Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Megélhetés, létminimum, nyomor.

Ne sértegess priviben,én ennél cifrábbakat fogok írni.Ide. Nem is ismersz.Én békénhagytalak,Szállj le rólam.Hogy bennem nincs jóság ? Lehet.Az az én bajom.

Értem, Lonely. 🙁 Nagyon kevés. 🙁

A képviselők a patlamentben naponta keresnek annyit. 😮 Meg még többet is. 🙁

Lonely 22800,-/hó? 🙂

Idézet tőle: lola

Engem Te annyira nem érdekelsz mint szarban a vitamin.Van jobb dolgom is ennél.Szia.

Ja! Kidobnak az ajtón, bejössz az ablakon!!! 😮

Idézet tőle: lola

Engem Te annyira nem érdekelsz mint szarban a vitamin.Van jobb dolgom is ennél.Szia.

 "mint szarban a vitamin."-No comment. 

Engem Te annyira nem érdekelsz mint szarban a vitamin.Van jobb dolgom is ennél.Szia.

Másik válaszom a "miből telik netre" kérdésre: NEKEM PL. NINCS TÉVÉM, SEM TV ANTENNA DÍJAM!!! 

Idézet tőle: Nofretete

Idézet tőle: Luciann

Kályha. Fatüzelés. 

és van fád ,?

Még csak az, ami tavalyról megmaradt. Az idén még nem vettem. 

Idézet tőle: lola

Luciann!Hát ez a baj veled lehet,hogy mindíg hallgatsz,ha más véleményed van.De nekünk nem kell ezt tenni,nem is fogom ezt tenni.Itt nem fognak ezért kitiltani senkit,ne reménykedj.Ahhoz itt sokkal több kell mint a véleménykülönbség.De csak egy kérdést tettem fel,ha ezen kiakadtál,az világos számomra hogy miért történt.

Legfeljebb visszaköltözöm, ahonnan jöttem. Te végképp nem fogsz hiányozni. Két éve regiztem, és eddig is jól elvoltam a Bura nélkül. Amikor rászántam magam, hogy a beteg sorstársaim elött megnyílok, hát nem arra számítottam, amit te művelsz itt. 

Idézet tőle: Luciann

Kályha. Fatüzelés. 

és van fád ,?

Kályha. Fatüzelés. 

Idézet tőle: Luciann

Ok. 🙂 Milyen fűtés van nálatok? 

cirkó és neked?

Luciann!Hát ez a baj veled lehet,hogy mindíg hallgatsz,ha más véleményed van.De nekünk nem kell ezt tenni,nem is fogom ezt tenni.Itt nem fognak ezért kitiltani senkit,ne reménykedj.Ahhoz itt sokkal több kell mint a véleménykülönbség.De csak egy kérdést tettem fel,ha ezen kiakadtál,az világos számomra hogy miért történt.

Ok. 🙂 Milyen fűtés van nálatok? 

Idézet tőle: Luciann

Idézet tőle: Nofretete

Eljárok pszichiáterhez meg pszichológushoz is bízom benne hogy terápiával javulhat a helyzetem , elmondom hogy vagyok , panaszkodok némi csend és írják a receptet , valami kell 1gyógyszeres támogatás de nekem ez a 3.ik gyógyszer ami nem vált be a pénzt kidobtam rá és sajnos már ismét váltani nem merek mert a gyógyszeresbe csak gyűlik a sok bogyó , a pénzt kiadtam és mégis szarul vagyok engem csak ez bánt az árából most lenne tejre kenyérre

Itt vagy még??? 😮 

igen csak tusoltam

Idézet tőle: Boniboni

Semmi ellenvetésem, nem bántani akarok, csak egy vélemény volt. Mindazonáltal én megértő vagyok. De a cenzúra kicsit Észak-Korea ízű.  Ellenvélemények mindenütt vannak és lesznek is. De akiket cencúráznak, csak azért is szabotálnak később minden hozzászólásod, s ha tehetik téged is cenzúráznak majd ha akarod, ha nem. És akkor lesz ám Búra-anarchia...

