Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Szomorkodó hely

Lehet örülni.

Átvágott.

Mára ígérte, hogy jön, de nem veszi fel a telefont és az sms-re sem reagál.

Ez egy ilyen játék.

Egy könnycseppet sem hullatok többé senkiért.

Se depressziós nem leszek.

Anyagi problémák 🙁

jajistenem

Róka, azóta írt/válaszolt valamit?

"Nyugi"..nekem már (vagy még) sose látott embernek is sikerült  kvázi szerelmet vallanom lelkizős  beszélgetések alapján. 🙂

ha valami ciki, na, ez az, amit én csináltam 😀

Idézet tőle: Róka

Megírtam neki, hogy szerelmes vagyok belé és nem válaszolt semmit.

Bátor vagy Róka! Sosem mernék így elsőre coming outolni.

Idézet tőle: Róka

Hát, ő tudja mi kell neki.Nem válaszolt.

Pedig bent van Frászbook-on.

Fránya frászbuk.

 

Hát, ő tudja mi kell neki.Nem válaszolt.

 

Pedig bent van Frászbook-on.

Idézet tőle: Róka

Megírtam neki, hogy szerelmes vagyok belé és nem válaszolt semmit.

Tudom nem kellett volna, de annyira feszített az érzés.

Nagyon szar dolog ez a szerelem.

Igyekszem nem elhagyni magam.

Ez csak egy kémiai dolog bennem, majd elmúlik.

Nem kellene talán annyira betojnom.

Kellene valami érzéstelenítő.

Róka, drága. Sajnálom. Mármint nem is biztos, hogy kell bármit sajnálnom. Majd meglátjuk, tarts ki, oké? Talán azóta már válaszolt is?

Megírtam neki, hogy szerelmes vagyok belé és nem válaszolt semmit.

Tudom nem kellett volna, de annyira feszített az érzés.

Nagyon szar dolog ez a szerelem.

Igyekszem nem elhagyni magam.

Ez csak egy kémiai dolog bennem, majd elmúlik.

Nem kellene talán annyira betojnom.

Kellene valami érzéstelenítő.

Házimunkát naná, hogy végezzen, ha mindketten dolgozunk. Nanemá', hogy én csináljak meg mindent otthon. Természetesen a főzés az ő feladata legyen.

Idézet tőle: Avana

🙂

nem, hanem papír-írószer fetisiszta. 🙂

Most hirtelen nem vágom, hogyan lyukadtam ide ki. Talán a  szomorúság-szerelem-->ki milyen pasit szeretne vonulat? 

Én itt elhagyom a témát most, nehogy akadályozva érezze magát valaki a nyomorgásban(szomorkodós topik). 🙂

Jahajahaj, de nagyon kellett röhögnöm. Ez is azért van, mert a többi topik áll. Tényleg teret kell engedni a szomorkodóknak.

Elnézést az OFF-ért!

🙂

nem, hanem papír-írószer fetisiszta. 🙂

Most hirtelen nem vágom, hogyan lyukadtam ide ki. Talán a  szomorúság-szerelem-->ki milyen pasit szeretne vonulat? 

Én itt elhagyom a témát most, nehogy akadályozva érezze magát valaki a nyomorgásban(szomorkodós topik). 🙂

Idézet tőle: Avana

Az enyémnek is van egy naagy szerszámosládája, néha szokott szerelni komolyabban, de alapvetően tollakat szed szét és rak össze. 😀

Indián fejdíszeket készít?

Az enyémnek is van egy naagy szerszámosládája, néha szokott szerelni komolyabban, de alapvetően tollakat szed szét és rak össze. 😀

Idézet tőle: Avana

..és ha szerelőt hív? 🙂 Vgülis a probléma ugyanúgy megoldva.

Hát asszem eléggé számítanak, hogy ki mit lát otthon és én azt láttam, hogy apám szerel.

..és ha szerelőt hív? 🙂 Vgülis a probléma ugyanúgy megoldva.

Egyszer....statisztikailag nálam ez alig 15 évbe telik 😀  fantasztikus 14 évnek nézek elébe 😮

Idézet tőle: roboman

"tudjon vezetni meg szerelni"

életemben nem szereltem semmit. még elméletben sem. a jogsimat néha bevonják ittas vezetésért 10 évre. érdekes. a nőmnek annyi volt a beugró, hogy jobban bírjam a piát, mint ő. plusz az a feltétele, hogy ne végezzek házimunkát, mert akkor kirúg.

ennyit talán tudok teljesíteni. persze, mindenki úgy szép, ahogy van.

