Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Személyes Találkozók Búrásoknak

Nekem, akkor jó amikor a többieknek is:)

Sziasztok!

Én kaptam a megtisztelő feladatot hogy a Búra Chat Közössége nevében kezdeményezzek személyes találkozót.

Budapesten lenne, valamelyik hétvégén. Én nem ismerek ott kb semmit, a Nyugatinál le tudok szállni, elvileg lesz aki elnavigál (azért szívesen veszek bármi segítséget). Én úgy tudok menni, hogyha még valami kései vonattal vissza tudok utazni Szegedre. Ha valakinek van lehetősége bővebben megszervezni, hajrá 🙂

Sziasztok! 🙂 
Pont eszembe jutott hogy eddig még nem találkoztam rajtam kívűl más depressziós emberekkel.
Szóval én úgy terveztem hogy jövőre lehetne összehozni egy "Burás" találkozott.
Én Abádszalóki vagyok de ha kell tudom utazni, van pattent bluetooth hangszóróm is így nyitott téri találkozáshoz is tudok zenét szolgáltatni.

Talán jövőre elmennék egy ilyen találkozora, gondolom itt az emberek nagy része Budapesti stb.
Hát akit érdekel ilyesmi az írjon nyugodtan.

Bár találkozon azért nagy része másnak nem ártó embereket kéne összehozni. 
Én jó hangulat ember vagyok, fel tudom dobni a társaságot hülyeségekkel.
Úgy gondolom úgy is így is eltelik az idő, legalább néha lehetne emlékezetes partikat szervezni.
 🙂 
Akit érdekel írjon prívátba is, akkár.

 

hello hol a  gyógyszer topik ? Nem jelenik meg a listában.

megvót

jóvót

az ötvenediken mégnagyobbat fog szólni!

XD

Idézet tőle: Roxy.

Én saját magammal fogok találkozni. Tök jó lesz.

[16.10.21] ITgold {#Projekt45+

Ha már ott vagy, próbáld megismerni.

Hányan lesztek?

Én saját magammal fogok találkozni. Tök jó lesz.

Tali: VASÁRNAP ÉJJEL !!! KOBUCI KERT !!! Juhúúú !!!

A Korai Öröm egy magyar zenekar. Műfaji besorolása nehéz: a zenekar szerint világzene, de gyakran sorolják a pszichedelikus és a progresszív rock kategóriákba. Idézet: "ambient, városi népzene, pszichedelikus etno, a kilencvenes évek folyamatzenéje, akciózene. A Korai Öröm sok nép és sok galaxis hangjait ötvözi össze zenéjében."

 

 

 

IDŐPONT: 2021. augusztus 1., vasárnap, 20:00

HELYSZÍN: KOBUCI KERT, Budapest, 1033, III. Kerület, Óbuda, Fő tér 1., Zichy-kastély udvar

PROGRAM: Korai Öröm koncert

A csillagvizsgálós az most hétvégén lesz,szombat vasárnap.

Dátum? 

Ezt nem a szex topicba kéne tenni?

Sájnos erre köll a bárca. Az meg nyemá.

https://kobuci.hu/programok/anima_sound_system_roma_buli_gipsy_sound_clash_20_1010
 

 

Íme megegy lehetőseg

 

3500 HUF per koponya

Lehet baromság,de talán valakit érdekel.Most hirtelen ez...

Holdfényes Hendrick's Piknik Július utolsó hétvégéjén nemcsak az asztronómia misztikus világába nyerhetünk betekintést a Svábhegyi Csillagvizsgálónál, de egy egyedülálló, vezetett csillagnézésen is részt vehetünk, amelyen speciális távcsövekkel pásztázhatjuk végig az eget, sőt, okostelefonnal még saját, varázslatos holdfotókat is készíthetünk. A misztikus programokat egy különleges piknik kíséri, és a Hold ihlette, virágos-fűszeres ízvilágú Hendrick’s Lunar Gin kóstolója. https://welovebudapest.com/programok

Mellesleg vkinek feltűnt, hogy nincs időpont? 

