Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Csak nehogy azt hidd, hogy TE vagy olyan erkölcsi magaslatokban, hogy jogodban áll dönteni erről... Egyszemélyes esküdtszéknek képzeled magad?

Spec. a halálbüntetésben (amit amúgy támogatnék) is tévedtek már.

A te gondolatmeneted szerint mindenki megérdemelné a halált. Nem gond: mindenki meg is fog halni...

Ja akkor érdekel ha az érdeked ugy kivánja.
"A halált SEM érdem szerint osztják." Akkor mesélj mi alapján?Pl a halálbüntetéseket akkor senki se érdemli meg?Képzeld ha valaki ennyire gonosz és aljas hogy ennyi fájdalmat okozzon másoknak az megérdemli a halált.Nem kell egyetértened velem.Ugy gondolom az is halált érdemel aki sorozatosan traumákat okozott a másiknak és/vagy terrorizálta és mondjuk akár megerőszakolta lelkileg vagy testileg a másikat.(Egyszerüen azért mert egy gonosz geci)
Ezek olyan mértékü bünök amikre nincs bocsánat.Tönkretenni egy ember életetét vagy hosszu időre megnyomoritani...

Persze. Azonnal érdekel, ha épp azzal baszogathatlak. laughdevil

Jajj de rendes vagy.Ilyenkor mennyire érdekel hogy szerintem mi van.

Éppen azért, mert teszerinted van. 😀

"

Te is lehettél volna akár asszertív a beszólás helyett."

 Azt mondtad nincs is asszertivitás.Most meg hirtelen van?

"Az "asszertív kommunikáció" kizárólag elméletben, szakirodalomban és női szennylapokban létezik."

"Soxor. pl. ha nem átallasz dolgozni járni, iskolába menni... meg még van számos eset. " Miért ha nem dolgozik valaki annak nincs joga aludni?

"Nem a teáltalad felállított mérce az egyetlen"

A halált SEM érdem szerint osztják.

Tudtam hogy ezt fogod mondani.De képzeld ha valaki traumát okoz és terrorizálja a másikat és folytatja és ismétli az megérdemli a halált.

Ez bravo! Sokat tanultál... ahhoz képest, h te adtál leckét az asszertív kommunikációból. 😀

Én-e? 😀

Az. Mégsem hagyják az embert. Soxor. pl. ha nem átallasz dolgozni járni, iskolába menni... meg még van számos eset. Te is lehettél volna akár asszertív a beszólás helyett.

 

Mert mondjuk az alvás alapvető igényünk?És mert ő is elvárta ugyanezt?Egyre cinikusabb vagy.

Egyrészt nem tudtam.Másrészt nem provokáltam.Ő provokált én válaszoltam.Ezért is irreality az egész.

Mindegy legközelebbi ilyen alkalomnál kinyirom a picsába.Nem fog terrorizálni.

Meg egyáltalán: miért is kéne bárkinek is alkalmazkodni ahhoz, hogy te aludni kívánsz?

Én ehhez túl intuitív vagyok (ezért nem használt a kognitív terápia). Előbb reagálok, mint hogy gondolkozzak. Utólag, persze, én is be tudom látni, hogy pl. "túlzott" volt. De ha tudod, h öcséd is ilyen, mijafasznak provokálod beszólogatással? 

Jó maradjunk annyiban hogy jogosan mondtam meg  a magamét mert flegma volt velem és nem hagyott aludni.És amit kaptam érte azt józan ésszel nem lehet igazságosnak se reálisnak nevezni.Ezt öcsém is elismerte hogy nem volt ok arra amit tett.Ő is tudta hogy aránytalan volt.

"Lehet, hogy a másik számára egy félmondat olyan bántó, hogy igenis, ölni képes miatta." Ha valaki ennyire buta hogy fel se fogja hogy mennyire aránytalan a viselkedése azzal nem lehet mit tenni.Nekem is volt olyan hogy nagyon felhuzott valaki és legszivesebben levertem volna a fejét és jéé nem tettem meg mert nem vagyok egy állat.Meg aránytalan is lett volna.

