Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Qrva kibaszott diszkrimináció!
Én szerettem volna oltást, de nem lehet, és nem engednek be a haldokló anyámhoz ezért.
És aki elvi okokból tagadja meg az oltást, az nem búcsúzhat el a halálálán lévő szülőjétől?!
Hogy jön ez össze?!?!?!

Nem fox, de a bekkatanás nálad miben jelentkezik?

10-estől egyfolytában mozgás kényszerem volt.. aludtam már annyit ma.. 5:30-kor felkeltem 6-kor bevágtam a 2 db Frontin-t , 8-kor visszafeküdtem aludtam 10:30ig..  Valahogy kibírom remélem ez csak az elvonás mert az pár nap alatt lecseng.. ha bekattanni készülök az a szívás. 

Miért is csökkentetted? Mellékhatások? 
Akkor miért nem döglesz le aludni???

Szétvág az ideg.. tegnapelőtt csökkentettem az aripiprazole-t 10mg ról 5mgra.  Azt hiszem most van az amit elvonásnak hívnak. Törni zúzni tudnék... reggel bevettem 2db 0,25ös Frontin-t annyit ér mint a lepkefing.. csak elálmosított de az idegességet nem csillapítja. 

Bassza meg magát az összes hülye traktor ember!
 

"Kiteszem a szívemet a szemétbe
Egy ideje már nem nézek a szemébe
Annak, aki vicsorog a tükörbe'
Így könnyebben hagyom benne a vödörbe'

Aztán onnan sír, hogy más lesz boldog helyettem
És ezt eddig egyfolytába' bevettem
Nem eshetek újra ilyen hibába
Úgyhogy kibaszom a szívemet a picsába
."

 

Jól van na. Speciel ma voltam kint, fák közelében is jártam, de ez nem jutott eszembe. (Hogy milyen jó is lenne beléjük kötni.) Viszont találkoztam két kedvenc kutyámmal, Pityuval és Dióval, akiket jól megdögönyöztem. 🙂 

😀 Ahhoz ki kéne menni... Ott vannak az élő fák, amikbe bele lehet kötni (sátáni vigyor smiley).

Téged soha.

Egy fórumon zúdítottam végül rá a dühömet egy hülyére. Persze ő is kitett magáért. Ráadásul olyanon vitatkozunk, amiről egyikünknek sincs sejtelme sem. 🙂

DE! Nem vertem meg senkit!! Még!

Én már kezelem verbálice!

Na, ebben az esetben a homeopátia elve viszont működik. Tudod, hasonlót a hasonlóval "kezelni".
(Remélem, nem engem akarsz megverni...)
 

Valószínűleg ma valakit nagyon megverek vagy verbálisan abuzálni fogok. 

Kurva életbe!!!!!!!!!!!!!

Mérhetetlen düh van bennem. 

Olyan mérges vagyok....végre VÉGRE összekaparok egy maréknyi bizalmat felé, és ernnyit ér öregem....Fogja rátapos és telibeszarja......hihetetlen, komolyan

Na ma én is beszállok a dühöngőbe. Volt barátom tegnap megkeresett. Mivel már eltelt 3 hónap, gondoltam, helyén tudom kezelni a dolgot. Kellő távolságtartással tudtam is vele beszélgetni. Igen, gondoltam, valami közös azért csak volt bennünk, és bevallom, még mindig hiányzott, furcsa volt, hogy az egész lényét elvessem azért, mert nem működött. Na mondom, még lehet is valami normális barátság köztünk. Erre nem kellett sok, ma a 2. mondata, egy világosan felismerhető kamu kifogás után: tudsz adni pénzt?
Ezek szerint még mindig csak egy bank vagyok neki. Vagy egy luk lennék, ha odamennék. Nem tudom, sírjak-e vagy nevessek...........Hát ez kiborított

Módosítást kértem. Így 2 gyszert lecserélt.

A gyógyszeres? Hogyan?

Problèmám megoldva.

.

Ezt úgy értem, hogy 200 mg-ról azonnal 300 mg-ra emelném. Nem 12,5 mg-osával.

Faszkivan, h nem kaphatok 2 AD-t, ha önmagában egyik sem hat.

Vagy legalább emelhetném fel a Lamolepet 300 mg-ra.

