Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Én írásbelin sem vagyok nyugodtabb, mint szóbelin, hiába személytelenebb.

Érthető volt, és nagyjából igaz.

Na, én ráadásul soxor mikulás vagyok... Többnyire sikertelen, a kiválasztós tényleg jobban bejön. 

Az is jó, ha le akarok rázni valakit. 1.) Direkt az agyára megyek. 2.) Ledöbbentem. 3.) (végszükségben) ajánlom a halál faxára távozást, ordítva.

De ebben a kiválasztós trükkben, ha tudják is, mint te, akkor is nagyon hülyék tudnak lenni a pasik... Egy másik nő már rég látja (és röhög), hogy te már kiválasztottad a pasit, aki majd kiválaszthat téged.

Idézet tőle: Kleó

A szóbeli, vagy teljesítményvizsga nem személytelen, sőt! Az írásbelivel semmi baj, ott nem bámulnak rád, hogy mikor fogsz végre elkúrni valamit, meg csapnak le rád, mint a vércse.

A randinál nálam alapszabály: add önmagad, és ha úgy nem vagy érdekes, húzhat a halál nemiszervébe. Akármilyen is.

Mondjuk a húzhat a halál f@szába álláspont jó, csajoknál biztos működik is, de a valóságban úgy néz ki, hogy a férfinak kell tepernie, mert a csaj majd kiválasztja azt a faszit, aki majd őt kiválasztja. 🙂
Remélem érthető voltam.
Férfiként nehezebb, és a sorozatos kudarc, és úgymond eléggé lankasztó tud lenni. Végiggondolod, hogy megint akarsz-e érzelmileg sérülni, vagy inkább hagyd a fenébe az egészet. A csajokat folyamatosan keresik pasik, tehát csak választanotok kell.
Biztos van olyan felhozatal is, hogy a csaj szeretne összeszedni egy pasit, de eme logika szerint a mikulás is létezik...
Tehát állítólag valaki már látta.
Bocsi, iomádom a közvetett beszédet. angel

A szóbeli, vagy teljesítményvizsga nem személytelen, sőt! Az írásbelivel semmi baj, ott nem bámulnak rád, hogy mikor fogsz végre elkúrni valamit, meg csapnak le rád, mint a vércse.

A randinál nálam alapszabály: add önmagad, és ha úgy nem vagy érdekes, húzhat a halál nemiszervébe. Akármilyen is.

Randitól még nem lettem pszichotikus. Vizsga hol így hat, hol úgy. 

A fősulis záróvizsgára + szakdoli védèsre a kezeletlen pszichotikus időszakban mentem. Téveszmém (látják a gondolataim, gondolatátvitel útján kommunikál velem x személy stb), akusztikus halum 2 éve folyamatosan volt. Betegségbelátásom egyenlő volt a 0-val. (a bizarr téveszmék miatt).

Nem a vizsga váltotta ki, ez alapból volt. 

Idézet tőle: Kiscsillag

Igen, sokat kihoz a vizsgadrukk. Belőlem pl a pszichózist!!!

Számomra egy randi is vizsgadrukk, de szinte mindig megbukok azok a vizsgákon.
Vizsgadrukk ide vagy oda, az introvertáltságot nem lehet leküzdeni.
Egy vizsga mondjuk más, az agyad különbséget tesz aközött, hogy személyes tétje van-e a parádnak(randi), vagy csak egy személytelen, bár fontos tétje van-e(vizsga).

Ha így folytatom, vizsga(drukk) sem kell ehhez.

Idézet tőle: Kleó

Belőlem az is mindent. Alul-fölül.

🙂

Belőlem az is mindent. Alul-fölül.

Igen, sokat kihoz a vizsgadrukk. Belőlem pl a pszichózist!!!

Remélem...csak azt nem tudom, h mitől...alább kifejtve

Jobban leszel, néhány nap, és jobban leszel.

Tanulnék, de ahhoz előbb jobban kéne lennem. 

Idézet tőle: Kiscsillag

Ha továbbra sem kezdek el tanulni (mert szarul vagyok) hogy lesz meg?

