Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Borderline zavarnál jellemző ez. 

Egy depressziósnak mondhatod... Rájuk nem épp az árnyalt gondolkodás jellemző.

gb.kitty

Nem érdemes megbántódni. Ezzel szemben van sok nem bántó hsz is. Azokra is gondolj. Ne feketén fehéren gondolkodj szerintem.

Mit akarsz bizonyitani azzal hogy megölöd magad?

Hát ha neked az bántás hogy leirja valaki az igazat...

Nem tudni mi van a halál után.Lehet hogy semmi sincs.Lehet hogy egy jobb élet vár.Lehet az van hogy még rosszabb élet vár.Viszont kurvára nem csipázom amikor valami légből kapott dolgokat biztosra mondva ijesztgetnek hogy na ha megölöd magad akkó biztos rosszabb lesz a karmád meg ilyenek.Miközben maga a karma se létezik

Lehet,hogy lelépek innen,igaz csak most jöttem.

nem kell a bántás,ha halott lennék,lehet jobb lenne....

Ha a táska is széken ül és nincs más hely, akkor rákérdezek, hogy szabad-e oda ülni. Ekkor ölbe veszi a táskát.

Idézet tőle: gb.kitty

Hogy soha nem lehet a távolsági buszon leülni.

Mindenki a külső szére ül,vagy lebacca maga mellé a táskáját.

10-ember ül a többi 30  meg állva szorong.

Istenem ennyi hülyét!

 

Én személy szerint ilyesmi vagyok.Földre nem rakom szorongatni meg nem szeretném.Ha látom esetleg hogy sokan vannak megfogom de nem fogok default fél üres kocsiknál a héven nyomorogni.De van hogy olyan fáradt vagyok hogy nem kezdem el figyelni hányan vagyunk a kocsikban.

"

Ezek tényleg dühítőek, külön kell nekik szólni, ha éppen leülne oda az ember. " - milyen alapon várod el hogy mindig minden pillanatban azt nézze valaki hogy le akarnak e ülni.én is találkoztam ilyen emberrel.szóltam neki oszt kész.nem csinálok ebből ügyet.

"Hülyékkel nem kell  foglalkozni.

És tényleg az ül a külső székre,aki tovább utazik,vagy végig.

Aztán neked kell bekéreckedni a belső ülésre,utána meg kikéretőzni,inkább le sem ülnek a többiek.

meg a táska az ülésen stb.

Bezzeg ha rosszul lennék,és lehánynám,neki állna feljebb..." Ezek alapján én is hülye vagyok 126-os iqval csak mert leteszem magam mellé a táskám.Fuck logic.Megsugom sokan azért ülnek a külső székre mert bentről nehezebb kikászálódni.Nem azért hogy téged bosszantsanak.Nem körülötted forog a világ.Ha rosszul lennél biztos hogy nem állnék oda akadályozni a hányásodhoz biztos lehetsz...

" Én egyszer megkérdeztem: – Asszonyom, kényelmesen ül a táskája?  " Én erre azt válaszolnám.Kérdezd meg tőle 😀 😛

" Ha be akarsz ülni sem áll fel,csak kifordítja a térdét és nagy nehezen beküzdöd magaddal 3 szatyorral. " Hát nem is mert volt hogy leült a helyemre a surmó.Ha mellettem szabad a hely akkor beljebb ülök.Ha csak egy van szembe szabad hely a sarokban és a mellettem ülő terpeszkedik akkor maradok mert nem akarom feladni a jó helyemet a beüléssel.Ha 2 szabad hely van szembe akkor se járok jól mert vagy mellém vagy szembe ül le velem sok helyet foglalva a szatyros.3 szabad helynél arrébb megyek.Lehet megkövezni biztos én vagyok az értetlen is meg az agyhalott:D

 

Őszintén szólva lehet hogy még "tetszik" (jót nevetek azon milyen kis szaron idegeskednek) is hogy pár ilyen hülye nő felbassza magát egy ülőhely miatt 😀

Idézet tőle: gb.kitty

Frissitettem a Windowst asszem.

Nem tudok belépni a régi twitterembe,

Cserébe csináltam újat,mert angolul írta ki,de én a régibe akarok belépni 🙁

Ez bosszantó. Sajnálom.

Frissitettem a Windowst asszem.

Nem tudok belépni a régi twitterembe,

Cserébe csináltam újat,mert angolul írta ki,de én a régibe akarok belépni 🙁

Én belül szeretek ülni. HÉV-en mindig oda ülök. Végállomásig utazok.

