Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Most indítottam egy új fórumot, de  nem látom sehol...

Vagy itt cenzúra van? O1G ? :))

Sokunk csak csendben olvas. A minap leállás volt az oldalon, hiányérzetem kezdett lenni, hogy még csak követni se tudom, hogy kivel mi van.

ez egy halott oldal. 2 ember "fórumozik" egymással. 😀 😀 😀

Idézet tőle: torta

Kedves CsakEgyValaki!

Én pl. rendszeresen olvasom az írásaidat (az első betűtől az utolsóig). Sokszor megèrint amikről írsz, együtt èrzek veled, èrzèseket váltasz ki belőlem. Szerintem is sokan követik az itteni megnyilvánulásaidat, hidd el, hogy èszrevesznek! Te vagy itt az egyik legaktívabb tag (smile).

Csak valahogy olyan passzív ez az oldal sokszor, engem is gyakran elkeserít, feldühít. Többször gondoltam már, hogy elkezdek blogot írni, de többek között ez is visszatartott, hogy félek, hogy senki nem reagálna rá. Pedig ugye aki itt kiadja az érzéseit, reakciót vár, figyelmet, törődèst.

4-5 ember aktív igazán, pedig van, hogy naponta többen is regisztrálnak, ami azt jelenti, hogy szüksèg van erre az oldalra. De sokan szerintem nem mernek hozzászólni a tèmákhoz, csak csendben nèzelődnek. Valahogy fel kéne pörgetni kicsit itt a nèpet...

szervusztok. a történések annyira meginditottak hogy muszáj volt tollat,ill. billentyűzetet ragadnom. rendszeresen olvaslak titeket,mégha nem is kommantálok.

nagyon mélyen érint problémátok,de sajnos a kommunikáció gyenge pontom. sokszor próbáltam nem jött össze. nem akarok közhelyeket megoldást nem tudok. én magam is beteg sulyos problémáktól terhelten nem akarlak benneteket fárasztani. ez az én problémám. együtt érzek veletek,átélem mert tudom én is

átéltem. a kommunikáció gyenge pontom. nem akarok senkit megbántani. igy inkább nem kommunikálok. (a betegségem hozadéka).kérlek irjatok,verseljetek

olyan jó olvasni titeket. szeretettel armi.

🙂 heart

Tudom, Kiscsillag heart

Általában csak ámulva olvasom a soraidat, hogy mennyi mindenen mész keresztül. És arra már én sem tudok mit mondani. Tudom hogy van ez.
Csak amikor az ember lejjebb van a szokásosnál, akkor is így érez, amikor nem így van.

Idézet tőle: Liliomlány

Basszus, mi történt? 🙁 ha írtál róla akkor nem láttam...de egy hétig nem is jöttem fel, és nem olvastam vissza mik voltak...

De mostanában én is csak a magam bajával voltam elfoglalva...

Biztos vagyok benne hogy többen is követik mi van veled, csak némán.

Én is úgy érzem egyébként, hogy itt (is) levegőnek néznek...meg azt hiszem vagyunk még így páran.

Nem is értem miért kéne bocsánatot kérned.

Nem nézlek levegőnek. Csak van amikor nincs időm mindent elolvasni vagy nem vagyok jól. Ráadásul nem minden témához tudok hozzaszólni. 

Azt sem lehet mondani, h csak magamról írok. Próbálok mások írására is reagálni, kríziselőre figyelni, új tagok hozzászólására reagálni.