"csak azért is szabotálnak később minden hozzászólásod,..."-Sajnos, akkor ők NAGYON beteg lelkű emberek. :(((

Idézet tőle: Nofretete

Eljárok pszichiáterhez meg pszichológushoz is bízom benne hogy terápiával javulhat a helyzetem , elmondom hogy vagyok , panaszkodok némi csend és írják a receptet , valami kell 1gyógyszeres támogatás de nekem ez a 3.ik gyógyszer ami nem vált be a pénzt kidobtam rá és sajnos már ismét váltani nem merek mert a gyógyszeresbe csak gyűlik a sok bogyó , a pénzt kiadtam és mégis szarul vagyok engem csak ez bánt az árából most lenne tejre kenyérre

Itt vagy még??? 😮 

Egyik témakörbe sem írtam még semmi ellenségeset, és nem is szándékozom. Ha más a véleményem, inkább hallgatok, mert nem szeretnék bárkit megbántani. Facén zárt csoportokból ki is törlik az embereket, akik "bomlasztani" akarnak. 

Semmi ellenvetésem, nem bántani akarok, csak egy vélemény volt. Mindazonáltal én megértő vagyok. De a cenzúra kicsit Észak-Korea ízű.  Ellenvélemények mindenütt vannak és lesznek is. De akiket cencúráznak, csak azért is szabotálnak később minden hozzászólásod, s ha tehetik téged is cenzúráznak majd ha akarod, ha nem. És akkor lesz ám Búra-anarchia...

Kilenc hete vagy itt mindössze. Én több, mint két éve, és eddig szinte nem írtam semmit. Ez az első kísérletem. 🙂

Olyanféle ember vagyok, aki megértésben szeret társalogni, és nem ellenségeskedésben egy beteg emberekből álló fórumon. 🙂

Boniboni azért indítottam, mert tavaly novemberben, tél beállta elött bevettem 650 tbl altató-nyugtatót, de nem haltam meg, amin én magam csodálkoztam a legjobban. Most megint közeleg a tél, és nehéz idők elött állok. Pánikolok. Ez lenne a "sajnáltatás"? 😮

Én titeket nem értelek egyáltalán!!! Segíteni nem tudtok, akkor legalább NE ÁRTSATOK!!! Mert a két ember mást sem tett, és téged sem a jóindulat és a megértés hozott ide. 😮

Ne haragudj, tisztelek máspkat annyira, hogy meghallgassam a véleményét ha nem tetszik akkor is. Önsajnáltató topikot nyitottál, s csak azok szólhatnak hozzá, akik együtt nyafognak veled?  Már két ember hozzászólását "likvidáltad" : Én leszek a harmadik. nem szégyelled magad? Sajnáltasd magad, sírj ahogy tetszik, de miféle diktatórikus eljárás ez? (Törölhetsz, én éjjel is itt leszek, s visszateszem, hadd lássák többen is kiféle ember vagy te)

Utoljára nekem is olyat írt fel a doktornő, amihez hozzáfűzte, hogy nem lesz elég 0,5 tbl altató, hanem fel kell emelni 1 tbl-ra... 😮 Na, én ki sem váltottam. Egy szemet sem vettem be belőle. 

Idézet tőle: Luciann

Nofre, nekem sem vált még be egyetlen antidepresszáns sem. Én már ki sem váltom őket. Nyálaztam-híztam, stb,... 😮

Engem annyira élénkített hogy nem bírtam egy helyben ülni , bedobogott a szívem tőle éjjel nem aludtam csak 2órát meg ilyenek senkinek sem kívánom ..Én sem váltok ki többet szedem a nyugtatót és ennyi.az legalább hat!