Ennyi idő után még mindig semmi..jövő hónap 17-én menjek vissza kontrollra, de a műtétem már nem fél, hanem 4 órás lesz, mert rosszabbodott a lágyéksérvem, a felsőről meg kiderült, hogy nem sérv, hanem egy kurva nagy seb, ami folyamatosan növekszik belülről. Már a munkahelyem se a régi, kb. a csőd szélén állunk, és basznak rá az állítólagos vezetők...milyen vezető az, aki kb. 3,5 órát tölt el a cégnél egy héten, mert egyébként otthon van, és a családi dolgaival foglalkozik. Lehet érzéketlen fasznak nevezni, de azt mondom, hogyha valaki bevállal egy cégvezetést, onnantól nem csak egy kibaszott családért felel, ami a sajátja, hanem 25 másikért is, ami a dolgozóké, azoké, akik megcsinálják azt a munkát, amiért a kibaszott fizetését kapja. Semmi joga nincsen ehhez, akármilyen beteg is a gyereke, ha nem tud ekkora felelősséget vállalni, akkor menjen a picsába, vagy adja át a helyet olyannak, akiben van vezetői potenciál. Másnak is van beteg gyereke, aki ráadásul egyedül neveli, a másiknak meg törlesztője van, a harmadiknak meg munkanélküli lett a felesége a korona faszság miatt, és egy fizetésből kell fenntartani magukat, ráadásul már múlt év tavasz óta nem volt fizetésemelés, nekem meg televan a faszom, hogy már a negyedik munkakörömet látom el ezért a kurva pénzért...ja, ezekkel az emberekkel, ezeknek a családjával nem kell foglalkozni? Csak a sajátjával, arra van pofa, hogy felvegye a 650ezret, nekünk meg a nettó 200-ért is majdnem könyörögni kell...hogy nem lesz gyomorrákos attól a kenyértől, amit ebből a pénzből vesz otthonra az ilyen felelőtlen faszkóró...ilyenekkel vagyok körülvéve, és már rohadtul baszatlan vagyok, meg ideges a kibaszott műtét miatt, bár, ha így haladok, majd a sürgősségin fogok kikötni, akkor már biztos, hogy megműtenek...KKKUUUUURRRRVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A korona lószar miatt kiesett egy csomó ember, így egyedül kellett csinálnom 3 ember munkáját, aminek a vége az lett, hogy elrepesztettem a hasfalamat az erőlködéstől, lett egy dupla sérvem, most egy lányéksérv, meg egy haskötő kell, hogy rajtam legyen, kb. egész nap. A sérveket elvileg egyszerűen helyre lehetne hozni, de a korona lószar miatt nem ér rá az orvos, tologatja az időpontokat, de azt mondja, ha be vagyok kötve, akkor nagy baj nem lesz...most megint ott tartok, mint mikor stoma műtétem volt, és fél évig folyt a szar meg a félig emésztett kaja az oldalamon...most múltak el a mellékhatásai a Rexetinnek, most már kefélnék is egy jót végre, úgy éreztem, hogy javulnak a dolgok, erre meg megint műteni kell. Így még ismerkedni se tudok, még abból a kevés választékból sem, akik talán esetleg jók lennének valamire, de közben meg az 5 kibaszott társkereső oldalon, ahova befizettem, lassan lejár az előfizetés...ilyen nincsen, ez már tényleg a világ vége? Megint nyomorék szarnak érzem magam. Nem tudom, hogy melyik balfasz játszott ezzel a vírussal, ami aztán kiesett a kémcsőből, de jól meg kéne baszni száraz, sóderes fasszal a seggét, hogy ezt tette a világgal...faszom kivan már, lassan pszichopata tömeggyilkos leszek, amit nem akarok, csak már fogy a türelmem...

Hogy baszná már telibe a földet egy jókora kisbolgyó....20 évet gürcöltem azon, hogy ne undorodjak önmagamtól, ismerjem el a "fogyatékosságaimat", és legyek büszke önmagamra, mert amit elértem, a két kezemmel és a koponyazselémmel értem el..SIKERÜLT!!!! Imádom magam..de mia faszt kezdjek most 8 millárd fogyatékossal?????? Csak most vettem észre, mennyi a szellemi selejt a világban.... már most elkezdték a sarki boltban a jövő heti nm alapú kiszolgálást, a természetben maszkkal sétálnak a retardok, és beszólnak, hogy rajtam nincs....magánterületen, az erdő közepén tök egyedül baszom a rezet a telken, és beszólnak a kriptaszökevények, hogy felelőtlen gyilkos vagyok...a jó kurva anyátokat  gyilkosozzátok le, ne engem, én pont előletek/miattatok menekültem ki a természetbe.

