Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Én már olyan rég óta tag vagyok, hogy tényleg szelektálok.
Valahogy a normálisakat sikerül megtalálni és kész.
De hát a megbántott hiúság is nagy úr, ezt tudjuk.
Én úgy vagyok vele, ha már egy normális tag van, azért érdemes.

Áá, tán csak visszajön, reménykedjünk benne! Hát, nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy nem balhézok hülyékkel, mert két idióta mellett van 20 normális, szóval fel sem veszem a bsztatást...meg aztán ki tudja, lehet, hogy csak valami átmeneti epizódban van az illető, aki éppen beugat, vagy személyeskedik...most tűnt csak fel, hogy valakinek nem tetszik néhány hozzászólásom két topikkal odébb, nekiállt itt mindenféle ferdehajlam-reklámozással vádolni, hát, most erre mit mondjak...azóta biztos lenyugodott, és elolvasta még egyszer, amit írtam, aztán értelmezte, vagy nem, de nincs ezzel baj, nem lehetek szimpatikus mindenkinek...nem is lenne jó, de nekem bőven elég az is, ha csak két ember felfogja, amit mondok vagy képviselek 🙂

Ha jön valami Johnny Firpo, akkor gyanakodhatunk 😉

Erre nem lehet vigyorit vagy búval baszott fejet nyomni, szóval én is sajnálom, plusz egy.

Ne már...jó ég, ezt nem is tudtam, hogy ekkora balhé volt...ejj, fene, hiányozni fog 🙁

Ha nem vagy biztos valamiben, akkor beírod a FB admin csoportba, és segít a többi admin. Pont jó, ha a szigorúak mellett vannak kevésbé szigorúak is.

Idézet tőle: Roxy.

Idézet tőle: Matiri-new

Idézet tőle: Gray5

Idézet tőle: Matiri-new

Hát a Charlie-t sikerült elüldözni 🙁
Azért még Kuma itt van, meg Kleó, meg én is 🙂

Remélem nem gáz így rákérdezni, de mi történt Charlie-val tulajdonképpen?

Felhatalmazott, hogy megírjam a véleményét.
Egyrészt ugye voltak, akik kóstolgatták, pedig nem bántott senkit, csak segített másoknak. Az egyik tag megosztotta az őt (Ch.-t) bántó személyeskedő privát üzenetét (én is benne voltam, szerencsére még a nevemet is rosszul írta le), ami nem került törlésre, csak "fésülgetésre", és ezért csalódott a moderálási elvekben is. Illetve hogy troll tagok nem kerülnek tiltásra, szinte sajnálni kell őket.
Úgy érzi, hogy nem az értelmes tagok vannak védve. De azért üdvözli Kiscsillagot, Kleót, Avanat, Kuma urat, Makiboyt és a többi még 1-2 értelmes embert, akikkel normálisan lehetett beszélgetni, hülyülni, es ha kérdezett, akkor érdemben normális választ kapott tőlük.

Nem mentegetőzni akarok, csak pusztán ténymegállapításként írom le, hogy feltehetőleg nem vagyok alkalmas az admin feladatokra, ez már többedszerre bizonyosodik be. Írni fogok az illetékesnek, hogy nem akarok a továbbiakban admin maradni. Elnézést kérek Charlie-tól, ha nem voltam elég szigorú. És igen sajnálatosnak látom, hogy szokás szerint kimaradok egy olyan felsorolásból, amiből nem szerettem volna kimaradni. 

Szerintem ott vagy a felsorolásban, az 1-2 értelmes ember között. És tényleg nem könnyű az admin feladata. Nagy teher is lehet.

Idézet tőle: Matiri-new

Idézet tőle: Gray5

Idézet tőle: Matiri-new

Hát a Charlie-t sikerült elüldözni 🙁
Azért még Kuma itt van, meg Kleó, meg én is 🙂

Remélem nem gáz így rákérdezni, de mi történt Charlie-val tulajdonképpen?

