Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Személyes Találkozók Búrásoknak

Zárul Miki Mókatára,

Megjelentek:

1.) Liliomlány
2.) Kiscsillag
3.) Panda
4.) Tibi
5.) Árvalányka
6.) Black
7.) Kacsosz
8.) Házikusz Macskusz
9.) Artificial Skizo
10.) Kocsitomi
11.) Kiwi
12.) Krisz

 

KÖSZÖNJÜK!

 

heart

 

 

Örültem a találkozónak, köszönöm 🙂 Örülök, hogy sokatokat személyesen is megismerhettem, s már a nevekhez arcokat is tehetek, mikor itt olvasom az írásokat 🙂 Remélem, lesz még ilyen találkozó, amire sikerül elmenjek 😉

Kocsitomi is belépett a színhelyre!

Artificial Skizo is megérkezett! 🙂

 

 

Megérkezett Házikusz Macskusz és Kacsosz is! 😀

SELFIE 002:

Kiwi, Tibi, Black, Liliomlány, Árvalányka, Miss Inkognito, Krisz

SELFIE 001

Panda, Tibi, Black, Liliomlány

kacsosz is jelezte úton van! 

itt van már még manka és black is

Aki ide ér a kettes kávézóhoz, jöjjön be! Bent ülünk egy hosszú asztalnál, soooookan 😉 Ránk fogtok ismerni tuti! 😉

Manka telefonon bejelentkezett: már vonaton ül, hamarosan itt van!

Helyszín tehát: 

Gong Cafe 2 Presszó

Cím:

1073, Budapest, Erzsébet krt. 21.

 

A KETTES SZÁMÚ KÁVÉZÓ!!!! (Azért írom ki így mert többen ott vártak az egyesnél ... 😉 )

A buli ezennel kezdetét veszi! Máris itt vannak: Liliomlány, Kiscsillag, Kiwi, Panda, Tibi, Krisz,

 

Várjuk a többieket is szeretettel!

 

🙂

 

 

Érezzétek jól magatokat! 🙂

ITT VAGYUNK!!!! Juhúúú !!!!!

Jó mulatást!

Már úton !!!! Hamarosan érkezünk !!!

NYAH GYEREKEK! JÓ HÍR! Kiscsillag, Kiwi, Krisz ott van a Cafeban HÁROMRA! JUHÚ! Öt-Hat óra körül jön még két meglepetés ráadás személy is! Gyertek, gyertek!

Házikusz Macskusz jelezte az asztalon fog táncolni! 😉

Itt lesz a tali. Van kiülős hely is.

A talalkozo HAROM ORAKOR kezdodik. Mindenkit szeretettel varunk. Megtalaljatok ott egymast mar haromkor! Sajnos mi nem tudunk harom elott elindulni, ugyhogy Kiscsillag es En (Krisz) kb negy orara lesz ott, Kiwi egyeb elfoglaltsaga miatt meg kesobb csatlakozik, de ha minden jol alakul meg tarsasagot is hoz! Gyertek gyertek! Nagyon jol fogjuk magunkat erezni!

Egy rendezvenyen vagyunk Budapesten jelenleg. Delutan harom ora korul ott leszunk a Gong 2 Cafeban. Mindenkit varunk szeretettel. A hely non-stop nyitva van, ugyhogy mindenki addig marad ameddig akar. Nem megyunk onnan ugymond szervezetten sehova sem. Ott leszunk keso estig.

Szia Kiscsillag!

Úgy látom a fb-on, hogy Kriszék átmennek az Ifi Parkba.  Ez a program része vagy fakultatív?

Minden féle képpen benézek, de azt nem ígérem, hogy végig maradoklaugh

Juhuu, köszi 🙂

Na akkor már csak Kleót kell kiengesztelni...

Liliomlany keresere kezdesi idopont du 3 ora! Juhu!

Én nagyon kíváncsi vagyok rátok 🙂 de nálam jelenleg teljesen kivitelezhetetlen a dolog.

