Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Személyes Találkozók Búrásoknak

Szuper!!

de a starbucks előtt beszéltük meg na én is indulok, mobilnetem nincs olyan sok, majd talizunk

Bocsánat, erre nem válaszoltam, mert ugye nem szoktam bkv-zni. 

Most megkérdeztem a gyereket és azt mondta, hogy a feljújítás miatt a MOM Park előtt áll meg. 

Úh. az is jó!!

úton vagyunk az m3 ason. egyenesen a mom park bevásárlóközpont parkológarázsába megyünk. majd én felmegyek a legfelső szintre. ott foglak titeket várni egy nagy plüss macival. akinek van kedve jöjjön más is akár kicsit később is. kb du. 4-5 körül indulok én vissza miskolcra.

 

üdv,

krisz

Roxy, 139-es busz is jó? és melyik megállónál kell leszállni?

Most sajnos ilyen járvány van. Jobbulást!

így másfél órával előtte is azt mondom lehet, tegnap 3 jégkrémet zabáltem, és nagyon fája  torkom meg a fejem... de egy kicsit elmennék!!!

marci, kharzak, vica, roxy, krisz

eddig ennyi.

 

tehát heten mint a gonoszok már tuti. plusz kettő talán, plusz háromtól még mindig várjuk a visszajelzést (nem tudom elérni őket)

Sziasztok! Krisztiánékkal megyek Én is! Talizunk szombaton!

ja és kinek van kedve velem jönni színházak éjszakájára egy kicsit a tali után?? van egy szabad olcsó karszalag és lehet velem folytani a beszélgetést, teljesen más vagyok amikor színház közelébe kerülök, mintha drogos lennék:)

és olyankor mindenkit felvíditok:)

Sziasztok!

 

hát sak most sikerült számítógéphez jutnom...

 

szeptember 17, szombat 14 óra geyztenyés parkba megyünk, én előtte örsön találkozom Marcival, még egyeztetünk, aztán Roxyval és a tövbbiekkel a Starbucks előtt, Mom parknál.

Akkor mindenkinek jó ugye??

Idézet tőle: bosszú99

Én nem megyek. Érezzétek jól magatokat!

Szia bosszú99!

Ha addig meggondolod magad akkor szívesen látunk.

Vica! Itt a topik! 🙂

 

Vica1333 <=- letelózva. jön. 

Kacsosz <=- letelózva. jön. 

kharzak <=- letelózva. jön.

Roxy <=- letelózva. jön.

Marci <=- jelezte: jön.

Krisz <=- megyek.

holdfény <=- letelózva. szeretne jönni. vizsgálat eredményétől függ.

dharkan <=- letelózva. szeretne jönni. attól függ, hogyan szabadul a munkából.

akik jelezték korábban már hogy jönnének, kérdés azóta változott-e valami? még mindig szeretnétek-e / tudtok-e jönni? -=>

oida 

Árvalányka 

házikuszmacskusz 

várjuk a visszajelzéseket!

ui:

Vica jelezte ma meló után du 5 magasságában hozzászól remélem összefoglalja akkor hogy merre ki kicsodával hol mikor laugh

Idézet tőle: Krisz

Roxy: Írtam privit, majd ha lesz időd olvasd el, köszi!

Marci: Hívtalak, nem sikerült ellérni téged!

Oktatáson voltam, nem vehettem fel a telefont. Igen megyek.

Volt már a búra életében ilyen nagyszabású találkozó? 

 

Sziasztok!

Megyek! 🙂

Roxy: Írtam privit, majd ha lesz időd olvasd el, köszi!

Marci: Hívtalak, nem sikerült ellérni téged!

Vica1333 <=- letelózva. jön! yes

Kacsosz <=- letelózva. jön! laugh

holdfény <=- letelózva. szeretne jönni. vizsgálat eredményétől függ.

kharzak <=- letelózva. jön. cool

dharkan <=- letelózva. szeretne jönni. attól függ, hogyan szabadul a munkából.

Krisz <=- Megyek! smiley

Roxy --- kérlek jelezz. hogy smint?

Marci --- kérlek jelezz, hogy smint?

oida --- kérlek jelezz. hogy smint?

Árvalányka --- kérlek jelezz. hogy smint?

házikuszmacskusz --- kérlek jelezz. hogy smint?

szívesen várjuk a további jelentkezőket! laugh

Upozom kicsit a topikot.

