Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Hogy álltok a párkapcsolatokkal?

En CSAK Marcellal akarok parkapcsolatot. De lehet vele is csak neteset

á, többméteres visszapattintó aurám volt...

na meg a sok Rivo

Hát ezen már csak a habitusod miatt meglepődtem.

Úgy-e a nőnél vannak a jelentkezők, a férfiak jelentkeznek. Jó sok kosarat kioszthattál akkor is.

És csak a megbántás miatt szégyellem, de férfiként és fiúként lánynak é nőnek több kosarat osztottam, ki mint ők nekem. - félre értik a kedveséget, azaz egy szinjét.

- semmi különös titkom nincs, csak volt gyerekszobám és zsigerileg kódolt jó szándék, a hozzám közel állókhoz -

Vajon most az élet/sors/Isten elenged külföldre??? - mert addig nem akartam újabb kapcsolatot. - az elöző is véletlen volt, meg az azt mgelöző is. 😉 Hát nem kellett eddig törni magam érte, vagy kikosaraztak.

Kriszta remélem fest már, Flóra az álmom volt,de volt párja, ... . - egyik másik oldal csekély elmélyüléssel.

Ami ... . - na ez meg egy férfi magán ügye.

- Ja meg, meg akarom érteni, de álltalábann nem erőltetve. - ez egyszerre negatívum és pozitívum

nekem sem volt négy éven át... semmilyen

6 év párkapcsolat nem volt, ...

előtte volt pár kapcsolat, ...

van ami legvágja az ékszíjat.

Meg a fejem lágya is kezd benőni.

van pár kapcsolatom. meg barát. mindenféle. régen, amíg suliba jártam, percenként kellett köszöngetni az embereknek. hátha visszajönnek azok az idők. (tudom, hogy nem jönnek)

Idézet tőle: Norika

Mobid2 én messziről kerülöm az "udvarias , kedves , jóképű fiatalembereket " mert én szerintem ez egy jó nagy adag álca......inkább legyen egy "köcsög" de az legalább tudom h igazi 🙂

YEEE!

Egyelőre nem hiszek benne. 6éve volt rá, eljönni, és nem jött, mindig csak az illúziók, egy sem tartott sokáig... 

Idézet tőle: Mobid2

amiokr sokadjára hazudnak szerelmet, elmúlik a jókedv.

 

Egyszer majd jönni fog valaki, aki igazán szeretni fog, téged, és a kisfiadat. Hinned kell ebben, máskülönben soha nem fog bekövetkezni.

xD

Le lehet rólam kattanni.

amiokr sokadjára hazudnak szerelmet, elmúlik a jókedv.

Idézet tőle: Norika

mondja h megakarlak dugni azt csá minek bonyolítani max megmondom h igen vagy nem ennyi.....de sok faszi képes lehazudni az egész világegyetemet na ez a baj.....ezek a szerinted kedves udvarias fiatalemberek hát az ilyenek dögöljenek meg hazug gecik ennyi

valami ilyesmi.

ja és alkoholista gyógyszerfüggő vagyok köszönöm szépen a viszontnem látásra :)))

Kivéve persze Robi mert ő istenkirály csávó volt ,viszont a jófejsége megmaradt :))

Az pedig természetes h gondolsz még ennyi idő után a gyerek apjára....mert nyílván szeretted azért akartál tőle gyereket nem ?! Csak ő köcsög módon lelépett.....Én az első pasimat megcsaltam úgy h nagyon jó anyagi körülmények között élhettem volna csak én 18 voltam ő meg 12 évvel idősebb nálam......ja és kicsit paranoid 🙂 vegyész volt :)én a "bulizásba" folytottam bánatom mert persze miután kiderült elkellett költöznöm plusz a családi cégből is kiraktak.......utána jöttek a jobbnál jobb pasijaim a bűnöző beteg állat aki meglopott engem és az egész családom persze végig megcsalt,aztán a blahán rugdosós(a rendőrök szedték le rólam)mert full részeg volt és megkértem keljen már fel a földről....most pedig 2 és fél éve együtt vagyok valakivel.....24 éves vagyok hát ez van

mondja h megakarlak dugni azt csá minek bonyolítani max megmondom h igen vagy nem ennyi.....de sok faszi képes lehazudni az egész világegyetemet na ez a baj.....ezek a szerinted kedves udvarias fiatalemberek hát az ilyenek dögöljenek meg hazug gecik ennyi

