Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

"az igazat mondd, ne csak a valódit" (J. A.)

Persze minden, az eredeti kontextusból kiragadott részlet is hamis...

Búra fejlesztési ötletek,ami valóban előrevinné a fórumot?

Az IGAZSÁG órája/PERCEi topikot szeretnék!Ki mit mondott kiről miről miért hogyan kinek és mit állított?És ebből hány ezrelék a valóság? Akik a "mindennapi hazugságok pár ember szemszögéből nézve" fórumot szeretnék "olvasgatni",azok meg privizzenek ,telefonálgassanak,további kellemes időtöltést!

kicsit zavaros ,de egyébként nem !

 

 

 

*

 

Idézet tőle: murray head

Lenyugodtam a picsába. 

angel

yes

Lenyugodtam a picsába. 

angel

Idézet tőle: murray head

...

Nem a jószándékot, a segítőkészséget veszed észre, hanem azt, hogy kötekedek és szakmai ismeretek nélkül írok? Mindkettőt elismertem mindig! A kötekedést is és most már mindig leírom, hogy nem vagyok szakember, fordulj az áteredhez!!!

Feltéve, ha gyógyszer a téma. 

Nagy levegő. Engedd el.

Továbbra is f.ck off!!!!!!!!!!!!!!!

Nem a jószándékot, a segítőkészséget veszed észre, hanem azt, hogy kötekedek és szakmai ismeretek nélkül írok? Mindkettőt elismertem mindig! A kötekedést is és most már mindig leírom, hogy nem vagyok szakember, fordulj az áteredhez!!!

Kitől kaptál fejmosást?

Aztakibebaszott kurva jó életet, hogy fejmosást kapok a búrás tevékenységem miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vegyél boxzsákot és püföld mocskosul képzeld hozzá az arcokat akiket szétvernél.....

A f***ba. Nem érdeklek senkit se.

Úristen, de kib***ottul dühös vagyok!!!!!! Rohadtul senki egy pillanatig se veszi figyelembe, mi mennyi energiámba kerül, a rohadt ügyfeleim egész nap hívogatnak, a főnökeim dobják rám az újabb és az újabb munkát, a rohadt kollégáim rohadt jól érzik magukat a másik kirendeltségünkön, engem meg csak esz itt a kib***ott fene! K****ra mindenki sz***ik a fejemre, soha nem érdekel senkit, mi a ***** f***t gondolok a dolgokról, mi a ***** vágyam a dolgokkal kapcsolatosan, mindig csak nyomják, és nyomják, és nyomják rám a sz**t, én meg már belefulladok!!! Gyűlölök, gyűlölök, gyűlölök az égvilágon mindent, és mindenkit, remélem, elr***ad mindenki, aki erre a kib***ott világra b***ott engem szenvedni, k***va sok értelme volt!!!! Köszönöm szépen!!! Annyira kibaszott drága lett volna egy ro**** abortusz, hogy mindenképpen ide kellett b****ni engem??? És még most rám néznek úgy, mint egy idiótára, hogy önbántalmazó vagyok???? A legszívesebben szétverném magam körül az egész kib*****tt irodát, megverném, aki csak szembe jön, mi a f***ért kell nekem itt szenvednem?????????????

A r****dt kib***ott életbe, mi a f**t keresek itt????????!!!!!!

Mar nem duhongok.belefaradtam.regen uvoltottem.tortem zuztam.ma nem teszem.elfaradtam.

köszönöm

 

Nick nevek váltogatásával kapcsolatban újra

1.Mint moderátor, személy szerint sokszor már csak találgatom,próbálom belőni ki ki volt egykor, és most kit takarhat az új név.

2.Próbáljuk kiküszöbölni ,hogy több nickken 1 személy ne lehessen jelen.(látsd1.pont)

 

Privi , chat  és fórum során mi kerül  leírásra ,kinek kivel van problémája

1.Konkrét jelzéssel ,megalapozott állítás esetén lehet intézkedni,de csak bemondás  alapján.....

2.Ha valaki esetleg úgy érzi ,hogy nyílt terepen érte sérelem, és esetleg elkerülte a figyelmem/figyelmünket ,én személy szerint azt kérném,hogy pontosan jelölje már meg ,hogy mikor ,hol történt az eset, ezzel is sokat segítené a munkánkat.

Köszönöm

Oksa, abbahagyom. 

Csak ugye "a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve". Ezt eddig nem tudtam, de most már tudom. 

 

beatrisz, te se fenyegetőzz.

