Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Mindenki kapja be az összes nem létező faszomat!!!

Elegem van ebből az angol tanulásból már,össze zavarja az embert. Meg ha a miért szó van a mondatban miért for what a helyes és miért nem a why? És tesóm szerint én vagyok a hülye mert nincs olyan hogy szó szerinti tanulás. Ha nincs ilyen akkor nem tudok megtanulni és kész és már 18 éve szenvedek vele és még mindig semmi. Meg most erre a kkv tanfolyamra is elmentem. Mindegy, feladom. 

Van az életemben egy baromi fárasztó ember, aki még soha semmi diagnózist nem kapott, de iszonyat sérült fazon. 25 éve mintha ugyanazt a lemezt tenné fel minden beszélgetéskor. 4 éve elhatároztam, hogy többé nem tartom vele a kapcsolatot, erre az utóbbi időben újra felbukkant, és egyre súlyosabb állapotban van. Miután beszélgetek vele, el van rontva az egész napom, és még 4 napig azon kattogok, hogyan lehet rajta segíteni. Remélem többet nem hív fel...

Hogy basszák meg azt a neveletlen kurva anyjukat!

Bassza meg minden.

Idézet tőle: CsakEgyValaki

Idézet tőle: PhilC

Szerintem azért próbáld megpályázni azt a csoportvezetői státuszt is. A hozzá tartozó feladatokat már ellátod. Most már csak megfizetni kellene.

Hát a feladatait azt biztos, hogy ellátom... 😀

Ezért mondom. 😉

A pluszban megadott státusz önéletrajzban is jól néz ki, ha esetleg egyszer úgy döntenél, hogy tovább lépsz.

Idézet tőle: PhilC

Szerintem azért próbáld megpályázni azt a csoportvezetői státuszt is. A hozzá tartozó feladatokat már ellátod. Most már csak megfizetni kellene.

Hát a feladatait azt biztos, hogy ellátom... 😀

Szerintem azért próbáld megpályázni azt a csoportvezetői státuszt is. A hozzá tartozó feladatokat már ellátod. Most már csak megfizetni kellene.

Írtó cukik vagytok 🙂

Idő közben érzékelte, hogy az egy felelőtlen kijelentése volt. Egy hosszasabb beszélgetés után sikerült meggyőznöm, hogy az egyetlen megoldás, ha a 4 órás társamat jobban megterheljük. Na persze, nem ingyen gondoltam én sem. Ha minden jól megy, februártól felveszi 8-ba.

"Ha a munkáltató a munkabért késedelmesen fizeti ki, a késedelem idejére a késedelembe esés időpontjától kezdve a késedelemmel érintett naptári félévet megelőző utolsó napon érvényes jegybanki alapkamattal megegyező mértékű kamatot kell fizetni."

https://ado.hu/munkaugyek/a-munkaber-kifizetesenek-szabalyai/

Sőt, ha azonnali hatállyal felmondasz, és erre elkezd duzzogni, és tényleg nem fizet ki, akkor mehetsz a bíróságra, és utólag még késedelmi kamatot is felszámíthatsz neki, arról nem is beszélve, hogy a per költségeit is ő fogja kicsengetni visszamenőleg. Bíróság ilyen esetekkel nem szarozik, az esetek majdnem mindegyikében a munkavállaló javára dönt.

Ha nem vagy biztos magadban, kérd ki egy munkajogi tanácsadó szakvéleményét, vannak ingyenes jogi pontok az országban, ahol kifejezetten munkajoggal kapcsolatosan adnak neked tanácsokat, megmutatják neked a vonatkozó törvényparagrafusokat is, amiket aztán a főnök orra alá tolhatsz.

Idézet tőle: CsakEgyValaki

Elegem van, hogy a főnököm már megint azt akarja, hogy én oldjak meg egyedül mindent. És mikor visszakérdezek, hogy mégis mit kéne csinálnom, persze, hogy azt mondja: "Nem te dolgozol egyedül itt, nem mindent neked kell mondani". De basszus, hát megint nekem mondja.... megint akkor mondja, mikor egyedül vagyok bent.