Felhatalmazott, hogy megírjam a véleményét.
Egyrészt ugye voltak, akik kóstolgatták, pedig nem bántott senkit, csak segített másoknak. Az egyik tag megosztotta az őt (Ch.-t) bántó személyeskedő privát üzenetét (én is benne voltam, szerencsére még a nevemet is rosszul írta le), ami nem került törlésre, csak "fésülgetésre", és ezért csalódott a moderálási elvekben is. Illetve hogy troll tagok nem kerülnek tiltásra, szinte sajnálni kell őket.
Úgy érzi, hogy nem az értelmes tagok vannak védve. De azért üdvözli Kiscsillagot, Kleót, Avanat, Kuma urat, Makiboyt és a többi még 1-2 értelmes embert, akikkel normálisan lehetett beszélgetni, hülyülni, es ha kérdezett, akkor érdemben normális választ kapott tőlük.

Nem mentegetőzni akarok, csak pusztán ténymegállapításként írom le, hogy feltehetőleg nem vagyok alkalmas az admin feladatokra, ez már többedszerre bizonyosodik be. Írni fogok az illetékesnek, hogy nem akarok a továbbiakban admin maradni. Elnézést kérek Charlie-tól, ha nem voltam elég szigorú. És igen sajnálatosnak látom, hogy szokás szerint kimaradok egy olyan felsorolásból, amiből nem szerettem volna kimaradni. 

Én is.

Idézet tőle: Kiscsillag

Nagyon szomorú lettem. 🙁

Nagyon szomorú lettem. 🙁

Nekem is...

A fenéne, nagyon hiányozni fog 🙁

Idézet tőle: Matiri-new

Idézet tőle: Gray5

Idézet tőle: Matiri-new

Hát a Charlie-t sikerült elüldözni 🙁
Azért még Kuma itt van, meg Kleó, meg én is 🙂

Remélem nem gáz így rákérdezni, de mi történt Charlie-val tulajdonképpen?

Felhatalmazott, hogy megírjam a véleményét.
Egyrészt ugye voltak, akik kóstolgatták, pedig nem bántott senkit, csak segített másoknak. Az egyik tag megosztotta az őt (Ch.-t) bántó személyeskedő privát üzenetét (én is benne voltam, szerencsére még a nevemet is rosszul írta le), ami nem került törlésre, csak "fésülgetésre", és ezért csalódott a moderálási elvekben is. Illetve hogy troll tagok nem kerülnek tiltásra, szinte sajnálni kell őket.
Úgy érzi, hogy nem az értelmes tagok vannak védve. De azért üdvözli Kiscsillagot, Kleót, Avanat, Kuma urat, Makiboyt és a többi még 1-2 értelmes embert, akikkel normálisan lehetett beszélgetni, hülyülni, es ha kérdezett, akkor érdemben normális választ kapott tőlük.

Idézet tőle: Gray5

Idézet tőle: Matiri-new

Hát a Charlie-t sikerült elüldözni 🙁
Azért még Kuma itt van, meg Kleó, meg én is 🙂

Remélem nem gáz így rákérdezni, de mi történt Charlie-val tulajdonképpen?

Felhatalmazott, hogy megírjam a véleményét.
Egyrészt ugye voltak, akik kóstolgatták, pedig nem bántott senkit, csak segített másoknak. Az egyik tag megosztotta az őt (Ch.-t) bántó személyeskedő privát üzenetét (én is benne voltam, szerencsére még a nevemet is rosszul írta le), ami nem került törlésre, csak "fésülgetésre", és ezért csalódott a moderálási elvekben is. Illetve hogy troll tagok nem kerülnek tiltásra, szinte sajnálni kell őket.
Úgy érzi, hogy nem az értelmes tagok vannak védve. De azért üdvözli Kiscsillagot, Kleót, Avanat, Kuma urat, Makiboyt és a többi még 1-2 értelmes embert, akikkel normálisan lehetett beszélgetni, hülyülni, es ha kérdezett, akkor érdemben normális választ kapott tőlük.

