Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Megélhetés, létminimum, nyomor.

Szia, harmony! Bocsi, késő van már. Fáradt vagyok. Holnap megpróbálok válaszolni részletesen. 🙂 Jó éjszakát kívánok! 🙂

Idézet tőle: Luciann

Szia, harmony! Te nagyon kedves lány vagy. 🙂 46 éves koromig én is küzdöttem az elhízás ellen. Minden rendben is volt. Azóta pajzsmirigy hormon problémák miatt, és a gyógyszerektől 10 kilót híztam. 57 éves vagyok, de engem zavar. 🙁 Talán most magától le fog menni, de akkor viszont az arcom beesik, és öregít a "karcsúság". 😀

Nem tudok télen rendesen fűteni. 10-12-16 fokos szobában vagyok sok ruhában. Ez még a kajánál is rosszabb. Itt a tél a nyakamon, és már előre pánikolok. Emiatt volt tavaly öngyilkossági kísérletem, mert azt mondtam magamban, hogy:"Soha többet ilyen telet", és tessék!!! :((( Azóta ez már megint a 2. nehéz telem. Tudom, hogy nagyon nehezen viselem... 🙁

Azért is indítottam el ezt a témát, hátha-azzal, hogy kiírom magamból-, megelőzhetem az újabb öngyilkossági kísérletet. 10-11 hónapja újra gyűjtöm a gyógyszereket. 

Köszönöm Luciann, megpróbálok mindenkivel kedves lenni általában 🙂
Nagyon sajnálom, hogy nehéz Tél elé nézel. És esetleg nincs valaki aki tudna neked segíteni? Én segítenék, ha nem lenne gond hogy csak kevéssel tudok. Mármint anyagilag. Én segélyből élek, de ha vannak akik még ráadásul nélkülöznek, azoknak szívesen segítek. Bár nekem sem futja semmire, de ha valaki fagyoskodik Télen, az szörnyű.... Jó lenne esetleg valamiféle gyűjtést szervezni itt a burán, hogyha valakinek szüksége van rá, és valaki esetleg tudna segíteni, ha nem is sokkal, az megtehesse... nem tudom, vagy nem jó ötlet? 

Remélem, hogy minden rendbe jön! És hátha ez a Tél más lesz (Jobb) mint az előző!

🙂

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Tényleg nincs kiút. 🙁

http://apryl.blogger.hu/2012/10/20/nincs-kiut

Szia, harmony! Te nagyon kedves lány vagy. 🙂 46 éves koromig én is küzdöttem az elhízás ellen. Minden rendben is volt. Azóta pajzsmirigy hormon problémák miatt, és a gyógyszerektől 10 kilót híztam. 57 éves vagyok, de engem zavar. 🙁 Talán most magától le fog menni, de akkor viszont az arcom beesik, és öregít a "karcsúság". 😀

Nem tudok télen rendesen fűteni. 10-12-16 fokos szobában vagyok sok ruhában. Ez még a kajánál is rosszabb. Itt a tél a nyakamon, és már előre pánikolok. Emiatt volt tavaly öngyilkossági kísérletem, mert azt mondtam magamban, hogy:"Soha többet ilyen telet", és tessék!!! :((( Azóta ez már megint a 2. nehéz telem. Tudom, hogy nagyon nehezen viselem... 🙁

Azért is indítottam el ezt a témát, hátha-azzal, hogy kiírom magamból-, megelőzhetem az újabb öngyilkossági kísérletet. 10-11 hónapja újra gyűjtöm a gyógyszereket. 

Szia Luciann! Örülök akkor hogy nem csak egyszer tudsz enni, de legjobb az lenne ha bármikor ehetnél és annyit amennyi jólesik. Meg mondjuk most jön a Tél és fűteni kell, remélem tudsz fűteni, és nem kell fagyoskodnod. Őszintén aggódom érted, hogy minden meglegyen. Meg amugy mások sorsa is érdekel természetesen és mindig szomorú leszek ha valaki nélkülözik. Igen, a Bulímia egy betegség, tehát nem én irányítom, bár hivatalosan nincs nálam diagnosztizálva, de gondolom az vagyok, ha fél év óta napi szinten kiadom magamból a kaját. Mostmár azért másképp fogok hozzá állni, és megpróbálok nem hányni vagy kevesebbet. Az eszemmel tudom mi a helyes, ismerem mi a jó út, de néha a késztetés és értéktelenség érzése erősebb és győz. Meg is akarok gyógyulni meg nem is. Vagyis nem akarok hízni, de nem jó így élni. 🙁 Sokat küzdök ezzel, remélem, hogy egyszer sikerül leküzdenem ezt a betegséget.

