Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Megélhetés, létminimum, nyomor.

törvényszerű? mi vagyok én valami végtelen energiaforrás vagy mi a picsa?

te is dolgozolo mostanság rendesen ellene...

.

.

.

.

.

milyen jót is tesz az "elfogadás" itt mindenkivel, épp erről van szó:D nem értem ez hogy nem esett le

szedjél hangyát! (remélem, ezzel nem ártottam)

lépek, mert mindjárt én megyek a köv. xaniért

"Felejts el engemet , ha meg nem sértelek ,
Az időt nem lopom ,ne szívd a véremet ,
Felejts már el .!

Felejts el engemet , ha meg nem sértelek
Megcsaltál jól tudom , asszony Te tetted ezt ,
Felejts már el .!

Ne zokogj , ha elmegyek, valahogy majd megleszek
Csak arra vágyom, szeress míg rám jön az álom .
A királyé nem leszek , nem , nem , nem ,
Akkor inkább megveszek , meg , meg , meg ,
Birka ül az ágyon , legyél a kis juhászom .

Felejts el engemet , ne nyúzd a szívemet , 
Megcsaltál jól tudom , asszony Te tetted ezt ,
Felejts már el !

Felejts el engemet , megfojt a bánatod ,
Megfőzött szívemet párizsival tálalom ,
Felejts már el !

Felejts már el !
Felejts már el !
Felejts már el !
Felejts már el !
Felejts már el !
Felejts már el !"

(Z'zi Labor)

vesztőhely

wazze, amikor én kezdtem ilyesmiket, nemh Búra, de még net sem létezett!

Itt legalább vannak, akik elfogadnak, sőt! nekem segítenek is.

Ki hogy éli meg.

az is érdekes, hogy miért szedek tripla adag frontint amióta ide irogatok:D

de ez tényleg vicces na

és nem azt a visszajelzést kapja, hogy csináld csak nyugodtan, mert az a normális, ha le kell hántolni a bőrt a teljes alkarodról, mert annyira szétvagdostad, hogy nincs más megoldás?

azóta nem ugrál a busz elé és nem nyomkodja a csikkeket a már eleve 1 cm mély cigicsikk által égetett sebbe, lehet mert jobb környezetben van, normális emberek között?

:DDD

itt csak húzzák le egymást az emberek, semmi más nem történik, pár ismerősöm idekerült a múltban, érdekes módon akkor szabdalták szanaszét magukat és akkor akartak mindig a legjobban meghalni, amikor búrát olvastak, amióta nem járnak ide semmi bajuk

még jó..

te döntesz

úgy gondolom sok embernek szüksége van a kellő mértékű szenvedés megtapasztalására, hogy változtatni akarjon a dolgain, hajrá én ebbe nem szólhatok bele, azt hiszem nem fogom nézni a búrát mert engem csak kicsinál ez és feleslegesen ölöm bele az energiát

Idézet tőle: jelenlét

és rajtad segít ez? jobb lesz, ha minden pozitív megközelítésnek bebizonyítod az ellenkezőjét? mert nekem rohadtul nem, engem csak lehúz

én mindenben ilyen vagyok, így neveltek: kételkedni – mint egy tudós

ne idegeskedj... láthatod, h próbálkozom, na, az uccsó kicsit letört, ők hívtak a saját szakmámba... mind1

gimis koromban még üveggyapotot is raktunk ki vagonból, asszem, tudod milyen az
nem fosok én a munkától 

így is a sok búrázás már a munkám rovására megy

én is sírhatok ezen egész nap, hogy nincs munka, de akkor garantált, hogy nem is munkakereséssel töltöm az időmet és az is garantált, hogy emiatt rohadtul nem is találok munkát és az is gaarntált hogy ebbe bele is döglök

higgyetek amiben akartok, én élni szeretnék, nem megdögleni ilyenek miatt

az amúgy nem létező kilátástalanság elhitetése!

felemészt, befordít és depresszióssá tesz, de mint az állat

és rajtad segít ez? jobb lesz, ha minden pozitív megközelítésnek bebizonyítod az ellenkezőjét? mert nekem rohadtul nem, engem csak lehúz

mé??? neked???

elhiszem, ahogy így olvaslak, h carabb helyzetben vagy, mint én

de mindent azért nem...

van egy pont, ahol érdemes rizikózni

és hidd el, nem személyesen ellened beszélünk

meg netre pénz

búrázásra persze van idő

én is kurva szarul vagyok basszameg, nekem is kurva nehéz...

én nem fogok innentől győzködni senkit Kleó, nekem is rohadt kevés energiám van erre

hinni sem éri meg semmiben, mert semmi nem jön össze, fos minden, akár bele is lehetne dögleni

ja, szar az élet, nincs munka éhendöglés van

Idézet tőle: Zsolt2097

Idézet tőle: jelenlét

Szóval hidd el, szerencsés esetben lehet találni gyorsan munkát.

