Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Illatok, hangulatok

Oldal 1 / 3Következő
Idézet tőle: IvyWeston

Bekentem magam narancshéjas testvajjal.
Aztán főtt füstölt sonkával is. Mert maradt a kezemen.
Elég mediterrán?

Még tormát kérnék meg egy kis kenyeret, tojás van 😛

Bekentem magam narancshéjas testvajjal.
Aztán főtt füstölt sonkával is. Mert maradt a kezemen.
Elég mediterrán?

Idézet tőle: John Doe

Picit olyan kinézetre, mint a 10 éve lejárt franciadrazsé.

Lehet, hogy olyan. Nem kóstoltam.
A Duna-kavics neccesebb lenne.

Minek a bekenős krém?

Majd Beckham beken! 😉

Picit olyan kinézetre, mint a 10 éve lejárt franciadrazsé.

Idézet tőle: IvyWeston

Fiam hozta. Brunzosító.

Ez tetszik. Szép az eredmény arcon.

Avagy barnító gyöngy?

Fiam hozta. Brunzosító.

Argánolaj, kókuszzsír.

Lush alváshoz

Idézet tőle: Wildflowers

De viccet félre, kellene egy jó női parfüm, ehyrészt húsvéti kölninek, másrészt esti altatónak. 

Létezik valamilyen, nem tudom melyik cég, mert a Lush is gyártotta, de az ilyen pulzuspont-bekenős, levendulás esti bealtatós.
És vegán, szóval akár le is lehet nyalni 🙂

Milyen borzalmas lehet a covid, hogy nem érzed az illatokat, szagokat!
Így tavasz felé a fővárosban "gőzölög" néha a placc, és akkor mindenféle szag van.
De én szeretem.
Természetesen főleg a jó szagokat.
Eső jön, megy, volt, ázott avar stb.

Idézet tőle: John Doe

Finom lehet. Nyáron nem jönnek rá a méhek?

🙂
Nem tudom, csak most kaptam.
Mondjuk olyan illat, amire jönnek a "méhek", a férfiaknak kellenek 😀

Finom lehet. Nyáron nem jönnek rá a méhek?

Nem csak nagyon kíméletes, de akácos-hársas illatú.

Idézet tőle: Roxy.

Nekem tökmindegy, mert covid miatt nem érzek semmit. Nem is a szaglás elvesztése durva, hanem az íz-érzékelésé. Alig tudok így enni.

Remelem hamar elmúlnak ezek. 

Nem merül. Amúgy meg tényleg lehetne ízesített dezodor és parfüm, mert nyakról lenyalogatás esetén elég keserűek.

De viccet félre, kellene egy jó női parfüm, ehyrészt húsvéti kölninek, másrészt esti altatónak. 

Nálam ma sör és macskagyökér illatú van, alig élek 🙂

A macska meg itt szagolgat, mert a macskagyökér elég szagos.

Máruszjá! Itt van a legújabb extra szovjet dezodor! Hónaljszagú!!!

Akkoriban voltak nagyon jók. Vagy csak én voltam fiatalabb. Amit az asszony használ nem jön be, de ez a legkevesebb, a skizo kezdete óta nincs intimitás, nem engedi magán szagolgatni. Külön ágy, minden. Azért gondoltam, veszek magamnak egy női parfümöt, ami bejön. Legalább szagolgassak.

Volt az Impulse meg a Limara, de azok dezodorok voltak.
Mennyire imádtam némelyiket.

Bocsánatért esedezem. Minden, ami finom illatú, jöhet.
Abban csak reménykedem, hogy a szar meg a húgy nem merül fel...

A 90-es évek közepén volt valami női parfüm, ami mindent vitt. Jó lenne olyat szerezni, de nem tudom a nevét. Elalvás előtt kicsit szagolgatni. Bár nem tudom, a család hogyan fogadná...

A fasírt nem is trollkodás volt. 🙁

Idézet tőle: Gray5

Nem akarok trollkodni, de a hangulatomhoz általában a wc illatosító felel meg... 🙁

A fasírt után mi számít trollkodásnak? 😀

Nekem tökmindegy, mert covid miatt nem érzek semmit. Nem is a szaglás elvesztése durva, hanem az íz-érzékelésé. Alig tudok így enni.