Én egyszer arra gondoltam megkérdezem, mennyibe kerül a jegy a táskának,vagy hogy olcsobb-e a külső székre a bérlet,mert én is azt veszek akkor 😀

Idézet tőle: Kleó

A táskás? 😀 Föl is háborodott...

Igen, az tetszik. 🙂

A táskás? 😀 Föl is háborodott...

Idézet tőle: Kleó

Én egyszer megkérdeztem: – Asszonyom, kényelmesen ül a táskája? 
Persze neki állt följebb...

A lehányóst is mondtam: direkt a nyitott ablak alá ültem, erre egy szó nélkül áthajol rajtam, és becsukja. Megmondtam: direkt ültem ide, és jobb lesz, ha lehányom? Ez odébb ment, ablak ki.

Ez egy nagyon jó kérdés volt!

Idézet tőle: Kleó

Én egyszer megkérdeztem: – Asszonyom, kényelmesen ül a táskája? 
Persze neki állt följebb...

A lehányóst is mondtam: direkt a nyitott ablak alá ültem, erre egy szó nélkül áthajol rajtam, és becsukja. Megmondtam: direkt ültem ide, és jobb lesz, ha lehányom? Ez odébb ment, ablak ki.

 

Sok az agyhalott ember,és értretlenek.

Ha be akarsz ülni sem áll fel,csak kifordítja a térdét és nagy nehezen beküzdöd magaddal 3 szatyorral.

Aztán meg ki...

De olyan béna buszokat küldenek,alig van az a régebbi csuklós busz.

Ilyen hülye kiránduló busznak valót küldenek,vesznek(távolsági busznak),ahol még ablak sincs.

Meghalsz nyáron a melegtől,télen meg füt nagykabátban elájulsz.

Én egyszer megkérdeztem: – Asszonyom, kényelmesen ül a táskája? 
Persze neki állt följebb...

A lehányóst is mondtam: direkt a nyitott ablak alá ültem, erre egy szó nélkül áthajol rajtam, és becsukja. Megmondtam: direkt ültem ide, és jobb lesz, ha lehányom? Ez odébb ment, ablak ki.

Idézet tőle: John Doe

Ezek tényleg dühítőek, külön kell nekik szólni, ha éppen leülne oda az ember.

Hülyékkel nem kell  foglalkozni.

És tényleg az ül a külső székre,aki tovább utazik,vagy végig.

Aztán neked kell bekéreckedni a belső ülésre,utána meg kikéretőzni,inkább le sem ülnek a többiek.

meg a táska az ülésen stb.

Bezzeg ha rosszul lennék,és lehánynám,neki állna feljebb...

Ezek tényleg dühítőek, külön kell nekik szólni, ha éppen leülne oda az ember.

Hogy soha nem lehet a távolsági buszon leülni.

Mindenki a külső szére ül,vagy lebacca maga mellé a táskáját.

10-ember ül a többi 30  meg állva szorong.

Istenem ennyi hülyét!

ElijahShade, sajnálom 🙁

Ezen a hülye Nokián,nem tudom átrakni Sd kártyára az instagrammot.

Ne foglaljon már annyi helyet ez a sok xar.Meg a többi.

Nekem annyi, vége, kész.

Minden a pokolra szállt!!!!!

Anyámék annyit basztattak fűtésszámlával, hogy azt nézem és állítgattam, hogy minél kevesebb legyen, és már be sem kapcsol termosztát, csak 22 fokon..... vagy 23-on, akkor sem, ha kevesebb fok van. Hőérzékelője megbolondult.

Hatalmas mérvű fizikai és lelki fájdalmaim vannak, és nem érdekel senkit!

Urológus azt mondta, hogy ne szedjem átriai szereket, majd akkor meg tud gyógyítani, többi semmihez nem értett!!!!!! Ezért homeopátiát használok!!!!

Ideggyenge vagyok gasztros doki szerint.....

Ahogy könyvbe is van: ''Mert itt van például Dr. Holmes, aki kétségkívül nagy orvos, de nemtelen-szenvtelen, vágyakat nem ismerő, a legnagyobb bűnökre, az emberi lélek leigázására is képes... és igen, az ilyen emberek elviselhetetlenné teszik az életet.....'' És ilyen magyar orvosok többsége is!!!!!

Apám fájdalmaim miatt nem tudott aludni, el kellett költöznöm, meg nem is lehet bírni alkoholizmusát, senki nem hallgat meg.

