Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Nemrég dobott ki a barátnőm a lakásából. Ott laktam,hazamenet láttam,hogy pakolja ki a ruháimat,ki az utcára,a 8. kerület egyik cseppet sem kellemes részén,mindenki előtt. Hogy lehet valaki ekkora idióta? Mit kellett volna csináljak a döbbenet,a balhé helyett vagy mellett?

Az a baja állítólag,hogy megcsaltam egy nála idősebb lánnyal,pedig ilyen nem is történt. Egészséges emberek is,vagy mindenki paranoiás?

Most költözök vissza a szüleimhez.

Mi a baj holdfény?

NEM ! NEM akarok beszélni róla! Mert nincs értelme.Mert hülyének nézel.Lehet,hogy az vagyok.De akkor is csak hülyének nézel,hülyébe veszel,semmibe veszel,megalázol,leköpsz,kiforgatsz,hátbaszúrsz,kinevetsz,leírsz...

a faszomat az összes munkahelybe hogy képtelenek válaszolni, rohadjon meg  az összes már be dilizek itthon a faszomat mindenbe

Miërt neeeeeeeeeem  múúúlik mááááár eeeeeeelangryangryangry? Valaki segítsen!!!!!!

A mai nap... hogy rohadjon meg és száradjon le és kösse fel magát a tökeiné fogva!! És ne érje annál nagyobb öröm ezeket a szemétládákat, mint amit a mai naptól vártak maguknak!! Érezzék azt százszorosan-és-ezerszeresen, amit nekem kellett!! Ezek nevezik magukat nővérnek és orvosnak meg egyetemi tanárnak. Unintelligens seggfej banda! Aljadék! És még szóvá is teszi, hogy mennyire hiányzott neki, hogy nem aláztunk meg nyilvánosan embereket... és miért nem szóltam előre! Szóljon neki a kurva anyja!

És nem, nem kérek, a jótanácsokból és az ezoterikus szarságokból!! Nem akarok álvallásos ömlengő baromságokat hallani!! És nem akarom az ismétlést! Hagyj már békén te nyomorult világ!! Meddig kell újrajátszani ugyanazt a témát??? Hányszor kell más alakban ugyanazzal az emberrel megismerkedni??? Nem kell, már mást szeretnék, már régóta mást!!!

Szia Holdfény!

3 napja nagyon rosszul vagyok....Úgy érzem megőrülök. Nem tudom miért. Nem tudom elmúlik-e. Nem tudom

Neked jobbulást,sokat gondolok Rád.

Annyira,de annyira utálok,gyűlök mimdent és mindenkit,h.az leírhatatlan!Meg akarok dögölni,miért kell élnem? Felemeszt a gyűlölet,de nem elég gyorsan. Nagyon-nagyon rosszul vagyok. Miért kell élnem??????????????

Igen Kiscsillag!Tudomásul vettem.Ne pörölj már velem,ismersz,mindig van valami bajom...valakivel.sadsmiley

Akkor miért írtad ki egyáltalán?Nem is értelek néha.Most felkelted az ember kiváncsiságát,aztán ennyi.A szorongásoldást is felvetetted,hogy akarjuk -e tudni,te hogyan oldottad meg,sokan rábólintottak,azóta sem írtad le......

Mi a baj Kiscsillag?

Idézet tőle: holdfény

Rohadjon meg a fájdalom , hogy dögölnék meg.

Úgy látom Kedves Holdfény, Neked is intenzívebb fájdalmakkal telik a mai nap, mint átlagban. Az őrületbe tudna ma engem is hajszolni. 🙁

Most próbálok utánajárni mi is az a mentalizációs terápia. Még nem hallottam. Írtam egy rövid blogbejegyzést..van előzménye a paranoiámnak...de lehet igazi is...Ha tényleg segít ez az említett terápia lehet megnézem merre hogy. Köszönöm a tippet!