Idézet tőle: CsakEgyValaki

Gyerekek, most lett elegem. Ez az oldal elvileg, mi elvileg azért vagyunk egymásnak, hogy segítsünk és nem azért, hogy mindig mindent lenyeljünk csak azért mert a másik is beteg, úgy mint én. Úgy nem működik, ha én figyelembe veszek, de engem nem vesznek figyelembe. Tudom.... itt mindenkinek megvan a maga baja. Itt mindenkinek szar. De most komolyan.... van aki engem észrevesz?! Van bárki ezek a kurva világon, akinek számít minimálisan is, hogy ezer meg ezer terhet cipelek én is, mint ti és kurva szar az életem. Anyám meghalt, apám egy nagy csecsemő, most éppen a nyugdíját intézem. Öcsém jövőre lesz középiskolás, én intézek neki mindent. Költözök megint. Munkahely váltás ráadásul a főnököm egy fasz, basztat napi szinten, hogy én micsoda hálátlan vagyok. A gyógyszereim... lófasz. Ha beveszem kómálok, alszok, bambulok, nem látok vezetni, nem látok gépelni, nincs erőm csak feküdni. Ha nem veszem be, öngyilok lennék. Tudtátok, hogy pár hete szétbasztam a karom? Csak úgy enyhén szétégettem. Kb. 3 db 9 cm hosszú 5 cm vastag heg lett rajta. Elfeketedett. Mindegy is. Az is csoda, ha idáig eljutsz az olvasásban. Na meg, ezeknek a nagy részét már megosztottam veletek, csak úgy néz ki rám kurvára nem figyel senki. Persze, mindenkinek megvannak a saját problémái. De tudjátok mit... letörlöm magam innen a picsába és akkor nem kell nézzétek a nyivákolásom, a hisztim és a faszságaim.

Ha ezerszer kérek bocsánatot, nektek az sem lenne elég. De tudjátok mit? Nem fogok önmagamért bocsánatot kérni. Nem fogok megint kuncsorogni másnak csak azért, hogy megint én nyeljek és legyek elnéző. Mert igenis vannak emberek körülöttem, akik emlékeznek rá, amit elmondok nekik. Vannak, akik törődnek az én szükségleteimmel is. Vannak akik aggódnak értem. Elég az a pár ember. Közöttetek kb ez két fő, akit igazán érdekel mi van velem. De nem haragszom a többiekre. Nem ismertek. Csak felkúr, mikor azt hiszitek igen. Ne csináljatok úgy, mintha ismernétek. Azt hiszitek nem veszem észre és nem tudom mi az, ami itt nekem szól. Ki mit oszt meg. Itt mindenki tudja mi szól neki. Azt hiszitek én nem?

Persze, akinek nem inge, ne vegye magára. De azért azt senki ne felejtse el, hogy mindannyian felelősek vagyunk másokért is itt. Tudom, ez most ironikus, mert én is ezzel az egésszel felelős vagyok azért, hogy ez másokból mit vált ki. De bassza meg a ló! Itt mind emberek vannak. Én is az vagyok csessze meg. Érzésekkel, reakciókkal stb. Tudom, ti is. Tudom... és bocsánat előre is.

Hát ennyi. Végszóként... akinek igazán számítok és aki igazán számít nekem (az a két ember közületek), tudja hol talál. A többiek ne keressenek.

Sajnálom, hogy rosszul vagy és érthető, hogy több figyelmet, törődést igényelsz. 

Sajnos nem tudom mindenki írását olvasni ill reagálni. Olyan is van, hogy olvasom, de nem tudok mit írni vagy azt látom, h más már reagált és feleslegesnek érzem, hogy reagáljak.

Igen, itt mindenkinek megvan a baja. De két kezem van, egy agyam, kínlódok a magam bajával és nem mindenkinek tudok írni + moderálni + kríziselőre figyelni, hozzá lógust hívni, tartani benne a lelket miközben az életemet is élnem kell és nem Búrás sorstársaknak is próbálok segíteni. Lásd bipol2 topik. 

Sajnálom. 🙁

Nem bírom ezt a kemény alkalmazkodást, már napok óta tart. Ordítozni és tombolni tudnék. Még egy napig bírni kell ezt a szarságot. Soha se lesz vége és megpusztulok már éhen, fél nyolckor ettem de lehet ma nem is fogok enni. 

A fórum nevét meghazzudtolva, itt senki nem dühös. Ahogy olvasom..

Én is olvaslak mindig!

Reakció írásban nem vagyok atív, elismerem, de nekem kissé más tipusúak a problémáim, és közhelyeket írni sem akarnék oly gyakran. 

Kedves CsakEgyValaki!

Én pl. rendszeresen olvasom az írásaidat (az első betűtől az utolsóig). Sokszor megèrint amikről írsz, együtt èrzek veled, èrzèseket váltasz ki belőlem. Szerintem is sokan követik az itteni megnyilvánulásaidat, hidd el, hogy èszrevesznek! Te vagy itt az egyik legaktívabb tag (smile).

