Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Persze. Meg az alkoholizmusomnak is. De az a sok ember (kolléga) képes kihozni belőlem az állatot.

Értem. Akkor ebben a betegségednek is nagy szerepe volt.

Kibírhatatlan lettem. Nem voltam tekintettel sem másokra, sem arra, hogy zavarom őket a munkában. Csak magamnak tettem elviselhetővé a miliőt. Persze olyankor pörögtem is. Az sem fejleszti a szociális képességeket.

Mit értesz a visszafejlődés alatt?

 

Nekem a szociális készségeim ott visszafejlődtek.

Ha pedig szakmailag fejleszt, akkor nem enged elhülyülni. Ez is hiányzik nekem.

Igen. Úúúútálatos és agyfaszt kapós.

De nézhetjük úgy is., h a szociáliás és egyéb készségeim, képességeim fejlődéséhez kiváló teret ad. + Folyamatosan tanulok (szakmailag) ott. 

Igen, valahol beszéltük. Szóval mindenképp ad egy tartást. Függetlenül attól, h úúútálatos tud lenni sok szempontból...

Kleó!

Igazad van a munkával kapcsolatban. A munka keretet ad a napnak, anélkül lehet jobban szétcsúsznék. 

(Már nem tudom, h melyik topikban beszéltünk erről)

Idézet tőle: Angel to Hell

Próbálj használni saját gondolatokat,vagy olvass könyvet.Ti lehet azzal fűtötök,mert azt hiszed azért van. 

Írtam már NEKED,ne azt írd vissza amit én írtam. 

Egyszerüen buta vagy ,meg egyedülálló,álló f...nélkül.Nehéz is !! 

Pusza,ölelés :Chá .atti

Az olvasás témát már megbeszéltük, emlékszel? 

Teneked fogalmad sincs, hogy egyedülálló vagyok-e. Az az igazság, hogy nem. Egy nálam jóval fiatalabb férfivel élek együtt. Nem tudhatod, hogy mi van kettőnk között, de nem is fogom megmondani neked. 

Na csók. 

Nekem sincs bajom. Kipróbáltam, nem ízlett. Úgyh én már maradok hetero erre a kis időre. Meg bipol. Az is maradok.

Nincs bajom sem a bárokkal, sem azzal, ha valaki biszex. Én is az vagyok.

Idézet tőle: Jolán

Jól van, kicsit túlérzékeny vagyok mostanában...

🙂

Oda se neki! 🙂

Jól van, kicsit túlérzékeny vagyok mostanában...

🙂

Mit tudni, ekkora nagy forgalomban...

Jolán, nehogy magadra vedd!

Kleó mostanában csupa irreleváns választ kap. Ezen nevetek. 

Akbar (vagy más?) véletlenül neki írta h menjen bárba ismerkedni (amit neked szánt) most meg ez a bipol, biszex.

Meg azért, mert Kleó olyan lakonikusan válaszolt. 

Jaj, még mindig röhögök.

Félreértések végett nem a bár miatt röhögök, hanem a bi szavak keverése miatt. 

Számból vetted ki a szót.

Jolán, igen, azért.

"Majdnem eltaláltad. Menjen bárba..."  ??? Miért küldöd el bárba? Egy elírás miatt?

Jajistenem csajok, itt röhögök fél órája. 

Ezt már nem mosom le magamról...

Marad a Xanax meg a Brrrrrrrrrrrrrintellix. Majd meglátjuk. Belázadtam.

Idézet tőle: parrot

Na,bipolt akartam írni.blush

🙂

Majdnem eltaláltad. Menjen bárba...

🙂

Na,bipolt akartam írni.blush

Kleó,s mi marad?Nem lehetsz minden nélkül,te biszex vagy.

Nem csodálom. Gyógyszert írat az ember, h jobban legyen, aztán a gyszerleállítástól várja a javulást mert a gyszertől még szarabbul van.

Lítium orvosilag repül. Arisppa, Mydeton repül. Kemadrint ki se váltom. Tele a thököm a mellékhatásokkal!

Idézet tőle: Parci123

Sziasztok! 

Gyors kérdés: 
Én nyáron regisztráltam az oldalra, úgyhogy azok közé tartozom, akiknek újra kellett csinálni mindent, és akiknek minden adata elveszett... Volt itt egy komolyabb levelezésem, ami most teljesen eltűnt. A beszélgetőpartnerem szintén új(abb) tag volt, úgyhogy ő is megszűnt létezni. Szerintetek mit csináljak?

Csak úgy mondom, hátha valakinek egyszer még jól jön az infó. Azoknak a tagoknak, akik törlik magukat, lehet írni privit és meg is kapják.

Szia Parci123!

