Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Szomorkodó hely

Kedves Keleti Oldal -- elég lesz, ok? Nem vagyok kíváncsi a játszmázásra. Akadjatok le egymásról.

Egy szánalmas drogos borderline aki tele van anfetaminnal nem mániás csak be van lőve és játsza az eszét. Legfeljebb a mérhetetlen butaság, a bizonytalanság, a gyűlölet és a gyengeség sugárzik róla.

ő kicsoda Red?

"Hercegnő szülei nem tudnak valamit tenni? "

CATEYE ! Elárulok egy nagy titkot, a skizofrén betegek családjáról!

nem tudnak segíteni! ők ártani tudnak! és ha erre rájön a beteg ,és arra is rájön ,hogy

NEKI KELL SEGÍTENI RAJTUK akkor esetleg meggyógyul

Ehhez a cirkuszhoz:

Mindig az a leghangosabb, aki a leggyengébb!

Én még olyat itt nem láttam akiről sugározna a mánia. Egy szánalmas drogos borderline aki tele van anfetaminnal nem mániás csak be van lőve és játsza az eszét. Legfeljebb a mérhetetlen butaság, a bizonytalanság, a gyűlölet és a gyengeség sugárzik róla. 

Nem lehet itt megbízni senkiben. Itt elmebetegek vannak ha még nem vette volna észre valaki. Itt max 4-5 megbízható ember van és senki más ezt nyugodtan elhihetitek.

Senki ne gondolja se az itteniek közül, se azok közül, akik kivülállóként olvasnak, hogy minden pszichés beteg marha rendes, aranyos, jó ember csak azért mert ő maga is közéjük tartozik. Itt ugyanolyan sok gonosz és rosszindulatú ember van, mint a kinti világban. Ebben nem különbözünk a normálisoktól.

Akinek egy kis esze is van vagy tapasztalt a személyiségzavarosokat messziről elkerüli! Tisztelet egy-két kivételnek...

Idézet tőle: CatEye

Azért ezen nem csodálkozom. Fordított esetben ha engem egy férfi üldözne ennyire betegesen, én is ezt tenném. 

Akkor miért akartok ezzel a fickóval találkozni? Ő nem tehet az ügyben semmit, nyilván terhes neki ez az egész, menekül, hallani sem akar erről a lányról. Ez kimeríti a molesztálás tényét.

Hercegnő szülei nem tudnak valamit tenni? Vagy egy pszichológus? Tönkre megy ebben ez a szegény lány.

 

 

hát ez van jelenleg (facebook)

Azért ezen nem csodálkozom. Fordított esetben ha engem egy férfi üldözne ennyire betegesen, én is ezt tenném. 

Akkor miért akartok ezzel a fickóval találkozni? Ő nem tehet az ügyben semmit, nyilván terhes neki ez az egész, menekül, hallani sem akar erről a lányról. Ez kimeríti a molesztálás tényét.

Hercegnő szülei nem tudnak valamit tenni? Vagy egy pszichológus? Tönkre megy ebben ez a szegény lány.

 

Idézet tőle: CatEye

Idézet tőle: Keleti Oldal

Idézet tőle: jános88

akkor ne pofázz és osztogasd a jó/rossz javaslatokat keleti oldal,és ne itt lógj,hanem tegyél valamit érte,ha ennyire fontos neked ez!

de én pestre be tudok még menni,kérdeztem is a hercegnőt,sokat beszéltem már vele erről...szombathelyre hogy a f.szba menjek le????

hol lógjak ? a fán??

kösz az őszinteségedet ,jól esett...

Nem értem, hogy miért kellene a fiút felkeresni. Ez egy létező személy? Vagy fiktív valaki?

Nagyon sajnálom ezt az érzékeny helyes lányt, de úgy gondolom, ha mindenhol csak az együttérző bólogatást kapja, akkor nem szembesül azzal, hogy mennyire tönkreteszi az életét, ezzel az ábrándképpel. 

jaja cateye!

annyira véresen komoly az egész história.,hogy a  GYEREK ELTŰNTETTE MAGÁT A NETRŐL.TALÁN NEVET IS VÁLTOZTATOTT

Na ma mindenki katapultál? Csetnik János és Málna is.:(

Idézet tőle: Keleti Oldal

Idézet tőle: jános88

akkor ne pofázz és osztogasd a jó/rossz javaslatokat keleti oldal,és ne itt lógj,hanem tegyél valamit érte,ha ennyire fontos neked ez!

de én pestre be tudok még menni,kérdeztem is a hercegnőt,sokat beszéltem már vele erről...szombathelyre hogy a f.szba menjek le????

hol lógjak ? a fán??

kösz az őszinteségedet ,jól esett...

Nem értem, hogy miért kellene a fiút felkeresni. Ez egy létező személy? Vagy fiktív valaki?