Hááát... Gyakorlatilag egyéni lehet, a Paroxattól jóval kevésbé volt, mint a vortioxetintől... Ua. AP-vel és benzóval.

Úgy lenne jó csekkolni, hogy nincs mellé más gyógyszer vagy gyógyszerváltás közben+összehasonlítva SSRIokkal.. 

 

 

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0924933817314402

 

 Tricyclic antidepressants increase the level of prolactin and indirectly suppress the level of testosterone. (2) Bupropion and vortioxetine are the only antidepressants that have level 1 evidence supporting that they either have a more favorable SD profile. (3) SD with vortioxetine was not statistically higher when compared with placebo, and was statistically lower compared with other SSRIs or SNRIs. (4) There is evidence that antidepressants that are also 5–HT1A receptor agonists (e.g. vortioxetine and vilazodone) may facilitate sexual performance.

 

 

SD=szexuális diszfunkció.

Jobb az SSRI-nál ebben a tekintetben.

Idézet tőle: Jane11

Nárcikról nincs itt topik? Nem láttam egy kérdést sem. Pedig lenne mit mondanom 

https://www.bura.hu/forumok/narcisztikus-szemelyisegzavar

Idézet tőle: Avana

Még a Brintellixnél mondják, hogy kisebb(de van!) a szexuális mellélhatás esélye.

Aurorix, Brintellix, Wellbutrin....

+ Trittico

trazodon alkalmazásakor az antidepresszív dózistartományban jelentkező szerotonin reuptake gátló hatás nem jár együtt súlygyarapodással, szexuális diszfunkcióval vagy feszültségfokozódással. A klinikai gyakorlat már hoszszú ideje azt mutatja, hogy a SSRI-ok mellékhatásait csökkenti trazodonnal való kombinálásuk.

Brintellixnek alig van? Röhögnöm kell...

és amúgy itt nem is a szexuális élvezetről van szó tisztán. Nem az "elmész, nem mész-e"

Hanem arról, hogy ez egy érintkezési forma két ember között. Szeretet kifejezése,  kapcsolat, kötődés....jól esik-e az érintés vagy nem....

 

Idézet tőle: Matiri-new

Hát a Charlie-t sikerült elüldözni 🙁
Azért még Kuma itt van, meg Kleó, meg én is 🙂

Remélem nem gáz így rákérdezni, de mi történt Charlie-val tulajdonképpen?

Gyógyszerész az exem(egyik). Ő mondta, hogy ez igencsak jellegzetes mellékhatás, nem valami 10 ezerből 1-es dolog.

Nem a ritkaság, hanem inkább a szabály. :SS

Még a Brintellixnél mondják, hogy kisebb(de van!) a szexuális mellélhatás esélye.

Aurorix, Brintellix, Wellbutrin....

Nárcikról nincs itt topik? Nem láttam egy kérdést sem. Pedig lenne mit mondanom 

Igen, sajnos nem vagy egyedül, engem is zavart ez a mellékhatás és sajnos azért egy gyógyszer nem jó ha többet árt mint használ. 
Csak sajnos mi vagyunk a betegek, és még ha lenne is maradandó károsodás a mai orvosok már beoltják a beteget hogy az már előtte se volt jó stb. Ők meg mossák kezűket, és sajnos ilyenkor az ember van pathelyzetbe.
 

Persze az biztos SSRI-t többet nem szedek, talán a Mitrazapine mellé kéne egy második energizáló gyógyszer.
Amit kiscsillag írt pont jó is volna, majd ha legközelebb megyek kontrolra akkor mondom a orvosnak hogy a Scippa helyet írjon fel mást.
Inkább azzal van a baj hogy a orvosok nem is veszik a fáradtságot hogy a beteget tájékoztassák milyen gyógyszert írt fel mi a hatásmechanizmus és milyen mellékhatások várhatóak a gyógyszertől.