Mivel szerelni én is tudok valamennyire, de egyszerűen nem vagyok elég erős (és ügyes) minden szerelnivalóhoz, ezért kell egy ügyes, erős (szép) férfi. Vezetni meg tudok és szeretek, de ugyi itt az agorafóbia... hát csak jobb lenne egy olyan férfi, aki el tud vinni autóval valahova, nekem meg csak a kitudjamibe kell kapaszkodnom közben...

Idézet tőle: Hélia

Róka! Ha rájöttél a szerelem mitől múlik el szólj! 🙁

 

Egyszer minden elmúlik.

Másrészt mivel én borderline vagyok és töredezett én-élményeim vannak, valahogy a szerelem érzése is két-három óránként elmúlik nálam.

Aztán visszajön persze.

Akkor is elmúlhat, ha nem táplálják, vagy ha tudatosan nem mész bele és annyiban hagyod a dolgot.

De egyrészt ez önpusztítás lenne, másrészt egy nagyon nagy fejlődési lehetőséget szalasztanál el.

Úgyhogy bele kell ugorni.

nagyon szépen köszönöm <3 

Róka! Ha rájöttél a szerelem mitől múlik el szólj! 🙁

szia! Nekem tetszik a versed, ügyesen írsz! 🙂

sziasztok .,. egyik este nem jött álom a szememre.. igazából minden éjszakám nehéz és szomorú. Megszeretném osztani a versem amit bánatomban és reményemben írtam.. remélem hogy nem baj ha ide topikolom . szépet ! 

Szükségem lenne rád de te eldobsz, Könnyű vagyok mint ha pihe de már nem fogsz. Kezeidbe fonódna a kezem, szívedbe raknám a szívem, elvennéd ha kellene, hamuvá vált szép mese. Szükségem van rátok de nem kellek..,akkor én inne szépen elmegyek, itthagyom a lépteim a házba, nem keregetem magam égető seb lázba.. Sokáig majd nem láttok, valahol épp lepkévé vállok. Ha kijövök új életet kezdek , olyant amit el nem felejtek.. Szükségem van rád, de fázok, én lent az esőben ázok. Várnám hogy átölekj csendben, mond azt hogy minden rendben! Bújnék ha nem fordulnál a karomtól, nem lenne hangós a szoba a szomorú sóhajomtól. Itt szuszogsz mellettem, és én hallgatom , ölelésemmel tested nem zargatom. Éjjel van és az idő sem halad, Azt hogy itt aludtál mellettem örökre bennem marad.. Ha nem kapok szeretet amire vágyom , nincs maradásom. Ha a szuszogásod is hozzám szólna, az életemben rajtad kivül senkim se volna.. Szükségem van rád mert a szívem árva, az ajkam ég a csókjaidat várva. Ha nem kapom meg elmegyek , nincs maradásom a oszereteted nélkül , boldog talan vagy és ebbe a szemem is bele kékül.. nem szeretném az életed elrontani, eddig építettük most le akarjuk bontani?

A szerelem kémiáját érzem.

Attól még vannak azok a dolgok is.

Az ész és a molekulák nem mindig vannak összhangban.

Ma jöttem rá az érzésre.

Azaz felismertem.

Tőlem főzhet is, csak sminkelni ne sminkeljen, hacsak nem csúnya bőr miatt teszi, mert zavarja.

Az alfa-hím és maszkulin típusú férfiak nálam sem bejövősek. A jómód viszont nem hátrány.:)

Vezetni tudok, nem kívánalom, de főzni ne főzzön, az az én reszortom. A falra tudjon egy képet felfúrni, az nem egy utolsó, így a szerelés nálam is kívánság.

Még szerencse, hogy zsák a foltját megtalálja, így Robomannak is van párja.:)

 

"tudjon vezetni meg szerelni"

életemben nem szereltem semmit. még elméletben sem. a jogsimat néha bevonják ittas vezetésért 10 évre. érdekes. a nőmnek annyi volt a beugró, hogy jobban bírjam a piát, mint ő. plusz az a feltétele, hogy ne végezzek házimunkát, mert akkor kirúg.

ennyit talán tudok teljesíteni. persze, mindenki úgy szép, ahogy van.