Most már azzal "fenyegetőzött", hogy addig nem lesz fizetés, amíg be nincs hozva minden elmaradás. Valamilyen szinten jogos, amit mond, de a belem kihajtom így is.

És persze... már azon agyalok, hogy mennyi elmaradást fogok tudni behozni február 1-ig. Már gyártom hozzá az excel táblát, mikor minek kell kész lennie, hogy mindenki elégedett legyen (főnök is, kollégák is, ügyfelek is....). Érzem, hogy megint túlóra lesz belőle... :/

Nem hiszem, hogy az jogos, hogyha visszatartja a fizetést. Mármint munkajogilag biztosan nem jogos. Ha nem elégedett a munkáddal, rúgjon ki. Ha viszont elégedett a munkáddal, akkor te késett fizetés esetén jogilag azonnali hatállyal felmondhatsz. Én ezt a helyedben meg is mondanám neki, hisz téged nyilván nem fog kirúgni amúgy sem, látható, hogy te húzod az egész brigádot, azért mondja ezeket is épp neked. Mondd meg neki, hogy ő a főnök, te meg nem kaptál még csoportvezetői státuszt, hogy helyette oszd le a feladatokat. Vagy ha azt akarja, hogy te rázd helyre a csoportot, adjon neked csoportvezetői státuszt, és ezzel arányosan megemelt fizetést. És azt is legyen kedves időben fizetni neked, különben te a munkajog értelmében azonnali hatállyal felmondasz.

Vedd észre, hogy nem te vagy az, aki itt szorongatott helyzetben van, hanem ő. Ezt szerintem ő is tudja, azért szűköl ennyire. Éljél a jogaiddal.

A munkabérrel való fenyegetőzés és/vagy zsarolás munkajogi bíróságot von maga után - szerintem.

Elegem van, hogy a főnököm már megint azt akarja, hogy én oldjak meg egyedül mindent. És mikor visszakérdezek, hogy mégis mit kéne csinálnom, persze, hogy azt mondja: "Nem te dolgozol egyedül itt, nem mindent neked kell mondani". De basszus, hát megint nekem mondja.... megint akkor mondja, mikor egyedül vagyok bent.

Most már azzal "fenyegetőzött", hogy addig nem lesz fizetés, amíg be nincs hozva minden elmaradás. Valamilyen szinten jogos, amit mond, de a belem kihajtom így is.

És persze... már azon agyalok, hogy mennyi elmaradást fogok tudni behozni február 1-ig. Már gyártom hozzá az excel táblát, mikor minek kell kész lennie, hogy mindenki elégedett legyen (főnök is, kollégák is, ügyfelek is....). Érzem, hogy megint túlóra lesz belőle... :/

Készülök arra, hogy nézem Linzert, mert irták, hogy a kezdő csapatban van, elkezdem nézni és ő sehol sincs és már 10 perce vagy még több nézem, és semmi, egyik sem ő. Egy nagy átverés, de ki is kapcsolom az egészet és nem nézem többet

Szívem szerint bevenném az összes kurva antidepresszánst, ami itthon van, ráinnám a tegnap estéről megmaradt összes piámat és a sornyi bőgés után, ami most következik várnám, hogy reggel már ne ébredjek fel... faszkivanmindennel...

Sziasztok!  Ön segélyező csoportot  tudtok nekem ajánlani. .. Bipoláris zavar a térben ????

Mi is szeretünk téged! heart

Kitartás!

Annyira szeretlek titeket! heart Mindannyiótokat, akik mellettem álltok. 🙂

És köszönöm...

Idézet tőle: CsakEgyValaki

Itt ülök egy szoba közepén, ami nem az otthonom, (mert otthonom az nincsen már) a sötétben, a földön és zokogok a saját szar életemen. Szánalmas vagyok... És, hogy mi a fasznak írom le mindezt? Fogalmam sincs...

Szerintem azért írod le, mert ezzel éppen segítséget kérsz.

Nem vagy szánalmas azért, mert fáj az, aminek fájnia kell. Ha nem fájna, akkor működnél úgy, ahogy nem kellene.