Más is érezte már, hogy állandó mélyszivatásban él? Mármint komolyan, direktbe nem értik, amit mond, szándékosan félreértik, szándékosan felültetik. Állandóan ébernek kell lennie (mert átverik)...vagy ez megint egy tévképzet...elnézést, csak egy kis dühöngés...

„"Szeretlek téged, mint virslit a kutya,
Ha mással látlak megüt a guta.
Beléd estem, mint ló a gödörbe,
S miattad könnyezem a felmosó vödörbe.
Szerelmünk olyan, mint egy nagy moslékos dézsa,
Melyben te úgy úszkálsz, mint egy varangyos béka.
Szerethetem-e két dülledt szemedet?
Szerethetem-e két hatalmas füledet?
Szerethetem-e orrodnak két likát,
Melyen egy autóbusz röhögve gurulna át?
Ha kovács lennék, rád ütnék,
Ha méh lennék, mézet gyűjtenék neked eleségül,
Ha marha lennék, hozzád mennék feleségül."

"Szeretem a fejed, mely sötét, üres és kopog,
Szeretem a szíved, mely naponta csak egyszer dobog.
Szeretlek téged, mint kecske a kést,
Mint marha a kiszáradt vetést.
Szeretem a hajad, mely hosszú és nedves,
Cérnavékony nyakad, mely örökké retkes.
Szeretem a lábad könnyfakasztó szagát,
Melytől a görény is feldobja a talpát.
Szeretem az orrod, mitől nem tudsz legelni,
Melyet ha meghalsz, külön kell temetni.
Folyik érted könnyem, mint a megáradt patak,
Kérlek: az első fára kösd fel magad!
Ha méhecske volnék mézet gyűjtenék eleségül,
Ha marha volnék hozzád mennék feleségül.
Nevem a bélyeg alatt, a bélyeg a postán maradt,
Csókollak százszor, de nem most majd máskor,
Csókollak össze-vissza, ha nem tetszik küld vissza!!"

Én is szeretlek.

Meg Téged is.

 

Mi történt?

jah, a fagyi visszanyal...:D

Úgyis szeretünk törölni 😀

hogy törlődnek a hsz-eim, meg amúgyis

Idézet tőle: Bori

amúgy most már a f..... tele van.....na bumm!!!!

Mitől?

amúgy most már a f..... tele van.....na bumm!!!!

Nekem lenne okom dühöngeni most, de mégis vhogy feldobott vagyok.

Nahát, és mennyit kerestem agorafóbiás sorstársakat. Ezek szerint te is az lehetsz. Mondjuk tök mindegy a diag. 

"Természetesen" én sem tudok tömegközlekedni. Autóval is necces egy pár percnél hosszabb út. Akár én vezetek, akár más. 

Persze, hogy el fogsz jutni! 

Én múlt hétfőn és kedden is mentem Pestre (ugyanoda) és nehéz volt. Ráadásul harmadik emelet, polgári házban, kábé ötödik emeletnek felel meg normál háznál. Körfolyosó... na itt mázlim volt, rögtön a körfolyosó legelején volt a lakás, ahova mentem. 

Na, de túl vagyok rajta és kedden már nem volt olyan rossz. Mert már volt a fejemben egy térkép, hogy hova megyek. 

de van szerencsére...nem tudok tömegközlekedni, így kocsival megyünk, 1 órás az út oda...és kísérő is lesz, mert anélkül sem megy... persze nem külön kísérő, "exem" visz...

köszi! én is remélem ,h sikerül.. muszáj!

Nagyon drukkolok, hogy eljuss hozzá! Nincs senki, aki elvinne-elkísérne?

Kiscsillag! nem konkrétan nektek szólt, csak kiakadtam vmin...

Málna! nem, sajnos nem tudok.. nagyon ritkán a boltig kocsival,de nem megyek be a boltba...mind1, szerdára van teraphoz időpontom...kérdéses,h oldom meg, de muszáj, mert semmi sem jó...