Nagyon sajnálom ezt az érzékeny helyes lányt, de úgy gondolom, ha mindenhol csak az együttérző bólogatást kapja, akkor nem szembesül azzal, hogy mennyire tönkreteszi az életét, ezzel az ábrándképpel. 

jános! (csetnik,druszám)

az állításaidat bizonyítani is kell ám..milyen közösségi oldalról beszélsz?)

 na rajta! linkek ?

fotók?

videók?

kitől hallottál és mit?

(kérném a moderátorokat,hogy ez esetben tekintsenek el a szabályoktól és hagyják,hogy a tényekről beszéljünk! )

nagyon komolyan

akasszátok fel a hóhért

csetnik!

"Roboman...na ő normális,emberhez méltó,és "mentális beteget meghazudtoló módon"(csak viccelek) szólt hozzá dolgokhoz,kommentelt,amiket én láttam. Intelligens,és a problémáját próbálja pozitívan,hasznosan alakítani,sőt,használni is.(lásd,blogja,egyéb.)"

kérdezd meg R-t ki az a jang g.? 🙂

 

Köszönöm neked Holdfény,Te igazán kedves,szocializált,és önkontrollált személy vagy.! Gyógyulj meg!(Minden téren) Puszika

Eszter,köszi a válaszod,egy-két dolgot azért az igazságkedvéért így az interneten keresztül pontosítok: Holdfényhez nem szóltam,nem írtam neki,ő kommentálta elsősorban az én bejegyzéseimet,tulajdonképpen Holdfényt sajnálom,de kicsit irritált a kötekedése.

A másik,Eszter:Nem tudom,hogyan értetted a borderline-os részt,de én személyiségzavar alatt nem bordeline személyiségzavart értettem,egyik orvos sem -pedig voltam már mindenfélénél -írta,mondta rám/nekem,hogy borderline személyiségzavarom lenne. Van egy meghatározott bajom,ennyi. És tényleg sehol nem említettek,írtam borderline-t,mégha egy-két laikus ezt vágja az itteni irományaim alapján,a fejemhez.

Engem bizony nagyon megrémiszett egy tag,ráadásul,amikor az ismerősétől közösségi oldalon kértem a bizonyos tag nevét,nem volt hajlandó megadni,- hadd tudjam már meg,kíváncsiságból -de az én nevemet azért elmondta...(téged nem rémisztene meg,ha az a bizonyos tag olyanokat tesz,mint erdőben gyógyszer felgyújtás,gyilkosság/öngyilkosság fontolgatása,gyógyszer nem szedése?)

Meghát,néhány hozzászólásomat törölték,amikben egyébként nem volt obszcén szó,de egy Keleti Oldal nevű ember "Csetnik,egy kis b.uzi vagy" hozzászólása még mindig ékeskedik,a többi obszcén kommentjével egyetemben. Most képzeld el,hogy ha én ezeket felveszem,mert tételezzük fel,a problémám folytán túlérzékeny vagyok,vagy paranoid,vagy egyéb,akkor ez az ember felzaklatott,ami nagyon nem jó.

Viszont,ha én írom le valaki nevét,akkor azt természetesen törlik az "adminok",szóval nem értettem egy-két dolgot ezen a felületen,de hát,mindegy az már.

Heimweh: Tökélete3sen igazad van,egyetértek.

Roboman...na ő normális,emberhez méltó,és "mentális beteget meghazudtoló módon"(csak viccelek) szólt hozzá dolgokhoz,kommentelt,amiket én láttam. Intelligens,és a problémáját próbálja pozitívan,hasznosan alakítani,sőt,használni is.(lásd,blogja,egyéb.)

szerintem alapvetően hibásan feltételezed, hogy mindenkire, vagy majdnem mindenkire rossz hatással van a búra. ezek szerint rád igen, ez esetben nyilvánvaló, hogy mi a teendő. ez egy felület, amelyet mint egyébként az életben minden mást is, lehet jól, és rosszul is használni, és ezen felül van akinek bejön és van akinek nem. én egyszer sem éreztem az itt úgymond eltöltött idő alatt, hogy még "bolondabb" lettem volna attól amit itt olvastam/láttam. ami érdekel azt elolvasom, amiből úgy érzem, hogy van mit abból tanulok. ami meg szerintem káros, vagy felesleges azzal egész egyszerűen nem foglalkozok, és pláne nem "élem bele" magamat. az itt felbukkanó személyekkel kapcsolatban ugyanez a helyzet. aki érdekel, aki úgy érzem számomra hasznos lehet, vagy akivel szót értek, azzal szívesen kommunikálok, aki meg nem érdekel, vagy úgy érzem, hogy rossz hatással van rám vagy az állapotomra attól távol tartom magam. ennél semmivel sem bonyolultabb.