Jövőhéten szombaton akkor tali! laugh

Eddig részvételüket jelezték:

Vica1333

Marci

oida

Kacsosz

Zitus21

holdfény

Roxy

kharzak

dharkan

Árvalányka

házikuszmacskusz

Krisz

 

 

azt hittem ma lesz: 🙁  ma mentem volna...na nem baj, meglátjuk 17 ét.

Idézet tőle: Árvalányka

sziasztok...rontanék a hangulaton meg az összképen, ha én is mennék?

Csak javííítanál smiley

Árvalányka, gyere! Jó lenne. 

 

sziasztok...rontanék a hangulaton meg az összképen, ha én is mennék?

megyek, megyünk!:)

Nem fogunk, gyere, gyertek! 

jól van, ha nem gyilkoltok le;-)

 

Idézet tőle: házikuszmacskusz

Starbucks előtt 2 kor, oké, megyek!!! viszem a két gyereket is, ha nem tudom senkinek lepasszolni.Én nem sokáig maradnék, csak bemutatkozok nektek!!! 🙂 ha isten is akarja... 🙂 én várom, hogy élőben is lássalak benneteket! 🙂 Rövid sötétbarna, majdnem fekete hajam van

Gyere el, megiszunk egy üdítőt vagy kávét, szeretettel várunk. 🙂

Starbucks előtt 2 kor, oké, megyek!!! viszem a két gyereket is, ha nem tudom senkinek lepasszolni.Én nem sokáig maradnék, csak bemutatkozok nektek!!! 🙂 ha isten is akarja... 🙂 én várom, hogy élőben is lássalak benneteket! 🙂 Rövid sötétbarna, majdnem fekete hajam van

[quote=Marci]

Szia Vica! 🙂

Jó lesz az Örsön találkozó 13:15 - 13:30 körül. De majd telefonon egyeztetünk ott pontosan hol találkozunk.

  Szia Marci!

 

oké:)

Szia Vica! 🙂

Jó lesz az Örsön találkozó 13:15 - 13:30 körül. De majd telefonon egyeztetünk ott pontosan hol találkozunk.

E az, én viszek plüssállatot:) már nagyon várom!

Sziasztok!

Igen, a Starbucks előtt jó lenne találkozni, onnan cirka fél perc a Gesztenyés Kert. Ha esik az eső/hideg van, beülhetünk a MOM Parkba, van Meki meg egy-két viszonylag elfogadható árú étterem, de nem kell beülni sehova, mert van egy nagy hely, ahol asztalok, székek vannak. 

A Starbucks a MOM Park épületében van tulajdonképpen, de talán az egyetlen olyan üzlet, ami "kintről" nyílik, tehát nem kell bemenni az épületbe. Ezért gondoltam, hogy ott tudunk találkozni.

Ha leszálltok a villamosról, azon a szinten lesztek, ahol a Starbucks van, kérdezzétek meg a járókelőket, hogy hol van, valaki tuti tudni fogja. Vagy csak célozzátok meg az épületet és előbb-utóbb meglátjátok a plüssállatokat szorongató embereket. 🙂

Szia házikuszmacskusz!

 

14 óra gesztenyés park, szeptember 17. 

de előtte találkoznánk a :om park nál a starbucks előtt Roxyval,

 Délitől 61-es villamossal kell jönni a Mom parkig. Onnan nem tudom hola a gesztenyés park, de telefonpon tudunk értekezni.

Marcival meg talizhatunk az Örsön, ismertetőjel kicsi plüssállat a kézben:? én megmerem, ti meg odajöttök hozzám!

gesztenyés parkon belül nem tudom hol találkozzunk, mert nem ismerem.... talán mindenki a Starbucks előtt tali aztán együtt onnan Gesztenyés park? ez lenne a legjobb.

Roxy kérném a számod priviben, Marcié megvan, házikuszmacskusz a te számod is kérném privoiben, én de leírom az enyémet:

06205064380 tehát először: 

1. Marcial talzom én örsön negyed-fél 2-kor???

2. Marcival Roxyval Mom park Starbucks előtt meg a többiekkel 14 órakor, onnan indulás gesztenyés park. megfelel mindenkinek??

Sziasztok! Ha megvan a végleges helyszín ( gesztenyéskert?) és időpont, akkor egy fél órára talán el tudnék én is jutni, hogy lássuk legalább egymást.. tudjátok a gyerekek mellett nehéz kissé a szervezés, mert nem sok segítségem van! Vica! Le tudod írnia  végleges helyszínt időpontot priviben? előre is köszi!!!

Szia Vica!

