Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Megélhetés, létminimum, nyomor.

na de sok sikert mindenhez..

en irtam neki, csak kicsit maskepp, no de mind1

ki írta neked ezeket? priviben is mondhatod..

Mi történt??

"nincs is nekem semmi bajom" "csak sajnáltatom magam" .- itt is ez a vélemény a magamfajtáról? abban bíztam, talán nem, é sigen ezért nics értelme a létezésemnek sem.egészen pontosan

megtudhattam egy itten felhasználótól, önsajnáltató királylány vagyok, mindenkit leszarok, nárcisztikus vagyok, ne csodálkozzak, ha mindnei elhagy, sürgősen keressek inkább munkát, az itt lébecolás helyett, hogy legyen hol laknom, 2 napa alatt talál, aki akar. és akkor majd nem fognak kilakoltatni. ugyanis nagy eséllyel ki fognak, édesanyámmal együtt. hiába tudom, mindez köszönőviszonyban sincs a valósággal, sikerült olyan állapotba juttatni ezeknek a mondatoknak, amiben jó párszor volt már részem és nem kis mérétkben roncsoltak hosszú időre - nincs értelme itt sem"ámokfutnom", most ez elég nagy talajvesztés és nem köszönöm meg neked, aki olyan jól "ismersz"

szerintetek is 2 nap alatt talál munkát, aki akar?

Sziasztok! Jó éjszakát kívánok mindenkinek! 🙂 Nem vesztem el. 🙂 

Idézet tőle: Rakéta

Ablakot kalapáccsal kell pucolni? :-O 😉

Látom, jól elvagytok. 🙂 A humor az élet sója. 🙂 

fólia meg újságpapír is jó...

Legalább még egy dolog amit jól tudok. 😉 😀

Idézet tőle: Rakéta

Ablakot kalapáccsal kell pucolni? :-O 😉

igen, aztán bedeszkázni:D

Ablakot kalapáccsal kell pucolni? :-O 😉

Idézet tőle: Luciann

Idézet tőle: jelenlét

Idézet tőle: Luciann

Köszi, jelenlét! Aranyos vagy! 🙂 

igen:D

🙂

🙂

A fürdőszoba melegszik. A konyha, az nem. Oda dzseki kell...

Ablakot pucolni? Miiinek???? Úgyis koszos lesz!

Idézet tőle: Zsolt2097

Én ma ablakot pucoltam. Eddig egyenletesen pöttyös és poros volt, most össze-vissza majszos. Egyáltalán nem érzem magam jobban tőle. 🙁

Neki se állok! LOL :D!!! Csak ez már nem állapot. 🙁 

Idézet tőle: jelenlét

Idézet tőle: Luciann

Köszi, jelenlét! Aranyos vagy! 🙂 

igen:D

🙂

Idézet tőle: Zsolt2097

Én ma ablakot pucoltam. Eddig egyenletesen pöttyös és poros volt, most össze-vissza majszos. Egyáltalán nem érzem magam jobban tőle. 🙁

hát csináld meg normálisan:D

meg az ablak az kevés, ha mellette kupi van a lakásban:) bár azzal már jobb a kilátás!:)

Én ma ablakot pucoltam. Eddig egyenletesen pöttyös és poros volt, most össze-vissza majszos. Egyáltalán nem érzem magam jobban tőle. 🙁

Idézet tőle: Luciann

Köszi, jelenlét! Aranyos vagy! 🙂 

igen:D

Köszi, jelenlét! Aranyos vagy! 🙂 

Idézet tőle: Luciann

Idézet tőle: jelenlét

Idézet tőle: Luciann

Nyítva az erkély. 20,5 fok van a szobában. Neki kéne állnom kitakarítani, eltakarítani a téli romokat, de mindenhez herótom van. 🙁 Depis vagyok. Kellett nekem "szerelem". 😮 Kellett a francnak! Ő jelölt engem facén. ÉN ÖKÖR, VISSZAJELÖLTEM!!! 🙁 

jobban fogod érezni magad a kitakarított környezetben, hidd el!:)

TUDOM!!! De most is csak legszivesebben visszafeküdnék, és aludnék. 🙁 

akkor aludj és amikor kicsit jobban érzed magad takaríts és gondolj arra, hogy utána még jobban fogod érezni magad:)

a nagy hideg után úgyis kell a pihenés is:)

Idézet tőle: jelenlét

Idézet tőle: Luciann

Nyítva az erkély. 20,5 fok van a szobában. Neki kéne állnom kitakarítani, eltakarítani a téli romokat, de mindenhez herótom van. 🙁 Depis vagyok. Kellett nekem "szerelem". 😮 Kellett a francnak! Ő jelölt engem facén. ÉN ÖKÖR, VISSZAJELÖLTEM!!! 🙁 

jobban fogod érezni magad a kitakarított környezetben, hidd el!:)

TUDOM!!! De most is csak legszivesebben visszafeküdnék, és aludnék. 🙁 

Idézet tőle: jelenlét

Idézet tőle: Kleó

Lehet World-táblázat is...

vagy valódi adatbázis:D

hacsak nincs konkrét infód a cégről és erről a konkrét munkakörről:)

az még macerásabb

Idézet tőle: Kleó

Lehet World-táblázat is...

vagy valódi adatbázis:D

hacsak nincs konkrét infód a cégről és erről a konkrét munkakörről:)

Idézet tőle: Luciann

Nyítva az erkély. 20,5 fok van a szobában. Neki kéne állnom kitakarítani, eltakarítani a téli romokat, de mindenhez herótom van. 🙁 Depis vagyok. Kellett nekem "szerelem". 😮 Kellett a francnak! Ő jelölt engem facén. ÉN ÖKÖR, VISSZAJELÖLTEM!!! 🙁 

jobban fogod érezni magad a kitakarított környezetben, hidd el!:)

nálam kinn árnyékban 26, benn szintén 15; de én melegítőfelsőt veszek föl, ha bejövök 🙂

Nálam 15 van bent, 22 kint. Most akkor veszek fel pulcsit, ha bejövök. 🙂

Hozzám csak nyár közepén süt be a nap reggel. télen, ha alacsonyan jár, akkor egyáltalán nem, mert a szomszéd ház épp kitakar. 🙁

Idézet tőle: Kleó

Excel-be írogató, onnan keresgélő, telefonba a találtat megmondó.

