Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

POSZTTRAUMÁS STRESSZ SZINDRÓMA

-

 

És igenis annak a baromnak aki erre célzott, igenis kihasználnak engem és nem ca a férjem, és igenis ez nekem nagyon megnehezíti az amúgy is igen nehéz életem, és teszii ezt egy csupa bűbűj barom és társai akik közben kibaszottul élik a kibaszott rendezett életüket, és közben tanulnak az enyémből, mind nyalják ki a seggem

-

-

-

-

-

-

-

-

engem az irrital ,hogy valaki ide jar szorakozni es ezt nem veszi eszre senki

az en duhomet sem erti senki  ,de azzal majd kezdek en valamit

engem nem irritál, én értem a dühét

🙂

Én komolyan veszlek,de te is vegyél komolyan,nem szórakozásból szólok hozzád,hanem,mert valóban érdekel.

Csak néha olyan dühös tudsz lenni.

Nem egy szerencsés nap a mai számomra.Az előbb sikerült leütni a kezem,néha olyan szerencsétlen vagyok.:(

Ha megnyugtat én is csak úgy tudtam ezt meg,hogy átolvastam pár cikket.

Először majonézt kell készíteni és ebbe ha tejfölt raksz és jó sok mustárt,citromlevet,akad aki hagymát is,uborkát is vagdos bele így lesz a majonézből tartár,sokkal savanykásabb,a kettő nem egy,mégha a majonéz a kiindulási alap is.

Ez sem krízis,életemben most csináltam először és nagyon finom lett,nem kell hozzá nagy ész,csak aki még soha nem csinált furcsálja,hogy 4 tojás sárgájához 2 dl olajat öntök ,én nagyon soknak találtam,de szerencsére nem magamra hallgattam,hanem a receptre.

Szóval nyugi!

nem rossz helyet, csak rossz embert találtál a kommunikációra.....fatumot úgy vettem észre, hagyni kell....persze vannak határok, és megértelek, bár nem olvastam minden párbeszédeteket......lehet,h volt amikor másképp írt...én nem is szoktam az övéit komolyan venni, ha esetleg olvasom....

Crazy ő se rúgjon belém!Én soha nem szólok egy rossz szót,próbálok beszélgetni,nyitni és persze nem mindenkitől,de sokszor ezt kapom.Nekem is van elég problémám,mint mindenkinek,ugyanis olyan,hogy normális ember nincs ebben a világban.Mivel ő tud nagyon jól is gondolkozni és beszélni normálisan is ezt alkalmazhatná többször.

Egy idő után elegem lesz,ha folyton azt kapom,mikor semmi rosszat nem csinálok.

Azt hiszem én nagyon rossz helyet kerestem emberi kommunikációra.

Igen,nem kell neki a segítségem.Ezt most belátom és tényleg az utolsó volt.

 

burn...nem érdemes felhúzni magad....fatum eddig is ilyen volt.....nem kell neki a segítséged mint látod...de kérlek ne rúgjatok bele...inkább ne szóljatok hozzá....

Kedves Fatum!

Te mit csináltál ma?

Mert én például két ablakot takarítottam meg,függönyt vasaltam és raktam fel és kitakarítottam a szobát,konyhát.Postán,boltban voltam.Angoloztam.Most pedig almás fánkot sütök és kárászt burgonyával tartármártással.Ha ez neked krízis,akkor nagy gondok vannak a fejedben,mert aki krízisben van,annak nincs kedve élni sem,nemhogy mást csinálni és el kell,hogy keserítselek a majonéz és tartármártás nem ugyanaz.

Tényleg iagaz van 5678-nak itt mindenki hülye csak te nem,közben neked vannak üldözési mániáid stb,ami nem baj,sőt rossz,mert ettől betegség,csak akkor,ha emberi közösséget keresel,nem legyél az első ,aki szétrúgja és kötekedik.

Itt nem azért vannak emberek,ha nem vennéd észre,hogy kötekedjenek vagy egymás fejéhez vágjanak értelmetlen dolgokat.

Koszonom az emberiseg neveben is.

Szia Burn

Lehet ,hogy minden igaz amit allit az eleterol  de mikor teljesen hulyenek nez masokat azt utalom ,adott esetben meg pszihologust is .Szerintem az van vele ,hogy az embereket szeretne hangsulyozom szeretne tok hulyenek nezni.Van amikor igen remekul sikerul .neki.O meg a normalisabbak koze tartozik ,miert keressek a viselkedesere mentsegeket.

