Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

én sajnos tudom hogy így van,ez nem vidámság

nem tudom nem ismerlek

a bohóckodás mögött mély keserűség rejlik

érdekes de nem volt kedvem végigolvasni,amit irtatok, nincs hozzá hangulatom, meg nem is érdekel, mert komolytalan és ehhez nincs kedvem

lehet,de látod mennyire komolytalanok vagyunk.

nem tudom, azt hittem, lehet beszélgetni, de csak te irsz, senki más. miattam nem irtok??? :'(

na,mi a baj?

🙁

smiley

ja jó

a reggeli pisilésre utaltam

pasi vagy mi?

de undorító vagy.. ezér utálom a pasikat..

nekem is kifolyt,csak nem az

csak te vagy itt vagy a többieknek kifolyt a nyáluk

 

persze mert 10kilos kalapáccsal kloffolták halálra.

Sajnos az alkalmazottak nem tudnak latinul,elnézést kérek.

jó laposra sikeredett

de ez a dühöngő 2.ez már javított kiadás

nem is dühöngtök

Inkabb reggelire szeretnek: nopalitos huevos rancheros.

nopalitos = kockara vagott zsenge kaktusz level

huevos rancheros = tojas rantotta

zongora ha szabad kérnem...

Tudnék ajánlani még nagyon finom spanyol meztelencsiga krémmel töltött palacsintát desszert gyanánt.

Idézet tőle: kényszervirágzás

trollonfolk detected wink

     Igen mélyen tisztelt hölgyem,vagy uram!

Örömel értesítem,hogy a most megnyílt mexikói éttermünkben egy vacsorát nyert.
( Budapest 3. ker. Kalóczy út 63.)A heti menü mexikói ételkülönlegesség, coloradóbogár főzelék.
Jó étvágyat!
 

Nagyon puha vagyok 

zongori

Milyen ételek vannak még?

Idézet tőle: Abis

Idézet tőle: liliána-roxy

Idézet tőle: Abis

A környezetvédelem érdekében történő visszatartást nem javaslom, mert spontán öngyulladáshoz vezethet! Javaslom a Southpark c. dokumentum film idevágó részét.

Lécci írd meg, melyik évad, melyik epizód.

Najo, csak a kedvedért előtúrtam az infót az internet sötét bugyraiból: Season 3 Episode 2 - Spontaneous Combustion smiley klasszikus 😀 

Köszike. 🙂

trollonfolk detected wink

     Igen mélyen tisztelt hölgyem,vagy uram!

Örömel értesítem,hogy a most megnyílt mexikói éttermünkben egy vacsorát nyert.
( Budapest 3. ker. Kalóczy út 63.)A heti menü mexikói ételkülönlegesség, coloradóbogár főzelék.
Jó étvágyat!
 

Idézet tőle: liliána-roxy

Idézet tőle: Abis

A környezetvédelem érdekében történő visszatartást nem javaslom, mert spontán öngyulladáshoz vezethet! Javaslom a Southpark c. dokumentum film idevágó részét.

Lécci írd meg, melyik évad, melyik epizód.

 

Najo, csak a kedvedért előtúrtam az infót az internet sötét bugyraiból: Season 3 Episode 2 - Spontaneous Combustion smiley klasszikus 😀 

Idézet tőle: Abis

A környezetvédelem érdekében történő visszatartást nem javaslom, mert spontán öngyulladáshoz vezethet! Javaslom a Southpark c. dokumentum film idevágó részét.

köszönöm,azaz igazság,hogy a szakdolgozatom megírásakor a South park és Family Guy című tudományos publikációkat rendszeresen figyeltem,és sokat segített a summa cum laude elérésében.

köszönöm szépen

 

Idézet tőle: Abis

A környezetvédelem érdekében történő visszatartást nem javaslom, mert spontán öngyulladáshoz vezethet! Javaslom a Southpark c. dokumentum film idevágó részét.

Lécci írd meg, melyik évad, melyik epizód.

 

A környezetvédelem érdekében történő visszatartást nem javaslom, mert spontán öngyulladáshoz vezethet! Javaslom a Southpark c. dokumentum film idevágó részét.

fing fing fing pkkantás

amúgy a nők így finganak: psssssssszz

a férfiak meg: durr durr pfff

😀

undi de hát ez van.

 

Igaz, hogy a bipol2 topikban, de írtam a ketilept-ről. 