Csak valahogy olyan passzív ez az oldal sokszor, engem is gyakran elkeserít, feldühít. Többször gondoltam már, hogy elkezdek blogot írni, de többek között ez is visszatartott, hogy félek, hogy senki nem reagálna rá. Pedig ugye aki itt kiadja az érzéseit, reakciót vár, figyelmet, törődèst.

4-5 ember aktív igazán, pedig van, hogy naponta többen is regisztrálnak, ami azt jelenti, hogy szüksèg van erre az oldalra. De sokan szerintem nem mernek hozzászólni a tèmákhoz, csak csendben nèzelődnek. Valahogy fel kéne pörgetni kicsit itt a nèpet...

Basszus, mi történt? 🙁 ha írtál róla akkor nem láttam...de egy hétig nem is jöttem fel, és nem olvastam vissza mik voltak...

De mostanában én is csak a magam bajával voltam elfoglalva...

Biztos vagyok benne hogy többen is követik mi van veled, csak némán.

Én is úgy érzem egyébként, hogy itt (is) levegőnek néznek...meg azt hiszem vagyunk még így páran.

Nem is értem miért kéne bocsánatot kérned.

Gyerekek, most lett elegem. Ez az oldal elvileg, mi elvileg azért vagyunk egymásnak, hogy segítsünk és nem azért, hogy mindig mindent lenyeljünk csak azért mert a másik is beteg, úgy mint én. Úgy nem működik, ha én figyelembe veszek, de engem nem vesznek figyelembe. Tudom.... itt mindenkinek megvan a maga baja. Itt mindenkinek szar. De most komolyan.... van aki engem észrevesz?! Van bárki ezek a kurva világon, akinek számít minimálisan is, hogy ezer meg ezer terhet cipelek én is, mint ti és kurva szar az életem. Anyám meghalt, apám egy nagy csecsemő, most éppen a nyugdíját intézem. Öcsém jövőre lesz középiskolás, én intézek neki mindent. Költözök megint. Munkahely váltás ráadásul a főnököm egy fasz, basztat napi szinten, hogy én micsoda hálátlan vagyok. A gyógyszereim... lófasz. Ha beveszem kómálok, alszok, bambulok, nem látok vezetni, nem látok gépelni, nincs erőm csak feküdni. Ha nem veszem be, öngyilok lennék. Tudtátok, hogy pár hete szétbasztam a karom? Csak úgy enyhén szétégettem. Kb. 3 db 9 cm hosszú 5 cm vastag heg lett rajta. Elfeketedett. Mindegy is. Az is csoda, ha idáig eljutsz az olvasásban. Na meg, ezeknek a nagy részét már megosztottam veletek, csak úgy néz ki rám kurvára nem figyel senki. Persze, mindenkinek megvannak a saját problémái. De tudjátok mit... letörlöm magam innen a picsába és akkor nem kell nézzétek a nyivákolásom, a hisztim és a faszságaim.

Ha ezerszer kérek bocsánatot, nektek az sem lenne elég. De tudjátok mit? Nem fogok önmagamért bocsánatot kérni. Nem fogok megint kuncsorogni másnak csak azért, hogy megint én nyeljek és legyek elnéző. Mert igenis vannak emberek körülöttem, akik emlékeznek rá, amit elmondok nekik. Vannak, akik törődnek az én szükségleteimmel is. Vannak akik aggódnak értem. Elég az a pár ember. Közöttetek kb ez két fő, akit igazán érdekel mi van velem. De nem haragszom a többiekre. Nem ismertek. Csak felkúr, mikor azt hiszitek igen. Ne csináljatok úgy, mintha ismernétek. Azt hiszitek nem veszem észre és nem tudom mi az, ami itt nekem szól. Ki mit oszt meg. Itt mindenki tudja mi szól neki. Azt hiszitek én nem?

