Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Nem vagy szörnyeteg, nagyon erős vagy!! Ki fogsz ebből is jönni.

Van otthon Betadine-od? Fertőtlenítsd le és BÁRHOGY erőltess rá vmi kötöző anyagot. Pl. térdelj rá.

ez az, h senki se tud... de vhogy ösztönös ez a segítségért kiabálás.

igenis, kimélem a cicákat. szerencsére kettő amúgy is süket 🙂 a kutyok kint vannak.

az  áterem nagyobb barom, mint én...

csak dől minden, mint egy kártyavár, és nem tudom megállítani.

hülye kutya levetette a zoknit, és nem engedi feltenni, és el fog fertőződni és....sok ez már. (nem írtam nyilvánosan, h tegnap műtötték a párom kutyáját, szóval nem az én kutyóm, de szeretem, csak nem engedelmeskedik, és most az élete a tét)

És a kutyák nem menekülnek? Vagy ők kint vannak?

Nem vagy az! Nagyon nehéz helyzetben vagy. Ki tudna személyes jelenléttel segíteni? 

(Nem tudok írni neked privit, mert nem 100 százalékos a levelezés.)

Nem vagy szörnyeteg, hanem rosszul vagy. Nem tudsz átert/lógust elérni? 

Cicákat tessen kímélni! 😉

nem birom tovább... itt üvöltözök az üres lakásban a nagy semminek, h segítsen rajtam valaki. nem vagyok dühös se, belefáradtam. a testem is kezdi feladni. már a macskáim is menekülnek előlem, egy szörnyeteg vagyok. azt hiszem, ez a életem mélypontja...

Hehe. 🙂 Nem.

De gondolom nem "letört a körmöm konzerv nyitás közben" jellegűek.

Még mindig a női lét gyötrelmei. 

Mi a baj?

K.rva élet!

Francnak jött ez a koronavírus.. magánrendelésre kéne mennem, erre itt pusztulok meg lassan. 

Anyám is ezt mondja.Mindegy nem fogunk ebbe egyetérteni én lezártam.

Ha álmos vagy, tudsz 😀

Tán ha valami elfárasztana.

Attól hogy te tudsz aludni az nem jelenti hogy mindenkinek tudnia kéne aludni ettől.

A másik szobából? Az semmi... Az ágy mellől, és még belekornyikál a füledbe! Úgy már én sem tudtam. De h hogyan még igen... attól ledöbbennél.

Próbálj ugy aludni hogy valaki üvölteti a zenét a füledbe.

Idézet tőle: Titokmar

Nem.Én is alkalmazkodom másokhoz.De szarok rá azt képzelsz bele amit akarsz.Meguntam hogy itt kötekedsz.

Én-e? :O

 

" de mindenki adja fel a szokásait, mert neked nem tetszik?" öcsémről volt szó csak.

Amugy meg nem is tudom mit kell ezen magyarázni meg hogy miért állitod be  áldozatnak hogy valaki hagyja a másikat aludni kész szürreality az egész.Van aki aludni akar és kész.Én is lehalkitom  vagy leveszem/levettem a zenét amikor ő kérte mert aludni ment.Komolyan kezdem azt hinni hogy ez valami rossz vicc hogy ilyen alap dolgokat kell magyarázni neked.

Nem.Én is alkalmazkodom másokhoz.De szarok rá azt képzelsz bele amit akarsz.Meguntam hogy itt kötekedsz.

Értem. Alkalmazkodás=hozzád alkalmazkodás.

Képzeld létezik olyan hogy alkalmazkodás.Bár te erről nem hiszem hallottál ezek alapján amit kérdezel.

Tudom, barátnőm is szó szerint lábujjhegyen jár, ha bárki is alszik... És csodálkozik, h a többiek nem, amikor ő alszik. Tiszta ideg lett, amikor mondtam, hogy aki fáradt, az tud aludni. Pedig tudja rólam, hogy én edzett vagyok. Anyám kedvesen keltett vasárnap úgy de. 10 tájban (mert nem kell olyan sokáig aludni) úgy, hogy a fejem mellett elkezdett porszopózni egy csapágyas masinával, ami amikor beindult, olyan hangja volt, mint egy szovjet tanknak. 😀 Felébredtem rá, aztán paplan fejre, és aludtam tovább.

