na most igénybe venném a fórumot. szóval szomorkodok egyet: az van néhány burás szerint problémám gyűlhet a  gyermekvédelemmel, ha ezt megtudják, de miért????

Gyermekeim a legdrágább kincseim.