Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Személyes Találkozók Búrásoknak

oké skacok ( ha egy biznic egyszer beindul 😉 ) leszünk 23 án is! ha minden okés! dél körül, eztájt a keletiben! (bp.) 😉

messze még a nyári party! addig is egy rögtönzött találka, most szombaton (2018.06.16.) délben a déliben (bp.)

oké! megvan az időpont, helyszín! Mályi, 2018. július 28., szombati nap! szeretettel várunk minden jelenlegi és egykori búrást!

És akkor valszeg még melegebb lesz a víz. yes

a júl 28 nekem is a legjobb, merakkornincsmunka

na, reakció! juhú! tehát júl 7 vagy 28 eddig! várjuk a további szavazatokat! csak azt ne mondjátok hogy most meg public minden, mert az előzőnél meg az volt a baj, hogy privátban ment minden! wink

Nekem júl. 7. és 28. a legjobb, 14. még úgy-ahogy belefér, 21. egyáltalán nem jó. 🙂

ja és mivel az messze van addig lehetne Budapesten is egy, korábban! ( de szóba jöhet még skandinávia 😉 )

mondtam, én a party időpontját illetően rugalmas vagyok, tehát:

2018. júliusi SZOMBATOK: 7., 14., 21., 28. 

tessen választani, a többség dönt!

tehát a kérdés: a 2018-as NAGY Mályi Búra PARÁDÉ időpontja mikor legyen?

csirió, k.

Murray head! Nem tudtad,hogy "az" a szám nem ez a szám? 🙂

 

Jahh hát ezeknél a mai utcai göncöm is többet mutat. 😀 Elő a Singerrel, köszi az ihletet! 

Idézet tőle: Tribute78

 " HA JÓ IDŐ LESZ, LE LEHET MENNI A TÓRA FÜRÖDNI INGYEN"

Nekem erről ez a szám jutott eszembe 🙂

Nagy kedvenc a szám és szívesen belemásznék ebbe a vízbe (is) bármikor, csak legyen természetes víz. 

Idézet tőle: Tündėr

Ahhoz le kéne vetkőzni a gatlasokat meg a ruházatot.

Amugy meg innen latom hogy jéghideg a vize... 

🙂 

Késő este kell lemenni a tóra, fürdőruha kollekciónkat kérjük tekintse meg itt:

https://mult-kor.hu/igy-neztek-ki-a-furdoruhak-a-20-szazad-elejen-20150805

Egy Jack London-t ábrázoló kép is van köztük! 

Amúgy a jún. végi bp-i személyes találkozók is jól hangzanak, de közkívánatra most mehetnénk majd inkább a szabadba, pl. Margitsziget stb. Agorásokat meg kikötözzük egy fához, az talán biztonságérzetet ad nekik, hogy így nem tudja őket elragadni az iszonytató tömeg. 😛

Viccet félretéve: murray head, keressünk már valami megoldást, hogy téged is bevonhassunk most a buliba. 🙂

Szia Krisz, nekem ez a mályis ötlet nagyon tetszik. Annyi csak, hogy mindenképp csak júnra szervezhetünk? Nekem júnban végig be lesznek táblázva a hétvégéim (szombatonként egésznapos képzés), júl-augban viszont szünetel a képzésem - és akkor feltehetően a tó vize is már melegebb lesz... 😉

Remélem, nem vagyok túl pofátlan az igényeimmel. 🙂

Ahhoz le kéne vetkőzni a gatlasokat meg a ruházatot.

Amugy meg innen latom hogy jéghideg a vize... 

🙂 

 " HA JÓ IDŐ LESZ, LE LEHET MENNI A TÓRA FÜRÖDNI INGYEN"

Nekem erről ez a szám jutott eszembe 🙂

 

Na mi a helyzet fiúk-lányok, senki nem akar megmártózni a tóban? 🙂 (Melyik tó ez Krisz?) 

 

Ott leszek június 2 án 🙂

Na hogy egy kis kedvet csináljak, itt egy dal, fogadjátok szeretettel!

 

BÁRMELYIK ÉS/VAGY MIDEGYIK PÉLDA MŰKÖDHET!

Választási lehetőség azt hiszem van!

HA VALAKINEK VAN EGYÉB ELKÉPZELÉSE NE HABOZZON, ÍRJON! 

Oké! Akkor egy következő talit szervezzünk meg itt és most!

Példa 01:  2018. június 2., szombat, délután 16 órától este 22 ig, Budapest, Humbák Művek

Példa 02: 2018. június 9., szombat, délután 14 órától AKÁR MÁSNAP DÉLIG! Mályi (itt ahol lakom) , Miskolc mellett HA JÓ IDŐ LESZ, LE LEHET MENNI A TÓRA FÜRÖDNI INGYEN 15-20 perc gyalog. Aki nem bír gyalogolni levisszük kocsival, vagy mehet biciklivel. (Akár hat bringát is be tudok szerezni, kocsival lehet fordulni többször.)

Példa 03: 2018. június 16., szombat, délután 14 órától, Mályi részletek lásd mint előbb.

Példa 04: 2018. június 19 és 22 között., keddtől - péntekig bármelyik hétköznap este Budapesten akárhova beülünk ahol nektek jó.