Nofre, nekem sem vált még be egyetlen antidepresszáns sem. Én már ki sem váltom őket. Nyálaztam-híztam,tompa volt az agyam, stb,... 😮

Eljárok pszichiáterhez meg pszichológushoz is bízom benne hogy terápiával javulhat a helyzetem , elmondom hogy vagyok , panaszkodok némi csend és írják a receptet , valami kell 1gyógyszeres támogatás de nekem ez a 3.ik gyógyszer ami nem vált be a pénzt kidobtam rá és sajnos már ismét váltani nem merek mert a gyógyszeresbe csak gyűlik a sok bogyó , a pénzt kiadtam és mégis szarul vagyok engem csak ez bánt az árából most lenne tejre kenyérre

Ha valami váratlan betegség jönne, hát nem tudnám kiváltani a gyógyszert. Így sem... 🙁

Idézet tőle: Luciann

Nofre, én úgy osztom be, hogy napi 200,-a kaja. Ami  abból kijön, az van. 🙂

Én is így osztogattam csak közbe jött a 1betegség és viszonylag sok elment gyógyszerekre most ráadásul a cipralextől szarul lettem szedni sem tudom:(

Idézet tőle: nemember

én inkább éheznék és fagyoskodnék, minthogy net nélkül maradjak... beteges, tudom...

A rokkant batáraim is így vélekednek a facebookon. 🙂 Én is egyedül élek...

Idézet tőle: nemember

én inkább éheznék és fagyoskodnék, minthogy net nélkül maradjak... beteges, tudom...

Én is így vagyok ennyi szórakozásom van , meg mikor napokig nem mozdulok ki csak itt beszélgetek és sokat segít nekem ez az oldal rossz lenne ha nem lenne netem , meg párom nem is hagyná hogy net nélkül legyek..

Nofre, én úgy osztom be, hogy napi 200,-a kaja. Ami  abból kijön, az van. 🙂

én inkább éheznék és fagyoskodnék, minthogy net nélkül maradjak... beteges, tudom...

Idézet tőle: Luciann

Van itthol kenyér, tej, meg búzadara. Tegnap a tejbedara kőkeményre sikeresett. 😀 Most inkább tej-kenyér lesz a reggeli-ebéd-vacsora, és akkor MA JÓL SPÓROLTAM!!! 🙂 Ügyes voltam. 🙂 Na, ez már egy kis sikerélmény. 🙂

Nekem a levesen kívül, van némi száraztészta rizs holnap lehet csinálok 1kis mákostésztát:D

nofre félreértesz.

ezt példának íetan. mert azt írta luciann, hogy lehetett volna rosszabb anya is, mégse hálásak a ygerekei.

szerintem ez visszás.

nem haragszom senkire. már rég nem. gyerekkoromban haragudtam a hasonló modnatokért.

de közben látom, ki lett moderálva a hosszázóláásom az életemről, mint kötekedés :O

gondolom ez is ki lesz.

további jó beszélgetést!

 és amíg tudtok netezni, addig  szuper! remélem a tényleges éhezést senkenks e kell megtapasztalnia hosszútávon.

 

Van itthol kenyér, tej, meg búzadara. Tegnap a tejbedara kőkeményre sikeresett. 😀 Most inkább tej-kenyér lesz a reggeli-ebéd-vacsora, és akkor MA JÓL SPÓROLTAM!!! 🙂 Ügyes voltam. 🙂 Na, ez már egy kis sikerélmény. 🙂

Idézet tőle: Nofretete

Idézet tőle: Luciann

Nofre, a kíméletlen kötekedőket egyszerűen kimoderálom. Ez nekem sem tesz jót. Ennél több megértésre és emberségre számítottam egy ilyen fórumon. 😮

Nem értem mire jó ez mikor az ember legalább is én pár jó szóra vagy 1kis megértésre vágyom itt , hisz bánt a sors eleget....

