Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Személyes Találkozók Búrásoknak

4 Dim és Petr!

Várunk titeket!

Sziasztok!

Én új vagyok itt. Paranoid skizofréniás vagyok. Szívesen ismerkednék hasonló sorstársakkal. Itt lehetőség van rá, remélem.

Gong Café 2 presszó

1073 Budapest, Erzsébet körút 21.

JANUÁR 29-én szombaton 17 órától

Én ott leszek, ha valami extra akármi meg nem akadályoz ebben.

Egy info: Nem vagyok beoltva.

Tudható kik jönnének?

Kérhetném a helyszínt és időpontot nem oda mutató linken, hanem kiírva betűvel ide?

Nincs mindig zsebemben az internet.

Előre is köszönöm.

A nulla km kőnél lakom.

csillagom! nekem van darum is! sőőőt ez olyan varázspálca daru instant járóképessé is tesz XD XD XD

 

csak szóljál  !!!! és ott vagyok !!!! <3 <3 <3

Én nem vagyok beoltva, a békemenet közeledtével úgyis elmúlik varázslatosan a járvány mint mindig.

Daruja is van a taxinak? Kiemelni az ágyból? Ja, utcaképessé is kell válnom.

Hoz a taxi...

Engem érdekel. Szervi/testi, lehet, hogy fertőzök és nem akarok veszedelmet hozni másra jellegű akadálya elmúlott.

Depresszió miatt nem akar vinni sehova a lábam.

No, akkor egy kis előzetes felmérés. Kiket érdekel? (H hogyan jön össze, az más kérdés.) Nem szeretnék 1edül üldögélni 2-3x annyiért piázgatva, mint otthon...

Az a baj, hogy össze-vissza beszélnek, most reggel a hírekben azt mondták, hogy a jövő héten jön a tetőzés.

az omikron-variánsra az alábbi tünetek jelemzők:

  • hátfájás,
  • derékfájás,
  • torokfájdalom,
  • krákogás,
  • enyhe köhögés,
  • izomfájdalom.

a deréktáji fájdalmakat nehéz megmagyarázni, de nagyon sok embernél egy egyszerű, lumbágószerű derékfájdalom az első tünete az omikron-fertőzésnek

amúgy csak mellékesen megjegyezném a hírekben olvasom

 

Jön az omikron-robbanás, kerülni kell a zárt helyeket ...

 

A következő hónapban tetőzik a koronavírus-világjárvány ötödik hulláma ...

 

 

Jó szórakozást nektek, sajna mostanra kiderült, hogy nem tudok menni.

Mit szeretne őnagysága? Mit vigyek neki? 😉

Ha nem üt bele a ménkű, ott lesz a Madame. 🙂

Miss Kleó ott lesz?
Akkor meggondolandó.

Akkor még 1x: TALI JANUÁR 29-én szombaton 17 órától itt: https://www.facebook.com/GongCafe2presszo

MINDENKIT szeretettel várunk!!!

Igen, de volt már olyan krapek, aki ezen kiakadt... 😀

Idézet tőle: Roxy.

Idézet tőle: Kleó

Hát, nekem egy busszal kell csak menni, ha másnak is jó... Cigizés előtte az utzán?

Miért csak előtte? Utána már nem is kell?

Közben is kell.

29én suli van nekem. Ha utána még élek akkor jövök. 🙂

Drága Terence Úr, köszönöm a kiigazítást! 29-e SZOMBAT pontosan.

Mé' nem? A sorsolás rég megvan!

Elnézést kérek hölgyem, de a 28 az péntek. 😀 Ennyire nem látok előre, így részemről 50%ra mondom a részvételt.

https://www.facebook.com/GongCafe2presszo

Nekem ok.

Pontosan hol?

Nekem ok, ha elfogadható állapitban leszek.

Na. Ha-jó mindenkinek. Jan. 28., szombat, ott, amit John Doe írt (Blaha közelében) úgy du. 5-től. 

válaszokat kérelek!

buleeeeee

Van konkrét időpont?

Nekem lelki és szervi állapot függő, hogy tudok-e menni.

Lassan csak összehozzuk, akkor várunk szeretettel!

Megvan már a találkozó ideje helyszíne? Elmennék.

🙂

Hát a cigizésre gondoltam, de lehet, hogy buszozni sem kell utána.

Mármint cigizni v buszozni??? 😀

Idézet tőle: Kleó

Hát, nekem egy busszal kell csak menni, ha másnak is jó... Cigizés előtte az utzán?

Miért csak előtte? Utána már nem is kell?

Mintha a Kosztolányihoz lenne közelebb.

Igen, a bejárat előtt lehet cigizni.

https://arenacornercsehsorozo.com/

Itt van itallap is és képek a helyről. Nyugis (addig amíg a haverokkal be nem ülünk 😀 )

Hát, nekem egy busszal kell csak menni, ha másnak is jó... Cigizés előtte az utzán?

🙂 🙂 🙂 Staro, üveges. 🙂

Van Primator üveges, illetve csapon minden féle staropramen és üveges kiszerelésben is. De szerintem még más is lehet. 🙂

Elérhető. CSEH SÖR?

Arena Corner cseh étterem/söröző Budán, gyalog 2 percre a Móricz Zsigmond körtértől, ami elég nagy csomópont (metro, villamos, busz), így könnyen megközelíthető. 10 fő felett ingyen különtermet adnak, korrekt árak is vannak. Ha ennyi ember összejönne akkor szívesen intézem, jóban vagyok a tulajjal. (Csak egy ötlet.)

Ha jól emlékszem, legtöbbünknek nem jó a most hétvége, de a következő pár hétben szeretnénk. De hát lehet több is : ) 

Igen, a többiek felhoztak egy nyugisabb kávézót. Vagy ha jó idő lesz, akár kinn. Vagy kezdeni kávézóban, aztán aki vidéki, hazautazik, többiek meg ihatnak hajnalig.

 

A múltkor nyári, az jó.

Má' bocs' én nem vagyok se agorás, se pánikos, se klausztrofób, de az a West End egy bátorságpróba pszi-betegeknek...

Elég hirtelen időpont, főleg akik vidékről jönnének. Meg kabátot akartam vásárolni, de az ráér.

Alul a Westendben sokan vannak az étkezőknél, meg nem tudom, hogy lehet összetolni asztalokat, ha többen lennénk, mint 5-6 ember, meg hol lehet ott piát szerezni ha valaki akar azt inni.

Ahol múltkor voltunk valamikor nyáron az jó volt, ilyen hosszú asztal volt meg ki is lehetett menni cigizni a cigizősöknek.

Vagy az Akvárium, oda a rendezvényekre kell védettségi, de a bár részhez beülni talán nem.

Idézet tőle: Amaterasu Galaxy

westend

kaja szint

január 7 péntek

17 óra

 

Jan. 7.??? Az már a nyakunkon van... A WE-ben nem lehet sehol cigizni. 🙁

Kb. mikor akarnátok? Nagyon mostanában? 

Meg figyelembe kell venni a helyszínt illetően az agorások max. távolságmegtevési bírását...

csak egy terv

ha valakinek van jobb ötlete írja bátran

westend

kaja szint

január 7 péntek

17 óra