Nekem csak felírta a Scippát hogy 5 mg naponta, ez kedvjavító a mitrazapine mellé.
És miután keresgéltem netten találtam meg hogy az egy SSRI.

 

Bár egy egy ördögi körforgás tulajdonkép, ha az ember depressziós nincs kedve csajozni. 

Az SSRI egyűzi a depressziót, de kiőli a szexuális vágyat. Szóval hiába lesz az ember kapcsolatba ha 0 lesz a nemi élet.
Szóval mint két esetben problémás párkapcsolatot az embernek fentartani.

 

Húha, akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Ezt már írtam másik topikban, de nekem volt Rexetintől spontán orgazmusom, hogy szinte fel sem állt, meg a másik véglet, hogy nem volt egyáltalán ingerem a szexre...eddig csak egyetlen embert ismertem, akinek hasonló gondja volt, de most látom, hogy ez azért van másoknál is...azért ez rohadt idegesítő, hogy ennyi szar mellékhatása legyen egy gyógyszernek, még akkor is, ha egyébként használ valamit...

Na ez az, asszem nem is nedvesedtem rendesen....a síkosító nem ugyanaz....:/

De 100%-ra okolni csak az orgazmusképtelenségért tudom, van ilyen élményem, h nekifutottam és a csúcspontnál elakadtam egyedül...sose volt ilyen.

A nedvesedésős probléma egy ismeretségem elején jött, meg a nem kívánás....abbahagytama gyógyszert és beindult a dolog....de itt nem hibáztatom egyértelműen a gyógyszert. 

Hát én mielőtt gyógyszereket szedtem a szexuális aktívitási szintem híperaktív volt. A Rekordom egy nap alatt férfi létemre 10 elélvezés, ami azért nagy szó. Bár ez még 20 éves korom előtt volt, azóta eltelt sok idő és elég sok gyógyszert is szedtem. Hiába mentem el, utána ugyan úgy akartam. De sajnos ezért írtam a gyógyszerek és ahogy telik az idő valahogy már minden más mint előtte.  Minden esetre volt pár gyógyszeres kezelésem, és a utolsó Scippa szedés mellet hát a libidom nulla lett. 
Egyáltalán nem kívántam a szexet semmilyen formában, és elmenni se tudtam ami megint kellemetlen volt.
 

De igen ez is embere válogatja, például mkor volt is barátnőm és ha olyan csajt fogtam is ki úgy volt hogy napi 6X csináltuk. Ment volna hetedjére is, csak hát már szó szerint sajgot odalent a szerszám. De sokat számít az ember milyen párt fog ki, vank olyan akinek elég a heti 2-3X alkalom is.  Szóval szerintem ez egy bonyolult téma és nem csak szexből áll a élet, de azért hozzá tartozik az élethez.

 

"Kiscsillag"

Igen, sajnos ez is közrejátszik. Mert függ hogy mennyire van bejáratva, de én redditen szó szerint durva dolgokat olvastam. 
Mert voltak nők akik soha többet nem tudtak felizgulni egyetlen szem SSRI bevétele után. 
Ritka de sok embernél vált ki az SSRI PSSD. Posztraumás szexuális diszfunkció, és amiket olvastam elég durva volna.
Volt olyan ember aki 10 éven a gyógyszer szedése után se jött helyre és ugyan úgy képtelen volt felizgulni.

Ezek persze ritka jelenségek, de a gyógyszer gyártó cégek nagyon hallgatnak róla.

 

 

Nulla szexuális vággyal lehet fájdalmas is egy nőnek. Sikosítóval is. Ez is alkati dolog. 

Igen, de nekem nincs kedvem heti x alkalommal "fát vágni".