Minden jót kívánok neked! 🙂

Szia, harmony! 🙂 Naponta kétszer is jut kaja, csak igyekszem spórolni, hogy ne kelljen pénzt kölcsön kérni. Már nagyon régóta nem fordult elő. 🙂 Ha a mi példánk segít neked abban, hogy ne "pocsékold el" el az ételt, annak nagyon örülnék. Tudom, hogy a bulímia is betegség. Jobbulást kívánok Neked ! 🙂

Idézet tőle: Luciann

Volt itt ma egy bácsi. Hozott mosóport, sampont, meg egy csokis pudingot. Nagyon megalázó, hogy az ember másokra van utalva, másrészt jó, hogy vannak még segítőkész emberek. Sajnos nem mindig azok, akiktől várnánk. Az egyik legjobb, és legrégibb barátnőm 83000,-nyugdíjból, nagy, meleg,olcsó rezsijű lakásból osztja az észt, és ennyi. 🙁 Én régebben nagyon sok emberen segítettem, amíg megtehettem. 🙂 Nőt befogadtam télre gyerekestől, stb... (Még áramjuk sem volt. )

Luciann, nagyon sajnálom, hogy ennyire nélkülözöl :-((( Hát el is hiszem hogy annyi pénzből amennyit kapsz semmire nem futja. Meg olvastam hogy egy nap egyszer tudsz csak enni. Ez szörnyű! :-((( Én evészavaros vagyok, és bele sem gondoltam abba, hogy vannak emberek, akik szívesen ennének, de nem tehetik meg. Így ezentúl megbecsülöm a kaját. Vagyis megpróbálok leszokni a Bulímiáról, mert nekem az a bajom. Eléggé rossz érzés hogy míg mások éheznek, én ezt teszem (kiadom néha magamból).... most szörnyű bűntudat kerített hatalmába..... Soha többé nem akarok hányni.... 

Remélem rendbe jönnek a dolgaid, és valami csoda folytán pénz is áll a házhoz nálatok! Kitartást!

Igen, Mobid. Ismernek már régóta. 🙂 A bácsival jól elbeszélgettünk. Épp arra volt szükségem, mert nagyon rossz kedvem volt. 

Luciann, és akik segitenek neked honnan tudják hogy nélkülözni kényszerülsz? ismerösök?

Volt itt ma egy bácsi. Hozott mosóport, sampont, meg egy csokis pudingot. Nagyon megalázó, hogy az ember másokra van utalva, másrészt jó, hogy vannak még segítőkész emberek. Sajnos nem mindig azok, akiktől várnánk. Az egyik legjobb, és legrégibb barátnőm 83000,-nyugdíjból, nagy, meleg,olcsó rezsijű lakásból osztja az észt, és ennyi. 🙁 Én régebben nagyon sok emberen segítettem, amíg megtehettem. 🙂 Nőt befogadtam télre gyerekestől, stb... (Még áramjuk sem volt. )

choice, nekem sem. Na, mindegy! Szép napot kívánok az ide betérőknek! 🙂

Idézet tőle: Nofretete

Idézet tőle: Juanita1980

Sziasztok!

Ki hogy érzi magát? Bár gondolom nem vagytok túl jól. Én sem! Sajnos a párom már a mobiltelefonját kellett hogy eladja egy munkatársának, hogy legyen egy kis ételre való 🙁 Odakint olyan szépen süt a nap, jó idő van én meg itt kell, hogy kuksoljak a négy fal között mert nem bírok kimozdulni 🙁 Ma ráadásul túlórázik párom este 6 óráig 🙁 és még holnap is megy dolgozni 🙁

További szép napot nektek, remélem jut mindenkinek egy kis étel az asztalára és egy kis melegség a szobába, lakásba!

Juanita 🙂

Nagyon megértelek ugyanez van velem ablakból élvezem a napsütést ..a mai kiruccanásom is kudarcba fulladt... Kitartást neked , gondold azt neked legalább hazamegy este párod nekem meg csak jövőhéten jön haza :((( 

Nektek legalább Walaki valamikor hazamegy.... Nekem nincs aki hazajöjjön akármikor is. - csak hogy kihozzam az élét a dolgoknak. :-(((((((

Idézet tőle: Zsolt2097

Mi az hogy feleslegesen?

 

????

Hogy nem tudnak rólad vágóképet csinálni a tévében?

Benne voltam a helyi tévében, bár nem vágytam rá. 🙁 Interjút is adtam Pesten. 🙂 EZ NEM TALÁLT!!! 🙂

Mi az hogy feleslegesen?

 

????

Hogy nem tudnak rólad vágóképet csinálni a tévében?

Zsolt, háromszor voltam feleslegesen, és háromszor itt helyben, Baranyában. 🙁 Te ügyesebb vagy, vagy fiatalabb vagy, mint én. 🙁 

Luciann, ha egy marék nyugatót és egy liter kávét kell betöltenem magamba, akkor is megyek! Fészbukon kérdezem, ki megy kocsival, kitud elvinni.

Föl kéne már fogni, hogy az éketünk múlik rajta.

 

semmi kedvem az egészhez, de KELL!

Zsolt, ezt nagyon jól összefoglaltad. Háromszor voltam tűntetni Pesten, de elvették a 90%-os utazásimat, így leálltam. Meg már hangulatom sincs hozzá. 🙁 

Mindez nagyon szomorú, és FELHÁBORÍTÓ!!! 🙁

Zsolt, teljesen egyetértek veled.

Luciann, ami most zajlik, az az ország módszeres, dilettáns tönkretétele. mellesleg egy diktatúrát próbálnak kialakítani, hogy örök időkrre bebetönozzák a hatalmukat. Ezt "elitista diktatúrának" nevezik, ahol annak, akinek van, adnak, és attól vesznek el, akinek nincs.

Egy normális társadalom úgy néz ki, hogy van egy vastag középréteg, alatta egy nagyon vékony elszegényedett rétek, és egy szintén vékony elit réteg. Ezzel szemben itt kialakult egy réteg, akinek jól megy, és alatta egy a létminimumon élő szinte rabszolga, jogfosztott réteg. Ez a lehető legrosszabb modell.Az egyik embernek 47 ezerből kéne megélni, és ezt olyan állítja, aki naponta ennyit vesz fel számla nélkül költségtérítésként.

A szomorú az egészben, hogy még ma is ez a kormány lenne megválasztva, és hogy a békemenetre megint ezrek fognak elmenni pusztán fanatizmusból.

"Birkának, baromnak eb a gazdája."

Lázadozunk itt mindenféle vélt külső ellenség ellen, holott aki a nyakunkra lép, az pont a nép által választott 2/3-os, cinikus, gátlástalanul hazudozó,a valóságot hírből se ismerő önkényurak.

Zsolt, ez a mi kormányunk nagyon rossz irányba viszi az országot. 🙁 Nagy az elszegényedés, és a fiatalok külföldön próbálnak szerencsét. 🙁

Nekem néha a 2001.es argentínai államcsőd jut eszembe. a rádióban volt róla egy igen jó, szine irodalmi értékű beszámoló. Furcsa világ volt, a középosztály néhány nap leforgása alatt koldus lett. Befagysztották a bankbetéteket, senki nem tudta kivenni a bankban lévő pénzét, kivéve a csókosokat, akik sejtették, hogy mi fog történni, és előre külföldre menekítették a vagyonukat.

A beszámolóban elmondták, hogy az argentínok felveszik a "jobb életükből" megmaradt ünneplő ruhájukat vasárnaponként, kézen fogják a gyerekeiket, és - elmennek kukázni a gazdagnegyedbe! aztán egy kávé mellett beülnek a tangóbárba, egy egész este ücsörögnek a fél csésze mellett, és táncolnak. a pincérek meg ezt nem teszik szóvá, örülnek, hogy nem áll meg az élet, holott a bevétel még villnyszámlára se elég.

Nagyon megmaradt ez bennem. Őket végül a világbank kihúzta a bajból, gondolván, hogy még mindig jobban jár a világ, ha egy ekkora gazdaság nem megy csődbe, igaz, ők nem "szabadságharcot" vívtak, hanem elfogadták a segítséget. Pár év latt kilábaltak a bajból.

én évek óta nem vettem télikabátot. Ha elszakadt, meg lett varrva, ennyi... és ajándékba is kaptam egyszer egy sidzsekit aminek nagyon örültem, mert még ma is jó, ennek vagy 5éve.... és téli nagycsizmám meg 14éves, de akkor Columbia-t vettem és még ma is ugyanolyan, mint volt... megérte.

mit terveztek a 4napos hétvégére? én már bevásároltam... kenyér, tejpor, kefir, babkonzerv... meg amit anyu itthon föz, ennek elégnek kell lennie. most 4napig nem mehetek bolt közelébe!

Én ruházkodás szempontjából még (egy ideig) szerencsésnek modhatom magam. Régen, míg megtehettem, mindig megvásároltam az akciós, bevált ruhaneműket. Ezek közt van sok félig munkaruha is, amik nagyon bírják a strapát. a lábbelijim legtöbbje is egyfajta munkavédelmi, de utcán is hordható, ha nem is a legelegánsabb. Sok éve a fejemnek jött, hogy szortírozok, és csak azt tartom meg, ami kell, mert kicsi a lakás, nem nagyon férek, könnyebb rendet tartani... szerencsére ebből nem lett semmi, mert eladni nem lehetett ilyesmit, a jótékonysági szervezetekről meg egy bennfentes lebeszélt, mondván, hogy az ott leadottak nem a rászorulókhoz jutnak. Most nagyon jól jön, hogy ezek megvannak, ezeket szedem elő, így van kabátom, nadrágom.

Csak érdekesség: szakközépben, 1983-ban kaptam egy munkavédelmi bőrbakancsot. Még a mai napig is hordható munkába. Akkor még tudott a magyar cipőipar tartós, jó minőséget előállítani. 650 Ft volt, de a suli állta az árát. :)))

A lányom írta a fészen, hogy nov. 12-én ad fel egy csomagot. Egy új szép téli kabát, 5000,-Ft étkezési utalvány, meg néz egy cipőt, amit a 10-11 éves unokám kinőtt. 🙂 (A kabátot úgy kapta, és neki nagy.) 

Egész nyáron az unokám kinőtt szandáljában jártam. Van másik is, de ez volt a legkényelmesebb. 🙂

Tegnap meglátogattam egy nénit. Adott sok almás pitét, meg szőlőt. Mind megettem. 😀 

Gyümölcsre egyáltalán nem tudok költeni. 🙁

Sziasztok! Visszaolvasgattam és látom, nem egyedül vagyok a problémával. Én most élvezem a szép időt, amíg lehet. 🙂 Tegnap is és tegnapelött is programot csináltam magamnak. A városban voltam, és jó volt. 🙂 Jót tett a séta. (Télen nálam a lakásban nagyon hideg van. :((( )

Egy kevés kaja minden napra jut. 🙂 Az egyik téli cipőm bélése szakadt, szétrongyolja a zoknikat. 🙁 A csizmát a lányomtól kaptam. Arra nagyon vigyázok. Csak orvoshoz veszem fel, mert nem lenne pénzem másikat venni. 

Idézet tőle: Nofretete

Idézet tőle: Juanita1980

Nofre!

Sajnálom, hogy nem jelentkezett senki a kabátért. Így van ez, a mai világban már nagyon nehezen lehet túladni a dolgainkon.

1 pogácsa sem sok, én is csak egy fél zsemlét ettem reggel, azóta semmit és már eléggé szédülök. Sajnálom, hogy nem jött össze neked sem a séta 🙁 én még elindulni sem vagyok képes. Még az is kínszenvedéssel jár, hogy lemenjek az iskola elé a kisebbik fiamért.

Én nem is tudom mi lenne velem ha a párom több napig nem jönne haza, valószínűleg még ennél is jobban megbolondulnék:) 1 órát alig bírok meglenni nélküle 🙁 tudom ez már beteges, de ez van.

Akkor neked is kitartást Nofre! Melyik nap megy haza a párod?

Párom havi 1x van itthon 4napot most jövő hét csütörtökön jön haza:((((Januárig én is ezt hittem de hát az ember sokat kibír a szükség nagy úr:(((

Havi egyszer négy napra? 😮 te úristen. én nem bírnám, csodállak téged, hogy te így bírod! Megkérdezhetem hol dolgozik párod és mit?

Idézet tőle: Juanita1980

Nofre!

Sajnálom, hogy nem jelentkezett senki a kabátért. Így van ez, a mai világban már nagyon nehezen lehet túladni a dolgainkon.

1 pogácsa sem sok, én is csak egy fél zsemlét ettem reggel, azóta semmit és már eléggé szédülök. Sajnálom, hogy nem jött össze neked sem a séta 🙁 én még elindulni sem vagyok képes. Még az is kínszenvedéssel jár, hogy lemenjek az iskola elé a kisebbik fiamért.