tuti valahol beszedem ezt a génmanipulált okos virust valamelyik faszkalaptól, és talán még idén fentről fog jönni a lábszagom, de tudjátok mit? nem lesz utolsó szavam, hanem egy fergeteges kurva nagy böfögést fogok kiereszteni utolsó leheletemmel, majd kaján vigyorral itt hagylak benneteket szenvedni....kurvaélet, de sokan vagytok

-

Kurva életbe! Szétmegy a pofám, pedig még elmentem fogorvoshoz is tegnap és nem ezt oldotta meg. Rohadtul fáj, nem szokott ilyen bajom lenni, nem tudom, mit csináljak. Végső esetben holnap besuvaszt magához, ha fel tudom hívni, Bár ápr. 12-re kaptam újabb időpontot. Addig így megdöglök.
Mindent megtettem, amit tudok, mostam, öblítettem, borogattam, orvost kerestem, mentem.
Nem tudtam aludni sem rendesen most, iszonyatosan nyűgös vagyok. Már nem is tudom, mikor aludtam egyben 3 óránál többet. Persze az is altatóval, gyógyszerekkel. Nappal nem tudok aludni sem.
A fájdalomcsillapító meg gyomorgyilkos, de ha fáj az evés is, hogy vegyem be kajával?!?!
Vettem egy üveg bort, bár nem is ihatok, az sem jó a diclofenac-kal.
A pszicho doki meg nem tudom milyen megfontolásból, de azt erőlteti, hogy nagyjából egyben vegyem be a napi gyógyszereket, ne aprózzam el pl. az altatót, felébredésekre, hanem este egyben. Hiába mondom neki, hogy nekem mindegy, hogy este fél van-e vagy 2, ugyanannyit alszom tőle.
Na, így aztán felébredek 3 óra alvás után és lesek, jöhet a xanax, ami kurvára nem altat már, csak megszokásból szedem, mert ugye nem lehet cold turkey leállás sem. (próbáltam).
Pinapinafasszfassz!!!!

KKKKKKUUUURRRRVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!Jól fölbaszták az agyam! Olyan embereket kell elviselnem, akik az állítólagos legjobb barátjukat is simán átbasszák, a felelősséget rájuk terelik, ha adott esetben nincsenek ott, de számonkérés van. Akiknek a felelősségvállalásuk, a szakmai hozzáértésük vetekszik egy falvakban házaló, paplankereskedő románcigányéval, és annyira soviniszták, hogy valószínűleg nem anyától születtek, hanem egy marék birkaszaros kotonból csíráztatták ki őket...és az ilyenekből csinálnak „vezetőt”....KKKUUUURRRVVVAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Persze hogy az, nagy szemét ez a botka, bár igazán csak az tudja, aki a saját bőrén tapasztalja a fantasztikus ténykedéseit és vívmányait: életveszélyes kerékpárutak, fölösleges „korszerűsítések”, elmebeteg szabályozások (alap esetben egy kátyús-saras útszélen is fizetős parkolás, értelmetlen sebességkorlátozások, maszkviselés mindenhol, stb..), eget verő bérleti díjak, helypénzek, iparűzési adó, migrácssimogatás, és még sorolhatnám, igen széles skálán mozog..jól bebetonozta magát ide...

Ha beteg, azért, ha nem, akkor meg azért, de mindenképp ellehetetlenítés.

Legyen igazad, Kleo! Már a szegedi polgármester oldalán olyanokat írnak, hogy "kuplungos", van aki tudni véli, hogy már volt korábban pszichiátrián. Már most csámcsognak rajta a kommentelők, persze a szegedi polgármester is elég érdekesen fogalmazott, így elérte, hogy ezt a pszichiátria témát a kommentelők oda-vissza kivesézzék. Szinte már karaktergyilkosságnak néz ki.

Ez arra megy ki, h bebizonyítsák, h politikai okokból vitték be, nem azért, mert beteg lenne. Volt már ilyesmi a történelemben... De ebbe itt ne menjünk bele.