Red, neked sem kéne akkor most sem belefolyni, köszi

Érdekes engem nem zaklat soha senki...

Egyszerűen ha "olyan" levél jön nem reagálok rá és keresnek mást... Talán egyszer régen kellett szólnom valaki miatt, de azt is normálisan intéztem. És akkor is csak azért szóltam mert aki írt szegény nagyon rosszul volt.

Nem is értelek benneteket gyerekek... 😀

Rám is írt border actor. Nekem most ez az egy nick van. Amugy lehet uj tag,álnick akármi.

Én árulo adorjánnal beszéltem sokat. De ymugy most mi baj mdgint?

Csak mellesleg jegyzem meg, hogy a krízis topikban igyekeztem segíteni többeknek is. És nyilván nem kéne... De miért nem? 

Igen, köszönöm, megvan a saját életem is, és az itteni is. Lehet, hogy itt csak egy valaki vagyok, aki folyton írogat. 

Megértettem, nem fogok írni. Csak két helyet kérek, az OFF-ot és a saját blogom.

Olyan nagy kérés ez??

Jó, hát akkor tessék.

Herlick, Border Actor, Panda63.

Ennyi elég? 

 

rendben van, ha nem akarod ne írd le, viszont javaslom írj Eszternek, és küldjél neki, priviről másolatot, vagy csetben történtekről... 

Idézet tőle: delia0

ki zaklat? priviben?

Privi, cset, nyílt. Nyilván nem írom le, hogy ki az, bár nem irl adat lenne, hanem nick név (nick nevek). De vagyok olyan kulturált, hogy nem írom le. 

Beazonosítható vagyok (profilkép), egy nickem van és egyszerrre mindig is csak egy volt. 

Van itt bármiféle moderáció? Figyemeztetés, "szállj le végre xy-ról"??

Miért lehet valaki fent egyszerre ki tudja hány nicken? Miért hagyjátok, hogy rám szálljon, rossz híremet keltse, megvádoljon, megfenyegessen, irl adatot adjon ki, megrágalmazzon, több nicken zaklasson? 

Nem kéne talán kitiltani egy-két hétre? Egy-két hónapra?

És ha visszajön másik-harmadik-ki tudja hanyadik nick-en és még mindig csinálja, akkor ezeken a nick-eken is kitiltani?

Semmi bűnöm nincs. Jó szándékkal jöttem, el kell mennem? 

Mónika show? 

Ez nem Mónika show. 

Ez az én lejáratásom, aki jó szándékkal írtam. Rendben van, értettem, nem kell, hogy írjak a krízisbe, a gyógyszer topikba, a vidám halottmosóba. De azt sem lehet, hogy a magam kis blogjában, esetleg az OFF topikban írjak???

Normális dolog ez??

:(((

 

ki zaklat? priviben?

Én egy nick-kel vagyok fent, nem piszkálódok, nem áskálódok, nem zargatok senkit. 

Még olyanért is bocsánatot kértem, amiért TŐLEM kellett volna bocsánatot kérni.

Mikor lesz már elég???

Kibaszottul ELEGEM van. 

Kizárólag az OFF-ba és a saját blogomba írnék és még ezt sem lehet.

Mikor kap már kitiltást az, aki folyamatosan zaklat??

 

 

Hm, én a fotódra gondoltam.

A többi gondolat is szép és jó, ha már így előkerültek...

R.I.P. - már mennyi idő eltelt és (legalább) te nem öregszel 🙂

Én azért szeretek a holnap-nak is élni,és nem csak a fórumozókat sokkolni,ezért is kerültek törlésre (általam) a kritikus hozzászólások.Sőt, úgy néz ki,hogy az egész fórumból a blog kivételével kivonom magamat, a már említett okok miatt.Egy mindenkiért.Ha semmi építő jellegűt nem tudok idefirkantani,akkor inkább magamban elleszek,már hozzászoktam az elmúlt hónapokban ahhoz,hogy csak olvasom a burát.Egyébként a "kipontozás"-ban egykoron te is nagymester voltál,tudod ,azért figyelek! 

Idézet tőle: jogos

...

 

 

Jó formában vagy ! yes

[quote=Panda63]

Béna vagyok. Valahogy mindig új bejegyzésnekírja. Hogy kell használni hogy hozzászólás legyen?

idézni lehet, ami ilyen mint most nekem, vagy amit az előbb nyomtál, vagy nem tom mire gondolsz

Béna vagyok. Valahogy mindig új bejegyzésnekírja. Hogy kell használni hogy hozzászólás legyen?

Ide való ez egyáltalán??