Májusban az egész csoport megbukott. Senkinek nem sikerült mind a 7 vizsga. (ebből 3 szóbeli, ami később lesz)

Akkor tanulj. Én az érettségire kb 3 napot tanultam, de előtte csak az volt a lényeg, hogy meglegyen a 2es. Kivéve a bioszt, mert abból mindig *5ös voltam.
És mégis fel tudtam készülni 4 év tananyagából úgy, hogy átlag 3,4-es lettem.
Magam is meglepődtem. a vizsgadrukk marha sokat kihoz az emberből.
Ne stresszelj, és tanulj.
Próbáld elvonni a figyelmedet, de előtte ezt nézd meg.
 

 

Jaj, addig még tanulhatsz...

Én majd odamegyek tanulás nélkül és pont nekem sikerül?!?!

Ha továbbra sem kezdek el tanulni (mert szarul vagyok) hogy lesz meg?

Májusban az egész csoport megbukott. Senkinek nem sikerült mind a 7 vizsga. (ebből 3 szóbeli, ami később lesz)

Idézet tőle: Kiscsillag

ELEGEM VAN. Élni szeretném az életem, 2 hét múlva vizsgám, pontosabban 4 vizsgám lesz, amire még el sem kezdtem tanulni és ha így folytatom, nem is fogok...

Ne parázz. Meglesz a vizsga, és jó lesz, és utána nevetni fogsz ezen a kijelentéseden.
Én is mindig túlparázok dolgokat, és utólag jót nevetek rajtuk.

ELEGEM VAN. Élni szeretném az életem, 2 hét múlva vizsgám, pontosabban 4 vizsgám lesz, amire még el sem kezdtem tanulni és ha így folytatom, nem is fogok...

F@szkivan ezekkel a rohadèk sz@r gyszerekkel. 

A 25 mg Lepó szétcsap, másnap fel sem tudok kelni, olyan mintha egy 20 kilós zsák lenne a hátamon és semmilyen gondommal NEM magyarázható szinten be vagyok fordulva, még annyi erőm sincs, h dühös legyek bárkire v bármire. Olyan mintha kihelyeztek volna egy partvonalra és onnan néznèm, ahogy zajlik az élet, amihez nem tudok kapcsolódni.

Most, h nem vettem be Lepót elmúlt a hatásával a közöny. Jól vagyok, csak épp elaludni nem tudok, pedig 0,25 mg Frontint bevettem. Most egy altatót is. Gondolom az már lecsap. Vagyis remèlem.

Elképzelésem sincs, h mi ebből a kiút. Napi 0,5 mg Frontin mellett IS van megvonási tünetem. Emelni kellene. De meddig? Ha majd 1 mg sem hat, vegyek be 1,5-et, 2-őt, aztán 4-et, 6-ot, 10-et ???....és majd megyek egy addiktra leszokni???

Hébe-hóba szedéshez tudok szerezni, de napi szinten nagyobb adagot nem. Felíratni sem tudnék....

Lepó mellett is több a halum. Igaz, csak akusztikus, azt lesz@rom, de másfajtát nem kérek. Mi lenne, ha nem vettem volna be???

NEM FOGLAKOZNAK VELÜNK!!! BrüHüHüüüü

 

hianyoztatok Kleo & Z laughyes

És egy veréb között? – A két szárnya, de főleg a bal.

És azt tudtátok, hogy mi a különbség a krokodil között?

Laposabb mint zöld.

 – Képzeld, találtam egy görényt, és ott alszik a lábomnál! – Te jó ég! És a szag? – Hát majd megszokja!

A rendőr meséli benn az őrsön: Tegnap találtam egy pingvint, de nem tudom, mit csináljak vele... – Hát vidd el az állatkertbe! – Ott már voltunk, meg moziban is, de nagyon unta.

Akkor pingvines vicc. Lehet,hogy már meséltem:

Zuhan a felhőkarcoló tetejéről három nő, a szőke ,a vörös, és a barna.

Odarepül a jótündér hozzájuk,és egy  kérdést tesz fel mindegyiküknek. Teljesítem egy kívánságotokat, és megmenekülhettek.

Milyen madár szeretnél lenni, szól a barna hajú nőhöz:

- veréb ( és  a barna hajú nő verébbé változik, elrepül, és tovább él)

Hát te vörös hajú nő? 

- sas szeretnék lenni ( sassá változik,és elrepül )

Végül a szőke nőtől is megkérdezi: Milyen madár szeretnél lenni,és azzá változtatlak,és megmenekülsz!
 Mire a szőke nő: én PINGVIN  szeretnék lenni!
- de miért ,kérdi a tündér: 

-Mert az olyan éééééédi ! (feleli a szőke nő)

....