Szia csetnik/jános! Sose merült volna fel, hogy azonos-e a két nicked, ha nem szólsz úgy holdfényhez, hogy benne megfogalmazódik a kérdés... Hivatalból nem szoktam közölni, ha egy nick egy másik nicknéven regisztrál. 

Sajnálom, hogy valaki megijesztett. Vannak a búrán negatív spirálok és játszmák, amikben többnyire valamennyire minden érintett elmarasztalható. Egy ilyenbe vonódtál be. 

Nem véletlen, hogy nem bátorítunk senkit arra, hogy az IRL adatait kiadja. Egy border vagy más személyiségzavaros egy másik bordert/személyiségzavarost be tud húzni egy olyan durva játékba, hogy abból nehéz kitalálni. Ez a Búrán nem jellemző: általában 1-2 ember van, aki ilyesmibe keveri magát vagy mást. 

Igen, tudom, hogy miről és kikről van szó, de azt gondolom, hogy az egészből jobb kimaradni. Ha az érintettek játszmáznak egymással, azt ne a Búrán tegyék, ha már muszáj nekik. Ezekben a játszmákban mindenki hisztis, túloz, túlreagál, dramatizál... Szóval beteg reakciót ad.

Sajnálom, ha rossz élményt szerzett neked a Búra, és a legjobbakat kívánom.

 

Még egy dolog: Aki személy szerint megfogott,de még nem szóltam hozzá a bejegyzéseihez- de ígérem,ellátogatok az oldalára is-,őt Roboman-nek hívják,és ő is,az írásai alapján nehéz élethelyzetben van,minden,de ,az ezen a néven futó személy-ahogy én láttam-mindig normálisan,kulturáltan,másokat nem megsérte írt ide,érdekes kérdéseket feszegetve,és élethelyzetét manifesztálva.

Számomra ő az itteni ember-kavalkád pozitív mintája.

Szeretnék hozzászólni ehhez a beszélgetéshez...

Én valóban Csetnik vagyok,de ezt gondolom nem nehéz az oldal szerkesztőinek megállapítani.Ők gondolom a beszélgetésekbe is belelátnak,mindegy.

Két tényező van,amiért töröltem a Csetniket,és valószínűleg törölni fogom ezt is,mihelyt puszta emberi kíváncsiságból megvárom a válaszokat: Az egyik valóban a privát élettel kapcsolatos: Felfedtem magam,képet is töltöttem fel ide,nem is egyszer,egyéb elérhetőségeimet is megadtam bizonyos embereknek,akik meg ismernek más ide írkáló  embereket....hiba volt,beláttam magamnak,az oldal még figyelmeztet is erre belépéskor ,hát én mindig utólag vonom le a tanulságot....

A másik tényező: Most komolyan,bura.hu,Búra Alapítvány,mentális betegek részére,oké,se címem,se szándékom itt,és sehol máshol ezt kritizálni.

DE: Őszintén megvallva,-és ezzel előzetesen is elnézést kérek ezen betegektől -aki ide tartósabban ír,például -"fél-egészségesen",nekem speciel személyiségzavarom van,de nem tartanak pszichotikusnak,etc..- az is előbb vagy utóbb "skizofrénné" válik ezen a felületen,pláne ha más csatornája adott pillanatban nincs,és beleéli magát mindenbe.

Szóval nekem az a bajom,konkrétan,hogy van 1,2,3+1 beteg,itt,aki kezeletlen,nem szedi a gyógyszereit az előírt mennyiségben/egyéb,és emiatt képes felzaklatni kezelt,vagy "normálisabb" betegeket.

Konkrétan beszélgettem egy itteni személlyel(nem egyel) közösségi oldalon,aki olyan durva dolgokat mesélt egy most is ide író személyről,hogy én nagyon megijedtem,mert az emberke beteg,le van százalékolva(ez még nem is lenne baj),és olyan cselekményekről mesélt az a valaki nekem,hogy  veszélyesnek találom ezt az embert,feltéve,ha a személy(a közösségi oldalon)valós dolgokat írt.

Ez az ember rám írt,igaz,barátságosan,de az írásaiból is sugárzik a mánia,minden,ami nekem nem hiányzik.

Beszélgettem másokkal is. És tényleg,az sem jó,ha valaki/-k 80x újra regisztrálnak,és szórakoznak.

Nagyjából ennyi.

Egyébként meg hasznos,és tök jó,hogy van egy ilyen honlap,"virtuális közösség",ahol betegek "koncentráltan" cserélhetnek eszmét,beszélgethetnek.(jobb esetben.)

 

Minden egyes esetben mi tiltottunk le? Ez a szerkibe tartoznak, de röviden: ha valaki IRL fél tőled, és itt beszólsz neki, akkor valószínűleg eljár a kezünk. De megleptél 😀

Sajnálom, ami történt veled. Teljesen elhiszem, hogy az antipszichotikum rosszat tett neked, és azt is, hogy apád szerepet játszott ebben, mert úgy gondolta, hogy nem leszel képes eltartani magad 🙁 

A történeted nagyon fontos, és vannak szervezetek, amelyek segíthetnek -- bár nyilván 2001 óta elég sok idő telt el. Megpróbálhatod a PÉF-et (Pszichiátriai Érdekvédelmi Fórum).

