Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Szomorkodó hely

Kedves mell!A meztelen melleidet légyszi privátban mutogasd!Tudom,sokan most megharagszanak,de levettem ezt a profilképed!angry

semmit sem szeretnék offolni, de az igazi nevemet én sem fedem fel a Búrán, a mellemet igen, láthatjátok, mert jók voltak második gyerekem születése előtt a cickóim. 😉 nem? Másodig lányomnak fejtem és már nem elég rugalmasak, meghát eltelt azóta 3 év.

Elnézést holdfény ,Eszter.Töröltem a bejegyzést.

Nem ezért jöttem vissza,hogy...

Kijött belőlem ,nem jobb,de ez nem számít, számomra nem ez a fontos.

 

 

 

Idézet tőle: holdfény

Kedves Kata!

Próbálj meg megnyugodni és pihenni, ha tudsz, együttérzek veled, ismerős a dolog menekülök is anyucitól , máramennyire lehet.

Kitartást erőt kívánok Neked nagy nagy szeretettel.

Fogom a kezed.....

 

..

..

Idézet tőle: babarczyeszter

Szia Kata! 

Nagyon átérzem, ami történik (és ami annyi éven át nem történt). A család egy rendszer, és egy beteg megbetegít másokat is.

Drukkolok neked, hogy le tudd tenni anyukád terhét; elég, ha csak a sajátodat viszed. 

Szia Kata! 

Nagyon átérzem, ami történik (és ami annyi éven át nem történt). A család egy rendszer, és egy beteg megbetegít másokat is.

Drukkolok neked, hogy le tudd tenni anyukád terhét; elég, ha csak a sajátodat viszed. 

Értem. :S

Lehet, nem nézi a fiók mögött levő email címet, telefont pl. én is van, hogy napokig nem nézek.

 

 

Hol írtál neki? 

Holdfényheart

Holdfény, maradj köztünk! Nehogy töröld magad! Kellesz te ide!

Holdfény,

Ne töröld magad! Egy színfoltja tűnne el a Búrának.smiley

Jól vagy már egyébként? Sikeres volt a műtét?

Idézet tőle: Avana

..és a legjobb, hogy a Badoo utána meghívókat üzeneteket, meghívókat küldözget a nevedben..:D

Látom közben, CatEye is írja. 

Hehe, elképzelem, ahogy a mélcímemről kimentek az üzenetek, meghívók a különböző ismerőseimnek. Kicsit sem ciki. 🙂

..és a legjobb, hogy a Badoo utána meghívókat üzeneteket, meghívókat küldözget a nevedben..:D

Látom közben, CatEye is írja. 

Remélem, azért nincsenek meg hozzászólásaim, mert a búra gyengélkedett.

Szar egyedul lenni  sad

Szerintem nincsenek általános igazságok.

Egy barátnőm a Badoon ismerte meg a párját és évek óta együtt vannak.

Nem a helyek, hanem az emberek határozza meg a kapcsolat minőségét.

 

laugh

Jaj, ugyan!

Nyugodtan szomorkodj itt. Vagy inkább vidámkodj a jó hírek topicban, azt kívánom!

Én most egész jól vagyok.

Ma megyek egész testes masszázsra.

Igaz, nő fog masszírozni és pénzért, de azért nagyon jó lesz.

Idézet tőle: parrot

Roboman!Itt Róka életét tárgyaljuk!Szomorkodj máshol!sadsmiley

oké, akkor kiszállok a vonalból gyorsan smiley

Roboman!Itt Róka életét tárgyaljuk!Szomorkodj máshol!sadsmiley

rossz kedvem van. október óta először. 2 hét sincs egy fontos vizsgáig, és nagyon alap dolgokat nem tudok. jó ezt leírni valahova, persze. a tervem az, hogy addig próbálkozom, amíg nem sikerül. de akkor is szar érzés, hogy most valami jó eséllyel nem fog. ráadásul a barátnőmet állítólag blankának neveztem álmomban, ami szerinte nem volt szép tőlem.

meg tudná nekem valaki mondani, ki a f... az a blanka? vigasztalhatatlan vagyok...

Terápiában vagyok, többen vigyáznak rám és óvatos vagyok és figyelek és tanulok és dolgozom önmagamon.

Ha kell kilépek. (Ha a pasi veszélyes). 

Nagyon jó kezekben vagyok.

Szerintem akkor lesz egészséges kapcsolatom, ha én egészséges leszek.

De. Jött is.

Idézet tőle: Róka

Szerencsére nem minden fekete-fehér.

Azonkívül a társkeresőkön is ugyanúgy emberek vannak, mint bárhol máshol az életben.

Akiben benne van a traumatikus kötődés mintázata, az hasonló kapcsolatokat fog bevonzani.