Nagyon nehéz ezen dolgok miatt elmenni anyámékhoz enni, de senkit nem zavar, hogy ÉN SZENVEDEK, MINDEN EGYES ÉBRENLÉTI PILLANAT maga a ZAVARTSÁG, GYÖTRELEM, FÉLELEM, REMÉNYTELENSÉG, ÖRÖMTELENSÉG, KUDARCOK RUMINÁLÁSA, EMBERGYŰLÖLET, MÚLTON VALÓ KESERGÉS, RETTEGÉS MAJDNEM MINDENTŐL.

Napi öt - hét hangulatingadozás is van - düh magam és/vagy mások ellen, szuicid gondolatok, röhögés, habzó szájjal mások szidása, elképzelni, hogyan pusztítanám el őket, ha lenne bennem kurázsi, megsértődés mindenen, amit sértőnek vélek, vagy ami tényleg sértő, elmélkedés, hogy miért nézett rám olyan csúnyán az az ember, mély letargia és minden egyéb - mindez egy napba sűrítve.

Lelki elsősegély is közhelyeket puffogtat és sokszor egyáltalán nem empatikus!!!!!

Pszichológus Hajdú-Bihar megyében nem szereti olyanokat, akik szuicidak és alvászavarosak, ill. rendelési időn kívül hívja, hogy meg akar dögleni.

Ha biztos helyre megyek el, ahol biztos meghalnék (magasan fekvő képződmény vagy a csattogó kerekek bölcsőjének helye), ott nem tudok meghalni!!!! Hiába vagyok ott, ott és akkor nem tudom megtenni.

Múltkor mondtam áternek, aki már negyedik, és azt mondta, terápián és gyógyszereken kívül (melyekből már egész palettát végigpróbáltam), nem tud semmit tenni!!!!!! TB csak nagyon súlyos esetben elektrosokkol. Én tudok 7 órát aludni, az még nem olyan katasztrofális. Ha nagy mennyiségű gyogyikat veszek be, akkor éjjeli baleset történik..... 3-szor ennyit kéne szedni... Rivotrilt jól tolerálom, de abból nem írnak olyan sokat... fene a hülye protokolljukat!!!!

Gondolatban gyakran megölök embereket, akik nem szimpik nekem, és úgy vélem, hogy ferde szemmel, lekezelően és lenézően tekintettek rám, lefitymálóan, szánakozóan, röhögnek hátam mögött. Persze valóságban szelíd vagyok, mint a kezes bárány, így nem lesz semmi, csak magamban utálom lakhelyem, minden embert ott stb.

Anyámnak mondtam, hogy van öngyilkossági dátum, ill. azt is, hogy adjon eutanáziára pénzt, - lenne elég rá családilag, nem is mennénk csődbe -, érveltem vele, hogy folyton stressz, boldogtalanság, betegség, testi és lelki fájdalom, felfokozott félelelm, rettegés, diszfória, élet-és-embergyűlölet egész létezésem,

Nem tartom magam semmilyen szinten élethez tartozónak - undorítanak emberek, akik pletykásak, gonoszul néznek, lekezelőek, ítélkezőek és minden egyes egyén visszaélet bizalmammal, akivel valós életben találkoztam. 

Sokat érek azzal, hogy fordítok, meg hogy angolul perfektül beszélek, és olyan nyelven írok verseket (párhuzamosan magyarul is).... arra elég, hogy legyen egy kis pénz, hogy ne haljak éhen.....

Emberek közül 100-ból 65 elismeri verseim, de nem veszi meg.... emberek nem szívesen költenek pénzt művészetre.....

Speciális emésztési betegségem miatt legtöbb ételt képtelen vagyok megenni, vagy kibérelhetem WC-t.

Így zenehallgatáson kívül semmi öröm nincs életemben.... ide jutottunk....

Anyámmal is érveltem, hogy látja, hogy nincs örömöm, meg fogok őrülni... ugye így, hogy magam alá teszek pszi gyógyszerektől, ha nagy mennyiségben szedem, és lógus nem vállal, így nincs mit tenni - pszichiátrián is csak gyógyszerrel tudnak ''gyógyítani''. 

Mindig rosszakat álmodok.... emberek megaláznak, gonoszul röhögnek, áskádóldnak, megszégyenítenek, meg mindenféle szörnyekkel harcolok - nem, nem nézek horrort vagy thrillert egyáltalán.