Persze, akinek nem inge, ne vegye magára. De azért azt senki ne felejtse el, hogy mindannyian felelősek vagyunk másokért is itt. Tudom, ez most ironikus, mert én is ezzel az egésszel felelős vagyok azért, hogy ez másokból mit vált ki. De bassza meg a ló! Itt mind emberek vannak. Én is az vagyok csessze meg. Érzésekkel, reakciókkal stb. Tudom, ti is. Tudom... és bocsánat előre is.

Hát ennyi. Végszóként... akinek igazán számítok és aki igazán számít nekem (az a két ember közületek), tudja hol talál. A többiek ne keressenek.

Idézet tőle: PhilC

Hát, azt hittem, hogy lenyugodtam... legalábbis mikor felkeltem, akkor még tisztább volt a fejem. 🙂 Azóta kattogtam tovább, úgyhogy már az előbb bevettem egy nyugtatót, mert az étvágytalanságtól kezdve a hasmenésen át a remegésig már minden megvolt. Nem akartam nyugtatót bevenni, örültem neki, hogy már hetek óta nem volt szükségem rá... de a pszichoszomatikus nyűgökön sajnos nem segített a légzésgyakorlat. Most várom, hogy hasson a nyugtató...

 

Én is ezt csinálom ám. Mindig alszom rá egyet, és akkor reggel még úgy ahogy tiszta a fejem. Aztán alszom rá még 1-2 napot, de közben baromira szenvedek. Kurvára fáj. De inkább szenvedek, minthogy a dühömet ráborítsam másra. 
És igen, én is pont itt tartok, nem alvás, hasmenés, étvágytalanság.
És utána sem tudok semlges maradni, de legalább nem veszekszem.

Ezért sem vagy te sem borderline.

 

Még egy óra itt ülés az unalomban és éhes is vagyok. Utálok alkalmazkodni, utálom már az egészet.... 

Hát, azt hittem, hogy lenyugodtam... legalábbis mikor felkeltem, akkor még tisztább volt a fejem. 🙂 Azóta kattogtam tovább, úgyhogy már az előbb bevettem egy nyugtatót, mert az étvágytalanságtól kezdve a hasmenésen át a remegésig már minden megvolt. Nem akartam nyugtatót bevenni, örültem neki, hogy már hetek óta nem volt szükségem rá... de a pszichoszomatikus nyűgökön sajnos nem segített a légzésgyakorlat. Most várom, hogy hasson a nyugtató...

Ilyenek mindenkinél vannak, pláne érzelmi helyzetekben. Az teljesen jó, hogy aludtál rá egyet és racionálisabb magyarázatot +  intellektuális megoldást választottál.

Na, az ilyen aránytalan érzelmi reakcióknál szoktam azt érezni egyébként, hogy bizonyos szempontból tényleg nem vagyok kerek...

Történt eset. De aludtam rá egyet, és rájöttem, hogy csak az egóm sérült. Volt egy elképzelésem a tempóról a csajjal, aztán kiderült, hogy neki más az elképzelése. Úgy reagáltam erre, mint aki kosarat kapott (hál istennek, csak magamban, azt végül meg tudtam állni, hogy írjak is neki erről). Holott, ha a lényegét nézzük a dolognak, nem kaptam kosarat, csak jelezte, hogy neki más a tempó. Megpróbálom elfogadni.

Általában, vagy történt eset?

Kurvára nem értem az embereket. És a tököm is kivan velük.

A sátánistáskodás macerás, meg fekete kakast is nehéz szerezni a havi teliholdals temetős áldozathoz.

Legyél inkább öntudatos tündérlány, aki leszar mindent és mindenkit, aki fájdalmat okoz neki az életben.

F*szomat már, sátánista leszek, annyi mindent szerettem volna az életemben, de ehhez képest kb semmi nem jött be, a szerelmem le se sz*r, pedig úgy imádom Őt, de még egy hellot sem írt 8 éve kb, meg én akarok lenni a világon a leggyönyörűbb, lehet, hogy azért, hogy bosszút álljak azokon, akik elutasítottak és miattuk én már egy bezárkózott apáca leszek, mert mindig beszóltak a Facebookon nekem, hogy mit ne posztoljak, elérték, hogy már a neten sem tudok közösségben létezni, a bura.hu a legjobb, itt van menedék és jó emberek szerencsére, köszönöm szépen.

A picsába is már... ez annyira nem fair...