Most itt az én szórakozásomról van szó, a másik felé el lehet játszani, persze vagy megtenni, amit lehet. 🙂

Pontosan tudom, milyen, anno a Zoloft 2 hét alatt annyira tompított, hogy semmire nem állt fel kb. És igen, attól még tudtam, hogy a másiknak vannak szükségletei és igényei, és megteszem amit lehet. És volt fordítva is így.

Persze, "normális" párkapcsolatra így elég kevés az esély, de messze nem lehetetlen. Partnerfüggő, ki mennyire fogad el úgy, ahogy vagy.

Depire AD helyett megoldás lehet a Lamolep is.

Nekem egyedül a venlafaxin okozott orgazmusképtelenséget. Semmi más. 

Van pár gyógyszer, ahol nincs vagy ritka a szexuális mellékhatás. Pl Elontril. 

Hogy gondolod, hogy miben akadály??

 

te csinálnál olyat szabadidőben, amihez nincs kedved, nem kívánod, zavar?

 

Ez egy orbitális akadály.

Kedved nem volt, vagy fel s eállt, nem mentél el?

nekem orgazmusom nem volt, de úgy érzem, a kívánásom is elvette, de előbbit tudom biztosan megerősíteni...

Node KEDVE se lesz,

Nme csak dugni nem tud vagy elmenni, hanem a motiváció is elmehet....

Nincs motiváció, nem fog kinyalni, mert nem érzi a kedvet se.

 

 

Igen azért írtam én is hogy ha valakinek megszűnik a libidoja a gyógyszertől vagy extrém módon lecsökken. Akkor garantált hogy ez miatt is mély depresszióba eshet az ember. Sajnos tény és való egy kapcsolat 99%-ban szex nélkül nem működik. 
Én is fiatalon 18 évesen barátnő mellet azért nem szedtem tovább a prozacot, mert azért én nem tartottam az áldozatott reálisnak.
 

Szóval azért itt nagyon is mérlegelni kell, hogy depresszióval élni és szexuálisan működöképesen, vagy depresszió nélkül cserébe egy életre impotens lesz a ember. Én ezért hagytam abba 2010 táján az SSRI használatát, mert sajnos fiatalon ezeket nem tudtam volna nélkülözni.
 

+ Azért tegyűk hozzá főként az is zavar hogy a pszihiátereket nagy részét magasról nem érdeklik a mellékhatások. 
De a beteg akik nagy részét igen is tönkre tenni néhány "hard" mellékhatás.
Ismertem olyan csajt aki skizofrén volt, és gyógyszer előtt szó szerint bomba alakja volt.
Aztán elkezdett egy gyógyszeres kezelést, és sokat beszélgettem vele anno 10 éve.
A kezelés után kb 120-130 kg-ra hízott, komolyan rá se lehetett ismerni a gyógyszerek mellékhatása durván megváltoztatta.
 

És teszem hozzá mielőtt meghízott extrém mértékben az előtt lehetett 170 cm 55-60 kg, akkor még én is jártam volna vele.
De a gyógyszer után komolyan, nagyon lehúzta szegénynek a kinézetét. Szerintem azért fontos hogy ha az ember egy kezelésbe belevág, a gyógyszer ne ártson többet mint amennyi hasznot nyújt.
 

Még én is aki soha nem hízott el, a Mitrazapine nálam is hozott +20 kg felesleget. Persze rajtam nem látszik, 184 cm mellé a 92 kg súly még mondhatni kell is.  
 

Én 

Hát ha nem a párodnak van alig libidós orgazmusképtelensége, akkor miben akadály? Egy pasinál rosszabb, de neki meg ott az ujja és a nyelve. Vagy ez már szexuáltopic téma?

[quote=Matiri-new]

Hát a Charlie-t sikerült elüldözni 🙁
Azért még Kuma itt van, meg Kleó, meg én is 🙂

[/quote

Csóri gyerek, sajnálom! 😀

Na, erről írtam.