 

A következtetések levonásához elég lenne nekem az érintés, szoftos testiség, és ha ennél működik a vonzalom, majd utána jöhet a többi. 🙂

A  zsigerileg, elejétől kezdve  szenvedélyes "nagy kanok"  nem tetszenek, nálam ez nem javít, inkább ront.

 

Idézet tőle: Róka

laugh

Pedig ez krízis.

Elakarom mulasztani.

Róka, Róka! A szerelem csodálatos. Főleg ha beteljesült. Ha nem akkor kínzás. De te a másik végén vagy, süllyedj bele és élvezd a pillangókat a gyomrodban.:)

Ez nem is a Szomorkodó helybe való már.

laugh

Pedig ez krízis.

Elakarom mulasztani.

Jó hogy nem rögtön a Krizis topikba írod smiley

Pedig nem vagyok szerelmes típus.

 

Idézet tőle: Róka

De asszem szerelmes vagyok.

S ez gáz.

Sejtettem/tudtam, amikor lentebb írtál valami kicsit rejtélyeset.

De asszem szerelmes vagyok.

 

S ez gáz.

Idézet tőle: Róka

Nekem sem szimpatikusak ezek a tulajdonságok.

Mi lenne, ha egyszerűen csak örülnél annak, ami van? Alapjában véve egy kicsit sem mindegy, hogy az ember párja mit gondol róla, de ebben az esetben én lesz.rnám. (Persze nem sz.rnám le, de jól hangzik. 🙂 ) Szexeljetek jóóóóó sokat, menjetek el ide-oda, élvezzétek egymás társaságát és kész.

Nekem sem szimpatikusak ezek a tulajdonságok.

 

Idézet tőle: Róka

Nem történt semmi.

Csak kisebbségi érzéseim vannak.

Ő napi 14-15 órát dolgozik,

Ezáltal 4-szer annyit keres, mint én.

Neki van identitása és önbizalma és elég büszke magára.

Nekem fordítva.

Hogy neki vajon ez elfogadható -e?

Nem tudom mit nyújthatnék neki én, aki egy senki vagyok.

Mi lesz, ha emiatt később bánt vagy visszaél az én nagyon alkalmazkodó és balfasz személyiségem miatt?

Oké, meg tud velem jelenni bárhol, a viselkedésem is simulékony és néha alárendelődő.

Ő meg domináns, jómódú, jóképű, jótestű, olyan alfahím-típus.

Ő gyakorlatias és anyagias, én meg kis művészlélek vagyok. Belül egy kislány vagyok.

Az előző kapcsolataim is olyanok lettek, mintha apa és lánya.

De mindig a gyerek szív és engedelmeskedik.

S ezt nem akarom már.

De hogy lehetnék én is erős?

Oké, igyekezni fogok, de úgy érzem mindenkivel hátrányban vagyok, aki egészséges és aktív és gyakorlatias. Nekem nehezebben mennek dolgok.

Nem minden, hanem ami Élettel kapcsolatos.

Max. majd szarakodik velem?

"Ő meg domináns, jómódú, jóképű, jótestű, olyan alfahím-típus."

Az ilyen férfiaknak is megvan a maguk párja, de én (most magamról írom ezt) SOHA nem kezdenék egy ilyen pasival, mert abszolút azt gondolnám, hogy nagyon eltévedt és nem engem keres (legalábbis hosszabb távra). Nem is volt "jó" pasim az én fogalmaim szerint, csak egyszer, na vele azt játszottuk, hogy először ő volt oda értem, majd amikor én elkezdtem odalenni érte, akkor sürgősen kiszeretett belőlem és onnantól kezdve kőkeményen szivatott. Na ez nem kell többé.

Nem értem, hogy nincs arany középút? Feminin férfiaknak jövök be, miközben nekem a férfias férfiak tetszenek. Nem kell, hogy jóképű legyen, csak nekem tetsszen (meg persze én is neki!!!), legyen egy kicsit izmos, tudjon vezetni meg szerelni, ha valami nem tetszik neki, akkor lehessen vele megbeszélni és végtelenül értékelném a higgadtságot, nyugodtságot. Egyszerűen imádom, hogy a férfiak másként látják a világot (khm... kicsit egyszerűbben, mint mi nők). Szeretném ezt a más világlátást integrálni kicsit. Tanulni, fejlődni. Ahogy ő is nyilván az én világlátásomat integrálná. Kell a nőnek a férfi energia és fordítva.