Arra gondoltam, hogy a Starbucks előtt találkozhatnánk. Ne menjünk be, baromi drága és egyébként állandóan tömve van (helyet sem kapnánk) és a kávé ihatatlan. Hogy hogy ismerjük meg egymást, az kérdéses, max. mindenki megírja a tali napján, hogy milyen ruhában lesz? Magasság, hajszín? A telefonszámom elküldöm!

Izgi, úgy látszik, tényleg találkozni fogunk!

Örülök, hogy ezt írtad holdfény. Remélem lesz erőd eljönni. 🙂

Vica, én is hajlamos vagyok eltévedni. Majd előtte találkozhatunk az Örsön vagy Keletiben. Ha gondolod.

Egyébként tök jó, hogy Krisznek és Zitusnak jól sikerült a találkozója.

Gyere holdfény gyere!

 

Ha segít, az egész park előtt leveszem a aparókámat és lóbálgatom mindenki előtt!

 

KOMOLYAN!

Kedves Roxy!

 

oké, köszönöm! akkor starbucks -ban találkozunk? priviben elküldenéd a telszámodat? 

én már megadtam nektek:) 14 órakor találkozzunk, vagy 14 óra előtt 10 perccel?

Idézet tőle: holdfény

Sziasztok, csak azért jöttem fel hogy megmondjam nem tudok menni, sajnálom, bocsánatot kérek érte. 

Hogy-hogy? Valami baj van vagy nem érsz rá?

Én örültem volna ha jössz. 🙁

Idézet tőle: holdfény

Köszönöm Vica kedves, azon gondolkodtam hogy, elbújjak én öltözöm be valami plüssállatnak, akkor nem olyan feltűnő. Tudod menni is akarok meg nem is , vinni is ajándékot meg nem is, nemtudom.

Puszi ölelés Neked is.

Holdfény, remélem már jól érzed magad. 🙂

Vica!

Az Örsről el lehet jönni a Déliig metróval és onnan a 61-es villamossal a MOM Park bevásárlóközpontig. Ott van egy Star Bucks kávézó, amit csak azért mondok, mert ott tudnánk találkozni (amúgy a Star Bucks vacak, legalábbis szerintem). 

 

nagyon sajnálom holdfény!

vgyázz magadra nagyon, és sok puszi!

[quote=Roxy]

Ez nagyon jó. 🙂

Sok jármű megáll a BAH csomóponton, 8-as busz, 61-es villamos. Sajna egyre hülyébben érzem magam... Jaj, most miattam ne szeljétek már át az egész várost! 

Találkozzatok nyugodtan Pesten és majd egyszer lesz budai tali is. 

Dehogynem szeljük át! csak nem ismerem Budát, ennyi... többiek tudjátok hova kell menni???

Ez nagyon jó. 🙂

Sok jármű megáll a BAH csomóponton, 8-as busz, 61-es villamos. Sajna egyre hülyébben érzem magam... Jaj, most miattam ne szeljétek már át az egész várost! 

Találkozzatok nyugodtan Pesten és majd egyszer lesz budai tali is. 

Bocs a beülős helyet már megválaszoltad..úgy találjuk meg egymást hogy mindenki mutogat egy plüssállatot vagy a kezében fogja:) mit szóltok? mmár viccesen indulna a dolog...

[quote=Roxy]

Szia!

A cím BAH csomópont (Budaörsi-Hegyalja-Alkotás) közvetlen közelében a Gesztenyés Kert.

http://www.beszedesparkok.hu/gesztenyes_kert/

Ott van a Novotel Hotel és Budapesti Kongresszusi Központ, a MOM Park és MOM műv. ház.

A G. kert nem olyan nagy, hogy ott hogyan találjuk meg egymást, az egy izgalmas kérdés. Van egy kutyafuttató + a parkot kettészelő kavicsos út egyik ill. másik oldalán két szobor (az egyik 1848/49-es emlékmű, a másik ... huh, most nem tudom). 

Van beülős hely, a MOM műv. ház (szuper büfével) vagy a MOM Park, ami egy pici bevásárlóközpont. 

 

 

Szia!

 

hol a Bah csomópont? Budát egyáltalán nem ismerem. Valaivel talizhatnék az Örsön vagy a Deákon?  nem fogok odatalálni, ebbe meg én nem vagyok jó.

és van a közelben beülős hely is ha esne az eső???

Idézet tőle: Krisz

Na megvolt a kétszemélyes Búrás Tali. Folyt. Köv. Itthon 😉 Peace! 😀

Végre valakinek összejött egy randi! 😀

Na megvolt a kétszemélyes Búrás Tali. Folyt. Köv. Itthon 😉 Peace! 😀