Crazy, nagyon sajnálom, tényleg. A szorongás borzalmas. 

Nem mész ki a lakásból? 

annyiszor olvasom,h de szar nekem, szorongok ha be kell mennem egyetemre boltba ide-oda, de megcsináljátok basszátok meg....én szorongás nélkül már nem tudom mikor ébredtem, és nem tudok sehová menni....legalább ti éltek basszátok meg!!!

Idézet tőle: Magamba Zárva

Csak a te kedvedért Árnyékk!!  http://indavideo.hu/video/Ren_es_Stimpy_show_-_Rennek_segitseg_kell

yes

Csak a te kedvedért Árnyékk!!  http://indavideo.hu/video/Ren_es_Stimpy_show_-_Rennek_segitseg_kell

Mondjuk aki odafigyel, azért érzékeli a tömegnövekedést, de nem biztos, hogy hirtelenjében kapcsol, mit is kéne csinálni, egyáltalán, lehet-e ezzel kezdeni valamit.

 

 

De ez még úgy semmi, elmúlik...de ki tudja, hány embernek lett tényleg maradandó egészségkárosodása...ha pszichiáter lennék, nem bírnék nyugodtan aludni ettől...

na, megvolt a sokadik roham...ennyit az evéses okosságaimról(amik amúgy működőképesek normál esetben) a fosadék szar   szedésénél. Totál mindegy, mit eszem, ÉHES vagyok.

Talán kimegy a hatása és akkor esetleg valami mást is végezhetek éjszaka  a zabálás helyett.

Normál esetben is sokat eszegetek, de jobban elosztva, kicsiket, tehát nem igazán fullra és nem a kaja körül forognak a gondolataim, van belátásom. 

Ilyenkor az agyam leszáll a gyomromba.

 

http://www.pekpont.hu/termekek/szenhidratcsokkentett-termekek/ch-80-szenhidratcsokkentett-vekni-.html

Ilyenünk van. Ebből egy vekni se vágna haza. Most már mindegy, máskor majd ezt zabálom fel, ha van. Mondjuk egy ilyen veknike drágább, mint a teljes kiőrlésű kenyér. Árban: fehérkenyér<teljes kiőrlésű(benne a búzakorpa is)<speciális szénhidrátcsökkentett

Most beszéltünk egyik topikban róla(skizo3), hogy van összefüggés a cukorbaj(majd szövődményes halál) és a pszi gyógyszerek fogyasztása közt.

na igen....

 

Értem. A remeron azért elég kemény szer. Már alig szedek belőle valamennyit, de még mindig időnként muszáj egy csomó kaját magamba tömni. Nem is tudom felvenni a nadrágjaimat. No de még Kern-nek is lehetnek ilyen problémái. 

https://www.youtube.com/watch?v=P8OTlGuoDtk

 

Nem, nincsen hányingerem, hasmenésem, gyomorpanaszom.

tegnap a fejfájástól volt kis hányingerem, ma nem.

 

Ha hányingerem van, rá se bírok ételre nézni, felfordul a gyomrom, ma viszont rengeteget zabáltam, jó étvággyal, szval "csak a  szokásos"  gyógyszeres áldás.

Valamit valamiért- ez az alvás ára. Egyik szart becserélem egy másikra, lehet mérlegelni.

Szerencsére ez talán nem általános, egyéni dolog..

 

Most ettem 80% széthidrátcsökkentett kenyeret(bár ezeket nem is tudom, lehet-e kenyérnek hívni :D)+sajt+saláta, remélem, ez jól eltelít és most már nyugi van. A kalóriabevitel(energia) nem annyira izgat,a  szénhidrátot viszont figyelnem kellene. Cukorbajra hajlamosaknak ez így kész csőd.

Legközelebb pedig TRittico vagy nyugtató, ha aludni szeretnék(és szükséges), de inkább előbbi.