Sajnálom, hogy ennyire szenvedsz most ezektől a sebektől, helyzetektől. A gyógyulás folyamata sajnos sokáig tart. A gyógyszerekre nem azért van szükséged, hogy segítsenek elfelejteni az életedet és a problémáidat, hanem azért, mert az erőd (mint minden embernek) véges. Ezek támaszok. Segítenek kitartani addig, amíg a gyógyulást ténylegesen is megkezdheted.

Jól emlékszem, hogy most épp nem jársz terápiára senkihez? Mikortól fogsz?

A fájdalmad teljesen jogos, indokolt és megérthető. Ne higgy annak, aki az ellenkezőjét mondja. Sírjál csak annyit és annyiszor, amennyire és ahányszor erre szükséged van. Ez is a gyászmunka része.

Veled vagyunk.

Igazságtalan az élet, hogy elvette az anyámat. Igazságtalan, hogy nem tud itt lenni és nem tud többé rávezetni, hogy mi lenne a jó. Igazságtalan, hogy annyi mindenből kimarad az életemből és már maradt is. Igazságtalan, hogy ezt váltotta ki a halála. Hogy az egész családunkban mindenki egy érzelmi roncs. Igazságtalan, hogy a hiánya olyan darabokat szaggatott ki belőlem, amik hiányával már nem lehet engem szeretni, mert elmarok idővel mindenkit magam mellől. Igazságtalan, hogy a kurva gyógyszerek nélkül már nem tudok jól lenni. Hogy azok nélkül kiborulok, rohamaim vannak és szűnni nem akaró rossz érzések és fájdalmak. De mégis mi a fasznak vegyem be őket? Hogy meneküljek a saját életem elől és lenyugtassam az idegeim, elhitetve velük, hogy minden kurvára rendben van, holott nincs?!

És most? Itt ülök egy szoba közepén, ami nem az otthonom, (mert otthonom az nincsen már) a sötétben, a földön és zokogok a saját szar életemen. Szánalmas vagyok... És, hogy mi a fasznak írom le mindezt? Fogalmam sincs...

15 fok van bent

Idézet tőle: Liliomlány

Linzer, neked még hiányzik az a tapasztalat, hogy a szilveszteri bulik szarok, és otthon egyedül sokkal jobban érzed magad. Én ha hívnának se mennék már, a durrogást meg nem hallottam, mert már éjfél előtt elaludtam. Ez számomra így volt tökéletes.

Csak válogatni kell, ótvar diszkókba én se mennék, meg utcán se lennék fagyoskodni. Ha meg van a megfelelő társaság és hely, az jó lehet szerintem. 

Linzer, neked még hiányzik az a tapasztalat, hogy a szilveszteri bulik szarok, és otthon egyedül sokkal jobban érzed magad. Én ha hívnának se mennék már, a durrogást meg nem hallottam, mert már éjfél előtt elaludtam. Ez számomra így volt tökéletes.

Falnak megyek a durrogtatásoktól is (pfúúúj)....

Értem. Én is kezdek egyre idegesebb lenni, de én tudom az okát és tudtam már napokkal ezelőtt is, hogy ma ez lesz...

Csak úgy jön. Ez a nehéz benne. Se félkészülni se küzdeni nem lehet vele,rá.

Idézet tőle: akbar

Elmúlt

Mi váltotta ki?

Nézni, ahogy mások szilvesztereznek, szórakoznak én meg meghülyülök itt a gép előtt az irigykedésbe. Tök jó, bár minden évben ez van és nem én választom, egyszerűen nincs más lehetőségem. Annyira rühellem, hogy hihetetlen, felboritanám a szórakozók asztalát és tönkretenném a bulijukat, hagy szenvedjenek ők is...

Elmúlt

Több,mint egy órája örjöngök,úgy,h.3,5mg rivó van bennem. Egyszerűen nem múlik el. Megtébolyodom.......

Próbálj meg haragudni rá. Ellopott tőled valamit, aztán kidobta a szemetesbe. Az ilyen nem érdemli meg, hogy szeresd.

Nem is lehet ezzel mit kezdeni. Ezért hoztam a dühöngőbe. Most megint eleven a fájdalom. Nincs baj, amíg nincs baj. Csak néha attól félek, hogy rossz végem lesz így. Az idő az erősek mentsvára.