A szcientológusok rosszabbak szerintem, mint a pszichiáterek. Pszichiáterből van ilyen meg olyan is, de szcientológusból csak rossz van (amennyire én tudom).

Hát pont ez a baj...

mármint én úgy gondolom ,hogy eddig tudtam magam vállalni ,majdnem mindig,és így tűntem el x-edszerre a süllyesztőben...

ezért kelt életre a figura

újra és újra

 

Kedves Keleti Oldal,

akik évek óta ugyanazon a néven vannak itt, úgy gondolom, integráltabb személyiségek, tudják vállalni magukat, nem érzik úgy, hogy el kell temetni/tüntetni egy korábbi Búrás identitást ahhoz, hogy megszólaljanak megint. 

Aki váltogatja a Búrás identitásait, az valószínűleg szétesettebb, a saját reakcióit/érzéseit/tetteit vállalni képtelen ember. Ez arra vall, hogy nagyon impulzív, és hogy hajlamos arra, hogy végletekig feszítse a húrt, majd megpróbálja újra kezdeni, anélkül, hogy ezzel az előzménnyel valahogy tisztába jönne vagy elszámolna. 

Néha előfordul, hogy valaki azért változtat nevet, mert tényleges és érdemi külső fenyegetés kényszeríti rá (pl. megtudják az IRL kilétét, és ez fenyegető rá nézve).

A tipikus azonban az, hogy belső szakadásokat jelöl a névváltoztatás, és azt az illúziót, hogy másik néven valami más kezdődik. 

Nem mondom, néha nekem is vannak illúzióim, és néha reménykedem benne, hogy újra lehet kezdeni, de mindig megállok ott, hogy megpróbáljam eltörölni, ami addig voltam. Ami addig voltam, nem határozza meg azt, ami ezután leszek, de a történethez tartozik. Vállalom.

A 3. bekezdésed nekem kicsit kusza, de igazság szerint én inkább az IRL témához és a mi tilos-mi nemhez szóltam hozzá, ezért nem bogoznám, ha lehet. 🙂

Idézet tőle: babarczyeszter

holdfény, a kérdésed teljesen jogos. És soha nem jutott eszembe, hogy téged ki kéne zárni -- SOHA nem tettél semmit, csak kedves vagy, és szeretetteli, és néha érzékeny.

János minden valószínűleg Csetnik, mert közvetlenül azután regisztrált, hogy Csetnik törölte magát.

A korábbi nick nem IRL adat, ahogy Avana rámutatott. Nem tilos újra regisztrálni más néven, ezt többen megteszik, bár véleményem szerint akik ilyesmit tesznek, azok valamiképpen a problémáikat manifesztálják így. 

Jogod van tudni, hogy ki szól hozzád a Búrások közül, akiket megismertél. 

KEDVES ESZTER!

TEHÁT Ő NEM JÓZSI,CSAK A MARI FÉRJE?

Ő NEM KATI,HANEM A BORI HUGA?

Ő NEM PISTI ,HANEM A MARGIT APÓSA?

 

holdfény, a kérdésed teljesen jogos. És soha nem jutott eszembe, hogy téged ki kéne zárni -- SOHA nem tettél semmit, csak kedves vagy, és szeretetteli, és néha érzékeny.

János minden valószínűleg Csetnik, mert közvetlenül azután regisztrált, hogy Csetnik törölte magát.

A korábbi nick nem IRL adat, ahogy Avana rámutatott. Nem tilos újra regisztrálni más néven, ezt többen megteszik, bár véleményem szerint akik ilyesmit tesznek, azok valamiképpen a problémáikat manifesztálják így. 

Jogod van tudni, hogy ki szól hozzád a Búrások közül, akiket megismertél. 

Azt a sz.jbak.rt istenf.szát hát miért kell feszegetni a határokat????

A nagy többség itt nekem még akkor sem adott ki infót magáról,mikor az egész életemet elmeséltem privátban,belinkeltem a facebook-omat,és kértem az övét,és akkor jött az,hogy "bocs ,de barátom van" (kit érdekel?) ,vagy,hogy " bocs ,de nem szeretném kiadni magamat"...

és akkor ti itt azt feszegetitek,hogy hátha kerülő úton valahogy a kíváncsiságotokat kielégítendő pletyiszinten majd tovább lehet szőni az eseményszálakat azáltal,hogy kideríted,hogy ki volt az előzőleg,akiről előzőleg tudtad,hogy ki volt,de ha csak azt kérdezed meg,hogy előzőleg ki volt ,akkor jól kifogtál mindenkin?????

nézzétek már hülyének azt akit lehet meg hagyja....