 

Akkor felejtős. A figyelem és a koncentráció nálam most a leggyengébb keresztmetszet. :(((

az én kecóm tiszta bio. télen hűt, nyáron fűt!

a konyha meg a fürdőszoba még mindig hideg...

Házasodj francia földre! 😉 Jó hely az, bretonok mondjuk furák, de nem is franciák igazából.

Nyítva az erkély. 20,5 fok van a szobában. Neki kéne állnom kitakarítani, eltakarítani a téli romokat, de mindenhez herótom van. 🙁 Depis vagyok. Kellett nekem "szerelem". 😮 Kellett a francnak! Ő jelölt engem facén. ÉN ÖKÖR, VISSZAJELÖLTEM!!! 🙁 

Lehet World-táblázat is...

Idézet tőle: Kleó

Excel-be írogató, onnan keresgélő, telefonba a találtat megmondó.

azért ez nem biztos:)

Excel-be írogató, onnan keresgélő, telefonba a találtat megmondó.

A Krekk-Infó Nonprofit Kft. keres MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ kollégákat budapesti telephelyére (13. kerület) 4 órás munkaidőben ADATBÁZIS-KEZELŐ munkakörbe.

Feltételek: középfokú végzettség, felhasználói szintű számítógépes tudás, internet ismerete, jó kommunikációs készség.

Az önéletrajzokat a cc-budapest@krekkinfo.hu címre várjuk

 

(Egyébként mi az az adatbázis kezelő??)

https://www.facebook.com/photo.php?v=176978222457970

!!!!!:) nagyon benne van a bugi:D

Idézet tőle: Rakéta

Ez a napenergiás fűtés? 😉

De igen két millió nem kis pénz, főleg veszteségnek nem az.

YEEE!

Nyereségnek több, ahogy Schwarz bácsi számol: az 4 milka veszteség... 

Nálam meg mivel még nincs hőt árasztó tűző nap, - tegnap mig nem kezdtek el lomtalanitani, - minden fűtés nélkül 1 fok pontosan annyi volt a hőmérséklet mint kint 19 Celsiusfok.

Ez a napenergiás fűtés? 😉

Relax a két milla az eredeti ár fügvénye (%-ban). Én most házként ~50%-on, teleként kevesebb mint 25%-on L3HZ árulom.

De igen két millió nem kis pénz, főleg veszteségnek nem az.

Idézet tőle: Rakéta

Nem mesze az Egressy tértől, de a Bosnyák sem sokkal több, mint öt perc gyalog - az én tempómban kevesebb -, gyakorlatilag a két megálló közt van a házunk. És már negyed áron áruljuk, mint amit egy befektetőnek a telek érne.

 

en ott adtam el nem olyan regen lakast a herminan:) 2 millaval ara alatt asszem

Idézet tőle: Kleó

na, nálam a konyha meg a fürdőszoba... olyan 13, és nem jön be a meleg!

fú nálam sem!:D idegesítő

Nálam az évszakra jellemező hőmérséklet egyből bejön, de télen nappal a méleg, nyáron az esti hideg soha. Komplett nyílászáró csere előtt áll a ház.

Nem mesze az Egressy tértől, de a Bosnyák sem sokkal több, mint öt perc gyalog - az én tempómban kevesebb -, gyakorlatilag a két megálló közt van a házunk. És már negyed áron áruljuk, mint amit egy befektetőnek a telek érne.

 

na, nálam a konyha meg a fürdőszoba... olyan 13, és nem jön be a meleg!

Idézet tőle: Rakéta

Nálunk 19 Celsius-fok van a kertben árnyékban, Budapest, Zugló kertvárosi és 3 emeletes új házak közt.

Talán vége magyarországon sokak fagyoskodásának? Reméljük! :-)))) De itthon jön a kániGuta. :(((

itt még mindig 12 fokos a szoba basszus

Idézet tőle: Rakéta

Nálunk 19 Celsius-fok van a kertben árnyékban, Budapest, Zugló kertvárosi és 3 emeletes új házak közt.

Talán vége magyarországon sokak fagyoskodásának? Reméljük! :-)))) De itthon jön a kániGuta. :(((

Zugló melyik részén laksz? Onnan költöztem el nem rég:)

Nekem jó a 14-től 24-ig minden szélel, felhősen. Tehát elég sok minden jó, eső ellen van esernyő, nap égetése ellen azért nem veszek fel valamiféle légkondicionált "vegyvédelmi" ruhát.

neked semmi se jó...

Nálunk 19 Celsius-fok van a kertben árnyékban, Budapest, Zugló kertvárosi és 3 emeletes új házak közt.

Talán vége magyarországon sokak fagyoskodásának? Reméljük! :-)))) De itthon jön a kániGuta. :(((