Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Idézet tőle: Kleó

Hááát... sztem még mindig nem teljes az eligazodás, de kezd ürülni a Li a szervezetedből. 😀

Úgy tűnik. 🙂

Idézet tőle: Kleó

A fő fórumtémák közé, nem a csoporttémákhoz, na.

Ennyi. Mondom, nekem le kell butítani. 🙂

De azért ez se rossz, nem?? https://www.bura.hu/sitemap.xml 🙂

.

 

Hááát... sztem még mindig nem teljes az eligazodás, de kezd ürülni a Li a szervezetedből. 😀

Semmi gond! Mondom, 10 éve vagyok itt és még mindig nem igazodok ki teljesen. 🙁

Ha megnézed az oldalt, van egy bal oldali navigáló oszlop, egy középső navigáló oszlop és egy jobb oldali navigáló oszlop. 

A frissülő totyikok KÖZÉPEN vannak, ezeknél látod új bejelentkezéskor ill. az oldal frissülésekor, hogy "x új hozzászólás".

A jobb oldalon látod, hogy frissültek a totyikok, de azt nem látod, hogy hány új hsz van, ill. az az én kérésemre lett, hogy blogoknál, szakmai könyvoldalaknál látsszon, hogy ki a szerző és ki a válaszoló, mert nehéz volt követni. Krisz szerencsére megcsinálta és sztem nagyon hasznos. 

És ismétlem: sajnos miattam nincs bipol topik középen, mert én szerkesztettem rajta és akkor elmácott vhova le... 🙁

Jó helyen járol. Scrollozz feljebb. Akkor úgy lesz, ahogy írtam. 

Rágod a gittet?

Bocsánat,lehet én vagyok értetlen,de most az a baj hogy nincs ott folyamatosan jobb oldalt?? 

 

Azt szeretnéd hogy állandó,kiemelt topik legyen? 

 

Szeretnélek megérteni nagyon csak én ha még visszatérő is vagyok,sokkal régebb vagy te itt =)

 

Azért is szeretném megérteni hogy mire gondolsz,hogy segíthessek neked! 🙂 <3 

És most jöttem rá először, hogy mi hol van!! Pedig 2004-2006 között kezdtem vmikor búrázni és azóta is búrázom, tehát nem ős-búrás vagyok, hanem nulladik típusú. 

Szóval itt:

https://www.bura.hu/forumok

van három fülecske:

1. https://www.bura.hu/forumok

fórumok

Itt vannak az általam reklamált (kért) "főoldal közepi témák". 

Egyébként volt bipol topik, nem is egy, hanem kettő (köszönöm utólag is E.nek a másodikat) "főoldalon középen", csak ezeket szerkesztettem és akkor lementek valahova. 🙁

*

https://www.bura.hu/forumok/minden-mas

"Minden, amihez hozzászólhatsz, az utolsó hozzászólás és hozzászóló szerint rendezve"

blogbejegyzések és szakmai könyvoldalak

*

https://www.bura.hu/forumok/csoporttopicok

főleg blogbejegyzések

Nekem jobb oldalt ez van 

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=615Ke_769_pernyo_779_foto.png

Végül főoldal jobb oldalon:

JELENLÉVŐ FELHASZNÁLÓK

..

FRISS...

FÓRUMTÉMA

BLOGBEJEGYZÉS
SZAKMAI KÖNYVOLDAL
OLDAL

(ez sem egészen így van, de mostanra jó lesz)

Főoldalon középen: FÓRUMTÉMÁK. Ezek frissülnek állandóan, tehát min. akkor látod, hogy valahova írtak-e, ha újra belépsz, de akkor biztos, ha nyomsz egy frissítést. 

Oksa, elmondom, vagyis megpróbálom elmondani, am. lehet, hogy tévedni fogok. 🙂

Főoldalon bal oldalt:

ÚJ FELHASZNÁLÓK

SZEMÉLYES ÜZENETEK

TESZTEK

KÖNYV NAVIGÁCIÓ

TARTALOM BEKÜLDÉSE

lehet írni/nyitni blogbejegyzéseket/csoport fórumtémákat (ami egy átfogó és kicsit megtévesztő név), nincsenek viszont ún. fórumtémák, mert már nem lehet újat nyitni

CSOPORTJAIM

folyt. köv.

Jól tetted! Erre rámennek az ember idegei... 3 év? Úristen. Én egy ilyet 7 hónapig bírtam. Persze most egy ideig szar lesz, de később sokkal jobb lesz, h túl vagy rajta! 😉

Nem,csak hát még elég feldúlt vagyok,nem nagyon voltam képbe :)))

Ja, én azt hittem biztos piásan írtad. Furcsa is volt, még csak kora délután laughlaughlaugh

Nah amúgy meg jó fasz voltam ahogy leírtam szóismétlésekkel a dolgokat 😀 Csak még kicsit zavarodott vagyok 🙂

Szerintem jó döntés volt. Ha együtt kell lennetek, akkor pár év múlva is megtalálhatjátok egymást. Addig legalább nyugi van.

Véget kellett vetnem a 3 éve tartó se veled-se nélküled párkapcsolatomnak. 

 

Tudom hogy nem vezet sehova és nem tudok változtatni a dolgaimon amíg erre koncentrálok,illetve nem tudok a saját dolgaimra koncentrálni.