Ezzel pedig dolgozni kell.

Oké, de vannak alapvető dolgok, amik szükségesek ahhoz, hogy egy kapcsolat (legyen az bármilyen kapcsolat) működjön. Például őszinteség, korrektség. Lehet persze a főnököm egy orbitális kretén, de akkor megvonom a vállam (vagy kétségbe esem). De ha valaki azt mondja nekem, hogy jön, akkor jöjjön, legyen az ükanyám, a nagynéném, a barátnőm, a szeretőm. Nem?

Szerencsére nem minden fekete-fehér.

Azonkívül a társkeresőkön is ugyanúgy emberek vannak, mint bárhol máshol az életben.

Akiben benne van a traumatikus kötődés mintázata, az hasonló kapcsolatokat fog bevonzani.

Ezzel pedig dolgozni kell.

Azt hiszitek, hogy én itt a megmondó ember akarok lenni (és van benne valami), de hát mégis mit gondoltok, milyen helyek ezek a badoo meg twoo? Ezek szexpartner kereső helyek. Ami komoly LEHET esetleg, az a randivonal meg a párom.hu, bár a második már kábé halott.

Nincs azzal semmi baj, ha egy férfi meg egy nő csak szexet akarnak egymástól, de akkor a nő se akarjon többet, ez pedig szerintem kábé kivitelezhetetlen. Illetve olvastam olyat, hogy a nő tényleg kifejezetten csak szexet akart, ebben az esetben a férfi volt az, aki elkezdett ezerrel teperni és totál kivolt, hogy miért csak szexre kell?

Elképzelni nem tudom, hogy mi lehet a jó a csak szex kapcsolatban, emberek vagyunk, érzelmileg kötődni szeretnénk. Az a férfi, aki nem akar érzelmileg kötődni, azzal valami nem stimmel.

 

Szeretetéhségem van.

Van egy mély seb a lelkemben.

Száz éve ott van és sajog.

Időnként enyhül csak.

Magamat kell szeretnem nagyon, tudom, hogy engem szeressenek.

Folyton kívülről várnám.

A kutyám tud csak úgy szeretni, s a mostani terapeutám is azért, ahogy az nekem jó.

 

Eh.....fogalmam sincs semmiről.

 

Kora délutáni kommented arról szólt, hogy megBÁNTOTT, mert nem jelentkezett időben...legalábbis én így értelmeztem ezt.

Eddig semmi olyat nem tett, amivel bántott volna.

Mégis félek tőle.

Nem igaz, hogy csak szóban bántott az előző.

Érzelmileg és szexuálisan is.

Persze én is csak Utólag jövök néha rá, ha én bántok, vagy manipulálok.

Sajnos.

Lehet, tényleg az kéne, hogy lazíts a dolgon te is, bár ha szerelmes az ember, nem tudom, hogy lehet ezt kivitelezni.

Mostanában rendszeres a késés.

Nem regisztráltam végülis.

Volt egy fura párkapcsolatom előtte 5 évig.

Mondhatni bántalmazó, ha "csak" szóban is.

Már az elejétől sok hasonlóságot vélek felfedezni, persze lehet csak vetítek.

Tény, hogy Félek.

Az előző kapcsolat végefelé nagyon megbetegedtem.

ne haragudj, de....fél óra késésért nem érdemes ezt csinálnod.  Bármi közbejöhetett.  (ha ez sorozatos, az más.)

 

nem játszod le fejben, ha máris regelsz a következő párkeresőre, ez egy konkrét tett.

Köszönöm szépen Holdfény!

Drága vagy!

Azt hiszem ránk fér.

Köszi Cat.

Ő szerintem nárcisztikus, Úgyhogy összetett a problémám.

Elvitettem magam a boltba meg cukrászdába.

Egyébként meg nem nagyon szeretnék játszmázni.

Arra figyelek, hogy fejben letudjam játszani és ne sérüljön egyikünk sem a kapcsolatban.

Róka,

Tegnap nem akartam a kedvedet elvenni, de már akkor is felviláglott bennem, hogy munka ide vagy oda, a mobiltelefont már feltalálták, bármennyire is elfoglalt, egy telefonhívás vagy sms bele kell, hogy férjen az én kívánalmaim szerint, hogy megcsúsztam, ekkor vagy akkor érkezem.

És bármilyen workaholic férfi ha szerelmes, akkor rohan a választottjához, és minél több időt vele akar tölteni.

Fogd fel lazán, ha nincsenek elvárásaid könnyebb lesz, játszadozz vele te is.

.

Gyerekek!

Azt mondja, hogy 2 órakor hív, de már rohadtul eltelt legalább fél órája.

Na most veszem be a LESZAROM tablettát.

Nekem erre nincsenek idegeim, megnevelni meg úgysem engedné az egója.

