Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

POSZTTRAUMÁS STRESSZ SZINDRÓMA

Jó lenne ezt konkrétan is megtenni.

Tisztelt 5678 én nem a fasisztákat és a bugyit hasonlítottam össze, hanem csak a hülye nem látja, hogy maga itt szerepet játszik, én ezt próbálam demonstrálni.

És akkor msot maga mega  burn nevű menjenek a büdös francba. És kerüljenek el engem és jó lenne ha az éltemből is eltakarodnának, a más munkanélküil történetei meg nem rédekelnek, leszarom.

Én azt hiszem a 01213 szórakoztatóbb a maga kétértelműségével mint a burn nevű a maga nyálas képmutatásával. Nyalja ki a seggem, és barátkozzon más kreténnel akit itt kinézett magának, vagy saját magával amit már itt nehezen lehet megkülönböztetni, hogy most akkor ki kicsoda.

És kurvára elegem van magukból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

akkor en most ki -de -monst-tralok az eletedbol

Fatum!

Én is munkanélkül vagyok lassan három hónapja,ha olvastad a topicom és tudom,hogy írtó rossz.Ma hívtak egy helyről,teljesen mást kellene csinálni,viszont munka=pénz,na én sem erről álmodtam.

Itt tényleg nem ismerjük egymást,így véleményt sem alkothatunk csak felszínest,az ember nagyon bonyolult lény.

Én nagyon örülnék neki,ha néha beengednél minket a te világodba,hoznál olya fantasztikus képeket,mint a víz alatti szobrok például és nem mindig bántanánk egymást...

Ez csak egy felvetés,semmi nem kötelező és ha most a fenébe kívánsz ,akkor csak annyit kérek egy mínusz jellel tedd:)

üdv burn

Idézet tőle: Fatum

A  tegnapi produkciója alapján, amit én értelmeztem és megértettem 5678-ot én egy olyan SZAKEMBERNEK tudom elképzelni így ismeretlenül, aki olyan ,mint azok a rendőrök, ügyvédek jogászok, börtönőrök, börtönpszichológusok és börtönorvosoka akik az t a cigány nőt három évig meghurcolták, és megalázták, és akiknek ezért soha az életben nem lesz lelkiismeretfurdalásuk mert nem érzik bűnnek, mert teljesen meg vannak arról győződve, hogy felsőbbrendűek. És ezt nekik megtanították a szülei, akik valószínűleg nem voltak szegények és munkások, metanítottták neki ezt az egyetemen a hasonszőrű fasisztoid beállítottságú tanárai, és megatnították neki ezt a technikát hogyan kell átgázolni a másik emberen a milliomos és pénzes kliensei akiknek a seggét naponta kinyalja. És mivel ilyen megalázó szerepet kell neki játszania, kell valaki akinél különb, és akin az összes manipulációs görcsét ki tudja élni. Én meg megtaínítanám neki azt a technikát hogyan nyalja ki az én seggem és hogyan menjen a kurva anyjába, maga fasiszta patkány.

Maga egy szellemi senki, egy egzisztenciális vákuum. Aztán csináljon amit akar, és próbája ki az összes nyomorult tecnkikáját rajtam amit még tud, mert van róla papírja, és amire kitatnították, amivel kitörölheti a seggét.

És ez vonatkozik a jelelnlét nevű kedves kollégjájra is akivel valószínűleg egymástól is sokat tanulnak tecniákat hogyan kell azokat az embereket használni, akik alsóbbrendűek és hogyan kell hatékonyan kinyalni azok seggét akiktől a világi előmenetelük függ.

FASISZTÁK

fasisztak es bugyik

kisse elvont az osszehasonlitas

http://www.youtube.com/watch?v=zP6uO47txWA

5678 írta:

Gondolom valaki torli ezt az uzenetet  is  no nem azert mert engem bantana, nekem nem ingem , csak ugy gondolom  egy bizonyos szintet kellene tartani a kommunikacio szempontjabol ugyanis az az osszeg is magas szinten volt amit kapott ez az oldal

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

en lattam ma par nagyon szexis bugyi moddelt

mondom bugyikat neztem , es javaslom neked is , meg talan egy uj frizura sem artana neked mit szolsz?

szoval ha most en halhgattam volna rad akkor nem elnek

te hogy neznel a tukorbe?

 

Azért némely emberekben micsoda tartalékok vannak, az ember nem is gondolná!!!!!!