Nem én kérdeztem rá és nem is a tied kérdezték meg most :))

Idézet tőle: Avana

nem érted az IRL fogalmát. Ha megkérdezi valaki, mi volt a nicked előzőleg(vagy ki voltál előzőleg fórumon), az nem IRL. Lehet, ez se szabályos(nem tudom! de én is kérdeztem már rá fórumos valóra, emlékszem is, mit kaptam érte, ugye  :)), de nem "in real life"(azaz valós életbeli adatok) dolog.

 

való élet kifejezés, illetve ennek számos más formája a valódi világban eltöltött mindennapi életre hivatkozik. Gyakori forma az internet szleng IRL (In Real Life, vagyis a valódi életben) és RL (Real Life) alkalmazása, a külvilágra vagy valódi világra való hivatkozás, vagy csak egyszerűen a valóságra utalás.

Az internet esetében gyakran használt RL (Real life) kifejezés értelmezése: „nem az interneten”, „az interneten kívül”, mint például egy valódi találkozás leírása egy chat-en megismert személlyel, vagy az internet használatának lehetetlensége valóéletbeli problémák miatt.

 

Wikipedia.

még ahhoz sincs semmi közöd,világos voltam?

nem érted az IRL fogalmát. Ha megkérdezi valaki, mi volt a nicked előzőleg(vagy ki voltál előzőleg fórumon), az nem IRL. Lehet, ez se szabályos(nem tudom! de én is kérdeztem már rá fórumos valóra, emlékszem is, mit kaptam érte, ugye  :)), de nem "in real life"(azaz valós életbeli adatok) dolog.

 

való élet kifejezés, illetve ennek számos más formája a valódi világban eltöltött mindennapi életre hivatkozik. Gyakori forma az internet szleng IRL (In Real Life, vagyis a valódi életben) és RL (Real Life) alkalmazása, a külvilágra vagy valódi világra való hivatkozás, vagy csak egyszerűen a valóságra utalás.

Az internet esetében gyakran használt RL (Real life) kifejezés értelmezése: „nem az interneten”, „az interneten kívül”, mint például egy valódi találkozás leírása egy chat-en megismert személlyel, vagy az internet használatának lehetetlensége valóéletbeli problémák miatt.

 

Wikipedia.

Idézet tőle: holdfény

Hú megint nem értelek titeket, János ki voltál előzőleg ? Akkor talán érteném.........??????

ILR -t nem illik feszegetni,vagyis kizárás jár érte..

f.ngom sincs ki ő ,és nem is érdekel annyira megmondom őszintén,hogy nyomozgassak itt...majd ír valamit és elgondolkodom rajta,ha lehet,ha érdemes

nem erről szól a fórum?????

Tőlem mindig őszinteségre számíthatsz,az irányodba biztosan. 🙂

Idézet tőle: jános88

akkor ne pofázz és osztogasd a jó/rossz javaslatokat keleti oldal,és ne itt lógj,hanem tegyél valamit érte,ha ennyire fontos neked ez!

de én pestre be tudok még menni,kérdeztem is a hercegnőt,sokat beszéltem már vele erről...szombathelyre hogy a f.szba menjek le????

hol lógjak ? a fán??

kösz az őszinteségedet ,jól esett...

 

akkor ne pofázz és osztogasd a jó/rossz javaslatokat keleti oldal,és ne itt lógj,hanem tegyél valamit érte,ha ennyire fontos neked ez!

Juj...ezt nem tudtam. Mondjuk egy sms-re nem kaptam reakciót a saját kis téveszmémtől, aztán már nem bolyongtam többet körülötte csak fejben....aztán kivetekedtem magam a búrámból is. Egyetlenegyszer volt indítattásom, h megkérdezzem hol btam el...de ennyi...azért ez így...Hercegnőnek lehet jó lenne egy kis környezetváltozás vagy külföldi munka vagy nemtudommi

Idézet tőle: Vadmeggy

Srácok! Én már szegényre rámorrantottam. Megértem a hercegnőt...sajnos ilyesmin átmentem... aztán rájöttem bóhoc lettem...most megyek más irányba közben néha még csillagokat látok. Szerintem igazatok van írjon annak a férfinak, aztán remélhetőleg hamar megtudja, hogy valószínű tévképzetet kerget....csak nehogy összeomoljon. Most jön a kövezés.

Én úgy tudom,hogy ment a srác (gondolt vélt feltételezett) telefonszámára PÁR EZER sms..