Idézet tőle: Amaterasu Galaxy

ÓRIÁSI KÁOSZ lehet ott most!!!

Van, de a körúton nem annyira, mint pl. Gong...

Kaptam hétvégére munkát (lecsúsztatható), most nekem nem jó. 🙁

További ötleteket is írjatok zsönefíív!!!!

ÓRIÁSI KÁOSZ lehet ott most!!!

Most újítják fel legjobb tudomásom szerint ...

Bp., Blaha Lujza tér. 🙂

Búratalit szervezek!

Írjatok ötleteket ezzel kapcsolatban!

Ki jönne és hol legyen?

Várjuk a hozzászólásokat!

Bizony, jó volt látni egymást. 🙂 Mini búrás találkozó. 🙂

Tegnap kétszemélyes buli volt. Harántimpulzusból letámadtam Roxyt, és belement 🙂
Nagyon rég találkoztunk, és jó volt látni.
Nekem sem volt rossz a kimozdulás, még ha nem is lakunk közel.
Még "erdei" sétánk is volt.

kocsikázzzunk a városban XD XD XD

 

paaaartyyyyyyyyyyyyy

 

Eztet írtam Krisznek... De ő meg ilyen "ad hoc" stílusú.

No igen, igaz. De szerintem több rákészülési idővel több lenne a pösti is.

Attól, h pösti az embör, köllhet még rákészülés!

Szerintem várj meg egy rendesen szervezett bulit, ami már pár héttel előtte be van jelentve, stb. Ez inkább azoknak jó akik pestiek, és nem kell nekik különösebb rákészülés. Pár éppen ráérő és ottlevő ember miatt nem érdemes ennyit utaznod, szerintem.

Szombaton este felé lehet, h jó lenne. Én 10x engedékenyebb vagyok, mint Roxy: 500 m! =Blaha...

ha van valami konkrétum, jelezzetek. pl. hely/idő/időtartam

cserébe van: brutál élettörténet, meredek jogi dolgok, stb.

BAZ megyéből mennék, annak is a csücskéből, laza 380 km, szóval ha valaki arra megy társulok.

***nem dohányzó, nem alkoholfogyasztó remete***

ha Mályiban lesz hasonló, akkor is jelezzetek

 

Nekem van a legjobb kifogásom. 🙂

De azért alighanem elmegyek és igenis, inni fogok, gyógyszerek ide vagy oda, hőség ide vagy oda. Mondjuk max. egy pohár sört.

Nem kötelező piálni. Sokan nem fognak. (Én + nem megyek 😀 )

Nekem meg csak annyi problémám van, hogy nem állt még be a Reagila 1,5mg, így nem nagyon merek ráinni.. de fel tudok buszozni ha tényleg leszünk páran, legalább beszélgetni. 

Majdcsak beér... balos.

Nekem beszűkült az időmozgásterem, plusz apámhoz is kell mennem random segíteni neki bevásárolni, meló után meg néha 7végén.

Krisz azt ugye tudod, hogy hétköznap napközben autóval Bp fele megközelíthetetlen a felújításos dugók miatt?

Láthatod, van automobil.

Én agorafóbiára hivatkozva (hivatalos papírom van róllllla) azt mondom, hogy mennék, de nem nagyon tudok. 

interfunk hétvégén is lehet lehet hétköznap is nekem mindegy szabin vagyok ....

na jo nekem mindegy én bp leszek vas. ig.

ha kellek majd szoljatok

De most mikorra tervezitek akkor?  Mert nekem is úgy kell kalkulálnom.. hétvége jobb lenne, mert akkor azok akik dolgoznak,  Ők is tudnának jönni. 

öten is beférünk a kocsiba

tudod jol összeszedem a bandát oszt mehetünk akárhova 

Na jó. ámen.