Nem akarok trollkodni, de a hangulatomhoz általában a wc illatosító felel meg... 🙁

Az is jó, kolbászos lilahagymás hm. Vagy baconos.

Most éppen a rántotta-prodzsekt megy, de ez is bármikor valószínű.

🙂

Van fasírtos illatú is?

Karácsonyi ajándékcsomag illatár.
Majd elosztják 🙂

Nem tudom, ezt nekem írtad-e vagy Kleónak, de az enyém nem fogyis, csak az elhalt bőrréteget szedi le. Valami kristálycukros kencefice. Ízre amúgy nem finom 😀
Van guavás epres pudding és narancs-mangó testvaj is. Nem geil amúgy. Ajándékba adta a cég, mikor rendeltem mást, és én nem vettem volna, de mégis bejöttek.
A guavásnak elsőre hányás-szaga van, de felkenve már nem. 😀
 

Idézet tőle: Kleó

Ez pofaradír. 🙁

Az én fejemet most leharaphatná egy oroszlán. Úgy nézek ki, hogy gyerekeket lehet velem ijesztgetni...

Fasírtos testradír nincs, krumplipürével?

Ez pofaradír. 🙁

Ez a testradír úgy működik, hogy magadra kened, és egy pasi leeszi rólad + belőled is megesz valamennyit? Ha igen, akkor így szetetnék fogyni. 

Használtam az áfonyás-sajttortás testradírt. Ennivaló 🙂
És anyukámnak akartam valami llatot produkálni, elvettem a Lancome O-t és befújtam magam. Be is ájultam rögtön. Ő szerencsére nem.

Jaj, vettem egy tényleg radírszerű avonos arcradírt, csak hát csontig kéne használni. 🙁

Nem tudni, nem volt teszt.

COVID volt? 

Idézet tőle: Kiscsillag

Idézet tőle: Matiri-new

Ugye nem covid?
Bár én bele is halnék, ha nem éreznék szagokat. Még pár hét oké, de ha úgy alapban.
Kiegyezek a büdössel is, csak érezzem.

Ettől tartok. Nem légző, hanem emésztőszervi tünetekkel egyszerre jelentkezett. Emiatt nem tartom nagyon valószínűnek. 

Remélem nem, bár Apámnak volt ilyen. Hányt egyet, aztán csurgott az orra napokig. A második traktusban.
Nem tudom, most éppen milyen mutáció van, akkor a SARS-os volt.
Jobbulást!

Idézet tőle: Charlie Firpo

Off: cuki a hörid. :love:

Köszi. Kis genyó egérke 🙂

Közelről szagolva (orrhoz emelve) érzek illatot. 

Idézet tőle: Matiri-new

Ugye nem covid?
Bár én bele is halnék, ha nem éreznék szagokat. Még pár hét oké, de ha úgy alapban.
Kiegyezek a büdössel is, csak érezzem.

Ettől tartok. Nem légző, hanem emésztőszervi tünetekkel egyszerre jelentkezett. Emiatt nem tartom nagyon valószínűnek. 

Off: cuki a hörid. :love:

Ugye nem covid?
Bár én bele is halnék, ha nem éreznék szagokat. Még pár hét oké, de ha úgy alapban.
Kiegyezek a büdössel is, csak érezzem.

Félig elment a szaglásom. 3 párologtató ég ill mőködik. 2 gyertyás, 1 diffúzor. Illatot nem érzek.

A mentát írtam, hogy utálom.
A tea, kávé, vörösbor és a cserszömörce persze sötétít. Amúgy is alapban csontszínű a fogam (sárgás). Nekem csak az kéne, hogy egészséges legyen és nem büdös is. A fehérségről már lemondtam.
Nagyon kis fejú gyerek vagyok, de avval még több a dörzsi-munka.

Nekem öklendezés van, ha valami a számba kerül és nem étel. Vannak mentholos szájvizek, vagy a Corsodyl, ami viszont hozzsú távon szépen besárgítja a fogakat.

Inkább próbáld meg magad kondicionálni a fogkefére, pl. ilyen nagyon kis fejű gyerekeknek valókkal.

Oldal 1 / 3Következő