Az "asszertív kommunikáció" kizárólag elméletben, szakirodalomban és női szennylapokban létezik.

Üss vagy fuss! Soha. Soha nem futok. Legfeljebb magam elől. Lehet, hogy rosszul vagyok kódolva. 
"Akkor nemesb-e a lélek, ha tűri
Balsorsa minden nyűgét s nyilait;
Vagy ha kiszáll tenger fájdalma ellen,
S fegyvert ragadva véget vet neki?" (Shakespeare) – Ezen már kamaszként sem értettem: mi a kérdés??? Csakis az utóbbi, a másik gyávaság.

Nem a teáltalad felállított mérce az egyetlen. Lehet, hogy a másik számára egy félmondat olyan bántó, hogy igenis, ölni képes miatta.

A mazóhoz semmi köze, hogy fel tudom mérni, hogy hol hibáztam és miként kerülhettem volna el a "bajt"... Realitásérzék. Ha huzigálod az oroszlán bajszát, tán még megharaphat. Ha mégis huzigálom, és lám csak! megharap, ki a hibás???

"Vagy lehet, hogy te nem hagyod "élni" őket? Lásd még: ajtócsapkodás." Alapból ilyen öcsém stilusa hogy basz mindent be.Miért arra gondoltál hogy azért csapkodja az ajtót meg ilyen mert miattam?Az egyetem óta ilyen elbaszott.Ott érte egy trauma.Mivel nem hagynám őket élni most őszintén?És szerinted csapkodni kell az ajtót az normális reakció volna?Ahelyett hogy leülnénk és megbeszélnénk hogy esetleg mi zavarja a másikat.

"Milyen "legrosszabb"???" azt feltételezted hogy csak hagytam magam.Képzeld létezik lefagyás,menekülés és küzdés.Ha az első és harmadik nem müködik marad a második.

"Ha nincs esélyem is védekezek mindhalálig. Amíg csak bírom. Fizikailag is." Mert buta vagy azért.Van amikor a menekülés a jobb opció.Ha tudod hogy nincs esélyed jobban jársz ha menekülsz.

De nem érted hogy aránytalan volt?Ez olyan mintha ha valakinek beszólsz és megöl érte.Igazságtalan és aránytalan.Nem lehetsz ennyire korlátolt és beszükült hogy nem nézed az arányokat.Ennyi erőből ilyen logika alapján az is jogos hogy valaki rossz szót szól és szétlövöd a fejét mert 1:1.Elment az eszed esküszöm.Remélem ezeket nem gondolod komolyan.Ja mert csak a kisgyerekek lehetnek áldozatok és csak velük történhet igazságtalanság vagy csak akkor nem tehet róla.Hát hogyne.
"Állítom, hogy életemben nem "kaptam ki"még senkitől jogtalanul " Ez meg arról szól hogy mazohista vagy és mindenért magad hibáztatod.

Milyen "legrosszabb"???

Ha nincs esélyem is védekezek mindhalálig. Amíg csak bírom. Fizikailag is.

1:1. 1 beszólás=1 ellenlépés.

Az áldozathibáztatás igen. Ha nem kisgyerek az illető, igenis mindig "benne van" ő is... 

"fizikailag annyival jobb állapotban van nálad, hogy muszáj voltál hagyni magad?" Ez megint egy rosszindulatu feltételezés.Próbáltam menekülni mert fizikailag nem volt esélyem.Nem csak hagyás létezik de te persze ezt feltételezed.Ez is rólad árulkodik hogy a legrosszabbat feltételezed.

Szerinted az mióta jogos hogy valakit megfélelemlit halálfélelembe tart megver azért mert beszólt?Ez neked arányos?

"Amúgy, igen. " Mi szerinted ez arányos?Vagy mi igen?

Amúgy, igen. Létezik a viktimológia. Állítom, hogy életemben nem "kaptam ki"még senkitől jogtalanul – kivéve anyámat.