Na húzzanak innen a delfinjeikkel együtt mindketten. Aztán picsizzenek inkább.

Meg patriciácskával is foglalkozni kéne meg a bugyijával mert elsírja magát.

ok

Idézet tőle: 5678

elvegtere azert hozott letre forumot , hogy  legyen aki hasznalja

nincs semmi bajom a paranoiaval

nekem csak azzal van bajom , hogy el akarja magyarazni , hogy neki van

 

persze,h azért...nem azt mondtam,h neírj ide, csak ha zavar 🙂 miért nem hiszed el,h van neki? nem tudhatod....régen is ilyen volt....engem vmiért nem zavar...pedig már én is voltam sokminden....

Idézet tőle: crazy

aki ilyet tesz, ahhoz nem kell szólni....nem is az egészségesek a "célközönség"....valakinek már írtam egyszer,h akkor ki kell írni, h csak depisek meg borderek regeljenek....van aki paranoid, skizó...meg még néhány féle ember.....lehet nyitni saját topicot és azzal baszélgetni akivel akarunk...ha oda is ír aki zavar, meg lehet kérni,h távozzon onnan...majd lehet a modinak szólni ha nem teszi meg...itt senki sincs sztem csuklóból kitiltva....ez a fórum elég tág határokkal működik......

amúgy megjegyzem,h most épp fatum topicjában vagyunk.....

elvegtere azert hozott letre forumot , hogy  legyen aki hasznalja

nincs semmi bajom a paranoiaval

nekem csak azzal van bajom , hogy el akarja magyarazni , hogy neki van

aki ilyet tesz, ahhoz nem kell szólni....nem is az egészségesek a "célközönség"....valakinek már írtam egyszer,h akkor ki kell írni, h csak depisek meg borderek regeljenek....van aki paranoid, skizó...meg még néhány féle ember.....lehet nyitni saját topicot és azzal baszélgetni akivel akarunk...ha oda is ír aki zavar, meg lehet kérni,h távozzon onnan...majd lehet a modinak szólni ha nem teszi meg...itt senki sincs sztem csuklóból kitiltva....ez a fórum elég tág határokkal működik......

amúgy megjegyzem,h most épp fatum topicjában vagyunk.....

Idézet tőle: crazy

Idézet tőle: 5678

Gondolom valaki torli ezt az uzenetet  is  no nem azert mert engem bantana, nekem nem ingem , csak ugy gondolom  egy bizonyos szintet kellene tartani a kommunikacio szempontjabol ugyanis az az osszeg is magas szinten volt amit kapott ez az oldal

 

fatum sajátmaga szerkeszti ki a hszeit.....de ezt mondtam már....

a kommunikáció szintentartását lehetne ott is kezdeni,h a válaszra kattintunk mielőtt valakinek válaszolunk...így lehet követni is egy párbeszédet és tudja az akinek írod,h nem a másik ötnek szól hanem neki....az öt csak példa. lehet kettő is vagy épp a később érkező...

az nem tudom téged mennyiben érint vagy miért zavar, mennyiből jött létre az oldal....

üdv...

Gondolom nem azert jott letre ez az oldal , hogy egymas edesanyjat szidjuk patkanyozzunk hulyenek es idiotaknak nevezzunk masokat, erre eleg lett volna kevesebb penz is

Idézet tőle: 5678

Gondolom valaki torli ezt az uzenetet  is  no nem azert mert engem bantana, nekem nem ingem , csak ugy gondolom  egy bizonyos szintet kellene tartani a kommunikacio szempontjabol ugyanis az az osszeg is magas szinten volt amit kapott ez az oldal

 

fatum sajátmaga szerkeszti ki a hszeit.....de ezt mondtam már....

a kommunikáció szintentartását lehetne ott is kezdeni,h a válaszra kattintunk mielőtt valakinek válaszolunk...így lehet követni is egy párbeszédet és tudja az akinek írod,h nem a másik ötnek szól hanem neki....az öt csak példa. lehet kettő is vagy épp a később érkező...

az nem tudom téged mennyiben érint vagy miért zavar, mennyiből jött létre az oldal....

üdv...

http://www.youtube.com/watch?v=G9_MzAqGn8A

Még annyit szeretnék mondani, hogy ez a "csúcsformában vagy" ez nem engem minősít. Egyrész itt olyan valaki szól hozzám,akinek állítólag semmi információja nem lehetne arról, hogy én milyen ember vagyok, milyen formában, és egyáltaláln semmi tudása nincs rólam. Ehhez képest ez egy olyan megszólítás, mintha az aki ezt írja, ponotsan tudná, hogy én milyen ember vagyok. Met mihez képes vagyok én csúcsformában az iteni néhány hozzászólásom alapján?

