Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Hát elmondta a barinőm (ideje volt), hogy mit mondott rólam néhány éve (ők egy "klubba" jártak). És most ezt támasztja alá a gyakorlat.

Nem úgy, hanem stabilitás szempontból, vagyis kiszámíthatatlan az érzelemvilágom. Egyik nap akarom, másik nap nem akarom hanem akarok mást.

Mi a düh tárgyi lényege?

Hatodszor, baszd meg, hatodszor szívat meg! 1x sikerült nem hagyni magam... az "csak" rossz érzés volt.

Önbizalom, aszongyák.

Biztos van, aki képes erre. Az én megítélésemben az ilyen ember az naív, vagy öntelt (én annyit érek mint senki más miért hagyna el a párom bárkiért is), butuska, hiszékeny (önbecsapás szinten), effélék. De persze ez torzított álláspont, tudom én is.

Mondjuk én még önmagamban sem bízok, nem hogy másban.

Bassza meg, bassza meg, bassza meg!

Vááá! Hogy ez a fasz hányadszor szívat meg! crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying ...

Bassza meg, még össze sem veszhetek anyámmal,  mert már ittam, és bevitet! Nincs elég bajom, még ő is basztat!

Nem úgy. Hanem h mindez kialakul, de van annyi "egészséges" önbizalma, h elhiggye, h nem hagyják ott/csalják meg. Meg h teljesen megbízik a másikban... Persze ebből lehet óriási pofára esés, de addig is sokkal jobban érezte magát, mint aki folyton résen van.

Ha nekik az az egészséges ember, akinél nem alakul ki kötődés. és leszarja ha megcsalja/otthagyja a másik... Mármint lehet, hogy az ember ilyenkor egészséges, de a kapcsolat nem nevezhető "rendes" kapcsolatnak.

Egy óra alatt sikerült rendesen kikészülnöm a kis dög gyerek miatt. Persze, hogy a sorozatom alatt, napok óta már nem is nézem rendesen, mert ez a szemétláda 9-kor puncsol, meg amit ma csinált, az nagyon durva volt. Egyszerűen hányni tudnék tőle. És most ki van nyalva nagyon a segge és hónap végéig ez lesz és még csak hatodika van. De majd kap akkora pofont később, hogy a feje repül le

Minden este özönlik a szemét. Napközben semmi. Elegem van ebből a kétszinű dög gyerekből

Igen.

Állítólag "egészséges" embernél nem.

Nincs erre jó megoldás. Ha megkapja az ember a másikat testileg/érzelmileg, akkor meg általában jön az a fóbia, hogy mikor veszíti el.

Szóval az úgy kezdődött, hogy nem ismertem meg. Ami azért is furcsa, mert egyrészt nincs igazán megöregedve, másrészt egy két méter magas emberről van szó... Ezt nevezik "lelki vakság"-nak. Tudat alatt már védekeztem. Aztán jó tömött helyre ültem, mire Ő bejött, ott már nem volt szabad hely, mellettem ült egy (szintén kosárlabdázó) jó haver, szemben egy általam nem igazán kedvelt osztálytársnőm. Aztán a másik irányba beszélgettem, meg fotóztam of.-et virággal, ilyenek, és mire visszafordultam, a haver szemben ült, a nő egész máshol, Ő meg jött egy sörrel, lerakta elém, és leült mellém... A többi már jött magától. Igaz, még akkor sem akartam, amikor már hármasban söröztünk máshol, de pikk-pakk lesmárolt. Hogy kellett ez nekem, hogy a jó magasságos ég szakadna rám!
Ráadásul mit mondjak a dokinak??? Hogy szerelmes vagyok a kamaszkori szerelmembe???

Amúgy igazad van, mert ez csak FÁJ.