Egy nagy rakás szar tud lenni az egész. Alig libidóval, orgazmusképtelenséggel hogyan építsen az ember társkapcsolatot??

Ezért kellene, hogy normális módon lehessen elmenni(legalábbis nekem) es ne kelljen azon gorcsolni hogy le kell majd ugrani a 10.rol. Nekem a gyógyszereket sem tudjak beállítani egy eve. Csak brutálisan frontin függő lettem es le is fogytam kb. 46 kilóra.. szinte minden héten beteg, lázas vagyok.. nem tudom erre mit lehet írni, azon kívül hogy old meg magad. Arra mar gondoltam hogy soha többe nem eszem 

Igen sajnos nagyon nehéz megoldást találni, bár én is azt vettem észre ha valaki megbetegszik nem sok embernél van gyógyolás teljes mértékben. Bár amerikaival beszéltem akik ugyan azt a gyógyszert szedték mint én. És nekik is az volt a tapasztalatuk hogy a gyógyszer nem gyógyít meg, max a mélypontok nem olyan mélyek. De a teljes gyógyulás, talán pszihoterápiával kombinálval lehetne max elérni.
Sajnos igen az is számít milyen a közeg amiben él az ember, ha sok toxikus ember vesz körül, is negatív hatással van a beteg állapotára.
 

Meg itt már nem csak a gyógyulás a lényeg, hanem hogy néhány antidepresszáns milyen maradandó károsodást okoz ami a gyógyszer szedése után is megmaradt. Például PSSD, esetleg extrém feledékenység, érzelmek eltűnése, vagy kábaság stb.
Talán a depresszió mélypontók nem jönnek elő Mitrazapine szedés mellet, de néha olyan kába és bátyott vagyok. 
Egyszerűen csak nézzek ki a fejemből is vagyok, szóval nem egyszerű ez.
Próbáltam felezni, elhagyni a gyógyszert de akkor az álmatlanság és fáradtság extrém mértékben tér vissza.

 

En sem hiszem, hogy ebből ki lehet gyógyulni.  Nekem 8 eve kezdődött, azóta mar körülbelül 1000x volt depresszív panikrohamom. Ezt így értem hogy a depresszió annyi mely volt, hogy átment pánikba. Egy eve kertem segítséget, de meg a gyógyszereket sem tudta beállítani a doki... a virus miatt masfel eve nem mozdulatam ki... nincs sem testvér, barátaim sosem voltak, az apámnak mar nincs meg a józan esze, az anyám a betegsegemrol pletykalkodik mindenféle síkhülye jottment barátjának. Hol van ebből kiút? Sehol. 

Volt barátnőm, és az szexuális libidot teljesen lenulázza az SSRi. Sajnos írtam nem minden mellékhatás tólerálható. 
 

Idézet tőle: Smallville

2009 Januárja óta vagyok depressziós, és azóta nem érzek örömöt. Bármit csinálok semmi se tesz boldogá, nincs bennem elégedettség semmi.  Arra emlékszek, hogy 2010 táján szedtem a prozacot, és mikor úgy éreztem hogy javulok annyira megilyedtem a normális állapotól hogy abbahagytam a gyógyszer szedését. Talán az lehet a baj, hogy már olyan régóta vagyok depressziós hogy hozzá nőtt a minden napjaimhoz....

Vagyis kb. másfél év depresszió után volt egy gyógyszer ami hatott, de akkor már túl rég voltál depressziós? És azóta sem szeded. Önként vállalt depresszóval nem lehet mit kezdeni.

Idézet tőle: Smallville

És komolyan már ráuntam a folyamatos kűzdelemre, néha extrém módon harcoltam természetes gyógymodókkal a depresszió ellen.

De miért, ha ott volt a prozac, ami hatott? És miért harcoltál a depi ellen, ha direkt nem szedted a prozacot, mert nem akartad, hogy hasson?

Nem értem, erős önellentmondás van abban, amit írsz.

HÁt megmondom ősszintén ,sajnos mostanság egyre jobban elbizonytalanodom. 
Lassan 30 éves leszek, és valahogy nem találom a helyem a világban. Sajnos a depresszióval együtt élni, még antidepresszáns szedés mellet se valami jó mulattság. Néha komolyan egy súlyzos edzésre nincs energiám, és most hogy itt van a Covid következő hulláma még jobban leszűkiti a társas interakciókat.

Rengeteg régi ismerös megházasodott és családott alapított, sokan elköltöztek. Mindenkinek meg van a maga dolva, nekem még néha csak a magány marad. Persze néha járok emberek közé de az már nem ugyan az. Persze próbálok pozitívan a dolgokhoz hozzá állni, de sajnos a rideg valóságot muszáj beismerni. 
A pár keresés se egyszerű, sajnos válogatos vagyok. Azért egy átlagos de megbízhatót kerestem volna, de sajnos már szinte majd nem mindenkinek van valakije. És néha az ember felteszi az a kérdést , miért nem kellek senkinek.
 

Néha jönnek mélypontok az életbe, de sajnos én már nagyon hozzá szoktam. Ahogy telik az idő, nem hogy jobb hanem még rosszabb lesz a élet. Sajnos ahogy öregszik a ember, úgy veszt egyre több minden az élettől. Szép lassan, barátokat, családtagokat, szűlőket.Valahogy sokszor teljesen reménytelenek láttom a helyzetett, és depresszióval egyűtt a világba boldogulni még nehezebb. Sok egészséges embert ismerek, akik lelki betegség nélkül is nehezen boldogulnak. 

Szóval most gondolkozok merre menjek, sajnos az életem nem abba az írányba megy mint amit elképzeltem neki.
Ritkán írok ősszintén és hosszan, most viszont jól esett kiírni magamból. Sajnos az emberekbe vetett bizalmam is elégé lecsökkent valahogy csalodtam már eleget az emberekben. Itt a burán legalább olyan embereknek írhatok akik tudják milyen az én cipőmbe járni.

Sajnos mikor depressziós lettem, mindenki csak annyit mondott a családba szedjem össze magam. 
De egy súlyos depresszióból nem lehet ki keveredni, végűl igazam lett. 
2009 Januárja óta vagyok depressziós, és azóta nem érzek örömöt. Bármit csinálok semmi se tesz boldogá, nincs bennem elégedettség semmi.  Arra emlékszek, hogy 2010 táján szedtem a prozacot, és mikor úgy éreztem hogy javulok annyira megilyedtem a normális állapotól hogy abbahagytam a gyógyszer szedését. Talán az lehet a baj, hogy már olyan régóta vagyok depressziós hogy hozzá nőtt a minden napjaimhoz.... És komolyan már ráuntam a folyamatos kűzdelemre, néha extrém módon harcoltam természetes gyógymodókkal a depresszió ellen. De végűl mindig ő nyert bármivel próbálkoztam, a mozgás/sportolási lehetőséget is eltóltam a végsőkig.
Volt hogy 6 órát gyalogoltam a tisza-tó partján, kerékpározásnál is volt hogy összejött 50-100km, akkor hagytam abba mikor rám tört a hányinger kimerűltségtől. 

Hát röviden ennyi volna, kicsit hosszúra sikeredett(Vakon írok) így gyorsan össze jönnek a mondatok. Gondolom mások is éreznek hasonlóan, nekem viszont jól esett egy kicsit írni a dolgokról amiket érzek. 

Annyira jó lenne, ha mindneki elfelejtené, hogy én létezek, különösen szombat este, és különösen az anyám.

Idézet tőle: Gray5

Én is figyelgetek csak nem vagyok valami fényesen mostanában.

 

Na ugyanez: szóról szóra.

Én is figyelgetek csak nem vagyok valami fényesen mostanában.