Bármennyire szépen indult és jelenleg úgy érzem, hogy szerelmes is vagyok belé, de bekerül a szexkapcsolat kategóriába nálam.

Én ehhez már öreg vagyok.

Nem sok tapasztalatom van ilyen tartós, normális kapcsolatok terén, de a két óra, nekem két óra.

De lehet, hogy ez hülyeség és hiába keménykedek, hiszen én vagyok az (megint), aki SOKKAL JOBBAN szeret és ragaszkodik, így úgyis én húznám a rövidebbet.

Nem tudom mitévő legyek.

Az előző kapcsolatom öt évig tartott, rá is sokat kellett várni, hogy találkozhassunk stb., aztán szakításunk után rá két hónapra elvett egy másik nőt feleségül.

Már regisztrálok is a következő társkeresőre.

yesyes

Jajj Róka de jó. Már farkast kiáltottunk a Rókára.:)

Élvezd ki a boldogságot ez jár neked! Majd te behúzatod vele a kéziféket a munkában, ez sem lehetetlen vállalkozás.wink

Idézet tőle: Róka

Édesek vagytok!

Köszönöm szépen nektek!

Eljött mégis!

Tényleg kőkeményen munkamániás lehet.

Őszinte!

Csak mikor nincs itt, akkor a félelmeim elöntenek.

Szeretkeztünk.

Nem tudom, hogy volt -e valaha ilyen jó nekem valakivel.

Csak hajnalban megyek dolgozni.

Viszont boldog vagyok, bár sokat nem leszünk együtt.

Max. heti 1-2 nap. Vagy fél.

 

Drága Róka, követtelek csendben, de most már nem bírom megállni, örülök az örömödnek 🙂 Kívánom, hogy minden a terveid szerint alakuljon! Megérdemled a boldogságot!

Kedves Többiek, nagyon tetszenek a hozzászólások, ha megengeditek, ha hasonló helyzetben leszek, csak ide jövök Hozzátok <3

Köszönöm!!!

Juhééé!

Édesek vagytok!

Köszönöm szépen nektek!

Eljött mégis!

Tényleg kőkeményen munkamániás lehet.

Őszinte!

Csak mikor nincs itt, akkor a félelmeim elöntenek.

Szeretkeztünk.

Nem tudom, hogy volt -e valaha ilyen jó nekem valakivel.

Csak hajnalban megyek dolgozni.

Viszont boldog vagyok, bár sokat nem leszünk együtt.

Max. heti 1-2 nap. Vagy fél.

Az a baj, hogy ezt a  "mit gondolt, mit nem gondolt.." dolog lehet, nem is érdekelte vagy "majd kialakul". Ha ez egyérteműen tisztázva volt, az más, csak ilyenkor szégyellős az ember lánya és nem biztos, hogy rá mer kérdezni, hanem reménykedik.

Sajnos sztem sokakban megvan az a  berögződés, amit az elején többen jeleztünk(gondolom, részben saját fájó tapasztalatok alapján), hogy a kezdés predesztinálhatja a folytatást is, illetve inkább azt mondanám, hogy utalhat a másik szándékaira.

Teázni nem, hanem szexelni. Lehet, a többi nem érdekelte. 

Jaj Róka. 🙁

Emlékszem mikor többen találkoztunk innen a búráról és személyesen nem tudtál ejönni de azért online becsatlakoztál. Annyira szép és aranyos voltál, ne bánkódj ilyeneken. Meg sem érdemel téged az ilyen.

Ha így döntött, az az ő baja. Te több vagy ennél, sokkal értékesebb.

Miért mit gondolt 40x évesen mit akar egy nő? Teázni? 

De ezt is lehet nyíltan közölni, hogy valaki csak szexpartnert keres.

Nem biztos, hogy Róka nem tetszik vagy az életmódja nem tetszik, lehet, minden ok, csak nem párt, hanem lazább kapcsolatot keresett, és beparázott, hogy a másik ennyire előrehaladt. 

Persze ezen a  szent ponton egyértelműen közölhetné, ha így van. 

Valószínűleg "megijedt" a vallomástól, elárasztva érezheti magát, lehet, agyal most, mi legyen, ezért nem jelentkezik. 

 

Miért örülnénk? Ez kinek jó?

Viszont nem bírom ezt a gerinctelenséget. Álljon eléd, és mondja azt, hogy figyelj Róka, nem tetszel, vagy nem tetszik az életmódod, nem szeretnék további kapcsolatot az oké. De ez a bújkálás gerinctelen. Ne bánjad így. Jobbat érdemelsz.Sajnálom.

Nem örülök, Róka. Én neked drukkoltam.

És tényleg ne legyél depressziós, egy pasi sem ér annyit - én már tudom...