Avana, először is jobbulást! Másodszor tegnap egy idős nénit vittem be az ügyeletre, mert rémes állapotban volt, nagyon reszketett, azt hittem, pánikrohama volt, de nem, "csak" hideg rázta, mert előbújni készült a betegség. A rendkívül flegma doktornő szerint hányós-fosós és náthás-torokfájós vírus van. (Ezt megfigyeltem, hogy mindig egyszerre van a kettő.)

Nem lehet, hogy neked az előbbi van szintén?

nekem pedig le. 🙂 Elájultam a kórházban.  Igaz, ez csak kb 100 mg volt. 🙂

Viszont valamitől úgy dobogott a szívem, hogy azt hittem, megpusztulok.

Node, ebbe nem megyek bele, mert sok mindent kaptam, szval...

 

A mostani práblem közvetlen oka egyértelmű.

Gyógyszer nélkül is szokott teleevéses gondom lenni, de nem ilyen sokszoros élmény és tényleg nem akkor, amikor egész nap tudok enni, hanem mikor sokáig nem tudtam enni, utána gyorsan elém kerül kaja. Utána viszont elmúlik.

 

 

á, a jó öreg ketilept nekem 150 fölé vitte a vérnyomásom, azt hittem, kiszállok az agyamból, persze olyan adagot kaptam, és itt idézem a nagy tudású főörvosasszonyt, hogy "aki nem skizofrén, ki sem bírta volna", ezzel bizonyította, hogy skizofrén vagyok

Brutális. (Amúgy normál esetben csak akkor eszem ilyen sokat, hogyha sokáig nem jutok ételhez, nem mikor egész nap otthon vagyok...)

Csodás ez a nap. tegnap fájt a fejem nagyon, lebetegedtem, gondoltam, beveszek kis mirtazapint(úgy 7,5 mg), hogy legalább  hamar elaludjak. 

 

Eredmény: ma háromszori okádásos-zabálásos szösszenetek ettől a fostól. (Tudom, nem mindenkinél jelentkezik ilyen!  Ketilept dettó ugyanez. )

Sztem ma Tritticot veszek be inkább, azt mondta az orvos, ez altat, de nem zabáltat. 

 

Szia Nadin!

nekem nincs családom, diplomám se

Dühös vagyok, mert nem tudom, hogy mit csináljak!!! mindenki más tanácsot ad! mindenki más irányba akar terelni! Elegem van már az egész életemből lassan. a gyerekeim tartanak életben. Dühös vagyok, hogy elcsesztem, hogy a többi harmincas eleji nőnek szép családja van. én meg....elcsesztem, mert rosszul választottam. dühös vagyok, mert nem tanultam tovább, pedig akkor talán megtehettem volna és most diplomám lenne. Dühös vagyok, mert ilyen vagyok, mert egy ilyen ember vagyok, aki már azt se tudja lassan ki ő. Dühös vagyok , mert meg kell egyszer halni és ezt se én irányítom, de lassan már talán idáig is eljutok.

Dühös vagyok , mert nem lehettem igazán dühös!

Szerintem félreértés történt valahol.De már nem tudom hol.

 

Tombol a border sajnos.

Nagyon sajnálom, sejtem mit érezhet most.

Valahol értem őt, de nem tudom hogy segíthetnék.

Nem látja, hogy ha másokat lenéz, kritizál, elítél, betámad, akkor jogosan megfogják védeni magukat.

Gondolom azt hiszi, hogy ellene fordultunk.

 

Szopjatok le mind!

https://www.youtube.com/watch?v=gEcrB8S7ztA

Ezt azoknak üzenem, akik nem velem vannak, hanem ellenem.

(Nem itt Búrán).

Egyik ismerősöm kiskutyáját elütötte egy biciklis a járdán. A kutyus nem élte túl. Úgy tudnak menni,mint állat. Számát sem tudom,hányszor húzott el mellettem az utcán egy ilyen.