[quote=NatashaHageen]

Életem talán eddigi legnehezebb döntésén vagyok túl. 🙁 

Kétes érzéseim/érzelmeim vannak most :((

surprise Sajnálom. Néha meg kell hozni fájdalmas döntéseket. Lehet tudni mi volt?  Vagy nem publikus.

Életem talán eddigi legnehezebb döntésén vagyok túl. 🙁 

Kétes érzéseim/érzelmeim vannak most :((

A fő fórumtémák közé, nem a csoporttémákhoz, na.

Én még mindig nem tudom értelmezni, mi az, hogy főoldalon középre.

Miéééért nem lehet egy kib.szott k.rva bipol totyikot tenni a főoldalon középre??? Miért? Van skizo topik, bordi topik, szorongás és depi topik, de bipol nincs. F.ck off.

Ah, végre értem!! Szóval a szervezet egy saját tokot alkot, hogy védekezzen. Ezért kell masszírozni eleinte, ugye? De akkor ez egy nagyon mesterséges dolog. 🙁 Nekem az egyik (nagyon gondosan, jól és hosszú időn át) gyökérkezelt fogam köré került tok, így soha nem fájt, csak nagyon nagyon ritkán, egészen picit (gyak.lag nem). Két doki mondta, hogy azonnal ki kell húzni. Ki is húzták. De nem együtt. 

Há, én csak felvarrattam volna. Sőt, még mindig... Csak hát x évente újra kell csináltatni, meg ez a bimbiáthelyezés vhogy brrr.

A kohézív géles implantátumok netalán szakadás esetén nem szivárognak,így nem jutnak át a saját szervzet által implantátum köré alkotottt tokon,azaz szöveten,nem szivárog ki a mirigyekbe stb.

Igen,a régi implantátumok sóoldatosak voltak.

Aha, értem, köszi. 

Nem, arra gondoltam, hogy voltak a vízzel feltöltöttek (??). 

Igen, a saját zsír gondolom, hogy elmáckál.

Nekem am. nem fontos, amennyi idős én már vagyok ("öreg vagyok én már ehhez" 🙂 ).

 

Hát ezért ez nem műanyag,úgymond kohézív gél implantátumok ezek már. 

 

Nem kis méretet kaptam,de simán alszom velük hason. 🙂

 

A saját zsírral való töltéssel az a gond,hogy nagyon ritka akinek tartósan megmarad.

Hason aludtál? Am. hogy tudsz velük aludni? Oldalfekvésben, hanyatt, törökülésben, mittómén? 🙂

Én sokat gondolkoztam rajta, de mint tudjuk, nem viselem el a műanyagot sehol :), maradna a saját zsír, az meg nics. Meg még van vmi, ami nem jut eszembe, de az már nincs. 🙂

Hálistennek elmúlt,gondolom elaludtam az izmot. Csak hirtelen megijedtem mert nem fájt sohasem így,de gondolom még biztos van olyan hogy helyezkdik az implantátum egy év után is.

 

Cicielalvást visszaállító kence?

Szegénykéim heartheartheart

Rohadás vigye el, tarkón vágtam magam hajvágás közbe KKKKUUUURRRRVVVVAAAAAAA!!!!!!!!!!angryangryangryangryangryangry

Mellesleg elaludtam a cicim,holnapra ha nem lesz jobb kérek rá valami kencét :S

Ó, előfordul ilyen...

Berosszultam valamitől aztán foskészen buszozhattam haza. Nem mondom hogy beletettek bármit is,lehet én szoktam el az ivástól. De úgymond részeg nem is voltam,szóval nem tudom. :S

Én azt tettem, az sem volt jó ötlet 🙂

 

Faszomatmá' h. A Szerelmem el van tűnve...

Volt valami gáz vagy csak nem úgy végződött ahogy szeretted volna?

Jó szarul végződött a tegnap este,el se kellett volna mennem. Bebaszhattam  volna itthon. :DD

Tegyétek mán be neki, mer' mingyá elmeállapotba gyün!

Hát, ez sehol sincs... 🙁

De nagyon jól tudod, hogy főoldal középre szeretném... 🙁 Am. fontos lenne, mert míg a skizo 3.5 topik* megtalálható a főoldalon középen, addig a bipol 1, bipol 2 topik eléggé lemászott a főoldal közepéről és nagyon zagyva is kezd lenne az egész. Kérek egy összefoglaló bipol topikot a főoldalra középre és egy időre kussolok. Kérem az illetékeseket, hogy vegyék figyelembe elmeállapotomat. devil

*ez egy verziószámot jelöl, tehát nem létezik "skizo 3.5" diag, míg "bipol 1,2,3,4,5" diag igen, ehj, milyen komolytalan ez már

 

 

 

 

Ezt az az szeretne lenni kitételt a tartjai áternő mondta nekem: "na, skizofrén, az nem, bármennyire is szeretné". Teljesen letört. 🙁

Na, bepötyögöm neki, oszt eltűnik... Ezt a nőt!

Írsz hozzá valamit = bekerül a top 6 listába oldalra. 🙂

Mit kell hozzá csinálni? 🙂 Vagy nem értem :))

 

Walaki csinyáljon már walamit, hogy az a kib.szott bipol blogbejegyzésem a főoldalra kerüljön. Abba aztán orrvérzésig írhat bárki, aki bipolka. Vagy az szeretne lenni. devil