Én nem is tudom mi lenne velem ha a párom több napig nem jönne haza, valószínűleg még ennél is jobban megbolondulnék:) 1 órát alig bírok meglenni nélküle 🙁 tudom ez már beteges, de ez van.

Akkor neked is kitartást Nofre! Melyik nap megy haza a párod?

Párom havi 1x van itthon 4napot most jövő hét csütörtökön jön haza:((((Januárig én is ezt hittem de hát az ember sokat kibír a szükség nagy úr:(((

Nofre!

Sajnálom, hogy nem jelentkezett senki a kabátért. Így van ez, a mai világban már nagyon nehezen lehet túladni a dolgainkon.

1 pogácsa sem sok, én is csak egy fél zsemlét ettem reggel, azóta semmit és már eléggé szédülök. Sajnálom, hogy nem jött össze neked sem a séta 🙁 én még elindulni sem vagyok képes. Még az is kínszenvedéssel jár, hogy lemenjek az iskola elé a kisebbik fiamért.

Én nem is tudom mi lenne velem ha a párom több napig nem jönne haza, valószínűleg még ennél is jobban megbolondulnék:) 1 órát alig bírok meglenni nélküle 🙁 tudom ez már beteges, de ez van.

Akkor neked is kitartást Nofre! Melyik nap megy haza a párod?

Idézet tőle: Juanita1980

Sziasztok!

Ki hogy érzi magát? Bár gondolom nem vagytok túl jól. Én sem! Sajnos a párom már a mobiltelefonját kellett hogy eladja egy munkatársának, hogy legyen egy kis ételre való 🙁 Odakint olyan szépen süt a nap, jó idő van én meg itt kell, hogy kuksoljak a négy fal között mert nem bírok kimozdulni 🙁 Ma ráadásul túlórázik párom este 6 óráig 🙁 és még holnap is megy dolgozni 🙁

További szép napot nektek, remélem jut mindenkinek egy kis étel az asztalára és egy kis melegség a szobába, lakásba!

Juanita 🙂

Nagyon megértelek ugyanez van velem ablakból élvezem a napsütést ..a mai kiruccanásom is kudarcba fulladt... Kitartást neked , gondold azt neked legalább hazamegy este párod nekem meg csak jövőhéten jön haza :((( 

Szia Juanita..

Senki nem jeletkezett a hírdetésre... Ettem 1 pogácsát én voltam sétálni de haza kelett jönnöm mert rosszul lettem

Nofretete!

Sikerült eladni a kabátot? Szorítok ám neked, hogy sikerüljön!

Sziasztok!

Ki hogy érzi magát? Bár gondolom nem vagytok túl jól. Én sem! Sajnos a párom már a mobiltelefonját kellett hogy eladja egy munkatársának, hogy legyen egy kis ételre való 🙁 Odakint olyan szépen süt a nap, jó idő van én meg itt kell, hogy kuksoljak a négy fal között mert nem bírok kimozdulni 🙁 Ma ráadásul túlórázik párom este 6 óráig 🙁 és még holnap is megy dolgozni 🙁

További szép napot nektek, remélem jut mindenkinek egy kis étel az asztalára és egy kis melegség a szobába, lakásba!

Idézet tőle: Manó

lyukas a cipőm............és beázik.......vagy be...ázik....beá....zik:D

Sajnos az én cipőm is 🙁

lyukas a cipőm............és beázik.......vagy be...ázik....beá....zik:D

hatezer a bérlet egy hónapra és annyiszor megyek ahányszor csak akarok. Régebben napi jeggyel jártam, mert nem mentem annyiszor, de ez most olcsóbb igy... meg hát, ez egy falu, azért olcsóbbak a dolgok, egy városi terem bérlet ennek a duplája kb.

az klassz lehet mennyibe kerül? Mivel most nálam nagy a szegénység erre nem futi de ha már nyomor van legalább nézzünk ki jól:)))

szia,

én heti 4.5x eljárok a konditerembe, kb kétszer csak kardiózok és kétszer csak súlyzózok. ez leköt, elfoglaltságot ad, ekörül forognak a gondolataim elég sokat.

már 3kg-t fogytam, de mellé egy-másfél hónapja tartom a diétát is, ami azt jelenti hogy ezer kalóriánál nem eszem többet. Karácsonyra szeretnék még 4kilót leadni és akkor elérem az álomsúlyt, onnantól kezdve izmot szeretnék magamra épiteni, szépen lassan...

Szia Mobid!