Erre nem is lehet okosat, szerintem.

Az ilyen érzés csökken magától (ez lassú és nem 100%-os), csökken ha másba szeret az ember (ez gyors de ha gond van a kapcsolattal akkor visszatérhet az ex iránt), és teljesen megszűnhet ha átfordul gyűlöletbe (ez a legjobb, de viszonylag nehéz elérni).

csaklenniakartvalaki, olvaslak de erre nem tudok okosat mondani

Igen, ő éppen feledtetni próbált valakit velem, csak nem voltam elég. Szar ez az egész.

Nem, ez egyénhez kötött érzés. Az egyik iránt érzett szerelmet / hiányt nem pótolhatja valaki másik. Ha kialakul mással is érzelem, az a régit enyhítheti vagy megszüntetheti. Nem igazán van erre jó megoldás.

Van ilyen régi vicc is, hogy a csaj meséli, hogy milyen jól megvannak a karcsival. A barátnője meg kérdi, hogy ki az a karcsi? Hát aki segített elfelejteni a ferit. És a feri az ki volt? Aki segített elfelejteni a józsit.

De akkor más pótolhatná a kiváltott érzést, mégsem képes rá más. Csak az az egy adott személy váltott ki valamit, amit más nem tud. Így persze, hogy az érzés hiányzik, vele együtt a személy is. De nem csak az érzés hiányzik önmagában.

Ezt kell érezned, de ez már valószínűleg nem a személy iránt érzett szerelem, hanem a személy hiánya miatti tünet. Mint amikor nem azért drogozik valaki, mert annyira jó neki, hanem azért, mert ha nem kapja meg az anyagot jön az elvonási tünet, és a tünet ellen kell neki az anyag.

Ilyenkor mit kéne érezzek? Ha akarom, hogy legyen, de nincs, még jó, hogy hiányérzetem van. Az érzést hiányolom és őt.

Erre akartam utalni, hogy talán ez már nem a szerelem, hanem a hiányérzet.

Nem tűnt se birtoklási vágynak, se hiányérzetnek. Ő felajánlottá magát, ahogy én magamat, önként. A hiányérzet pedig csak azóta ütötte fel fejét.

A hiba ezzel, hogy ő vágyik valaki után, aki nem én vagyok. De az a valaki se vágyik rá. Én vágyom utána, de ugye nem én kellek. Sosem az elérhető kell..

Ne törődj mással. Mindenki megoldja a saját gondját. Ha neked az volt az igaz szerelem, nem tudsz rajta túl lenni, akkor nincs mit tenni.

Egyszer régen beleszerettem valakibe és ő is belém. Sosem volt közöttünk semmi. Neki lett egy barátnője és élte tovább az életét. De én nem tudtam túllenni rajta. És valahol ő sem tudott elfelejteni engem. A vége az lett, hogy szakítottak miattam és azóta velem sem beszél.

Ezt az egészet csak azért írtam le, mert erre nekem egy okos ember valamikor azt mondta: "Nem a te hibád, hogy beléd szeretett. Nem te tehetsz róla."

Ne hibáztasd magad más miatt, amiatt, hogy mi lesz, ha ártasz másnak. "Nem a te hibád, hogy beléd szeretett. Nem te tehetsz róla." 🙂

A szerelem irracionális kényszeres dolog, néha csak elszabadult hiányérzet vagy birtoklási vágy.

Ez teszi vívódássá az egészet. Hogy másoknak is árthatok és ártok.

Voltam.. vagyok.. nem tudom. Megragadt az az egy állapot. Nem tudok túllépni. Azóta úgy tűnik, hogy minden ami az előtt volt, sosem volt szerelem, csak próbálkozások, kivéve ezt az egyet. És azóta se tudok elszakadni. 

Arról volt szó, hogy itt nem politizálunk!

 

Lehet, hogy ő továbblép és éli tovább az életét. De mi van, ha másnak igenis számítasz és pont rád van szüksége? 🙂

A #1019-re:

Ej. 🙁

Szerelmes is voltál?