Kivagyok akadva! Hetek óta két órákat tuduk aludni éjszaka. Ha elalszom rémálmaim vannak amikre felébredek. Legszívesebben rúgnék és törnék. Szocializáltsaágom visszatart. Unom az egész sz@rságot. Már a felnött filmekhez sincs kedvem. Gusztustalanok és erőszakosak. Szom bele az egészbe. Mi a frászt lehet ilyenkor tenni??? Egyedüllétemben butulok. Kéne itthonra egy dühöngő szoba. Aztán lehet sosem lenne vége.

...

 

    

 

...

 

 

Tiszta lappal kezdem Columbo,de hogy tudjam,ha CSetnik folyton a nevemben ír??

pszichopata állat,miért nem dobjátok már ki ezt a kis rohadékot?

pszichopata állat,miért nem dobjátok már ki ezt a kis rohadékot?

Nagyon Tiszelt Bíróság!

Visszajöttem,és elegem van azokból,akik a nevemmel visszaélnek!

Mindenkinek elmondom,hogy ÉN vagyok ZOMBORI,és nem érdekel a többi idióta!

Aki akar tőlem valamit,írjon,aki nem,az ne!

Egyébként meg az aki írt lent,nem tudom kicsoda,de nyeljen le egy kanál zárt osztályos szennyvizet,mert elegem van már,hogy a múltam miatt mások vicces kedvükben vannak,mikzben én itt rohadok.

 

Aki ismer,az tudja,hogy én vagyok,a többiek meg mehetnek a kurva anyjukba!

Nagyon helyes! Kard ki kard, ki az igazi zombori? De én tudom. 

Ehhhhh....felkeltem fingó hullámra....

Vazze kurva büdös van és meleg.

Tele van a zacskóm is.

A zombori egy franchise már.

Tehát én vagyok zombori. De én inkább zongori vagyok.

Szóval basszátok meg finganom  kell megint.

Tudtátok hogy van saját cégem,konkrétan egy konglomerátumom,a Zongori és Fingani Arany Zrt.,amely palackozott,sűrített fingot tartalmaz? 

Most exportálunk Lengyelorszàgba,Bulgáriába,ők veszik mint a cukrot.(vagy fi got).

 

Idézet tőle: lucyliu

Idézet tőle: Vrabecz

Idézet tőle: Abis

A környezetvédelem érdekében történő visszatartást nem javaslom, mert spontán öngyulladáshoz vezethet! Javaslom a Southpark c. dokumentum film idevágó részét.

köszönöm,azaz igazság,hogy a szakdolgozatom megírásakor a South park és Family Guy című tudományos publikációkat rendszeresen figyeltem,és sokat segített a summa cum laude elérésében.

köszönöm szépen

 

És miért szakosodtál Cartman-re és Peterre? A dumájuk vagy a külsejük miatt? 

Izé ..lukilyuk...Peterr sokat tapasztalt a fingás eme transzcendens élményéből,nem mellesleg külön iparág lett Pet fingása.

Szóval segitsetek mán ne károsítsam az atomszférát.

 

 

Ezt a gyógyszerhez akartam írni,de itt is jó!

Azóta sincs nálam változás.Alvás semmi qwenti nélkül,akár három napot is fent vagyok.S ez végzetes lehet,mert dühkitörés,pszichotikus állapot követi.

Mindent kipróbáltam a qwenti helyett...

A rémálmok nonstop,a zabálásroham olyan erős,hogy még reggel is hányingerem van,annyit,s annyifélét nyomok magamba.S felkelni a legnehezebb,tul.képpen délig épp csak létezem.

Szóval ez az insomnia,a durva fajta.

Szarul vagyok,kb.ennyi... 

A fene egye már meg. Csak nem? 

Teljes őrület... 

Ez már tényleg az... 

A valódi z. és az ál-z. ismét?

Ez nagyon durva.

És sajnálom. 

Hogy ilyen durván kell viselkednie egyikőtöknek. Vagy mindkettőtöknek. 

Idézet tőle: Vrabecz

Idézet tőle: Abis

A környezetvédelem érdekében történő visszatartást nem javaslom, mert spontán öngyulladáshoz vezethet! Javaslom a Southpark c. dokumentum film idevágó részét.

köszönöm,azaz igazság,hogy a szakdolgozatom megírásakor a South park és Family Guy című tudományos publikációkat rendszeresen figyeltem,és sokat segített a summa cum laude elérésében.

köszönöm szépen

 

És miért szakosodtál Cartman-re és Peterre? A dumájuk vagy a külsejük miatt?