Sajnos elvesztek ezek a regisztrációk. Ha visszajön, és újra regisztrál (vagy már regisztrált is), gondolom, keresni fog. Célszerű megadni az előző neved a profilodban, hogy segítségére légy 🙂

Köszönöm kedves Akbar, Neked is kitartást kívánok.

Puszi ölelés.

Tudod kics Holdfény,Te annyira érzien tudsz válaszolni,dolgokra.

Annyira más vagy,és érted a háttérben meghúzódó lényeget.Nem úgy mint sokan,kik csak a jéghegy csúcsát gondolják a jéghegynek.

Nagyon szorítok neked Holdfény! Kitartás!

Én is Neked Kiscsillag , Téged is nagyon szeretlek.

 

Jaj Angel köszönöm Neked, úgy szeretlek, most megnevetettél, jól kisírtam magam előtte.

A cirkusz trágya Anya.....Anya csak egy van......de néha kikészít....

Drukkolok, h semmi komoly problémát ne találjanak!

Köszönöm kedves Kiscsillag!

Akkor kell ismételni, ha az agyban találnak gócokat, mert a kontrasztanyagot nem adhatták be mindkét vizsgálathoz, így is gáz volt a vesémmel, nem a legjobb a vesefunkcióm, be is görcsöltem.

Jövő héten lesz eredmény.

Ne legyen családi ügyed,van így is annyi,hogy többünknek elég lenne.

Te csak szép szót érdemelsz !

Amúgy megírhatod,hogy mi volt a cirkusz trágya,ja tárgya 

Féltem hogy félreértitek, ez családi ügy.....

Köszönöm kedves Angel, Te mindig olyan jó vagy velem....

 

 

Idézet tőle: holdfény

Utálom hogy ezt csináljátok Ti ketten....elment az életkedvem.....hogy dögölnék meg.....nem akarom végigcsinálni és kész......qurva élet.....

Kicsi Holdfény!

Miért ez a nagy felindulás? Néha göröngy is van az úton. Vagy letaposod,vagy félrerúgod,vagy kikerülöd.De minden képpen foglalkoznod kell vele!!

Lehet neked is okoz fájdalmat,csak az a fontos,hogy tudj tovább menni,a célod felé!!

Idézet tőle: holdfény

Áááááá rosszul vagyok.....

2 órán át voltam az Mr alatt, gerinc és koponya.

Fáj a vesém meg a fejem és a szemem....és lehet meg kell ismételni....

 

Remélem nem kell ismételni. Jobbulást!

Utálom hogy ezt csináljátok Ti ketten....elment az életkedvem.....hogy dögölnék meg.....nem akarom végigcsinálni és kész......qurva élet.....

Idézet tőle: Warrior

Szia Jolán!

Gyere csak bármikor. smiley

Nem vagy hülye, csak nehéz helyzetben vagy és mi próbálunk segítő szándékkal ötletelni, meghallgatni. smiley

 

Valahogy majdcsak sikerül lépni is ha megerősödsz kicsit és találsz valami követhető ötletet vagy csak elszánod magad merre tovább bármi jobb mint az amiben vagy.

Kedves Ezernevű! 

Tudod.................!!

Idézet tőle: Angel to Hell

Megint kezded,mint egy OKj-s konyhai kisegítő.

Ha én is olyan sötét lennék mint Te ,a napot elemlámpának használnák. 

figyelj muci! nem írok többet ,mert minek ,az energiádat inkább az életviteledre fordítsd. Hátha még egyszer valaki valamikor ,tudod............ talán!

Kiket fogsz még sértegetni? Mi a probléma azzal, ha valaki konyhai kisegítő? 

Nagyon megköszönöm buci, ha nekem nem írsz többet. Köszi, köszi, köszi.

 

Ja, és nehogy már probléma legyen, hogy valaki egyedülálló. Van fogalmad arról, hogy itt a búrán hányan azok?

Napi Idő fényképe.

Szia Jolán!

Gyere csak bármikor. smiley

Nem vagy hülye, csak nehéz helyzetben vagy és mi próbálunk segítő szándékkal ötletelni, meghallgatni. smiley

 

Próbálj használni saját gondolatokat,vagy olvass könyvet.Ti lehet azzal fűtötök,mert azt hiszed azért van. 

Írtam már NEKED,ne azt írd vissza amit én írtam. 

Egyszerüen buta vagy ,meg egyedülálló,álló f...nélkül.Nehéz is !! 

Pusza,ölelés :Chá .atti

Megint kezded,mint egy OKj-s konyhai kisegítő.

Ha én is olyan sötét lennék mint Te ,a napot elemlámpának használnák. 

figyelj muci! nem írok többet ,mert minek ,az energiádat inkább az életviteledre fordítsd. Hátha még egyszer valaki valamikor ,tudod............ talán!