Szívesen leírom a gyógyszer topikban, hogy mit gondolok róla. 

Idézet tőle: Vrabecz

tán baj ha fingok,roxy?

Mondom, hogy nyugika van. 

Észrevetted, hogy ketten is reagáltunk rád? 

tán baj ha fingok,roxy?

Mit szólnátok, ha a gyógyszer topikban folytatnánk?

Ott le lehet írni az összes kellemetlen mellékhatást anélkül, hogy nagyon off-olnánk.

Mert most már nem is tudom hány topikban ez a téma. (szilveszter, off, dühöngő2)

Idézet tőle: roboman

Mennyi az a sok keti? Hány mg?

Ketilept: 900 mg ketilept

Maximális adag,majdnem.Ettől fingok annyit,lefogadom.

TE SE FINGJ ROBOMAN,MERT KÁROSÍTOD A KLÍMÁNKAT!

Tisztelt Bírság!

Igenis fáj a fejem a sok ketitől,és bizony lefogytam,és sokat járok a vécére kezet mosni!

 

Engem mindenhol komolyan vesznek,annyira,mint prostit a poligráfon!

Szeretném tudtára adni mindenkinek,hogy border vagyok,de rám fogták hogy skizo vagyok,egyébként borderskizo vagyok.

A ketitől sokat fingok,és kényszervirágzásaim vannak,elkezdek virágokat rajzolni a plafonra!

A szellentésemmel metán távozik belőlem,és ezzel a klímaváltozásra jelentős hatással vagyok,mivel egésznap gázosítok!(nem félreérteni,most kivételesen nem utaltam sen...ire)

De sok széndioxidot is kifingok,emiatt a légkörben lévő 0.03 %-os vegyület koncentráció 150%-ra emelkedik,ami miatt a nyár nagyon forró lesz,mivel rengeteget fingot eresztek a levegőbe.! Megaciklonok és iszonyatos esők várhatóak a rengeteg elpárolgó víz miatt,amit a fingás okoz!

Ne FINGJ,mert ÁRTALMAS a LÉGKÖRRE!

Zongori Péter, summa cum laude ökológus Phd professzor a környezetvédelem kanditátusa,a "Ne fing a levegőbe " nonprofit szervezet ügyvezetője, illetőleg "Ha finganod kell,tartsd magadban" alapítvány kuratóriumi tagja!

 

Mennyi az a sok keti? Hány mg?

Mikor már nincs gyógyszerem semmi és tudja a helyzetem és két éve tolom a szekerént ami megy lefelé de tolom felfelé én befogadtam és velem ordít én nem tehetek róla, hogy elcseszte a karierjét mert tütüzött hogy meghalt az édesanyja és engem kioktasson a testvérembe rúgjon ordítson nállam január elsején ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 

hogy a fejemhez vágja hogy 900 forintos pezsgőt hozott ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

 A saját lakásomban a hozzám bekéreckedő vendégem volt barátom kioktasson ordítson velem az én lakásomban újév napján?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

nekem most tombolni kell nehogy dühöngeni itt kulturáltan és artuklálatlanúl most üvöltök 3mat oszt ha kell folytatom semmi mást nem csinálok nyugi módik amúgy jól vagyok 

Idézet tőle: Kiscsillag

Én nyugodt vagyok, egyetlen hsz-ben reagáltam az éjjel történtekre, abban is lezárást kértem. Miután átbeszéltük arról írtam még egy hsz-t és ennyi.

Oké. Köszi. 🙂

Idézet tőle: crazy

Idézet tőle: Liliána2.0

Idézet tőle: crazy

Idézet tőle: Liliána2.0

A szörnyis dologra nem térek ki, mert ... nem.

Ha ennyire nem tetszenek nektek a mostani búrás tagok, akkor miért vagytok itt?

Ez KISSÉ sérelmes, h bezzeg a régi búrások...

azt mondd meg nekem kérlek,h szinte tudatlanul miért kell mindenbe belekotyogni? a szörnyis dolodra nem térsz ki..ne is..tudod miért? mert nincs itt h hozzászóljon,így nem lenne fer előhozni....nem arról volt szó,h bezzeg a régi búrások,hanem hogy hol vannak,s mennyivel jobb volt anno...vagy az engedélyed nélkül nosztalgiázni sem lehet???  mostmár tényleg szakadjál le rólam,mert kurvára kezdem unni!!!

