Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Személyes Találkozók Búrásoknak

Úgy sem tudnék fesztelenül beszélgetni, plusz elég unalmas is vagyok =itthon is tudok gubbasztani..

Cuki vagy, Skizo. Mondjuk a találkozó időpontjától is függ. Ha a nyáron lesz, simán el tudok majd menni, addigra túlleszek a tanuláson 🙂

Az utóbbi megoldható azzal, hogy találkozol valakivel (velem) a vonatnál / busznál, és az vissza is kísér. 🙂

De persze az nem jó, ha közben aggódsz a tanulás miatt.

Jah, a gyerekek miatt. Meg a suli miatt is, mivel ugye most fogok végezni, kb. egy napot is félek kihagyni a tanulásból. Úgy érzem, akkor nem teszem meg a tőlem telhető legtöbbet a jó jegyért. Meg Pestet nem ismerem, nincs se kocsim se GPS-em, szerintem mire odaérnék elvesznék vagy valaki ellopna #paranoia

Arról a környékről jön ám más is!

Gyerekek miatt?

Én nem tudom, hogy fogok-e tudni menni, nem pesti vagyok és eléggé ide vagyok kötve a helyemre 🙁

Á, ahogy 1x Skizo is mondta: kívülről úgy nézünk ki, mint egy átlagos társaság.

Nem voltam még csoport találkozón, de biztos fura lenne a csapat egy szórakozóhelyen. 🙂

Én néha megyek. Most szombaton is. 🙂

Nem mintha olyan fontos lennék, de tényleg Pesten, v Budapesten tervezed? 

Aztán csak vmi hodályt javasoljatok, mert Krisz azt szereti, méretarányosan. (Vmi orosz, megalomán vér lehet benne.)

3x is álmodtam magam ilyen szórakozóhelyre. Egyszer folyton lezuhantam, egyszer eltévedtem, tegnap meg... elveszett voltam.

Bárén még nemvoltam ilyen Talin de mostsem tudok menni, csak gondoltam szólok... (szocfób. érzés, kimozdulásképtelenség, önállótlanság, családi szigor és távolság miatt).

Mindig szombaton szok lenni, Bp.-en lesz. Még nincs konkrétum, de majd gyere!

Üdvözlet! 😀 Mikor és hol, ha hétvégén lenne akkor lehet elmennék én is 😀

 

Vigyázz, mert Neked még ezt is el tudom hinni.... blushwinkheart

Ez nem kedvesség, ez az igazság heartheartheart

Nagyon kedves Tőled....blushangelheart

Köszi szépen, a Te fényképed is, gyönyörű vagy heartheartheart

yesNagyon jó a fotód!angel

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

Bocsánat, ezt az Off topikba szerettem volna tenni, de valamiért ide sikerült...

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

ami más mint a 20 éves búrás tali, az itt törölve lesz!

kösz.

Személyes találkozóval kapcsolatban írjatok ide.

Minden más OFF.

LOGIN BY random I.D.: AZ m.i. JELENKORUNK SZERINTI ÁLLAPOTOKAT ÉSZLELVE ÚGY DÖNTÖTT, HOGY A NIKOTIN BEVITEL különböző MÓDOZATAIT váltogatni KELL.

 

login ... OVER AND out ...

20 év? Az igen!

Hírdetni kell itt az oldalon minnél többet. Én is csak véletlen botlottam bele.

IDÉN HÚSZ ÉVES A BÚRA!

SZERVEZZÜNK MEGA-TALIT!

ÖTLETEKET IDE ÍRJÁTOK!

Hát a múltkori nem volt reprezentatív, bent nyenyere, kint hideg, csak öten voltunk és hamar szétszéledtünk. 🙂

Várunk szeretettel! (Lehet, h már csak jövőre lesz, figyeld Dorothy kommentjeit!)

Sziasztok!

Mikor lesz legközelebb találkozó? Még nem voltam. Szivesen elnéznék.