5678!

Én már nagyon durván el lettem küldve a francba:),de ahogy írtam is,nem haragszom rá,valahogy rá nem tudok.Persze én sem kezeltem ezt jól,ha visszaolvasod láthatod...

Én úgysem tudom meggyőzni arról,hogy nem azok közé tartozom és nem hallgatja le senki,ha tudnám erre a megoldást én lennék az egyik legboldogabb,szerintem ezt senki nem érdemli meg.És kihangsúlyozom ez nem lesajnálás!

Csak barátkozni próbálok.

ha a 666666 en vagyok szamodra akkor valszolok

Igen egy pszihologus vagyok  ,itt mindenki fizet nekem ,kulonben minek is lennek itt estenkent

az ember penzert beszel nem?naiv lenne az az ember aki azt hinne ,hogy ugy onkentesen beszelgetek itt,ha van kivel ,mert neha valasz sem jon, ugy latszik a pszihologusok legrosszabb fajtajabol valo vagyok

amugy meg hulye is ,melyik pszihologus mondana ki ,hogy valaki irritalja

Oszinteseg y szep dolog ,igy oszinten megkerdezem miert irrital engem Fatum?bar van nemi igaza is abban amit itt irogat ,csak ne anyazna annyit ,ja tudom o beteg...........de en is

Van ebben valami,amiket írkálsz,nem csoda,ha dühös vagy.Egy idő után alapból felgyűlik az emberben a sok rossz,hogy akarna és tenne,de ez az egész rendszer majdnem minden pontján csak keresztbe tesz és ez az igazság.

Fatum kedves, úgy örülök, hogy kérdezel...

rendőrséget hívd, illetve a bántalmazott nők egyesületét http://www.nane.hu, 06 80 505 101.

szorítok Neked!!!!!

Idézet tőle: Fatum

http://www.youtube.com/watch?v=KThj3ShFvwI

🙂

Vauuuuuuuu!!!!!!!ez tetszett!!!!!! nyomjal meg ilyeneket......

http://www.youtube.com/watch?v=KThj3ShFvwI

🙂

Na van egy jó tippem alvásra,mivel jelenleg nincs citromfű,mert tél van,szereztem patikából,forrázatát idd meg vagy 4dl-t,kis cukrot is lehet bele rakni,szerintem jó íze van és úgy aludtam tőle,mint a bunda,megnyugtat.Nyáron is ittam ezt,mikor hasonlóan nem tudtam aludni,csak elfelejtkeztem róla.

 


 


 Boldog Nőnapot!


 


 

Szia, miért?

Éjszaka én sem tudtam,nagyon rossz éjszaka volt,szinte nem is aludtam:(

Én se tudnék rád haragudni Fatum.

Csak barátkozni akartam,minden hátsó szándék nélkül és én is azt kívánom neked,legyen jobb és oldódjon meg!

Én nem haragszom rád:) és drukkolok neked, hogy megoldást találj a probémáidra!

.

Mostanában borzasztóan sokat iszok.

Soha többé nem akarok inni.

És tegnap nagyon féltem, és megütöttek engem.

És volt egy elég hosszú idő amíg nagyon kiabáltam, segítségért kiabáltam, mert féltem, de senki nem jött át a szomszédok közül, pedig ezt  mindenkinek hallania kellett,, és én valóban szerettem volna ha átjönnek.

 

Szeretnék valahogy túljutni ezen, mert már nagyon rosszul vagyok.

Valahogy majd elmúlik, és majd megpróbálom jobban csinálni az életem, mert most már úgy érzem nagyon lecsúszok. Ez amit magammal csinálok már bűn.

Kérem senki ne haragudjon rám.

-

-

-

-

-

-

-

-

Tudod ,ha módomban állna változtatni azon,hogy ne hidd azt,ne érezd úgy,hogy lehallgatnak,megfigyelnék,az elsők között lennék,aki ezt megtenné és őszintén mondom fáj,hogy nem tudok ezen változtatni,mert nagyon rossz lehet így neked és tudom nem tudlak meggyőzni,hogy nem így van:((((((

semmi ötletem nincs

http://www.youtube.com/watch?v=doWAVOq7th0&feature=player_embedded#at=31

.

Fatum én is sokszor érzem azt,hogy már nem tudok embereket látni,szerintem sokat csalódunk újra és újra,de néha kellemesen csalódik az  ember és ha ez ritkán is történik meg,szerintem sokat ér!