Sziasztok! Kíváncsi vagyok, mi a véleményetek a mai esetről. Volt ugye az a szegedi politikus, aki le akarta rántani a leplet valami pénzügyi malőrről és tegnapra sajtótájékoztatót ígért, de nem jelent meg, hanem eltűnt. 9 órával később meglett, DE! a teljes online sajtó (gondolom holnap az írott is) tele van azzal, hogy pszichiátriára került. A pszichiátria még az EESZT-ben is szigorúan védett adatnak minősül még alapbeállításnál is, most meg az egész ország tud erről az esetről. Ezt az embert a társadalomban halálra ítélték. Hogy fog elmenni dolgozni, ha valami hibát talál egy munkahelyen ki fog neki hinni? Gyakorlatilag teljesen ellehetetlenítették. MIÉRT kellett ezt kikiabálni?: Lehet oda vissza dobálózni, politikai csatározást csinálni, de ez övön aluli ütés!!!

Köszönöm, 34..már jobban vagyok egy fokkal, csak most meg sötét van kint, de alapból nem volt olyan katasztrófális nap, mint a tegnapi..ritkák az ilyen napok, most valahogy elfogyott a türelmem. Ma csak fáradt voltam, ez a téli sötétség mindig elfáraszt.

Azért sok jobb szülinapot... Bocs, de 30-mennyi?

Ma nem jó a nap. Bármi történt eddig, csak baj volt belőle, semmi nem akart úgy működni, ahogyan kellett volna. Nagy nehezen hazaértem a munkából, és most vettem észre, hogy a vacsorára félretett, egy szelet kenyérkém megpenészedett. Fáradt vagyok, ma van a kurva születésnapom, ez miatt is borzalmasan szar kedvem van, mert megint egy évvel közelebb kerültem a dögkúthoz. Úgy érzem, hogy élem az életet, és közben nem csinálok semmi hasznosat..a szomszéd bebassza a rohadt ajtaját, erre megijedtem..most le kell mennem a boltba kenyérért...odalent ordít valami mentőautó, közben süt a nap, és hideg van...szürreális szar életkép.....KKKKUUUURRRRVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez igaz. Nekem kevertre van beállítva (illehet majd leállítva) gyógyszerem, nem hipománva.

Nekem meg a gyomrom nem bírta.. így nem tudok róla én se sok jót mondani. 

Na, engem a valproát semerre, csak a vécére...

Idézet tőle: Kiscsillag

Ha ilyen kevés alvás elég, akkor az biztos, h mániád van. A paranoid gondolatokra te nem emlékszel, csak mondják, h ezek voltak? Fura, ha nincs emléked. Lehet a Lamolep kevés neked. Én is azt szedem, 250 mg-ot és engem nem pörget. Sztem szedd tovább a Kventiaxot.

De ha mániás akkor igenis pörgetheti a Lamolep. Engem 10 mg Olanzapin mellett is pörgetett az 50mg. Kevert depresszív fázisra jó a Lamolep bipol esetében.. ha nagyon fent van akkor inkább Convulex vagy Lítium. Lényeg hogy a Lamolep inkább fölfelé nyom a Convulex meg inkább lefelé. 

Mániás tünetek

...

Például gyakran reagál úgy a beteg, hogy „Már az is baj, hogy jó a kedvem? És ha nekem éjjel fél kettőkor van kedvem lemenni sétálni, akkor mi van? Felnőtt ember vagyok, hagyjanak békén!”

(https://www.webbeteg.hu/cikkek/depresszio/505/bipolaris-zavar-az-erzelmi-hullamvasut)

Elég tipikusnak tűnik.

Ha ilyen kevés alvás elég, akkor az biztos, h mániád van. A paranoid gondolatokra te nem emlékszel, csak mondják, h ezek voltak? Fura, ha nincs emléked. Lehet a Lamolep kevés neked. Én is azt szedem, 250 mg-ot és engem nem pörget. Sztem szedd tovább a Kventiaxot.

Köszönöm szépen! Sajnos a Lamolep előtt is évi 2x jellemző volt ez, hogy a környezetem másként lát és olyanokat mondanak, amit nem tudok elképzelni, hogy én tettem vagy mondtam. Most annyival jobb a helyzet, hogy nem részegen, begyógyszerezve kóválygok random az utcákon, miközben mások hívogatnak, hogy hol a fszba vagyok meg hasonlók. Bár én erre sem emlékszem, de mindegy is. Kitartást és jobbulást!

Idézet tőle: lostandneverfound

Sziasztok! 
Igazából nem tudom, melyik topikba írjam, de mivel kicsit dühössé tett a dolog és elég aktívnak tűnik a hely, ezért ide fogom.