Önmagamat unom. A gondolat már csak velejáró unnivaló.

Úgy veszem észre, hogy már a gondolatát is unod! (Nem csodálom.)

Ismételgetés megunásig?

És azután? :O

És most le kéne feküdni, reggel újra felkelni és ezt ismételgetni egy hétig újra.

Ezért nekem nem ilyen rossz a helyzet. Örülök ha vannak ismerőseim illetve olyanok akikkel tudok beszélni és ha személyesen nem megy, marad a net. Jobb mint a semmi. Közben nézhetem mások szociális életét és irigykedhetek. 

 

"Lassan" teljesen elmagányosodok.

Facebookon egyetlenegy ismerősöm sincs... így jobb nekem.

Sziasztok, úgy érzem, hogy nekem is emberundorom van... ráadásul a neten is... ez már sz*r helyzet...

Hétfőn irány a sote, hátha el tudom egy időre felejteni ezt a sok szarságot és a mánia is lecseng. Egyedül kőbányát hagynám meg, az legalább nem idegesit fel de hátránya meg az h nem ember mánia. 

Konkrétan személy szerint senkit. Mások szociális életére, ettől indul ki minden. Meg látom instán ahogy jól elvannak épp az adott pillanatban,mert vannak társaságaik és barátaik. És mivel a mániáimmal többet foglalkozom így az ő szociális életük még jobban hatással van rám. Én addig szerintetek mit csinálok? Otthon unatkozom. 

De azoktól mit irigyel Linzi? Mert azt tisztáztuk, hogy nem focizni szeretne.

Szerintem a Linzer becenevű meg a kocka fejű focista a tárgy.

Kit és mit irigyelsz itten?!

Elkezdtem megint utálni azokat a csicskákat, de csak a fellángoló irigykedés miatt, nem is kell nekem ember mánia amúgy, most jelenleg irritál mindkettő.... de szerintem csak a feltörő irigykedés miatt.

Megint rám jött a szokásos irigykedés...

Nincs értelme ennek az egésznek. Tök enervált vagyok. Vagy kávézom vagy alszom. Képtelen vagyok bármit is tenni.

Idézet tőle: CsakEgyValaki

😀 😀 😀

Csak egy igazi könyvelő káromkodik így! 😉

Micsoda öntudatosság. 😀

😀 😀 😀

Csak egy igazi könyvelő káromkodik így! 😉

Idézet tőle: CsakEgyValaki

Azt a büdös szja törvényes, ingatlan bérbeadásos kurva anyjukat!!!!

Azonosulok a problémáddal. De nem tudok ezen a megfogalmazáson nem röhögni, bocsi. :DDDD Az szja mint szitokszó. 😀

Azt a büdös szja törvényes, ingatlan bérbeadásos kurva anyjukat!!!!

Idézet tőle: CsakEgyValaki

Kész... ennyi... megint elértem a lelki tűrőképességem határát.

Rátesz egy lapáttal, hogy a saját fasságom következménye a nap minden percében a szemem előtt lebeg. Jó... én tudom, hogy én b*sztam el dolgokat, de mikor az ember szenved miatta nem épp azt várná a szerettétől, hogy "meg is érdemled. Magadnak csináltad." Hát kösz b+.

Úgyhogy most krvára, de krvára ki fogom bőgni magam. F*szom!

Mi történt?

Kész... ennyi... megint elértem a lelki tűrőképességem határát.

Rátesz egy lapáttal, hogy a saját fasságom következménye a nap minden percében a szemem előtt lebeg. Jó... én tudom, hogy én b*sztam el dolgokat, de mikor az ember szenved miatta nem épp azt várná a szerettétől, hogy "meg is érdemled. Magadnak csináltad." Hát kösz b+.

Úgyhogy most krvára, de krvára ki fogom bőgni magam. F*szom!

Most hagyok fel ebben a pillanatban az összes kurva focista mániámmal, most azonnal le is cserélem a profilképem, egyik se ér semmit, egy nagy darab nulla az összes, főleg az osztrákok, rühellem az összes, pénzéhes geci mindegyik, soha többé focista mániá, hányinger

Úgy is van Kleó!

A picsába már mindennel!