Hogy vagy pont rád gondoltam , mai nappal elkezdtem az itthoni tornát ..pár hasizom gyakorlat napi fél óra te mennyit edzel és mit?

.

Idézet tőle: Luciann

Juanita, nagyon szomorú. 🙁 Ma én is még csak egyszer ettem. 🙂 Nálunk nem volt nagyszülői segítség. 

Mi lesz holnap, hogy egyáltalán nem lesz kajád? Nincs gyógyszered a szoc. fóbia ellen? 

 

Annyira sajnálom, hogy te sem tudsz enni többet, mint csak napi egyszer 🙁 elszomorító, hogy ilyen egyáltalán előfordulhat a mai világban 🙁 és ha belegondolok, hogy vannak nálunk rosszabb helyzetben lévő emberek is.
Nálunk sem tudtak mindig kisegíteni a nagyszüleim, hiszen nekik is csak a kis nyugdíjuk volt és a lakást nekik is fent kellett tartaniuk és megélni valamiből de amikor tudtak akkor segítettek.
Még nem szedek gyógyszert a fóbiámra mert eddig még soha nem voltam vele a pszichiáternél, november közepére van időpontom, akkor megyek az orvoshoz.

Idézet tőle: Nofretete

Juanita

Nemrég kezdtem járni pszichólogus illetve pszichiáterhez is .. ritkán van és sajnos a pánikrohamok miatt nem is mindig jutok el.Én is nagyon remélem hogy eladom a kabátot ez az utolsó reményem ma 1kis párolt rizs volt az ételem meg sok sok vizet iszom így most elvagyok..Holnap a menü ugyanez csak kibírom .Kórházi kezelést akarnak felajánlani gyógyszerbeállítás céljából de félek az antipszichotikumoktól....:(

Tegnap én is csak egy kis főtt rizst ettem, ma még semmit, és valószínűleg nem is tudok enni ma semmit. Ha csak valami csoda nem segít már rajtunk 🙂 de azt erősen kétlem. Nekem amúgy nem segít ha sok vizet iszom, főleg, hogy hadilábon állok az ivással, van amikor egész nap csak 2dl iszok 🙁 Ugyanez a baj a kisebbik fiúval is és párszor meggyűlt ezzel a bajunk, mert elkapta ilyen egy napos hányás 🙁 Úgy hogy most szigorúbbra fogtam nála a dolgot és elég sokszor elküldöm inni 🙂 de magamat már nem tudom rávenni erre sajnos.

Én is ma hivatalos ügy miatt hagytam el a lakást:D, de jól esett. 🙂

Idézet tőle: Luciann

Idézet tőle: Nofretete

Luciann, gondolom igen de lehet a vérzéstől ma nagyon nehéz nap volt

Jobbulást! 🙂 Nekem ma jó napom volt. Talán a séta a napsütéses időben. 🙂

Köszönöm:) olvastalak és örültem hogy neked ma jó napod volt 🙂 Néha néha nekem is sikerül kimozdulni olyankor én is feltőltödöm energiával kár h nem megy napi szinten

félek mert eddig se vált be egyik sem:( a nyugtató a stabil gyógyszerem alváshoz meg ha baj van.. a nőgyógyász bajomra is gyógyit szedek sok bennem a félelem:(

Idézet tőle: Nofretete

Luciann, gondolom igen de lehet a vérzéstől ma nagyon nehéz nap volt

Jobbulást! 🙂 Nekem ma jó napom volt. Talán a séta a napsütéses időben. 🙂

Nofre, nekem sincs jó tapasztalatom az ész nélküli gyógyszerezésről. 🙁

Luciann, gondolom igen de lehet a vérzéstől ma nagyon nehéz nap volt

Juanita, nagyon szomorú. 🙁 Ma én is még csak egyszer ettem. 🙂 Nálunk nem volt nagyszülői segítség. 

Mi lesz holnap, hogy egyáltalán nem lesz kajád? Nincs gyógyszered a szoc. fóbia ellen? 

Juanita

Nemrég kezdtem járni pszichólogus illetve pszichiáterhez is .. ritkán van és sajnos a pánikrohamok miatt nem is mindig jutok el.Én is nagyon remélem hogy eladom a kabátot ez az utolsó reményem ma 1kis párolt rizs volt az ételem meg sok sok vizet iszom így most elvagyok..Holnap a menü ugyanez csak kibírom .Kórházi kezelést akarnak felajánlani gyógyszerbeállítás céljából de félek az antipszichotikumoktól....:(