Nyugodtan nosztalgiázzatok. Mindössze annyit akartam mondani, h a régi búrán is voltak problémák...

Abbahagyom itt és most a szövegelést, de akkor ti is nyugizzatok le Csillaggal együtt.

És komolyan mondtam és gondoltam, h tiszteletre méltó, amit csinálsz modiként és ez a többi modira is igaz.

nyugodt vagyok,igazából az bosszantott fel,nyilván én kezdtem,h szörnyi,meg azt gondolod,hogy jobb emberek voltak..ilyet nem mondtam,s igen,voltak gondok,fúú..de mér milyenek..de ez a múlt... csak nekem személyszerint kicsit hiányzik az az aktivitás,az a pörgés amikor végére sem érsz egy hsznek de ott van 2 új.. fárasztó volt,tény,de szinesebb is talán...

Értelek. 

Nem akartalak megbántani. 

elnézést a 679est törlöm, vicces vendégek vannak,remélem senki nem vette magára 🙁 bocsánat 🙁

Én Liliána hsz-ére (674) reagáltam, ő írta a nevem.

Idézet tőle: Liliána2.0

Idézet tőle: crazy

Idézet tőle: Liliána2.0

A szörnyis dologra nem térek ki, mert ... nem.

Ha ennyire nem tetszenek nektek a mostani búrás tagok, akkor miért vagytok itt?

Ez KISSÉ sérelmes, h bezzeg a régi búrások...

 

azt mondd meg nekem kérlek,h szinte tudatlanul miért kell mindenbe belekotyogni? a szörnyis dolodra nem térsz ki..ne is..tudod miért? mert nincs itt h hozzászóljon,így nem lenne fer előhozni....nem arról volt szó,h bezzeg a régi búrások,hanem hogy hol vannak,s mennyivel jobb volt anno...vagy az engedélyed nélkül nosztalgiázni sem lehet???  mostmár tényleg szakadjál le rólam,mert kurvára kezdem unni!!!

Nyugodtan nosztalgiázzatok. Mindössze annyit akartam mondani, h a régi búrán is voltak problémák...

Abbahagyom itt és most a szövegelést, de akkor ti is nyugizzatok le Csillaggal együtt.

És komolyan mondtam és gondoltam, h tiszteletre méltó, amit csinálsz modiként és ez a többi modira is igaz.

 

nyugodt vagyok,igazából az bosszantott fel,nyilván én kezdtem,h szörnyi,meg azt gondolod,hogy jobb emberek voltak..ilyet nem mondtam,s igen,voltak gondok,fúú..de mér milyenek..de ez a múlt... csak nekem személyszerint kicsit hiányzik az az aktivitás,az a pörgés amikor végére sem érsz egy hsznek de ott van 2 új.. fárasztó volt,tény,de szinesebb is talán...

Akinek nem inge ,az nem veszi magára.Akié meg igen, az remélem veszi a lapot.

Ezért nem írtam ki nickneveket.

 

Én nyugodt vagyok, egyetlen hsz-ben reagáltam az éjjel történtekre, abban is lezárást kértem. Miután átbeszéltük arról írtam még egy hsz-t és ennyi.

Idézet tőle: crazy

Idézet tőle: Liliána2.0

A szörnyis dologra nem térek ki, mert ... nem.

Ha ennyire nem tetszenek nektek a mostani búrás tagok, akkor miért vagytok itt?

Ez KISSÉ sérelmes, h bezzeg a régi búrások...

 

azt mondd meg nekem kérlek,h szinte tudatlanul miért kell mindenbe belekotyogni? a szörnyis dolodra nem térsz ki..ne is..tudod miért? mert nincs itt h hozzászóljon,így nem lenne fer előhozni....nem arról volt szó,h bezzeg a régi búrások,hanem hogy hol vannak,s mennyivel jobb volt anno...vagy az engedélyed nélkül nosztalgiázni sem lehet???  mostmár tényleg szakadjál le rólam,mert kurvára kezdem unni!!!

Nyugodtan nosztalgiázzatok. Mindössze annyit akartam mondani, h a régi búrán is voltak problémák...

Abbahagyom itt és most a szövegelést, de akkor ti is nyugizzatok le Csillaggal együtt.

És komolyan mondtam és gondoltam, h tiszteletre méltó, amit csinálsz modiként és ez a többi modira is igaz.

Ez itt a dühöngő !

De nem akarok pankrációt moderálni!!!

Remélem mindenki érti!