 

 

Nem a robotzsaru személyiségednek meséltem ezt a viccet, hanem a másiknak, amelyik pl.....kőműves.:)

Idézet tőle: running wild

Tudnék még mérgelődni, de inkább egy vicc nektek.

 

Kis pingvin szomorúan megy a körúton. Kérdi tőle a rendőr:- Miért szomorkodsz kis pingvin? - Mert elvesztettem a testvéremet. - És hogy nézett ki a testvéred? - Na, szerinted hogy nézett ki bááázzzeeeg??!!

Én skizofrén vagyok,és robotzsarunak képzelem magam! Megsértettél a viccel! 🙂

Tudnék még mérgelődni, de inkább egy vicc nektek.

 

Kis pingvin szomorúan megy a körúton. Kérdi tőle a rendőr:- Miért szomorkodsz kis pingvin? - Mert elvesztettem a testvéremet. - És hogy nézett ki a testvéred? - Na, szerinted hogy nézett ki bááázzzeeeg??!!

Idézet tőle: running wild

Szóval itt lehet dühöngeni? Oké. Miért van az, hogy engem minden szar betegség elér, miközben egészségesen táplálkozom, nem iszok, nem drogozok, unokatesómék meg 150 kilósra zabálták magukat és semmi bajuk?! Gondolom csúnya szavakat nem szabad kiírni.. Akkor ***/***!

🙂 Ez jó! sok ilyet még! 

és toljad a rock and roll-t

Idézet tőle: running wild

Szóval itt lehet dühöngeni? Oké. Miért van az, hogy engem minden szar betegség elér, miközben egészségesen táplálkozom, nem iszok, nem drogozok, unokatesómék meg 150 kilósra zabálták magukat és semmi bajuk?! Gondolom csúnya szavakat nem szabad kiírni.. Akkor ***/***!

Az élet rejtélyei... Amikor valaki úgy kap tüdőrákot, hogy életében nem gyújtott rá. A másik meg 95 éves koráig él úgy, hogy napi 2 doboz cigit szív mondjuk 15 éves korától...

Nem elbagatellizálni akarom.

De, szabad 🙂 Ha zavar, egy-egy magánhangzót kipontozol...

Szóval itt lehet dühöngeni? Oké. Miért van az, hogy engem minden szar betegség elér, miközben egészségesen táplálkozom, nem iszok, nem drogozok, unokatesómék meg 150 kilósra zabálták magukat és semmi bajuk?! Gondolom csúnya szavakat nem szabad kiírni.. Akkor ***/***!

Nem hiszem el hogy valaki egy két milliós városban ennyire magányos lehet és képtelen ellene bármit is tenni. A félreértés elkerülése érdekében most magamról beszélek.

Sweet Harmony
Tegnap akartam neked írni ide valami okosat, majd kitöröltem, mert rájöttem, hogy fogalmam sincs mi játszódik le benned.
Írnék neked róla, hogy én 31 vagyok és 60 kiló, és egyáltalán nem vagyok kövér (sőt), ahogy te sem. És hogy fogadni merek, így sokkal szebb vagy.
De rájöttem, hogy nem tudok okosat mondani...ezeket már biztosan mind hallottad, de téged nem az érdekel ki mit gondol, hanem hogy te hogyan érzel.

Szerintem semmi gond nincs vele, hogy saját magad rajongója vagy...be kell vallanom, néha én is, de ezt próbálom titkolni...

Örülök, hogy már jobban érzed magad, és kitartás! mi veled vagyunk, csak szerintem mi sem tudjuk, hogyan tudnánk segíteni neked.