Nem neki,hanem valaki másnak ,kívülállónak kéne elérni a gyereket. vagy Szombathely? ,vagy pest (volt) a lakhelye elvileg,ennyit lehet tudni...Ez már ilyen országos ügy szerintem,simán mehetne a híradóba....amúgy most látom facen mi megy már megint....ezek a profilok...:(

Srácok! Én már szegényre rámorrantottam. Megértem a hercegnőt...sajnos ilyesmin átmentem... aztán rájöttem bóhoc lettem...most megyek más irányba közben néha még csillagokat látok. Szerintem igazatok van írjon annak a férfinak, aztán remélhetőleg hamar megtudja, hogy valószínű tévképzetet kerget....csak nehogy összeomoljon. Most jön a kövezés.

törölt hozzászólás

 

én nem akarok őrjöngeni, de valahol mérhetetlenül bosszant a dolog. és mivel ez az egéz história bele van mártva nyakig ebbe a szoftezoterikus, spirituális mázba, még aggasztóbb az egész. el is mondom miért. ugye ez az oldal elvileg azért is lenne, hogy segítsünk egymásnak, alkalomadtán és lehetőleg konstruktívan megvitassunk problémákat, satöbbi. na most akkor én szeretném konstruktívan elmondani, hogy így a távolból látok egy érzékeny, kedves lányt aki ki tudja mióta halálra kínlódja magát, de megrögzötten ragaszkodik ehhez az állapothoz, és ez szerintem baromira nem jó így, mert annyiféleképpen lehetne másképpen. de tulajdonképpen nem hiszem, hogy erről nagyon lehetne beszélni, mert ő szentül meg van győződve róla, hogy Isten vagy akárki így akarja, és akkor így jó, és könnyen megeshet, hogy ezzel a bejegyzésemmel már én is halálra sértettem, holott a szándékom ezzel éppen ellentétes. megbénít ez az egész komolyan mondom, el szeretném mondani neked te nyilvánvalóan nagyon érzékeny és kedves lány, hogy annyi mindent csinálhatnál, annyi mindenkit szerethetnél, és annyiféleképpen lehetnél boldog, de te ehelyett a halálbiztos boldogtalanságot és a kínlódások egész sorát választod önként, vagyis gondolom "Isten döntése értelmében", vagy ilyesmi. és azzal, hogy ezt elmondom megkérdőjelezem azt amiben te szentül hiszel, tehát tök nyilvánvalóan vérig séreltek, ki lehet akkor jól jönni ebből az egészből? persze, hogy nem. na éppen ez bosszant.

Idézet tőle: Szerelmes Hercegnő

Idemenekültem a Facebookról, csak az a gond, hogy sokat szoktam írni de ezt igyekszem visszafogni magamban. Mindig meg szeretnék felelni az embereknek, de főleg A Szerelmemnek. Ha bajom van azt sajnos nem tolerálják az emberek, ezért újabban "egyedül" kínlódok meg vele. Most vettem be Rivotrilt mert nem voltam jól, kellett. Én csak ezt a nevet használom itt a Burán (Szerelmes Hercegnő) és én őszinte ember vagyok 🙂 Remélem, hogy mindenki jól van, én jól vagyok 🙂

Én kérem  a búrásokat ,hogy a k.rva életbe,kerítsék már elő Reménykét (Darvas Péter Marcell-t) ennek a  lánynak ,és egyszer az életbe lássa,hogy kicsoda az a gyerek valójában?Mit tudom én ,vegyék fel vele a kapcsolatot,hol lakik,kivel él,mit csinál stb tb,mit gondol Mártiról meg erről az egészről?    Én már őrjöngeni tudok néha ettől az egész históriától.Vagy valaki nem mond igazat,vagy ennél tökéletesebb kapcsolat nem létezik.Egyszerűen nem tudom eldönteni.A világon nincs még egy ilyen emberke mint a Márti szerintem.Csak kicsit fanatikusnak tartom....

ugye nem haragszol ezért Hercegnő!?

gabi

-

-

 

Idézet tőle: Málna2.0

Idézet tőle: Szerelmes Hercegnő

Meg szeretném kérdezni Tőletek, hogy nem e zavarok senkit, ha írok ide... eléggé magamba forduló vagyok, de a blogírás jelenleg nem az én világom... Hiányzik A Szerelmem... de tudom, hogy velem van, emiatt nem aggódok, mert Jézus Lelkileg "Egybekötött" Minket (Reménykét + engem), mégha meg is csalna engem Reményke, akkor sem aggódnék mert tudom, hogy Mi (Reményke + én) Egy Pár Vagyunk Lelkileg <3

Nem baj, hogy írsz, sőt, örülök, hogy itt vagy.

 

Nagyon szépen köszi Kedves Málna 🙂

Idézet tőle: Szerelmes Hercegnő

Meg szeretném kérdezni Tőletek, hogy nem e zavarok senkit, ha írok ide... eléggé magamba forduló vagyok, de a blogírás jelenleg nem az én világom... Hiányzik A Szerelmem... de tudom, hogy velem van, emiatt nem aggódok, mert Jézus Lelkileg "Egybekötött" Minket (Reménykét + engem), mégha meg is csalna engem Reményke, akkor sem aggódnék mert tudom, hogy Mi (Reményke + én) Egy Pár Vagyunk Lelkileg <3

Nem baj, hogy írsz, sőt, örülök, hogy itt vagy.