Pontosan. Illő lenne egymás iránt megértést tanusítani, meg hasonlókat. Építeni, és nem lehúzni azt, akinek épp elég a baja amúgyis. 🙂

Idézet tőle: Luciann

Nofre, a kíméletlen kötekedőket egyszerűen kimoderálom. Ez nekem sem tesz jót. Ennél több megértésre és emberségre számítottam egy ilyen fórumon. 😮

Nem értem mire jó ez mikor az ember legalább is én pár jó szóra vagy 1kis megértésre vágyom itt , hisz bánt a sors eleget....

Idézet tőle: Nofretete

[quote=Luciann]

Tehát maradva a topic eredeti témájánál: Ma még nem ettem semmit. Van itthol némi kaja. Egszerűen nem kívánok enni. Talán tudat alatt szoktatom magam a nehezebb időkre? 😮

Vagy csak elalvás elött egszer akarok enni takarékossági okoból? Ezt még magam sem tudom. 😮

Velem szintén ez a helyzet 2 tányér borsólevest ettem egésznap:D Mondjuk 1 haszna van nem hízunk el:)))

10 kilót kéne leadnom, hát ez most simán fog menni, csak ebben a korban az ember arca is nagyon beesik, és a soványság öregít. 🙂

Nofre, a kíméletlen kötekedőket egyszerűen kimoderálom. Ez nekem sem tesz jót. Ennél több megértésre és emberségre számítottam egy ilyen fórumon. 😮

[quote=Luciann]

Tehát maradva a topic eredeti témájánál: Ma még nem ettem semmit. Van itthol némi kaja. Egszerűen nem kívánok enni. Talán tudat alatt szoktatom magam a nehezebb időkre? 😮

Vagy csak elalvás elött egszer akarok enni takarékossági okoból? Ezt még magam sem tudom. 😮

Velem szintén ez a helyzet 2 tányér borsólevest ettem egésznap:D Mondjuk 1 haszna van nem hízunk el:)))

Pottom te most haragszol valakire ? Ne hari csak kérdeztem mert olyan durván számonkérőn írsz , h nem értelek ..Nem kötekszem csak ha már írsz 1 ilyen topikba szeretem tudni miről van szó de az utsó hozzászólásodat se értem , miért írod azt hogy most legyél akkor hálás anyukádnak mert vert... Mert ilyen alapon akkor én is leírom , h legyek hálás anyámnak , mert a pasik neki mindig fontosabbvolt nálam , hogyha eljött csak azt láttam a nagyiéknál , h hentergett a pasikkal de nekem pl 1kg gyümölcsöt se vett se 1 cukorkát , én meg a szobám ablakából fél napokat néztem az utat hátha meglátom??,Ezt én ki szemérre vessem??? 

Tehát maradva a topic eredeti témájánál: Ma még nem ettem semmit. Van itthol némi kaja. Egszerűen nem kívánok enni. Talán tudat alatt szoktatom magam a nehezebb időkre? 😮

Vagy csak elalvás elött egszer akarok enni takarékossági okoból? Ezt még magam sem tudom. 😮

Idézet tőle: Pottom

kigyót melengettél? miért? elvitt tőled valamit? belédrúgott? intézetbe tett? mit tett? (bvan egy csomó dolgog, ami tényleg kígyó melengetés)

azért ha az a bűne hogy családot alapított, és messze ment férjhez.. nem tudom.. az az élet rendje, hogy a gyerekek felnőnek, és elmennek. nem? jóesetben nem mennek messze, és működik a nagycsalád.  ez a legjobb verzió. de nagyon sokszor ne működik.

azt írtad két gyereked van. a másik sincs veled, vagy aközeledben. őrá is haragszol így?