Esetleg egy dél-dunántúli verziót nem lehetne? 🙂

Van itt még valaki a régióból? 

Szerintem a netről.

Ráadásul a szülinapján 🙁

Hogy honnan?

Én örülnék ha te is jönnél.

Mi történt?

Hát, sztem senkit nem érdekel, de nem megyek!

 

Nemtom, de mindenesetre foglalt 😉

Szóval mit szólnátok du 3hoz?

Jó csaj vagy Liliom? wink

Srácok! Nem lehetne korábban összeröffenni? Ha igen, akkor úgy néz ki a dolog hogy én is tudnék menni 🙂

murray head -et pedig felszólítjuk azonnal szedje össze magát és jöjjön el! 😀 😀 😀 

 

nyah, 19 Fő + akik "csak úgy" betoppannak 😉

 

patandzsali egyik volt kolleginája gabriella is a lehetséges résztvevők között van, jó múltkorában jól éreztük magunkat 🙂

és kocsitomival is beszéltük a lehetőséget

 

ITT JÁRUNK:

 

18 fő

 

😀

 

 

... na és persze az elmaradhatatlan robo-san !!!

 

 .... 16 Fő ...

 

 

na eszembe jutott kiket hagytam ki 

árvalányka (bocsi 🙂 feltétlen számítunk rád! )

házikusz macskusz ( remélem összejön 😉 ) régen taliztunk személyesen! 🙂

 

EDDIG: 15 Fő !!! Juhúúúúú ... 😉

 

 

 

... folytatva előző hsz.-emet, gondolok itt PhilC -re , Vicára, etc. etc. , ha valakit kihagytam bocsi 😀 (13fő)

aki csak "read only" van itt, de el szokott jönni, azt is szívesen várjuk! 😀

kiwi (tuti), kiscsillag (tuti), kacsosz, linda, kleó (jösz és punktum!  🙂 ),  martiri (remélem jössz! 😉 ), artemis ( jönnöd kell! 😀 ) , artifical skizo, black (azt említetted o.k. ), panda (remélem most sikerül jönnöd), krisz (tuti)

 

eddig ez a lista. 11 fő.

 

Én kíváncsi lennék mindenkire, de hát egy ilyen utat nekem hamarabb be kell tervezni.
Meg du. 4 már késő nekem, már indulhatnék is egyből haza. Ottmaradósat meg nem, nem akarok 😀

Most őszintén: kíváncsi ott rám bárki, v mindenki fél a rizikótól, h "nem viselkedek rendesen"? Őszintén. Menjek/ne menjek? (Nem sértődök +, ösmerem magam...)

Ott leszek!!

Örülök, hogy megint találkozunk!

🙂 

NEM csak pöstieknek! wink

 

jövünk miskolc mellől is

 

debrecenből is

 

stb stb

 

 

Újabb Találkozó!

Időpont:

2019. augusztus 24. szombat du 4 órától kifulladásig

Helyszín:

Gong Cafe 2 Presszó

Cím:

1073, Budapest, Erzsébet krt. 21.

 

elméletileg érdekel

az apartmanra mennyit kalkuláljunk/fő? sokan élünk nyugdíjból.

Mivel Zemplénben vagyok, Miskolci program is belefér, nem tudom, mások vannak-e ebben a régióban.

továbbra is szervezzük a búrás talit!

eddig ugy tunik többeknek is jo lenne a 2019 május 17 ill. 18, este (péntek ill. szombati nap)!

szállás elvileg megoldható, foglalnánk közösen egy nagyobb apartmant és aki nem pesti meg tudna aludni ott!

aki meg pesti az is nyugodtan oda jöhetne az apartmanba és onnan kiindulva szervezhetnénk programokat!

várjuk a visszajelzéseiteket!

üdv,

K.

Sziasztok:)

Én is szívesen mennék találkozóra, mondjuk, olyan helyre inkább, ahol kevesebben vannak. Koncert előtt egy társasjátékozós kávézóhoz, vagy valami hasonlóhoz lenne kedvetek?