Nagyvonalakban azt el kell mondanom, hogy júniusban diagnosztizáltak bipoláris depresszióval, bár előtte is, de akkor nem fogadtam el a kezelést, jobban mondva abbahagytam a Lamolep szedését, mert megijedtem. Júniustól november végéig volt egy viszonylag szar időszak, amikor eléggé meg akartam állítólag halni sokszor. Én úgy érzem, hogy mindig is ilyen kiralyul éreztem magam, de kérte a dokim, hogy jegyezzük fel, mióta tart. Nos, most több, mint 9 hete irtó boldog és energikus vagyok, viszont a környezetem fura dolgokat mond egy hete, amiből néha rémlik valami, de nagyon távoli és álomszerű képként, nem tudom elképzelni, hogy ezeket én mondtam vagy éltem meg. A dok szerint középsúlyos mániás fázisban vagyok hipomán után, jelentsen bármit is, én csak jól vagyok. Tehát ilyeneket mondanak a többiek, hogy állítólag én azt mondom, hogy mindenki gyűlöl, mert hangosan beszélek és hogy a szomszédok be fognak törni éjjel, mert unják a hangos beszédet meg néha egy vita közepén kiszaladok az utcára és órákig nem megyek haza. És hogy meg akarnak mérgezni, a pasim el akar tenni láb alól, a falevelek túl hangosak, figyelnek a szomszéd házból stb. Meg hogy elszakadtam a valóságtól, mert letöröltem magam a közösségi oldalakról, nem olvasok vagy nézek híreket, fogalmam sincs, mi megy a világban és nem is érdekel, de többnyire az sem, hogy mások mit mondanak. Bár ez nem tudom, miért is gond vagy betegség, ahogy az sem, hogy jó a hangulatom és feldobott vagyok. Hetekig napi 4 órát edzettem, most egy betegség miatt 2 hete nem, de hétfőn újra és egyébként baromira nem vagyok hiperaktív vagy ilyesmi, sokat heverészem az ágyban és gondolkodom. Szóval totál nem olyan vagyok, mint egy mániás. Talán picit gyorsabban beszélek, de hát az nem dráma. Meg néha baromi jó érzés megfogni tárgyakat és nem szívesen teszem le őket, aztán már nem akarom fogni, de mégis akarom. Na és ugye azt mondják mások, hogy a napom nagy részét üldözési mániában és paranoiában élem és néhány órára feldobott és "önmagam" vagyok. Nagyon lelomboz ez az egész, mert én olyan jól vagyok és nem tudom, miért nem értik ezt meg mások. Igazából úgy érzem, hogy a társadalom elvárásai miatt kell gyógyszereket szednem és ez feldühít. A pasim azt mondja, hogy "gyógyszerosztáskor" folyton veszekszem vele és ő már sír, hogy csak segíteni akar, én meg hogy ő engem megmérgez. Megmondom őszintén, nem sok mindenre emlékszem és nem tudok ezekkel mit kezdeni, mert baromi ködös az egész. Szerintetek van esély arra, hogy a dokim megemeli valamelyik gyógyszert? Most reggel szedek 100, este 100mg Lamolepet és 2 napja este 25 mg Kventiaxot, ami az első este nagyon betett, 9 órát aludtam (9 hete 4 max 5 órát szoktam), de ma már csak hatot, mert minek aludjak ennyit, ha 4 órával is ugyanígy érzem magam?! Szerintetek tényleg velem van a baj? 

Szia! Én is hasonló problémákkal küzdök, de engem a Lamolep határozottan pörgetett hiába hangulatstabilizáló, van akit pörget. Engem spec. 50mg is jól megdobott. Abba is hagytam mert mellette rendesen nyugtalan is voltam.  Így megkérdőjelezhető hogy jó-e egyáltalán neked a Lamolep vagy érdemesebb lenne mást szedni.. pl Olanzapine(mondjuk arról rossz véleménnyel vagyok) vagy Convulex/Depakine. Beszélj erről az orvosoddal. Ha nem vagy rosszul a Kventiaxtól akkor az maradjon mert az valamelyest lejjebb visz. Jobbulást! 

Sziasztok! 
Igazából nem tudom, melyik topikba írjam, de mivel kicsit dühössé tett a dolog és elég aktívnak tűnik a hely, ezért ide fogom.