Az öcsém csapkodja az ajtót nem én te barom.

"Amugy meg flegma volt és nem hagyott aludni szóval jogos volt a beszólás."

Igen??? Szóval, volt beszólás. Ami szerinted jogos volt. Vagy lehet, hogy te nem hagyod "élni" őket? Lásd még: ajtócsapkodás.

Szerinted az mióta jogos hogy valakit megfélelemlit halálfélelembe tart megver azért mert beszólt?Ez neked arányos?Hülye elmebeteg állat.

Erősebb volt igen.Áldozathibáztató barom vagy.Azt se tudod mi volt de itélkezel.Köcsög.

Kurvára nem volt jogos mi a faszról beszélsz?Nem hagytam magam képzeld.Süt belőled a rosszindulat megint.Mitől lett volna jogos hogy rámtámad?Elment az eszed?

Te, és ez az öcséd (aki tényleg némileg jogosan...) "rád támadt", fizikailag annyival jobb állapotban van nálad, hogy muszáj voltál hagyni magad?

Nekem a pokol is jobb (volt), mint egyedül... A mámmá rabtartása IS jobb. 🙁

Kész elmebaj. 

Az öcsém aki rámtámadt és brutál traumát okozott.Azóta vagyok iszonyatosan.Itt lakik a szemközti szobában.Legszivesebben a nyakát eltörném.Meg a fasz anyámmal aki engem hibáztatott a trauma után hogy biztos mondtam neki valamit meg hogy beszóltam.Miközben semmi nem indokol egy ilyen állati viselkedést.Amugy meg flegma volt és nem hagyott aludni szóval jogos volt a beszólás.Apám ilyen semleges geci.Anyám ilyen nárcisztikus mártir fos.Apám idegbeteg alkesz.Legkisebb öcsém nárcisztikus lepofázó hazudozó.Az öcsém aki rámtámadt ptsd-s vagy skizo.

Kikkel laksz együtt?

Nem gondolom hogy mindenki egyedül lenne lélekben.Vannak lelkitársak pl vagy nagyon jó barátok.

Hidd el nem jobb bárkivel.Vannak emberek akik pokollá tudják tenni az életed és több kárt okoznak mintha egyedül lennél.Ráadásul a szabadságod is sérül.

Nem tudom mit irhattam amiről azt feltételezted hogy egyedül lakom.

Értem. Illetve én úgy vagyok, hogy bárkivel/bárkikkel jobb, mint egyedül. (Más is van ilyen.) 

Lélekben mindenki egyedül van. Az egészségesek is. Közel lehet valaki(k)hez, de akkor is egyedül van...

Hát mert egyedül is vagyok lélekben.Rosszabb ezekkel mint egyedül.

Mert olyan módon beszéltél a magányról, egyedüllétről, mintha fizikailag is egyedül lennél. 🙁

Honnan vetted ezt hogy egyedül lakom?

hogy azt a filarátóti székely bácsi rőt szakálára mondom !!!

 

mostaztán megcsináltam az elfuserált KÉPFELTÖLTÉST AZ AVATORHOZ !!!

 

mobilról is jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

 

csáó 😉

Nabassz. Eddig megingathatatlan meggyőződésem volt, hogy te egyedül élsz/laksz... Társas magány, ja. Még szarabb.

Itt csapkodja meg kirántja az ajtót ez a buzi öcsém.Faszfej nem tud közlekedni.Megijeszt vele.Meg lekurja a papucsát jó hangosan ahelyett hogy normálisan levenné a lábáról

Beiratkoztam egy C1es német tanfolyamra, és annyira gusztustalanul sz4r f0s az egész hogy okádni tudnék tőle. Soha életemben nem utáltam még ennyire tanórát. És még hátra van 8 alkalom hogy b4ss4 m3g!

Gyűlölöm a családomat.Rohadjanak meg.Csak azért nem nyirom ki őket mert lecsuknának.

"B.ssza meg mindenki." Mer?