Tegnap is belémkötött egy spicces nő, hogy nem fér el, nem tud bekanyarodni biciklivel, mert akkora vagyok, hogy nem fér el... pedig sok hely volt mellettem, könnyen elfért volna.

Nem szoktam sem feltűnősködni, sem semmi provokatívat csinálni.......

Embereknek nem vagyok jó másra, csak hogy panaszkodjanak nekem meg kölcsönkérjenek dolgokat.... vannak felszínes ismertségek, de ennyi.....

Gyakran olyan gondolataim is vannak, hogy akik múltban rosszat tettek velem, mert elmondták egész fősulinak azt, hogy mentális nyomorék vagyok, mert öngyilkosságot kíséreltem meg, megszégyenítem és tönkreteszem.... de minden gondolati szinten marad... nem tudok ártani másoknak....

Sokszor amikor úgy néz rám egy helyi hülye lakos, akit anyámék helyén lakik-, úgy leüvölteném, de sosem teszem....

Most is gyomorideg van, és igen, sétálok, olvasok, játszok, elfoglalom magam, de pl. sétálok utcán is, jön autó, arra gondolom, szívesen elé ugranék, ÁM csak azért nem teszem, mert nem halnék meg, csak nyomorék lennék..... ezúttal már nem csak lelki, mentális, hanem fizikális értelemben is......

 

 

 

 

Idézet tőle: gb.kitty

Idézet tőle: Kiscsillag

Idézet tőle: gb.kitty

Reméljük nem lesz semmi nálunk.Sőt biztos.

Nekünk még autónk sincs,menekülni se lenne hova,kihez....

Nekünk sincs autónk. Külföldi rokon sem, akihez mehetnénk.

Angliába mehetnénk, ott tudok dolgozni. Egyszerű fizikai munkát. Anyu azt sem tudna mert korából, állapotából adódóan nem bírná azokat a munkákat. Angolul sem tud.

 

 

 

Hát igen.

Én sem tudok Angolul.

Dolgozni ithon sem tudok semmit,sztem a 4 órásat sem bírnám.

Külföldön pláne nem.

Igazán még magamról sem tudok gondoskodni,nemhogy másokról 🙁

Én munkaképes vagyok, de jelenleg csak alkalmi jelleggel önkénteskedek. Munkát keresek...elvileg...

Nekem orvosi vizsgálatokkal van nagy gondom,  az üzemorvosi vizsgálatot sem bírom. Ez az akadálya új munkahelynek.

Angliában nincs üzemorvosi ezeknél az egyszerű fizikai munkáknál. A hátam nem bírja és utálom az ilyen munkát. Ezért sem vágyok oda.

Idézet tőle: Kiscsillag

Idézet tőle: gb.kitty

Reméljük nem lesz semmi nálunk.Sőt biztos.

Nekünk még autónk sincs,menekülni se lenne hova,kihez....

Nekünk sincs autónk. Külföldi rokon sem, akihez mehetnénk.

Angliába mehetnénk, ott tudok dolgozni. Egyszerű fizikai munkát. Anyu azt sem tudna mert korából, állapotából adódóan nem bírná azokat a munkákat. Angolul sem tud.

 

 

 

Hát igen.

Én sem tudok Angolul.

Dolgozni ithon sem tudok semmit,sztem a 4 órásat sem bírnám.

Külföldön pláne nem.

Igazán még magamról sem tudok gondoskodni,nemhogy másokról 🙁

Felháborító, h egy politikus jogot érez háború indítására. Emberek halnak meg, menekülnek stb. Hogy van ilyenhez joga vkinek? Elképesztő.

Nagyon remélem, h nem húzódik el időben a háború. Tartós és jó lakhatást, megélhetést nem hiszem, h tudnánk biztosítani. 

Most sokan segítenek munkával, adománnyal, de szerintem ez a jótékonysági kedv nem tart hosszan. Pl lehet egy étterem vállalja, h ingyen ad enni, de max hetekig.

Idézet tőle: gb.kitty

Reméljük nem lesz semmi nálunk.Sőt biztos.

Nekünk még autónk sincs,menekülni se lenne hova,kihez....

Nekünk sincs autónk. Külföldi rokon sem, akihez mehetnénk.

Angliába mehetnénk, ott tudok dolgozni. Egyszerű fizikai munkát. Anyu azt sem tudna mert korából, állapotából adódóan nem bírná azokat a munkákat. Angolul sem tud.