Próbáltam én elfalazni magam... nem rajtam múlt. Igazán.
De ha tudom, hogy ennek a hülye tetkónak egyszer ilyen végzetes hatása lesz, soha nem csináltatom meg 🙁

Hát, én ezért határolódok el hamar és radikálisan azoktól, akik (pozitív romantikus) érzelmeket váltanának ki belőlem.

Sírásszéli állapot, és a gyomorremegés mellé alhasi remegés is.

Mivel spékelődött?

A régi, megspékelve...

Új baj, vagy a régi?

Faszomat verném oda bele!

dühöngés helyett ... ámuldozás ... a fiú, autista és vak, ...na tessék ... (tudom negyed milliárd ember már látta, bocs én most láttam először)

 

 

Auditions: Kodi Lee - America's Got Talent

I am absolutely stunned. Not only did we feel authenticity in what he did, Kodi Lee's talent is incredible.

Posted by Howie Mandel on Tuesday, May 28, 2019

 

A volt MOL vezér felvásárolt vagy 10 társkeresőt (főleg EU pénzekből), majd biztos érdekelni fogja, miből van a profit. De kisebb / külföldi tulajdonú fizetős társkeresőkön is ugyanez megy, sajnos.

Hát mindenesetre elég tisztességtelen kereskedelmi politika, de bejön, hogy tennék oda ahova én gondolom

Azok kamu nők, van kamu pasi is, az adminok hozzák létre bejelölgetés céllal, hogy elkapjon a reménység és fizess az oldalnak.

Hát vannak téveszméimlaugh. Azért vagyok itt.

Persze, lehet. De szerintem ezt a kor-dolgot mindig túlmisztifikálod.

Igen. Persze korosztályos problémáim vannak, de lehet, hogy írok nekik és rákérdezek.

Ez egész jól hangzik.

 

Ja egyébként láttam már, hogy vannak egyedülállóknak összejövetelek, ahol nem kell ismerkedni, csak lehet.

Nem is mondom. Ki kéne mozdulnod...

Igazad van. Én is hülye vagyok. Már törölni akartam magam, ehelyett tegnap megint befizettem a hülyeség adót, csak hát az asztal alól kajabálva biztos nem lesz semmi.

Komoly ember ilyen buggyantsággal nem foglalkozik. Ezeken az oldalakon csak röhögni meg b@szni lehet.

Hüjje πcsák bejelölnek kedvencnek a randi oldalon, rájuk írok és még csak nem is válaszolnak!angry

Mármint nem itt, hanem a társkereső oldalon

világpremier a búrán is 😉

 

 

Ezt a klip annyira zseniális, hogy nem győztem legalább 100x megnézni 😀 

 

Már megint valami (fizikai) bajom van cryingcryingcrying

Értelek... 🙁 A legrosszabb az, amikor az ember nem is igazán tudja megmondani még magának se, hogy miért szar, csak érzi, hogy úgy általánosságban... szar... :/

Kitartást! Ez is el fog múlni. És utána megint jó lesz. Addig is:

Csak hogy jobb kedved legyen! 🙂

A szokásos lezúzási kényszer a szokásos szar miatt, amit életnek nevezünk

Idézet tőle: csaklenniakartvalaki

Maradok továbbra is a tökfejem lezúzásánál.. vagyis csak a gondolatánál.

Történt valami, vagy csak szokásos lezúzási kényszer?

Vigyázz arra a tökfejedre! 🙂

Maradok továbbra is a tökfejem lezúzásánál.. vagyis csak a gondolatánál.

új Rammstein album van emberek, lehet kultúráltan zúzni

De ne a saját fejeteket csapjátok szét, hanem az idióta kis szarhalmaz Linzer gyerek fejét

Hát most én is becsatlakoznék a fejzúzósok közé. Egy sziklán apróra csapni a fejemet egy kővel, hogy ne legyenek gondok.

Én legszívesebben annak a kis dögnek a fejét csapnám szét egy tüskés bottal. 

 

heartheartheartkisskiss:love: