Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Egyszer azt érik el hogy megőrülök aztán szétlövöm az összes ilyet.Rohadt embernek nevezett szemetek tönkretettek.(pl öcsém.)

Nincs itt semmi démon.Düh van.

Ezt egy jól agymosott hit gyülis úgy értelmezi, hogy benned démon van és az dühödik fel, mert látja isten felkent szolgálati ajándékán az áldást, és nem bírja isten általa közvetített beszédét.

Voltam köztük jó 3 évig... 75%ukat kényszergyógykezelése lehetne vinni valami zárt osztályra.

B.ssza meg mindenki.

Sok szószátyár barom papol az erkölcsről meg igazságról.Idióta buzi Németh Sándor.Annyira fel tudnak huzni.Isten szolgája meg a faszom azt."Csak tudnám téged mégis ki választott"

Milyen már az aki megfertőzi a másikat mert neki a puszilkodás meg az ölelgetés fontosabb. Látszólag semmi se látszott, de beismerte aztán h előző nap szarul volt, és köhögött, majd egy héttel később mondja h egész héten beteg volt. De ezt nem érdekli az ilyesmi, betegen is bement dolgozni mert kva szarul volt....

Kocc-e 😀

Koccc!! 🙂

Ejnye, megelőztetek engem... akkor iszok énis persze a pálinkát kihagyom természetesen 😉

Elsőre tök valódinak tűnt. Nem baj az, ha digitális, lényeg, hogy jól néz ki!

Yaaaa...

Kleóka, majd Holnap 😀

Kocc. Egészségünkre! 😉

Halooweeni Dark Digitális MakeUP LOL

Vááá, ez tök jó! :love: Igazi smink, vagy digitális?

Szeretem a járművemet, csak akkor nem, mikor akkor megy tönkre valami, amikor kurvára még alkatrészt se tudok venni hozzá. És, mivel sofőr (is) vagyok, ezért létfontosságú. Mindegy, majd holnap délelőtt folytatom, legalább világos lesz. 9-kor még bótba is menni kell, alkatrészért. Hétfőre kell, hogy jó legyen a gépezet. De nem érdekel ez most, iszok...

laugh

Hagyd azt a fostalicskát a francba(n)!!!

Fogom a másik lámpát, kitekerek 3 csavart, erre kontaktos lesz a lámpa. KKKUUUURRRRVVVVVVAAAAAAA!

KKKKUUUUU....faszom, elég volt! Fasz autószerelés. Belefájdult a fejem. Leülök inni.

Most meg a rohadt lámpa kikapcsol, mer hideg van! Nem látom a csavarokat! Rohadék Energizer! Fasznak raknak fejlámpába hőkioldót!
KKKKUUUURRRRRVVVAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

KKKUUUURRRRVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
Nem bírtam megcsinálni az autót.
KKKKUUURRRRRVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
Ölök megfele mingyá valakit!
KKKKUUUUURRRVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
Kurva mérges vagyok! KKKKKUUUUURRRRVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Nézzük a hájas K-át (unokatesom) és a kis taknyos gyerekét.

EGYSZER TUDNÁK MEG MILYEN EGÉSZNAP 10-15 FOKOS LAKÁSBAN ÜLNI ÉS A TAKNYOS KÖLYKÉT SZÉPEN LEVETKŐZTETNI. Ő meg tapasztalja meg szépen a fagyoskodást különben alája rúgok.

Majd lehet pampogni....Büdös hájas K

(Kiakadásokba 01.

és előre is bocsi a trágárkodásért)

Elegem van a sok frusztrációból. Annyira ritkán érzem azt, hogy pozítív dolgot kapok az életemben...elegem van abból, hogy mindig én szívok. Az egész életem egy nagy rakás szar.

Ha hétfőn megint megbukok a vizsgámon és emiatt ott kell hagynom az egyetemet, és kiraknak otthonról, akkor inkább kinyirom magam. Kibaszottul utálom ezt az egészet. Semmi sem jött össze az elmúlt évekbe, és nem fogok többé ezeknek a nyomorékoknak sz&pni a f&sz@t.  

nem akarok így élni.

kiborulás kreatívan

avagy ha totál eleged van

legalább dühöngj formabontóan

 

wink

 

 

Igazságügyi gyakorlatban szerintem úgy értelmezhető, hogy a gondolkozását nem befolyásolta semmi = tudta, hogy mit csinál.

Az otthon lévő eszközök alapján otthon henteskedett.

Kétlem, hogy egy darabolós gyilkos "normális" lenne.

Ez nem annyira foglalkozás körében, mert nem a hentesboltban darabolta fel. Meg aszondja, hogy "Az is kizárható a bíró szerint, hogy a vádlott valamilyen kóros elmeállapotban lett volna a bűntény elkövetésekor."

Emberölési gyanú esetén engedélyeztetném a pentothal-t kihallgatáskor, vagy a mai modernebb megfelelőit.