Maga a "csúcsformában vagy" meghatározás végtelenül sértő a helyzetemet tekintve. Én három éve élek létbizonytalanságban, folyamatos megdolgozásban, ez alatt az idő alatt én nem éltem könnyű életet még ha  magukat leszámítjuk is, és én már lassan három hónapja munka nélkül vagyok, ami itt senkit nem hat meg, valószínűleg mert nincs fogalma sem arról, hogy ez mit jelen, mert nincs ilyen tapasztalata, és valószínűleg nem is lesz, így leszarja. Ennek a tükrében az hogy én csúcsformában vagyok az olyan ahogy mondja, mint amikor a hóhér éppen húz egyett a spanyolcsizám és azt mondja hogy milye csúcsformában vagy annak akivel csinálja.

Kíváncsian várom a patriciácskáva való enyelgés folytatását, ezenkívül az idézetek magyarázata problematikjájának kibontását, mert már unnám magam ha nem lenne.

Én nem akarom kiábrándítani, de ha nem is vagyok csúcsformában, azért általában nem szoktam két perc alatt oylan mély lelki válságba csúszni, hogy az írásom stílusa azonnal megváltozzon, mint magának.

Egyébként én az amit velem művelnek embertelen, és aljas dolognak tartom és jó lenne abbahagyni. A többi engem nem érdekel. A maga véleménye sem. Azt hogy én mit játszom és mit nem ahhoz magának semmi köze. Nem én vagyok nyakig a maga életében, jó lenne már észrevenni.

Tovabbra is azt gondolom , hogy az a betegseged amit probalsz itt felvazolni az  nem letezik , neked egy egeszen ma bajod van , de latom te nagyon jol szorakozol es ha az eletben is hasonlo modon eled ki magad nem lehetsz egy tulzottan frusztralt ember.Ugy gondolom te egy statiszta vagy , mert a felsobbrendu primadonnat keptelen vagy eljatszni.

Javaslom probalkozz a fundamentalista mentalista szerepevel .Latom egyebkent , hogy csucsformaban vagy.

Micsoda szakemberi hang.

Kíváncsi leszek hogy patriciácskával is ilyen komoly férfias hangon fog-e enyelegni, vagy az egy másik műsor?

A szimpi.

Idézet tőle: Fatum

A  tegnapi produkciója alapján, amit én értelmeztem és megértettem 5678-ot én egy olyan SZAKEMBERNEK tudom elképzelni így ismeretlenül, aki olyan ,mint azok a rendőrök, ügyvédek jogászok, börtönőrök, börtönpszichológusok és börtönorvosoka akik az t a cigány nőt három évig meghurcolták, és megalázták, és akiknek ezért soha az életben nem lesz lelkiismeretfurdalásuk mert nem érzik bűnnek, mert teljesen meg vannak arról győződve, hogy felsőbbrendűek. És ezt nekik megtanították a szülei, akik valószínűleg nem voltak szegények és munkások, metanítottták neki ezt az egyetemen a hasonszőrű fasisztoid beállítottságú tanárai, és megatnították neki ezt a technikát hogyan kell átgázolni a másik emberen a milliomos és pénzes kliensei akiknek a seggét naponta kinyalja. És mivel ilyen megalázó szerepet kell neki játszania, kell valaki akinél különb, és akin az összes manipulációs görcsét ki tudja élni. Én meg megtaínítanám neki azt a technikát hogyan nyalja ki az én seggem és hogyan menjen a kurva anyjába, maga fasiszta patkány.

Maga egy szellemi senki, egy egzisztenciális vákuum. Aztán csináljon amit akar, és próbája ki az összes nyomorult tecnkikáját rajtam amit még tud, mert van róla papírja, és amire kitatnították, amivel kitörölheti a seggét.

És ez vonatkozik a jelelnlét nevű kedves kollégjájra is akivel valószínűleg egymástól is sokat tanulnak tecniákat hogyan kell azokat az embereket használni, akik alsóbbrendűek és hogyan kell hatékonyan kinyalni azok seggét akiktől a világi előmenetelük függ.

FASISZTÁK

Gondolom valaki torli ezt az uzenetet  is  no nem azert mert engem bantana, nekem nem ingem , csak ugy gondolom  egy bizonyos szintet kellene tartani a kommunikacio szempontjabol ugyanis az az osszeg is magas szinten volt amit kapott ez az oldal

Kár, hogy köze nincs a valósághoz, de sebaj. Legalábbis ami az én részemet illeti.

A  tegnapi produkciója alapján, amit én értelmeztem és megértettem 5678-ot én egy olyan SZAKEMBERNEK tudom elképzelni így ismeretlenül, aki olyan ,mint azok a rendőrök, ügyvédek jogászok, börtönőrök, börtönpszichológusok és börtönorvosoka akik az t a cigány nőt három évig meghurcolták, és megalázták, és akiknek ezért soha az életben nem lesz lelkiismeretfurdalásuk mert nem érzik bűnnek, mert teljesen meg vannak arról győződve, hogy felsőbbrendűek. És ezt nekik megtanították a szülei, akik valószínűleg nem voltak szegények és munkások, metanítottták neki ezt az egyetemen a hasonszőrű fasisztoid beállítottságú tanárai, és megatnították neki ezt a technikát hogyan kell átgázolni a másik emberen a milliomos és pénzes kliensei akiknek a seggét naponta kinyalja. És mivel ilyen megalázó szerepet kell neki játszania, kell valaki akinél különb, és akin az összes manipulációs görcsét ki tudja élni. Én meg megtaínítanám neki azt a technikát hogyan nyalja ki az én seggem és hogyan menjen a kurva anyjába, maga fasiszta patkány.

Maga egy szellemi senki, egy egzisztenciális vákuum. Aztán csináljon amit akar, és próbája ki az összes nyomorult tecnkikáját rajtam amit még tud, mert van róla papírja, és amire kitatnították, amivel kitörölheti a seggét.

És ez vonatkozik a jelelnlét nevű kedves kollégjájra is akivel valószínűleg egymástól is sokat tanulnak tecniákat hogyan kell azokat az embereket használni, akik alsóbbrendűek és hogyan kell hatékonyan kinyalni azok seggét akiktől a világi előmenetelük függ.

FASISZTÁK

Igen en is szerettem allatkertbe jarni mig gyermek voltam , mire felnottem lattam , hogy a vilag allatkertje sokkal erdekesebb es teljesen ingyen van.Mi van veled ?

-

-

Nagy az Isten állatkertje.

-

-

-

-

-

Idézet tőle: Időrabló

Van-e valakinek tapasztalata arról, hogy PTS esetén működik-e a kutyaharapást szőrivel elv, azaz egy nagyobb sokkhatás felülírhatja-e a korábbi sokkok által okozott poszttraumatikus szindrómát?

kedves időrabló, én sajnos azt tapasztaltam, hogy a PTS tönkrevág(hat)ja az idegeket, és utána még kevesebbet bír el az ember, segítség nélkül. gyógyszerrel, megfelelő életmóddal viszont elviselhető lehet a további stresssz...aztán szépen lassan gyógyulgatnak az idegek.

Azért arra a megölésre kíváncsi lettem volna csak hogy ne a végignézők közé tartozzak.

Rendben.

Nem, én már nem járok oda. És nem látok kérdést sehol. Na meg patkány sem vagyok:D

S lehülyéznem sem szokás másokat. Ha meg más néven írnék valahova, azt már tudattam volna.

Mi történt ott megint Fatum?

Szerintem ezt embere válogatja, hogy kinek mikor mi működik.

Van-e valakinek tapasztalata arról, hogy PTS esetén működik-e a kutyaharapást szőrivel elv, azaz egy nagyobb sokkhatás felülírhatja-e a korábbi sokkok által okozott poszttraumatikus szindrómát?

Amúgy visszatérve az mennyivel szebb is lenne, ha mindenki szórakozni járna ide és nem befordulni:D

5678 ezt komolyan írod, hogy nem érti senki?

Ja látom törölve lett minden, pedig kár érte. Mi volt az oka?

Ezt mire írod?

Szerintem senki nem jár ide csupán szórakozásból. Fatumról aztán meg végképp nem gondolom, hogy szórakozna.

Kísérletezzenek a jó édes anyjukkal, a feleségükkel, a gyerekeikkel, a rokonaikka, a barátaikka.

Mocskos rohadt burzsuj banda, aljas rohadt képmutató társadalom.

-

-

-

-

-

-

-