 

Elhiszem!

Cserébe Te is hidd el nekem, hogy szerencsés esetben el lehet találni azt az 5 számot a lottón!

 

🙂

nem lehet – és nem csak matematikailag csekély az esély, hanem gyakorlatilag zéró
nyilvánosan nem részletezem

na már most, ha napi ötszáz ruppóért megyen jelenlét dolgozni 30x, az havi 15 ezer, ebből mondjuk enni lehet, de... hol az albi, a rezsi?... Pesten egy bérlet rehabosnak teljes árú, az 10 500... mondjuk Csepelre oda-vissza szükségeltetik (amúgy nem véletlenül emlegetem épp Csepelt, de az sem jött össze rizikósan és állómunka)

hinni meg a templomban kell
próbálkozni a kutya szokott 

és ezzel én nem azt akarom hangsúlyozni, hogy én milyen ügyes és szerencsés ember vagyok, hanem azt, hogy aki keres az talál is

ja az csak olyankor van, amikor valaki hozzáfűz valami pozitívat és el kell hajtani a picsába?

amikor komolyan kerestem munkát, akkor soha nem tartott tovább 2 hétnél az elhelyezkedésem, ez akkor miért van vajon?

lehet tényleg lottóznom kellene?:D

ilyenkor hol a komolyság, ilyenkor hol a gyógyulni akarás, a szarból való kilábaláson való dolgozás?

és ezt még viccesnek is találod?

Idézet tőle: jelenlét

Szóval hidd el, szerencsés esetben lehet találni gyorsan munkát.

 

Elhiszem!

Cserébe Te is hidd el nekem, hogy szerencsés esetben el lehet találni azt az 5 számot a lottón!

 

🙂

(túl pozitív a hozzáállásod? akkor dögölj meg)

sok sikert az élethez

na, de legyek én a szar szemét, érzéketlen, aki nem ért meg másokat, valakire úgyis mutogatni kell az biztos sokat segít mindenki helyzetén

Szóval hidd el, szerencsés esetben lehet találni gyorsan munkát.

És ha én munkanélküli és fedél nélküli lennék (teszem hozzá párszor megjártam már ezt az utat) akkor az lenne az első, hogy keresek egy munkát és elmegyek egy albérletbe.

És most jöhet az, hogy persze mert neked nincs semmiféle pszichés problémád, szorongásaid, pánikbetegséged, te nem vagy izolálódva annyira, hogy max a közértbe vagy képes eljutni.

De akkor nyugodtan nézz szét a többi topicban, hogy mi a helyzet velem.

Viszont a kényszer nagy úr. És jobb szorongani egy munkahelyen, mint beleőrülni a nincstelenségbe.

és hogy 5-8 fokban élek?

meg rosszul emlékszem, hogy itt irogattunk, hogy még fűtés sincs?

Idézet tőle: Zsolt2097

Idézet tőle: erdőjáró

szerintetek is 2 nap alatt talál munkát, aki akar?

 

Szerintem nem, de nagyon kíváncsi lennék, hogy aki szerint igen, az mit dolgozik, miből él, és ha hirtelen munkanélküli lenne, mihez fogna.

😀

és lehet hogy vicces, de ugyanúgy volt, hogy még ennem sem volt mit, szerinted mi a bánatért próbálok bíztatni egy ilyen helyzetben lévő embert?

ja, és 3 éve munkanélküli voltam.

Idézet tőle: Zsolt2097

Idézet tőle: erdőjáró

szerintetek is 2 nap alatt talál munkát, aki akar?

 

Szerintem nem, de nagyon kíváncsi lennék, hogy aki szerint igen, az mit dolgozik, miből él, és ha hirtelen munkanélküli lenne, mihez fogna.

😀

egyébként ha tényleg érdekel legutóbb megláttam egy hirdetést az újságban, felhívtam, másnap bementem, harmadnap felvettek mindenféle képesítés nélkül

a 2 nap csak bíztatás akart lenni, azt igyekeztem sugallni vele, hogy nem lesz baj, fog találni munkát gyorsan, mert Pesten azért lehet és igen szerencsés esetben akár 2 nap alatt is

Idézet tőle: erdőjáró

szerintetek is 2 nap alatt talál munkát, aki akar?

 

Szerintem nem, de nagyon kíváncsi lennék, hogy aki szerint igen, az mit dolgozik, miből él, és ha hirtelen munkanélküli lenne, mihez fogna.

😀

ugyhogy elnezest, ha ez jott le

egyaltalan nem volt rosszindulat benne, se megbantani nem akartalak vele

meg kicsit masok voltak a korulmenyek, meg egy "icipicit" ez egy vitabol kiragadott kiforgatott valami