Intézetbe nem fog tenni, mert az már borzasztó drága, és nekik kéne fizetni. Mondjuk, az megváltás lenne számomra. 🙂

Idézet tőle: Pottom

kigyót melengettél? miért? elvitt tőled valamit? belédrúgott? intézetbe tett? mit tett? (bvan egy csomó dolgog, ami tényleg kígyó melengetés)

azért ha az a bűne hogy családot alapított, és messze ment férjhez.. nem tudom.. az az élet rendje, hogy a gyerekek felnőnek, és elmennek. nem? jóesetben nem mennek messze, és működik a nagycsalád.  ez a legjobb verzió. de nagyon sokszor ne működik.

azt írtad két gyereked van. a másik sincs veled, vagy aközeledben. őrá is haragszol így?

Nem részleteztem, mit értettem az alatt, hogy kígyót melengettem... Így nem is értheted. Másik gyerek Németországban él, és nem segít anyagilag, hogy megelőzzem a kérdést. Biztosan "SZAR ANYA" voltam, de messze felülmúltam a saját szüleimet. Ez is volt a célom, de ők ezt semmire sem értékelik. Lehettem volna sokkal rosszabb is. 🙁

kigyót melengettél? miért? elvitt tőled valamit? belédrúgott? intézetbe tett? mit tett? (bvan egy csomó dolgog, ami tényleg kígyó melengetés)

azért ha az a bűne hogy családot alapított, és messze ment férjhez.. nem tudom.. az az élet rendje, hogy a gyerekek felnőnek, és elmennek. nem? jóesetben nem mennek messze, és működik a nagycsalád.  ez a legjobb verzió. de nagyon sokszor ne működik.

azt írtad két gyereked van. a másik sincs veled, vagy aközeledben. őrá is haragszol így?

Idézet tőle: Pottom

én egy pillanatig se számítok agyerekeimre, amikor felnőnek. remélem családotalapítanak, és élnek. ha szeretnének majd jönnek vendégségbe. Én ezt az értékrendet kaptam... 🙂

 

 nézd, nem korrekt a fiaddal. nincs apja, mert mindegy volt van e. és elev azt várod hálás legyen , és majd gondoskodjon rólad? még pici, és már erre számolsz?? úgy gondolod neki se lesz párja, nem elsz külön élete?  nem emgy el tanulni mondjuk évekre, stb? mert uyge akkor hogy lesz melletted?

 

 ha olvasod itt a hszeket,  még akit elhagytak aygereki se támaszt elvárásoakt...

A lányom 18-19 éves koráig BIZTOS támaszomnak tűnt, aztán egyszer csak arra kellett rájönnöm, mintha kígyót melengettem volna a keblemen. 🙁 HATALMAS TRAUMA VOLT!!! Addig nagyon szerettük egymást. Most 34 éves, 3 gyermekes anya. Volt időm beletörődni, hogy nagyot tévedtem vele lapcsolatban. 🙁 🙁 🙁 

Magamra maradtam. Messze is laknak. Ezért nem is "szándékozom" megöregedni. 🙁 

Idézet tőle: Pottom

én egy pillanatig se számítok agyerekeimre, amikor felnőnek. remélem családotalapítanak, és élnek. ha szeretnének majd jönnek vendégségbe. Én ezt az értékrendet kaptam... 🙂

 

 nézd, nem korrekt a fiaddal. nincs apja, mert mindegy volt van e. és elev azt várod hálás legyen , és majd gondoskodjon rólad? még pici, és már erre számolsz?? úgy gondolod neki se lesz párja, nem elsz külön élete?  nem emgy el tanulni mondjuk évekre, stb? mert uyge akkor hogy lesz melletted?

 

 ha olvasod itt a hszeket,  még akit elhagytak aygereki se támaszt elvárásoakt...

ismétlem magam, semmi közöd hozzá.

barátok? pl a ygerekkoriak akiket megbecsülünk egy életen át? akik jóban rosszban kitartanak. akiknek mi is segítünk ha bajuk van. akik sikereinek ürölünk, ha bajuk van együtt sírunk?

jó ha vannak iylen abrátaid, akkor biztosítva a jövőd