Nagyvonalakban azt el kell mondanom, hogy júniusban diagnosztizáltak bipoláris depresszióval, bár előtte is, de akkor nem fogadtam el a kezelést, jobban mondva abbahagytam a Lamolep szedését, mert megijedtem. Júniustól november végéig volt egy viszonylag szar időszak, amikor eléggé meg akartam állítólag halni sokszor. Én úgy érzem, hogy mindig is ilyen kiralyul éreztem magam, de kérte a dokim, hogy jegyezzük fel, mióta tart. Nos, most több, mint 9 hete irtó boldog és energikus vagyok, viszont a környezetem fura dolgokat mond egy hete, amiből néha rémlik valami, de nagyon távoli és álomszerű képként, nem tudom elképzelni, hogy ezeket én mondtam vagy éltem meg. A dok szerint középsúlyos mániás fázisban vagyok hipomán után, jelentsen bármit is, én csak jól vagyok. Tehát ilyeneket mondanak a többiek, hogy állítólag én azt mondom, hogy mindenki gyűlöl, mert hangosan beszélek és hogy a szomszédok be fognak törni éjjel, mert unják a hangos beszédet meg néha egy vita közepén kiszaladok az utcára és órákig nem megyek haza. És hogy meg akarnak mérgezni, a pasim el akar tenni láb alól, a falevelek túl hangosak, figyelnek a szomszéd házból stb. Meg hogy elszakadtam a valóságtól, mert letöröltem magam a közösségi oldalakról, nem olvasok vagy nézek híreket, fogalmam sincs, mi megy a világban és nem is érdekel, de többnyire az sem, hogy mások mit mondanak. Bár ez nem tudom, miért is gond vagy betegség, ahogy az sem, hogy jó a hangulatom és feldobott vagyok. Hetekig napi 4 órát edzettem, most egy betegség miatt 2 hete nem, de hétfőn újra és egyébként baromira nem vagyok hiperaktív vagy ilyesmi, sokat heverészem az ágyban és gondolkodom. Szóval totál nem olyan vagyok, mint egy mániás. Talán picit gyorsabban beszélek, de hát az nem dráma. Meg néha baromi jó érzés megfogni tárgyakat és nem szívesen teszem le őket, aztán már nem akarom fogni, de mégis akarom. Na és ugye azt mondják mások, hogy a napom nagy részét üldözési mániában és paranoiában élem és néhány órára feldobott és "önmagam" vagyok. Nagyon lelomboz ez az egész, mert én olyan jól vagyok és nem tudom, miért nem értik ezt meg mások. Igazából úgy érzem, hogy a társadalom elvárásai miatt kell gyógyszereket szednem és ez feldühít. A pasim azt mondja, hogy "gyógyszerosztáskor" folyton veszekszem vele és ő már sír, hogy csak segíteni akar, én meg hogy ő engem megmérgez. Megmondom őszintén, nem sok mindenre emlékszem és nem tudok ezekkel mit kezdeni, mert baromi ködös az egész. Szerintetek van esély arra, hogy a dokim megemeli valamelyik gyógyszert? Most reggel szedek 100, este 100mg Lamolepet és 2 napja este 25 mg Kventiaxot, ami az első este nagyon betett, 9 órát aludtam (9 hete 4 max 5 órát szoktam), de ma már csak hatot, mert minek aludjak ennyit, ha 4 órával is ugyanígy érzem magam?! Szerintetek tényleg velem van a baj? 

A Coaxil csinálja szerintem.. mert önmagában a Rivotrilra ivástól nem szoktam ilyen lenni. Élénkít is, de olyan irányban hogy most bárkinek nekimegyek ha csúnyán néz rám. 

Mi dühít? 

Na ráittam végül a Rivotrilra (0,5mg) meg a Coaxil-ra(12,5mg) kisebb dühroham keringet. 

Hát elég bonyolult a kapcsolatunk, de több szálon is össze vagyunk kötve. Igazából nem értem az egészet, mert pl ha bajom volt akkor általában 5 percen belül hívott. De én őt nem hívhatom . Azt mondta költözzek majd melléjük hogy vigyázni tudjon rám. A párja meg megtiltotta hogy tartsuk a kapcsolatot, biztos magából kiindulva mert ő régebben legalább háromszor visszaköltözött a volt feleségéhez.

Még fontos neked az ex? Miért van rólad letiltva - vagy fordítva?

Besz.rok! Még hogy tilos.
De szerintem ellenőrzi is a telóját a barom. 🙁

Hú, nem is írom le, de ezen most felhúztam magam... Tilos, húba+!

Ma felköszöntöttem exemet születésnapjára. A párja miatt tilos kommunikálnunk. Viszont azt nem hiszem el hogy nem tud kimenni az udvarra vagy be a wcbe és bepötyögni, hogy köszönöm