Idézet tőle: CatEye

Idézet tőle: mandula

Ha valaki (= egy férfi) velem az Ádám almáiról beszélne, tőlem akár kardal feldologzás is lehetne, ami tetszik neki.

És ha nem tetszik? Nekem nagyon, nagyon tetszett, Zolinak nem. Szerinte beteg film. Túléltük.:)

Viccet félretéve nem ilyeneken mennek el a kapcsolatok. A szex akkor is már félsiker.:)

Cat, tudom, hogy nagyon sok embernek tök fontos a szex, nekem - úgy tűnik - nem  igazán az. Vágyom az érintésre (imádom, ha megmasszíroznak és például idegennel szemben sincs averzióm, tehát vadidegen masszőr is megmasszírozhat), imádok csókolózni, aztán kábé ennyiben kimerült nálam a testiség történet. Ez van. De persze elfogadom, hogy az átlag ember szex-orientált/szex-vezérelt.

Amiket Róka írt, hogy a pasija mennyit dolgozik, meg milyen fontos neki a pénz, meg hogy tulképpen milyen elégedett magával (beképzelt?), na ezek nekem nem szimpatikusak, de én nem vagyok Róka. 🙂

3 hete vagyunk együtt.

 

Sajnos sejtem mi bajom.

11 éve nem voltam.

A gyomromban érzem.

Sztem olyanon sok múlik, tetszik-e a másik illata, érintése, simogatása vagy inkább idegesít. Ennek felméréshez mondjuk szex nem feltétlenül szükségeltetik, de ha két ember már ilyen közelségbe kerül, háát..:)

Idézet tőle: mandula

Ha valaki (= egy férfi) velem az Ádám almáiról beszélne, tőlem akár kardal feldologzás is lehetne, ami tetszik neki.

És ha nem tetszik? Nekem nagyon, nagyon tetszett, Zolinak nem. Szerinte beteg film. Túléltük.:)

Viccet félretéve nem ilyeneken mennek el a kapcsolatok. A szex akkor is már félsiker.:)

Idézet tőle: CatEye

Idézet tőle: mandula

Szerintem ha a szex tökéletes, azért az nem MINDEN. Nagyon klassz (lehet), de azért kell, hogy legyen valamiféle lelki és szellemi összhang is. Igen, aztán bilibe ér a kezem, de tényleg, egy szép és jó világban így lenne. Mert ha kimászunk az ágyból, akkor csak jó lenne, ha mindketten mittómén, sétálni szeretnék menni és közben megbeszélni Az ember, akit Ovénak hívnak c. filmet és esetleg elbeszélgetni fontos és lényegtelen dolgokról és hatalmasakat röhögni és rácsodálkozni arra, hogy a másiknak is az a fontos, ami nekem és arra, hogy ismer engem és így is elfogad, sőt, így fogad el igazán, satöbbi.

Persze, hogy kell legyen, a szexen kívül lelki közösség, de az nem 2 hét alatt derül ki. Rókáék nem sokkal több ideje vannak együtt. A szex viszont szerintem vízválasztó lehet, ami hamar ki is derül. Ők ezt az akadályt már jól vették.  A többi része lassabban bontakozik ki, hogy tudnak-e miről beszélgetni a hétköznapokban, van-e hasonló értékrend, de még itt sem vízválasztó ha esetleg az egyik olvasni szeret, a másik filmet nézni. Nekem könyvben jobban tetszett Az ember, akit Ovénak hívnak, a férjemnek filmben. Ezt a legnagyobb békességben beszéltük meg.wink

És nem azt mondta, hogy Rókáék tuti együtt maradnak, ez sok dolgon múlik, csak a pozitív dologra hívtam fel a figyelmet. 

Most komolyan az probléma lehet, hogy egy ilyen kaliberű műről beszélve a film vagy a könyv a jobb? Még jó, hogy nem tépitek ki egymás haját. 🙂 Ha valaki (= egy férfi) velem az Ádám almáiról beszélne, tőlem akár kardal feldologzás is lehetne, ami tetszik neki.