Hol is gagyogtam a foglalkozás körében elkövetett pszichopátiáról? Mert megtaláltam a cikkentyűt a hentesről...

https://index.hu/belfold/2019/10/29/darnozseli_hentes_targyalas_itelet/?fbclid=IwAR3waYHsCQHumxWBAhykpNUnNjZh45V1Vd2EAdvj1y-6Z6FV2RxZgZUm20E

Lehet akármilyen app, photoshop, szarból várat nem lehet csinálni! Az alap is jó kell legyen.

Köszi szépen kedves Kleó, de Ti akkor is szebbek vagytok nálam, és kész, nincs vita laughheart

(Ez a képem ami fenn van, még a vigyorom sem "igazi", egy Applikációval 'varázsoltam' csukott szájból, nyitottat LOL)

Te tényleg szép vagy! Hidd már el, kicsi lány!

Nagyon kedvesek vagytok, hogy ezt írjátok.

Ti is nagyon gyönyörűek vagytok, a valóságban is!

smileyheart

Hát ez az! Retusálatlanul is egy szép kislány, és pici smikkel gyönyörű!

Láttuk a nem retusált képeidet is, szerintem helyes vagy, és csúnya semmiképpen. heart

Hülye vagy.. Már megbocsáss, de én több ffinak meg mutattam a képedet, és mindenki azt mondta, amit én női szemmel, hogy milyen szép kislány!

Idézet tőle: Linzer

Idézet tőle: Sweet Harmony

Ha egy társaság jól érzi magát és ott vagyok akkor én pl arra érzek késztetést, H lelépjek onnan AZONNAL... smileyheart

Miért akarnál lelépni mikor lenne lehetőség neked is ott lenni? Az a baj h nekem ilyenre esélyem sincs h ott lehessek bármilyen összejövetelen is. 

Azért, mert nemigen tudok beszélgetni, leblokkolok, feszült és ideges leszek emberek között. Na meg azért is, mivel ha több ember van, általában én háttérbe szorulok, mert félek bármilyen gondolatomat is megosztani és gátlásos vagyok a külsőm miatt is. A képen még kinézek vhogy, mivel azok beállított, szerkesztett képek de amúgy elég csúnya vagyok a valóságban, ezért nem merek sehová elmenni otthonról. Gyakran a szemembe nevetnek jóképű fiatalok az utcán, de biztos azért mivel olyan gáz a fejem.

Idézet tőle: Sweet Harmony

Ha egy társaság jól érzi magát és ott vagyok akkor én pl arra érzek késztetést, H lelépjek onnan AZONNAL... smileyheart

Miért akarnál lelépni mikor lenne lehetőség neked is ott lenni? Az a baj h nekem ilyenre esélyem sincs h ott lehessek bármilyen összejövetelen is. 

Bocsánat, hogy gyakran teszek szívet a kommentembe, de nálam ez amolyan kényszeres dolog.

Ha egy társaság jól érzi magát és ott vagyok akkor én pl arra érzek késztetést, H lelépjek onnan AZONNAL... smileyheart

Dögöljön meg a szomszéd tehene IS!!!

Idézet tőle: Artifical Skizo

Az ilyen legyél pozitív és hasonló dolgok csak mantrák, betanult mondókák, amit rá lehet olvasni bárkire. Van, aki tényleg jószándékkal mondja, de általában csak társadalmilag betanult reflex. Maximum a dokikra érdemes hallgatni, akik el is mondják, hogy ezt hogyan kellene csinálni, vagy adnak segítség képpen gyógyszereket.

Ezért is veszek össze mindenkivel mert csak ezt tudják mondani és akkor jól beléjük döfök és persze h én leszek a rossz, mivel ők jó szándékkal segitenek én meg ezt csinálom, de mintha direkt csinálnák, már tudja mindenki h erre a mondatra nagyon ugrok de csak azért is mondják

Az ilyen legyél pozitív és hasonló dolgok csak mantrák, betanult mondókák, amit rá lehet olvasni bárkire. Van, aki tényleg jószándékkal mondja, de általában csak társadalmilag betanult reflex. Maximum a dokikra érdemes hallgatni, akik el is mondják, hogy ezt hogyan kellene csinálni, vagy adnak segítség képpen gyógyszereket.

Végre valaki aki megérti és nem azt nyomja a képembe h legyek pozitiv

Szerintem ez teljesen érthető késztetés.

Ha például van egy összejövetel ahol jó a hangulat, késztetést érzek, hogy elrontsam a jó hangulatot, szétromboljak mindent és ha összejött, elégedettséget éreznék. 

Megint idegesit ez a kis görény idióta, ez mellett még az is, ha látom, hogy valaki boldog, meg jól érzi magát, legszivesebben le is köpném az illetőt, miközben nagyon erős irigykedést okoz, ami durván ellep, ez mellett meg nagyon erős gyűlölet, ami szintén ellep.

Ezeket hívom én "mértékadó női magazin"-oknak. A (ffi) kollégák nagyon röhögtek rajta...

De a családtagok ezeket erőltetik rám h ezt kell csinálni. Undorító

Az ilyen internetes "női magazin" általában bulvár szennylap kategória. De még a NLC is az esetek 75%-ban.

http://www.caramella.hu/eletstilus/szabadulj-meg-a-negativ-energiaktol-7-lepesben

Ilyen nevetséges, agybutitó ostoba cikkeket....