Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Személyes Találkozók Búrásoknak

Idézet tőle: PhilC

Idézet tőle: Kleó

Csakis a Belváros! Úgy látszik, már megint ki kell zárnom magam valamiből. 🙁

Kleó, mondj egy konkrét helyszínt Pesten belül, és oda is szervezünk találkozót!

Népszínház utca 😀 😀 De viccen kívül: Blaha-Astoria tengely.

Ismerem, voltunk ott kutyázni, még futtató is van, csak kib.szott messze innen... Meg hát az Újbuda, sznob környék. Fuj.

Idézet tőle: murray head

Budán a MOM Park mellett található a kies Gesztenyés Kert és mellette a MOM Kulturális Központ. A Gesztenyés Kert tök jó, mert jó idő esetén a napimádók napozhatnak, a napozni nem vágyók árnyékba húzódhatnak, a k.k.ban pedig nagyon finom pogácsát kapni tök olcsón. Persze a többi (limonádé, sör, fagyi, szendvics, süti) csillagászati áron kapható. 🙁

És te odáig elmennél?

Idézet tőle: Kleó

Csakis a Belváros! Úgy látszik, már megint ki kell zárnom magam valamiből. 🙁

Kleó, mondj egy konkrét helyszínt Pesten belül, és oda is szervezünk találkozót!

Budán a MOM Park mellett található a kies Gesztenyés Kert és mellette a MOM Kulturális Központ. A Gesztenyés Kert tök jó, mert jó idő esetén a napimádók napozhatnak, a napozni nem vágyók árnyékba húzódhatnak, a k.k.ban pedig nagyon finom pogácsát kapni tök olcsón. Persze a többi (limonádé, sör, fagyi, szendvics, süti) csillagászati áron kapható. 🙁

Csakis a Belváros! Úgy látszik, már megint ki kell zárnom magam valamiből. 🙁

Budai péntek 13-i találkozónál én is szabadtéri programra szavazok.

Znation, teljesen együttérzek veled. Én is rühellem az egészet.

Ha fizetitek a kaját a piát, a szállást, az utazást,a ruhapénzt, betegellátást,a  mentőautóban  okozott károkat,  a lelki sérülések okozta károkat,akkor lemegyek bárhova,még Mályiba is.:)

De egyébként a péntek 13 az szerencsés számnak tűnik,ha megélem, budafuckinpesten,de inkább budán,mom park teteje talán valahol kint ha nem esik az eső,mert a blahán már másodjára kaptam el az ebolát az aluljárón végig korzózva bura tali közben,és a merényiben meg a fejemre estek a patkányok amíg kezeltek.Szóval shit az egész belváros!!!Tibi atya lélekvesztőjében meg ott maradt a fiatalságom összes bolondsága,annál gusztustalanabb helyet rég láttam a 300ft-os 'kéddecis narancslevével együtt.

Na valami szépet is írtam.

2018 első búrás mályi beach party-ja júl 7 én

2018 második búrás mályi beach party-ja aug 4 én

ezekről bővebb infot kérek.

mettől-meddig, pontosan hol, stb. tömegközlekedéssel hogyan közelíthető meg

Bp-i tali engem is érdekel. Össze-vissza dolgozok (hol este, hol nappal, hol hétvégén), olyan is van, h egyidőben kellene 2 helyen lennem....

Nem tudom, hogy mikor lenne jó, de ha lesz konkrét ip, remélem meg tudom oldani. 

 

🙁 Feltétlenül szóljatok, ha PEST, Buenos Aires vagy Barcelona lesz a helyszín...

Jun 30. Debrecen- ott leszek

Júl -Buda - lehetséges

Krisz, indiai talira már 2 jelentkező is van, azt nem írtad ki. smiley 

a belföldi úti naplómat ezzel a bejegyzéssel zárom egyelőre.

(tőletek részvételi szándék jelzést persze szívesen látunk, itt ebben a topikban!)

LEGKÖZELEBB MEG SEM ÁLLUNK EGY TÁVOLABBI ORSZÁG, TÁVOLABBI VÁROSÁIG!!! wink

szóba jöhet pl Tel-Aviv (pl. az Independence Parkban, egy kellemes kiülős), Szingapúr (pl. a Marina Bay Sands felső éttermében, egy kellemes beülős), Dubaj (pl. a Burdzs Kalifa tetején, egy gyönyörű kilátás keretében)

na de lassan bele lóg a bilibe a kezünk ...

a lényeg ÍRJATOK KI MIKOR HOVA! Megtaláltok itt public, itt privi, fb, skype és az elvetemültebbek telefonon is 😀

üdv,

krisz

 

na ha már így bloggolom az utazásokat 😀 leírom ezt is:

van még egy király utazás.

előreláthatólag 2018. aug. 6. és aug. 12. között TISZATÓ!!!

juhúúúúú laugh

régebben rendszeresen Abádszalókra jártunk

ha van kedvetek csatlakozhattok!

Nekem is a július 13-tól kifulladásig tartó party lenne a legjobb, azt jelölném meg. És kösz, Krisztián, hogy felhívtad a figyelmem az itt folyó eseményekre!

Nekem valszeg a péntek (13.) du. lesz a legjobb.

oké. a köv. tervek vannak még:

2018. jún. 30., szombat -=> DEBRECEN (főleg a belváros és környéke, esetleg Nagyerdő, stb. ... )

2018. júl. 13., péntek - 2018. júl. 14., szombat - 2018. júl. 15., vasárnap -=> BUDAPEST (főleg a budai rész, a 12 ker környéke, mom park, zugliget, stb. ...)

 

 

 

 

Aug. 4-én én ott leszek. 🙂

Júl. első egy-két hetében lesz bp-i búrás találkozó?

2018 első búrás mályi beach party-ja júl 7 én

2018 második búrás mályi beach party-ja aug 4 én

többszörösen egyeztetve.  több/más időpontot nem tudok már.

szeretettel várjuk az érdeklődőket!

 

Találkozó

 Teljesen megértettük,megértjük,akik egyéb elfoglaltság miatt tegnap  nem tudtak el jönni.Legközeleb talán találkozok velük is.Örültünk annak a pár embernek, akik ott voltak.Szerintem jól sikerült a tali,bár csipet csapat voltunk.(A fotó csak illusztráció,nem a valódi helyszínt és cselekményt ,illetve  nem a résztvevő személyeket ábrázolja )smiley

Több száz km ről utaztunk fel ketten több napra Budapestre, hogy Búrásokkal találkozzunk.

Mivel az érdeklődés az esemény iránt igen csekélynek volt mondható, más programot kerestünk:

 

Beülünk a Gong Café presszóba! Akinek van kedve ott csatlakozhat hozzánk, ha gondoljátok hívjatok fel, itt a számom a weboldalon a lap alján! Üdv, Krisz

 

 

Beülünk a Gong Café presszóba! Akinek van kedve ott csatlakozhat hozzánk, ha gondoljátok hívjatok fel, itt a számom a weboldalon a lap alján! Üdv, Krisz

 

 

Sziasztok puszika mindenkinek gyertek talizni

Úton! Seprűnyélen viszem a boszorkányt.is.

Íme a Miskolci tagozat:

Krisz (Miskolc mellett),

Kiwi (Debrecenből gyakran jár erre),

Roboman (Nyíregyházáról szokott ide jönni),

ÉS AKKOR Kormoskandúr (Miskolc mellett)!

Még valaki? 🙂

Mikor hol? Kilátó jó lesz? 😀 Vagy inkább a belváros pl. ajánlom a Déryné presszót! 😀

Na írjatok! "Hahó! Miskolci Emberek! Ébresztő!" 😉

Jó lenne valami Miskolci tagozat. Bizos vagyunk páran BAZ megyéből.

Én BP-től 380 km-re, Miskolctól 90 km-re lakom.

De 7 évet BP-n éltem, s éltem az adott lehetőségekkel: pszichodráma csoport, mókushoz járás, gyógyfürdők

Lábujjfüggő. Fotellal karamboloztam. (véletlenül)

Bp., Szombat Délután, Humbák!

Idézet tőle: PhilC

Elméletileg Bp-en is találkozunk egy szombaton előtte...

Ó, értem. Persze, ha a) itt talizunk valahol b) kigyógyulok addig az agorából. 

Elméletileg Bp-en is találkozunk egy szombaton előtte...

Idézet tőle: PhilC

És júliusban tervezel jönni, murray head? Sorry, hogy nem kerestelek, csak most nagyon el vagyok havazva mh-en. Majd írd meg priviben, mi újság!

Izé, akkor Mályiba mentek, nem?

Jó, majd írok, most először kidepizem magam. De te írj nyugodtan, ha van kedved. 🙂

És júliusban tervezel jönni, murray head? Sorry, hogy nem kerestelek, csak most nagyon el vagyok havazva mh-en. Majd írd meg priviben, mi újság!

Sziasztok!

Én sajnos nem tudok menni (jönni) a szombati talira, huh, programom van (nagyon para sajnos), de ti érezzétek jól magatokat!!

És igen, köszönjük Eszternek és Krisznek a búrát. 

 

Szia Krisz!

Okés, köszi a választ! Azért is kérdeztem, mert Budapest nekem messze van, kb 200 km, és kocsim nincs, én is buszozni tudnék csak, és az nem olcsó. 🙂

És gratulálok az elért eredményeidhez, csak így tovább! 🙂

Köszi a sok segítséget Neked is! 🙂

Üdv:

Bird45

Szia Bird45 és a többiek is, hiszen írok egy kicsit, hogy is vannak ezek a talik (többen érdeklődtek már)!

Mostanában én aktivizáltam magam, hogy legyenek talik, mert szívügyemnek tekintem a Búrát.

Mivel Budapest központi hely Magyarországon, úgyértem, az ország minden pontjáról, ha jönnek ott a legkönnyebb talizni, arról nem is beszélve, hogy elég sokan az oldalról is onnan vannak, így mostanában ott talizunk.

Általában úgy néz ki, megbeszélem valakivel, talizunk, vagy ott, vagy együtt megyünk fel és utána még ott is megkeresünk egy-két embert, és ha már vagyunk hárman, négyen, esetleg öten, szoktam ide írni, hogy na gyertek már, kisebb-nagyobb csoportosulás létrejött, gyertek minél többen még. Most van alkalom személyesen is beszélgetni, hiszen az teljesen más, mint itt írásban!

Na ennyi a dolgok állása röviden.

Én azért tekintem a Búrát szívügyemnek, mert évekig ki se mozdultam szinte az otthoni mikro környezetemből, "csak" a Búrásokkal kommunikáltam azt is főleg privát utakon. Most pedig van rendes állásom, végre önállóan buszozok be melóhelyre, hétvégente utazgatom (vonattal is, busszal is), igyekszem vigyázni az egészségemre is: diétázom, leszoktam a cigiről (4 hónapja), piáról (10 hónapja),  és mától már edzésre is fogok járni, szeretnék mégtöbbet fogyni.

Voltak összezördülések természetesen az évek alatt nem is egyszer, de úgy érzem hosszú távon, összességében nekem segített a Búra! Hálás köszönet Eszternek amiért létrehozta önzetlenül, és továbbra is önzetlenül naponta részt vesz a Búra életében!

Én is úgy érzem elég önzetlenül igyekszem segíteni amit csak tudok, hiszen rengeteget "kaptam" tőletek, energiát, biztatást stb.

A reklámok most azért vannak, hogy tudjunk szakembert finanszírozni, remélem sikerül!

Remélem a fontosabb dolgok érthetőek mindenkinek, aki gondolja jöjjön most hétvégén is, és ha legközelebb máshol szeretnétek talizni azt is meg lehet beszélni.

Üdv,

Krisztián

Sziasztok!

Ezek a talik Pesten vannak/lesznek? 🙂

Közeledünk! Emlékszik még mindenki? 😉 MOST SZOMBATON TALIII! 😀 Ha esetleg van valakinek valami konkrét ötlete, ne habozzon, szóljon! Mink már kora délelőtt Budapesten vagyunk! YEAH!

Én se vágom még a konkrét helyszínt. Annál az egy találkozónál is, amelyikre elmentem korábban, öt perccel a találkozó előtt hívtam fel Kriszt, hogy akkor most hol is vannak. Kleó, klassz lenne, ha te is eljönnél egy találkozóra, szívesen megismernélek személyesen is! 

És mi lenne, ha konkrétabban is megadnátok a helyszínt, időpontot? Vagy vannak "persona non grata"-k?

Ok, köszi! 🙂

Akkor júliusban is csinálunk talit valamelyik szombaton feltétlenül!

Nekem most júnban eléggé be vannak táblázva a szombatjaim, de egy júliusi szombaton szívesen találkoznék majd veletek, a Déli környékén!

Sziasztok! Szuperjó hangulatban telt a hétvégi mini találka! Remélem a többiek nevében is bátran kijelenthetem, hogy mindenki visszajelzett utólag is, hogy nagyon jól érezte magát! A találkát MEGISMÉTELJÜK 2018. június 23-án azaz MOST SZOMBATON, szintén Budapesten! Egész nap ott leszünk. Gyertek minél többen! Sziasztok! Krisz

jött még más is kár hogy nem jöttök többen ....

Itt vagyunk a déli környékén. Én, Krisz és Roxi. 🙂 Kharzakról már lecsúsztatok...

Ja én is beszéltem kharzakkal is nekem is azt mondta jön

Én is úton vagyok.. Elvileg Kharzak is jön 🙂

úton bp re ... ki csatlakozik ott? gyertek, jol fogjuk magunkat erezni! juhúúú! laugh

Remélem a rákövetkező héten a nyugatiban!!