Meg szeretném kérdezni Tőletek, hogy nem e zavarok senkit, ha írok ide... eléggé magamba forduló vagyok, de a blogírás jelenleg nem az én világom... Hiányzik A Szerelmem... de tudom, hogy velem van, emiatt nem aggódok, mert Jézus Lelkileg "Egybekötött" Minket (Reménykét + engem), mégha meg is csalna engem Reményke, akkor sem aggódnék mert tudom, hogy Mi (Reményke + én) Egy Pár Vagyunk Lelkileg <3

Idemenekültem a Facebookról, csak az a gond, hogy sokat szoktam írni de ezt igyekszem visszafogni magamban. Mindig meg szeretnék felelni az embereknek, de főleg A Szerelmemnek. Ha bajom van azt sajnos nem tolerálják az emberek, ezért újabban "egyedül" kínlódok meg vele. Most vettem be Rivotrilt mert nem voltam jól, kellett. Én csak ezt a nevet használom itt a Burán (Szerelmes Hercegnő) és én őszinte ember vagyok 🙂 Remélem, hogy mindenki jól van, én jól vagyok 🙂

Sziasztok 🙂

 

 

 

Szia! Roboman!Bár nem ismerem a te helyzetedet és azokat az embereket akik téged ellehetetlenítenek,de azt hiszem sejtem miről beszélsz.Én azon szoktam gondolkodni,hogy mit adhat egy bolond a világnak?MI az,ami miatt megtűrik őt az emberek?Mert én nem vagyok normális úgy gondolom.Gondoltam arra is mielőtt zártra kerültem,hogy ha ténlyeg az a filozófiájuk,hogy likvidálják az olyanokat mint én,(meg te vagy) akkor miért nem jön értem egy autó,és visz el egy kórházba,ahol kiszedik a vesémet,aztán oda ADJÁK egy menthetetlen embernek ,akin a  vesém segíteni fog majd,és mindenki jól jár.Ha az én életemnek valóban nincsen semmi értelme sem!Nem tudom miért ,honnan ez a gondolat,de a tudathasadásom előtti percekben tört ez rám..A SELEJT kifejezés szintén itt cseng a fülemben,ez megint csak azt sejteti,hogy nem kellene téged életben tartani....az únos untalan eröltetett szerekről:engem a végtelenségig dühít a TE ÉRDEKEDBEN TÖRTÉNIK MINDEZ kezdetű szöveg....ez valami rossz hivatkozás szerintem.

És a S.Eleonóra szindróma valószínűleg nem egyedi eset a pszichiátrián belül.Nekem a Nóra elmondta,hogy segíteni szeretne nekem,mert ha a jelen tüneteimet írja le,akkor nem biztos,hogy nem kell dolgoznom,és hogy leszázalékolnak..vagy ha leszázalékolnak akkor nem biztos hogy jó lesz a nyugdíjam....Érted?És nem baj,hogy csak 50mg leponexet szedek,ír majd a szakvéleménybe 300-at! És ez így is volt.Az OEP-et szerettem volna,hogy adjon ki a rendőrségnek adatokat,ha van ilyen,hogy 6 éven keresztül mennyi gyógyszert váltottam ki,hogy lássák ,amit Nóra írt a szakvéleménybe,annak a hatodát jó ha kiváltottam.Aztán írt nekem apám egy emailt,amiben arra utalt,hogy ha jót akarok magamnak akkor ne váltsak orvost,mert nem biztos,hogy ugyanazt a szakvéleményt fogja írni,és ez nem lesz jó nekem!!! Ezt kiprinteltem és csatoltam a bizonyítékokhoz.A többi bizonyíték az volt,hogy a testvérem akit szintén Nóra kezelt,az ő tüneteit egy az egyben írta le az enyémeknek a szakvéleményben,olyan szinten,hogy a számítógépből kikereste a  tesóm aktáját,és kimásolta a szöveget egy szerkesztővel ,helyeneként (kurvára ügyetlenül és  erőltetetten) átírt egy-két sort,de lényegében SZÓ SZERINT EGYEZETT A KÉT SZAKVÉLEMÉNY kivéve a "vetítéseket",majd a TAj számot elfelejtette átírni fent,és ezt így egy az egybe az én szakvéleményembe csatolta..az volt a hiba,hogy tesómnak megvolt az ő szakvéleménye otthon ,elkértem tőle,és vittem a nyomózónak az enyémmel együtt,hogy nézze meg,így készült a vélemény.Ez teljesen nyilvánvaló volt.És a vicc az,hogy nem is lehetett volna nálam semmilyen szakvélemény otthon! Csak azért kaptam őket kézhez apámmal ,hogy tudjuk mit kell hazudni a felülvizsgálatokon..Ez csak egy részlet az egészből.(bátyám paranoid skizofrén diaggal van leszázalékolva már vagy 20 éve lassan.