Példa 05: 2018. június 26 és 29.között., keddtől - péntekig bármelyik hétköznap este Budapesten akárhova beülünk ahol nektek jó.

 

Hirtelen ennyi ötletem van. Írjatok ti is ötleteket vagy hogy melyikre jönnétek! Üdv! Krisztián

 

 

Idézet tőle: PhilC

bartika, mikor feljössz, van kedved találkozni?

Addig még sok van. Most azt tűztem ki célul, hogy munkaképessé edzem magam június 1ejére.

A tegnapit Gácsi Krisztián szervezte, szerintem nála tudsz érdeklődni a következőről is.

Sziasztok!

Mikor lesz legközelebb találkozó, s ki szervezi?

Köszönöm, srácok, a tegnapi találkozót! Nagyon örülök, hogy csatlakoztam végül, nagyon jól éreztem magamat, és örülök, hogy megismerhettelek titeket!

bartika, mikor feljössz, van kedved találkozni?

Idézet tőle: bartika

Ősszel felutazom Pestre, mert a Trafóban meg kell néznem valamit. Igaz h nincs egy vasam sem, de addig lesz... fő a remény.

Félek hogy fogok venni egy bőrönd könyvet. Vagy inkább egy ebook readerre gyúrjak?

Láttad a könyves ajánlatom? Amikor Nietzsche sírt? Neked adnám?

Ősszel felutazom Pestre, mert a Trafóban meg kell néznem valamit. Igaz h nincs egy vasam sem, de addig lesz... fő a remény.

Félek hogy fogok venni egy bőrönd könyvet. Vagy inkább egy ebook readerre gyúrjak?

Interjúvoljuk meg Kriszt. 

Sziasztok!HOL LESZ MA  A BURÁS találkozó Pesten?  

És mikor,és várhatóan kik lesznek ott?

.

Idézet tőle: PhilC

Kurt Cobain. 🙂

Ah, akkor jól gondoltam.

Kurt Cobain. 🙂

Idézet tőle: PhilC

Én részemről benne vagyok egy ilyenben, ha más is! 🙂 Annyi csak, hogy alkoholt nem iszok. Sorry, tudom, hogy ezzel ünneprontó leszek, esetleg azzal tudom kompenzálni, hogy majd igyekszem egy idő után úgy viselkedni, mintha már részeg lennék. 😉

Phil, a profilképeden ki van?

Én benne lennék minden földi jóban, de a kurva agorafóbia miatt max. skype-on fogok veletek dumálni. Érezzétek egymást gyerekek. 🙂

Én részemről benne vagyok egy ilyenben, ha más is! 🙂 Annyi csak, hogy alkoholt nem iszok. Sorry, tudom, hogy ezzel ünneprontó leszek, esetleg azzal tudom kompenzálni, hogy majd igyekszem egy idő után úgy viselkedni, mintha már részeg lennék. 😉

Felhoztam ezt a fórumot, mert felmerült, hogy többen szeretnének személyesen találkozni. Itt szervezzétek meg!

Sziasztok!

Erről a találkozóról sajnos lemaradtam, mivel csak két napja regisztráltam. De ha alakul a következő, akkor szóljatok nekem is légyszíves! Nem ígérem biztosra, hogy ott tudok lenni, de azért igyekszem.

Köszönöm, András

Krisz! Annyira jó, hogy eljöttél a távoli Miskolról! Nagyon örültünk neked!

Jó volt mindenkivel találkozni!!

Nem söröztünk ám hajnalig, tisztes állampolgárokhoz híven este 6 körül (?) hazamentünk. 

Én is jól elfáradtam, pedig nekem csak 5 percet kellett "utaznom", hogy a tali színhelyére siessek. 

Köszönöm szépen, hogy eljöttetek ide. 

Na és desszertnek, nap indításhoz, egy szuperszónikus: CAFFÈ LATTE winkdevil

És akkor az előző napi fáradalmainkból felébredve, reggel mi esne jobban, mint egy igazi frissen őrölt kávéból készült ESPRESSO! laughheartyes

Lányok! Fiúk! Szuper volt! Köszönöm szépen, hogy megismerhettelek benneteket! Legközelebb elnyújtjuk hosszabbra! devil Én itthon vagyok minden OKÉ!

na ennyi volt részemről. úton haza. a bp-iek még elmentek sörözni.

hol vagy kharzak? laugh

bevágtam két bigmacet juhúúúúú

aki bujt bujt aki nem itt vagyunk a talin ennyi lett a letszam amennyi jol vagyunk megvagyunk majd legkozelebb talan tobben jovunk

 

udvozlunk innen a mom parkbol

marci

vica

roxy

krisz

 

ui: bepillantott hazikuszmacskusz is

 

 

 

sziasztok...bocsánat, de nem tudok ott lenni...sajnálom...sokat vívódtam, de egyszerűen lelkileg nem állok készen arra, hogy elmenjek..ez nem miattatok, hanem...nem tudom elmondani...sajnálom...remélem, jól érzitek magatokat...

végeláthatatlan kocsisor van. hatalmas a közlekedési káosz. de igyekszünk. a mobilitás hétvége és a nemzeti vágta miatt mindenhol útlezárások vannak.

megérkeztünk pestre. wink

Semmi gond, Krisz fent fog várni minket legfelső szinten (ahol a Meki van). Maciról megismerjük. 🙂