 

Áh, az még jobban b*sztatná, amúgy is érzékeny, húzódik. 🙂

Meg nincs is garbóm olyan, amit hordanék. Valami 10+ éves karácsonyra kapott van valahol, mert mindig elrejtőzik amikor összeszedem felesleges ruházatokat.

Vegyél fel egy garbót 🙂

Nem, csak ilyenkor az általános vacakul levésre még rájön a "mindenki engem néz" feeling.

Idézet tőle: Artifical Skizo

Hüm, hát, hajszárító által. Nem hagyott volna ilyen nyomot, de gondolom száraz volt a bőröm a kinti hideg miatt. Jó, nem a fél arcom, csak egy kis tenyérnyi rész és a fülcimpa alja, de így is elég izés.

Ja azt hittem valami komolyabb de szerencsére nem. 

3/4 12-ig én, ők még kicsit tovább 😀

Hüm, hát, hajszárító által. Nem hagyott volna ilyen nyomot, de gondolom száraz volt a bőröm a kinti hideg miatt. Jó, nem a fél arcom, csak egy kis tenyérnyi rész és a fülcimpa alja, de így is elég izés.

Jaj hol égtél le ilyenkor?

De hamar lelépett 4, maradtatok 3man fél10 körül.

Ja, Tibi volt. Igen. sztem is 7 az az 5.

Mikor Krisz beszervezte, aztán nem jött el.

Te, Crazy, Macskusz, Kcs + barátnője, Tibi (?), én.

Ja, ez hét.

Hol? Mikor 5-en?

Rám most ne legyél kíváncsi, a fél arom le van égve meg a fülcimpám a bal oldalon, de a többiek érdekes emberek. 🙂

Eddig 8-10 ember körül volt a max létszám, de múltkor pl. 5en voltunk.

Engem lehet hogy érdekel. Pesten lakom. Vagyis nagyon kívácsi vagyok rátok. 🙂 Az más kérdés hogy el merek e menni. Hányan lesztek ott?

Találkozunk Szombat Este!

Közzétette: BÚRA Alapítvány – 2019. november 14., csütörtök

A divat irracionális, járvány módra szokott terjedni a nők köreiben. 🙂

Nem jobb a műanyag (már fonni meg kontyolni). A fonást vágás előtt eszközölném, nem utólag. 😀

De szőkés nő barnára festette! Abban semmi naturalizmus meg környezetkímélés... 
Nekem mint laikusnak egy nőnél a haj minősége-mennyisége az elsődleges. Na, jó, aki ősz, fesse, mert 10-20 évet öregít az ősz.

A műanyag jobb, mint a levágott... angry

Általánosan nem tudom, ha természetes akkor lusták festeni meg beparáztatták őket hogy a kemikália beléjük megy és meghalnak, esetleg "legyél naturális" ideológia. Egyénileg meg majdnem mindegy a hajszín, de hozzá kell öltözni felül (kabát, ing, pulcsi), hogy érvényesüljön. Vöröshöz zöld vagy fekete, feketéhez piros vagy sárga, barnához valamilyen kék, szőkéhez lehet sokszinű, stb. Engem a forma jobban érdekel mondjuk. Lehet, veszek egy próbafejet a fonásokat és kontyokat gyakorolni meg mintákat kísérletezni, mert ha hosszabb hajú lány jön vágatni nem akarom ilyenekkel feltartani. Csak éjjel nyomasztana, hogy egy (műanyag) női fej van valahol a lakásban.

Idézet tőle: Artifical Skizo

Nekem marad akkor a paroxetin. 🙁 Illetve a frizurákhoz értek divat témakörben. 🙂

Tényleg, miért lett mostanság a barna a divat? H nehogy hülyének nézzék az emberjányát?

Drága jó Paroxetin... A Vörös Sárkány azonnal lecserélte egy cart se érő SNRI-re.