 

 

Idézet tőle: heimweh.

indítványozom, hogy az adminok hozzanak létre egy "bulvár" topikot, ahol remekül meg lehetne vitatni hosszú oldalakon keresztül, hogy ki mekkora kurva, ki kire féltékeny, ki kit borított ki, persze szigorúan amolyan kertévés színvonalon. ez már csak azért is jó volna mert másutt (például itt) nem kéne ilyen faszságokat olvasni...

Nem is gond már, hogy ezen a héten nem kaptam meg a női magazinom (a múlt heti dupla szám)! A fontos infókat ugrottam, a lényegteleneken csámcsogtam!

Idézet tőle: Dorena

miért nem mersz priviben válaszolni? érdekes

Azért mert alszom. Bocsánat, hogy az éjszakát alvásra használom. Egyébként most válaszolok.

Idézet tőle: Vadmeggy

Roboman, Keleti Oldal! Most lettem hálás, hogy kihagytam Tündérhegyet és társait és inkább dolgozni mentem. Sőt a dokinénimért is, aki nem tolt le a torkokon rögtön 500 mg-ot, a családomért és..... hogy ha volt is mélypont az életemben, inkább mentem külföldre élni és dolgozni. Ez durva....ilyenek egyébként nemcsak pszichiátrián történnek....vannak sztorik a szülészetről is...

Szia! Roboman meg én a legsúlyosabb diaggal van számon tartva,ezért nincs kegyelem.Tündérhegyen nem voltam,annak alapján  amit olvastam róla ,nem lehet annyira vészes.Én Cegléden voltam zárt osztályon kb. 4 hónapot,az a horror!Toldy Ferenc kórház...

 

Roboman, Keleti Oldal! Most lettem hálás, hogy kihagytam Tündérhegyet és társait és inkább dolgozni mentem. Sőt a dokinénimért is, aki nem tolt le a torkokon rögtön 500 mg-ot, a családomért és..... hogy ha volt is mélypont az életemben, inkább mentem külföldre élni és dolgozni. Ez durva....ilyenek egyébként nemcsak pszichiátrián történnek....vannak sztorik a szülészetről is...

Idézet tőle: Keleti Oldal

minden állításom igaz,ezért mikor kórházba kerültem ceglédre,akkor letelefonált Pestről  a kezelőorvosomnak és mondta,hogy csináljanak ki..

első viziten ott állt előttem az összes osztályos orvos,és ennyit mondott a szemembe nevetve:

NA ITT VAN AZ A BETEG,AKI FELJELENTETTE A PSZICHIÁTERÉT

rólam is folyt annak idején ilyen konzultáció, szomorú dolog, hogy évekig kellett azért küzdenem, hogy rájöjjenek, hogy a hagyományos pszichiátriai módszerekkel már nem tudnak kicsinálni, a pszichiátriai halálcsapda minden fokozatát végig jártam, fizikai, kémiai, és jogi kényszerzubbonyokból menekültem meg, itt is mentek a telefonok, nyugi, pofázhatnak nekem már az úgynevezett gyógyításról, nem nyalom be, az idén nyílt ki a szemem teljesen, bár a barátnőm a pszichiátrián (is) dolgozik, megérti, hogy én utálom őet, mint a szart, és tiszteletben tartja, és mondjuk az ő révén én is beleláttam olyan emberi mélységekbe, a szó negatív értelmében, amiről nem is tudtam, hogy léteznek, nálam a pszichiátria örökre elásta magát, úgy voltak vele, hogy csak egy egy a futószalagon gyártott bolondok közül, és nyilván egy selejt, meg mi a mi tekintélyünkkel nyugodtan alszunk ezek után is, hát kurvára nem így van, csak egy kis hiba a mintán, egy porszem a gépezetben, és máris van valaki, aki élete végéig szopat majd minket, de mondjuk az is kevés lenne visszaadni a kölcsönt

hihihi, egészségünkre, irány az addikt 🙂

mármint mostantól oda járok, bár nincsenek illúzióim, ott is ilyen S. Eleonórákba botlani, nyilván

amúgy meg egyáltalán nem kamu az engem és a barátnőmet ért fb támadás, se nem paranoia, amin itt a múltkor pörögtem, egészen magas körökben vannak jóakaróink, ha ilyenek előfordulhatnak, nem véletlenül akartak minket elhallgattatni, és akarnak most is, bár újabb fejezete azóta még nem nyílt velem, és mostmár velünk szemben az emberi aljasságnak, legalábbis nem tudok róla, de szerintem most már ideje is volt leállni