Tudjátok, hogy most mi van...? Lenyugodtam. Most higgadtan azt mondom, nem baj, ha nincs igazi társam. 🙂 De van Facebookom, és ott meg tudom majd valósítani önmagamat. A saját magam rajongója vagyok 😀 Ez nagyon gáz...? Azért nem jó egyedül, de úgy vagyok vele, sokan lennének esetleg a helyemben. És most nyugodt vagyok és elégedett 🙂

Úgy érzem magamat, mintha nem lenne senki aki igazán szeret engem, mármint úgy, mint Szerelmét, igen, a család talán elfogad annak aki vagyok, de NINCS Társam, aki itt van velem, a közelemben, aki támogat, szeret... ez borzasztó érzés, de igazság szerint, nekem egyvalaki kell, aki eddig is, de ez reménytelen, borzasztó az életem úgy érzem, nem akarok panaszkodni, de fáj, hogy A Szerelmem nincs itt velem, és különben is már le is kell róla mondjak, mert csomó másik ember szerelmes bele, de ez így nem jó, mármint az, hogy én ennyire depressziós vagyok és nem tudok helyrejönni, másoknak ott az igazi családjuk, Szerelmük, gyermekük stb, én meg fájdalmat érzek, és nem választhatok, kit szeretek, és mindenbe bele kell törődnöm, szomorú vagyok, én nem érzem hogy én ezt érdemelném, bár lehet, de én úgy érzem ez igazságtalan. :'(

ILYEN VOLTAM 45 KG-OSAN, A 39KG-RÓL NINCS FOTÓM, MERT KÓRHÁZBAN TÁPLÁLTAK, A MOSTANI ÁLLAPOTOM PEDIG EGY HÁNYADÉK :'(((((

ÉS PLUSSZBA MÉG ANYUKÁM IS BETEG ÉS NEKEM KELL SEGÍTENEM NEKI, AMIT TERMÉSZETESEN NAGYON SZÍVESEN MEGTESZEK, CSAK KÖZBEN MAJD SZÉTROBBANOK A FESZÜLTSÉGTŐL, HOGY EGY UNDORMÁNY HÁJPACNI LETTEM :'(((((((((((

Gyűlölöööööm magamat, hogy egy HÁJAS DISZNÓ VAGYOK :'(((( 55 kg-ra felhíztam, és nem merek kimenni a lakásból ilyen kövéren... ezt nem értheti senki, aki nem élte át, milyen az, ha kicsit túleszed magad, és úgy érzed magad, mint a legundorítóbb koca.... LEGSZÍVESEBBEN LEVÁGNÁM MAGAMRÓL A SOK SOK SOK HÁJAT, DE MINDENKI AZT MONDJA ÍGY JÓL NÉZEK KI, CSINI VAGYOK, EGY NAGY SZART, KIB---TTUL ELEGEM VAN A KÖVÉRSÉGEMBŐL, F---SZOMBA, LE AKAROK FOGYNI, A MOZGÁS NEM SEGÍT, PRÓBÁLTAM, CSAK A KOPLALÁS, TAVALY ILYENKOR 39 KG VOLTAM A KÓRHÁZBAN, 35 ÉVESEN, MOST IS 35 ÉVES VAGYOK MÉG, DE LASSAN 56-57 KG FFFFFFFF----SZOOOOMBA, VALAKI SEGÍTSEN, MERT KISÍROM AZ ÖSSZES FÁJDALMAM!!!! :'((((

Mé' nem mondtad neki, hogy tudja kibe vágasson másik lyukat?! Tényleg nagy urak, és szerelni nem is hajlandók, csak kicserélni vmit...

Hogy ezek a mesterek mekkora k. nagy urak. Meg se próbálta bemocskolni a kezét a vízóra szerelő, csak azt mondta hogy nem hozzáférhető vágassak a falba másik lyukat. De könyörgöm azt is valaki beszerelte külön lyuk nélkül.

Hogy az istencsudájába várják el más(ok), hogy én oldjam meg az elbaszott életüket, mikor még a saját elbaszott kurva büdös életemet sem tudom/tam megoldani???

K. munkahelyem es k. kollegak!

B@szodjatok meg ha egy mod van ra!

Köszöntem! 

En szoktam, bar mint tudjuk en nem vagyok urilany 🙂 

Tegyél @-t vagy *-t vagy ami jólesik a magánhangzok helyere es akkor mar birni fogja a nyomdafesteket.

😉 

Lehet itt káromkodni?

"Sűrű a levegő az olcsó sör szagától,
Eleged van már e kibaszott világból."
(Ricse)

... és a tények makacs dolgok.

Idézet tőle: Kleó

"az igazat mondd, ne csak a valódit" (J. A.)

Persze minden, az eredeti kontextusból kiragadott részlet is hamis...

így van,és az igazság nem relatív,csak nem akartam már beírkálni egy másik blogba,ahol felvetődött a téma