Idézet tőle: mandula

Szerintem ha a szex tökéletes, azért az nem MINDEN. Nagyon klassz (lehet), de azért kell, hogy legyen valamiféle lelki és szellemi összhang is. Igen, aztán bilibe ér a kezem, de tényleg, egy szép és jó világban így lenne. Mert ha kimászunk az ágyból, akkor csak jó lenne, ha mindketten mittómén, sétálni szeretnék menni és közben megbeszélni Az ember, akit Ovénak hívnak c. filmet és esetleg elbeszélgetni fontos és lényegtelen dolgokról és hatalmasakat röhögni és rácsodálkozni arra, hogy a másiknak is az a fontos, ami nekem és arra, hogy ismer engem és így is elfogad, sőt, így fogad el igazán, satöbbi.

Persze, hogy kell legyen, a szexen kívül lelki közösség, de az nem 2 hét alatt derül ki. Rókáék nem sokkal több ideje vannak együtt. A szex viszont szerintem vízválasztó lehet, ami hamar ki is derül. Ők ezt az akadályt már jól vették.  A többi része lassabban bontakozik ki, hogy tudnak-e miről beszélgetni a hétköznapokban, van-e hasonló értékrend, de még itt sem vízválasztó ha esetleg az egyik olvasni szeret, a másik filmet nézni. Nekem könyvben jobban tetszett Az ember, akit Ovénak hívnak, a férjemnek filmben. Ezt a legnagyobb békességben beszéltük meg.wink

És nem azt mondta, hogy Rókáék tuti együtt maradnak, ez sok dolgon múlik, csak a pozitív dologra hívtam fel a figyelmet. 

 

Szerintem ha a szex tökéletes, azért az nem MINDEN. Nagyon klassz (lehet), de azért kell, hogy legyen valamiféle lelki és szellemi összhang is. Igen, aztán bilibe ér a kezem, de tényleg, egy szép és jó világban így lenne. Mert ha kimászunk az ágyból, akkor csak jó lenne, ha mindketten mittómén, sétálni szeretnék menni és közben megbeszélni Az ember, akit Ovénak hívnak c. filmet és esetleg elbeszélgetni fontos és lényegtelen dolgokról és hatalmasakat röhögni és rácsodálkozni arra, hogy a másiknak is az a fontos, ami nekem és arra, hogy ismer engem és így is elfogad, sőt, így fogad el igazán, satöbbi.

Róka!

Ne görcsölj rá ennyire! Lehet jól alakul. És ha mégsem? Akkor majd lesz más.

Köszönöm Cat, mindig megnyugtatsz valahogy.

 

Kicsit jobban vagyok már.

Sikerült lejátszanom fejben.

Kár, hogy egy nap kb. 3-szor is összeomlok, aztán építem magam újra.

Ez a border miatt van, tuti.

Róka,

Vannak ilyen szar napok. Mindenkivel. Forró illatos habfürdős fürdő, meleg tea, filmnézés. Túl kell élni.

Egyébként ha a szex tökéletes vele, a kémia működik, az már tökéletes. 

Holnap halnap. Egy barátnőm mindig ezt mondja. Hogy holnap biztos lesz jó.:) 

 

 

Ma még sokkal rosszabbul vagyok.

Bevettem egy fél Rivotrilt.

Egyébként nem szedek.

2-3 szem van.

Ezenkívül otthon hagytam a bérletemet és belefolyt a ridikülömbe a szamóca szörp és egy érett banán is elkenődött.

Olyan cipőben mentem dolgozni, aminek rossz a cipzárja, mert egyedül az nem csúszik, s a kabátomon is rossz a cipzár.

Alig ettem.

Be vagyok szűkülve és iszonyú lelki fájdalmaim vannak.

Letargia, értéktelenségérzet.

Nem történt semmi tegnap óta.

Csak a fickó jár a fejemben szüntelenül, de nem tudok megnyílni, be vagyok zárva önmagamba.

Ő sem túl közvetlen.

Pedig tetszünk egymásnak és egyedül a szex tökéletes.

Nem tudom mi mást lehet csinálni még egy pasival.

Magammal sem tudok mit kezdeni.

Régen voltam edzeni a szar idő miatt és beteg is voltam.

 

laugh