Jó, akkor nem "csak", de mindenki adja fel a szokásait, mert neked nem tetszik?

Képzeld el én tudok közlekedni.És figyelek a másik alvására.Mi az hogy semmi nem jó?Na ez a provokáció.Leirtam mi lenne jó.Ezt is honnan vetted hogy csak nekik kéne alkalmazkodniuk?Ezt honnan találtad ki?

 

Úgy, hogy semmi nem jó neked, és mindenben nekik kéne alkalmazkodni hozzád: finoman tegyék be az ajtót, kussoljanak ha te alszol...

"" Vagy lehet, hogy te nem hagyod "élni" őket? Lásd még: ajtócsapkodás." Ezt miből gondolod hogy én nem hagyom élni őket?"

Igen, inkább kockáztatom. Nem futamodok meg!

Kis ugatásomra elrakta... 😀

"A "szégyen a futás, de hasznos"-ból tuti nem kérek." Engem pl hárman akartam megverni tavaly nem sokkal karácsony után.Idézem szét akarta  verni a fejem.Ha ott nem futok el lehet ott maradok.Egyáltalán nem szégyen az a szégyen ha jól megvernek és ott maradsz a földön csak azért mert nem akarod elismerni az erőviszonyokat..Nekem sikerélmény volt hogy nem tudott verekedni velem pedig nagyon akart.Meg kötekedett hogy bajom van?(mondtam többször is hogy nincs bajom de ez a geci be volt piálva tuti)Ja és annyi volt a szitu hogy mondta hogy ki van kötödve a cipőfüzöm mondom nincs erre mondja hogy majd ki lesz ha jól szétveri a fejem aztán már készült a verekedésre meg mondta hogy bajom van bajom van.A balfasz nem tudott utánnam jönni egy kocsi miatt ami rá is dudált.Meg talán a kezeit és felemelte talán hogy készül a verekedésre.Egyből beugrott az öcsémes eset amikor elkezdett fenyegetni.

ez a buzi öcsém meg nem hagyott aludni megint .itt üvöltette a zenét.nagy nehezen elaludtam erre felkeltett.nem tudom miért kell 10 után üvöltetni a zenét.volt olyan is hogy megmondtam neki hogy aludnék erre ugyanugy folytatta.azt se értem miért kell minden egyes kurva alkalommal szólni neki hogy aludnék főleg 10 után.egész éjjel fent volt és hajnalba felkeltett.

" Vagy lehet, hogy te nem hagyod "élni" őket? Lásd még: ajtócsapkodás." Ezt miből gondolod hogy én nem hagyom élni őket?

 

Én egyedül vagyok.Sőt még rosszabb.Ellenségekkel vagyok körbevéve.

Nem győzhetsz mindig erről szól az élet

"A költő azt szeretné kifejezni, hogy a többi ember nélkül az individuum értelmezhetetlen. Viszont a másikak rávilágítják arra, hogy tulajdonképpen senki, " Szóval egyedül is senki de ha nem egyedül van akkor mitől lenne senki?
"Azért senki, mert önmagában állóan értelmezhetetlen. Mint mindenki, sőt, bármi. "

"Különben már azt sem tudom elképzelni, hogy bárkinek is létezhet." Mi?

Inkább leszuratod magad vagy kockáztatod?Ez aztán a jó döntés.És mi lett a bicsakkal?

Idézet tőle: Titokmar

"Viszont a másikak rávilágítják arra, hogy tulajdonképpen senki," Erre gondoltam.Hogy mitől lesz senki?Itt nincs egyedül.

De bazd mán +, elvileg te sem vagy egyedül! Sőt...

De. Ő is beteg volt... Egyedül van mindenki, amúgy. A többi dolog vakítás. Vagy "helytállsz" egyedül is, ha nem, semmi esélyed társra. Különben már azt sem tudom elképzelni, hogy bárkinek is létezhet. Kb. olyan, mint az asszertív komm. ... elmélet.

Soha! Igen, sokkal inkább elszenvedem... A "szégyen a futás, de hasznos"-ból tuti nem kérek.
1'x, olyan 22 sem voltam, adódott egy szitu, oks, mi is hibásak voltunk, egy részeggel, aki előkapott vmi bicsakot. Azt mondja barinőm, akivel voltunk, h "fussunk". Komolyan mondom, úgy néztem rá, mint egy ufóra. Ez a "megoldás" eszembe sem jutott... Amúgy is utálok futni.

"Viszont a másikak rávilágítják arra, hogy tulajdonképpen senki," Erre gondoltam.Hogy mitől lesz senki?Itt nincs egyedül.

Hát ahhoz képest megvisel az hogy ha nem te győzöl.Megadni magad és mondjuk elfutni az nem ugyanaz.Előbbinél várod hogy elszenvedd ami jön.

Jah, a koronavírus aminosavsorrendjébe hova applikálták bele az állati koronavírus fehérjéjejit?

Oké. Hát... én még nem akadtam el, ezerszer tőlem távolabb álló versnél sem, de hát... nem volt nehéz.

Azért senki, mert önmagában állóan értelmezhetetlen. Mint mindenki, sőt, bármi. 

Miért lenne senki?

"Tanulj meg verset elemezni! " Hát ezt jól megmondtad.Most egy vers egy versszakánál elakadok és egyből nem tudok verset elemezni.

Az. És? Akkor mi van? Beesik az eső? Mert apám élvezte, h egy szaros társasjátékban legyőz? (Asszem, még csalt is, mert annyira unta, de hát mint pedagógus!!! tudta, h a gyerekkel játszani kell; de legyünk túl rajta.) Azóta sem visel meg a játékbeli kudarc, és amelyiket nem ismerem, bele sem kezdek... De az ÉLET játékot sajnos rám adták, és ott győzni kell! Pl. akkor haljak meg, amikor én akarok! (Ez sem sikerül.) De megadni magam másnak? SOHA!

A költő azt szeretné kifejezni, hogy a többi ember nélkül az individuum értelmezhetetlen. Viszont a másikak rávilágítják arra, hogy tulajdonképpen senki, amitől megbolondul, ám ennek tudatában van. De mindnyájan így vagyunk: a többiek között másmilyenek. 

Jó???

Jól van játszod itt a tanárt.Nehéz lett volna leirni .... Azért kérdeztem rá mert meg akarom érteni 😛

Elég gyerekes hozzállás hogy mindig neked kell győzni

Igen!

Tanulj meg verset elemezni! Gimnáziumi tananyag, apuskám! Írhatok én neked ötös elemzést, ha nem akarod érteni, úgysem fogod. 😛

Az hogy legyőznek tény de ezt nem tudod vagy akarod elfogadni.Megalkuvás?Mert mindig neked kell győzni?

"Én állat volnék és szégyentelen,
nélkületek, kik játszotok velem -
Köztetek lettem bolond, én a véges.
Ember vagyok, így vagyok nevetséges."

Ezt nem értem pontosan.Leirod a szavaiddal?

Azt hiszem, ennél szebben nem lehet ezt elmondani...

ugyan. Mit ér az élet megalkuvással? Örök szégyen. Igen, ha meghaltam, legyőztek. Tisztességben.

"Le vagyok győzve, (győzelem ha van)
de nincs, akinek megadjam magam.
Úgy leszakadtam minden más világról,
ahogyan lehull a gyümölcs az ágról.

Szurkálnak, óvnak tudós orvosok,
irnak is nékem, én hát olvasok.
S „dolgozom”, imhol e papírhalom -
a működésben van a nyugalom.

Én állat volnék és szégyentelen,
nélkületek, kik játszotok velem -
Köztetek lettem bolond, én a véges.
Ember vagyok, így vagyok nevetséges."

(J. A.)

Amugy megmented az életed.Az is valahol eredmény és nem öltek meg akkor és le se győztek ezek alapján amit irtál"Csak akkor győztek le, ha megöltek! "

Küzdeni kell!

"A cél halál, az élet küzdelem,
   

S az ember célja e küzdés maga."

(Madách I.)

Ha nem tudsz győzni akkor mégis hogy akarnál győzni?Nem gyávaság elismerni hogy legyőztek.Tagadni azt inkább gyávaság.