Engem minimálisan aggaszt, de nem szorongok miatta. Nekem megnyugtató, h nem küldünk fegyvert, így vélhetőleg békén hagynak.

Önkéntes munkával segítek menekülteknek. Tegnap is dolgoztam, ma is megyek.

Reméljük nem lesz semmi nálunk.Sőt biztos.

Nekünk még autónk sincs,menekülni se lenne hova,kihez....

Ráér akkor, ha tényleg lenne vmi...
Mámmá igen, szorong, de ő átélte az 1944-es ostromot. 

Lehet. Én személy szerint akkor sem pánikolok, szorongok miatta.

Jugoszlávia felbomlása kevésbé fenyegetett egy 3. világháborúval.

Én a jugoszlávia felbomlásakor kialakult helyzettől sem aggódtam, pedig az közelebb volt. Ha lenne ukrán női ismerősöm, akkor őt befogadnám viszont egy időre. De nincs.

Ti nem pánikoltok a szomszédos események miatt? Engem napról napra jobban aggasztanak a fejlemények. Nagyon szorongok... és közben dühös is vagyok. Szét b.. az ideg konkrétan.

Nem lehet jó. 🙁

Nálam csak intenzív világ-gyűlölet van felkeléskor.

Jó lenne úgy kelni,hogy nincs hányingerem,nem szédülök,vagy nem fáj a gypmrom,vagy a fejem,vagy valami más...

Pedig hónapokig nyugi volt. Most megint  jönnek a jelek , megérzések. Nem hagynak nyugodni. Utána kellene járnom a dolgoknak.

Pláne nem hiányzott,sem a hányinger,hasfájás meg a banyaláz!

Idézet tőle: gb.kitty

Hurrá de jó ez a hőhullám !

Ja nem ! 🙁

Már a hó-hullámat lehet lassan elföldelni...

Hurrá de jó ez a hőhullám !

Ja nem ! 🙁

Egy újabb nap a pokolban.

Igen, köszönöm, olvastam ott is.
Meglátjuk ma.
Szép napot!

Idézet tőle: IvyWeston

Az egyik áter felviszi a gyogyót, a másik elkezdi leépíteni és közben majd' összecsuklok az utcán. Már azt sem tudom, mihez kapjak.
Még szerencse, hogy a csökkentős ír, hogy a magas vérnyomás lehet a csökkentéstől, és kicsi morzsákat kapjak be, ne szívgyógyszert, amit anyám után guberáltam ki a dobozából.
ELÉG VOLT!!!!!!
Picsába a zűrhajókkal!

Hát akkor lehet hogy ez a magyarázat arra amit a Gyógyszer topicban kérdeztél.

Az egyik áter felviszi a gyogyót, a másik elkezdi leépíteni és közben majd' összecsuklok az utcán. Már azt sem tudom, mihez kapjak.
Még szerencse, hogy a csökkentős ír, hogy a magas vérnyomás lehet a csökkentéstől, és kicsi morzsákat kapjak be, ne szívgyógyszert, amit anyám után guberáltam ki a dobozából.
ELÉG VOLT!!!!!!
Picsába a zűrhajókkal!

Idézet tőle: Gray5

Idézet tőle: gb.kitty

Nem tudom meddig fogom ezt a maszkot bírni, pedig ffp2  van.

Ebben is nehéz a levegő egy idő után,meg izzad mindegyikben az arcom.

Szerintem pont ffp2-esben nehezebb levegőt venni.
Kitartás!

 

 

Lehet,talán jobban szűri a bacikat,de nehéz pláne szemüvegesen,meg az orrom is dugul ráadásul.

Reméljük nyáron már nem kell  a maszk.

Bár (most)ez legyen a legnagyobb bajunk...

Fene tudja, de köszi, estére elmúlt.

Idézet tőle: John Doe

Koffein tablettával vagy erős kv-val kell bevenni, ha nem rapid tipusú.

Rapid Voltaren volt először, aztán retard Diclac.
A vérnyomásom 160 volt, nem tudom, mi a fene volt ez.

Idézet tőle: gb.kitty

Nem tudom meddig fogom ezt a maszkot bírni, pedig ffp2  van.

Ebben is nehéz a levegő egy idő után,meg izzad mindegyikben az arcom.

Annyit tökölt Anyu a Sp,,ban majdnem rosszul lettem,mondom menjünk már,mert nem kapok levegőt.

Azt hittem behányok.

Szerintem pont ffp2-esben nehezebb levegőt venni.
Kitartás!