úgyis mindenki csak dugni akar akkor meg nem mind1 ?

sőt még irritál is ha valaki ilyen tenyérbemászóan "kedves" mi a faszt kedveskedik ????blőeeeee

Mobid2 én messziről kerülöm az "udvarias , kedves , jóképű fiatalembereket " mert én szerintem ez egy jó nagy adag álca......inkább legyen egy "köcsög" de az legalább tudom h igazi 🙂

a szüleim szerint az. Sajnos.

Szerintem ezzel mindenki ugyanígy lenne hasonló szituációban. Ez nem téveszme, szvsz.

Még mindig sokat gondolok (betegesen sokat) a gyerek apjára, pedig harmadik éve nem láttam. Állandóan arra gondolok, hogy nincs jelen az életünkben, miért nincs, miért nem akart minket. Szabályos gondolatrendszerem van vele kapcsolatban, ami hamis, mert feltételezésekre épül, információmorzsákra. :((( 

Robi amúgy gondolkoztam azon amíg bent voltál hogy ha közelebb lennél meglátogattalak volna . Vittem volna valami csokit vagy sütit meg gyümis sört titokba:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Milyen téveszme?? (Persze csak ha el szabad mondani!)

szép csak skizofrén, tudod... Ma rájöttem, magamtól, mert senki nem mondta, hogy van téveszmém sajnos és nem tudom hogy kezeljem, mit tegyek, hogy elmúljon 🙁

 

Akkor leveszem a képet.

szép napot mindenkinek!

Na, most már tudjuk is, amit eddig csak sejtettünk: Mobid szép! :))))

Zsolt, még a profilomban van, megnézheted...

Idézet tőle: Mobid2

Kitettem egy képet egy napra.

Na, erről lemaradtam... :(((((

Norika, ha 2 év múlva véletlenül megmakkannál, szeretettel foglak várni Nyíregyházán a 4-es kocsmában.

Bár az új munkahelyemen úgy indítottak h szedjem össze az agysejtjeim (majdnem mondtam h azokat már szedegethetem 😀 ) mert h úgy viselkedek mint aki nem 100-as és elgurultak a gyógyszerei.....egy hetem van h picit összekaparjam magam vagymi 😀

ma már sokadjára nézem meg 🙂

Abba a képbe amit elküldött rendesen beleszerelmesedtem :D:D

Kár h 2évre rá megmakkant....:) Bár kitudja lehet 2 év múlva én is megmakkanok :)))

A Robi istenkirály csávó volt fénykorában....:)

-

Mobid2, sajnos még mindig nem látlak, a fantáziám meg nem annyira élénk, annak ellenére, hogy skizónak mondanak.

Kitettem egy képet egy napra.

161cm magas vagyok és 57kiló, vállig érő barna hajjal. Képet nem teszek be, nem akarom hogy rám ismerjen bárki ha felvesznek dolgozni. Igaz, megváltozott munkaképességűként jelentkeztem és tudják mi bajom, de akkor is...

talán tegyél fel egy fényképet magadról, lehet, hogy még tetszenél is nekem 🙂

Én úgy állok a párkapcsolatokkal, hogy mindenki szakít velem. Általában a második randin elmondom, hogy skizofrén vagyok, nincsenek titkaim. Nem taktikázom, őszinte vagyok.

Utoljára egy elvált férfival ismerkedtem, akinek szintén van gyereke, csak nem vele él. Még meg is tudott nevettetni, ami egyébként csak a barátnőmnek szokott menni. 2 hónapig együtt is voltunk, nagyon jól éreztem magam, beleszerettem. Aztán a szülinapi vacsorámon, amire ő hívott meg, szakított. :((( Addigra már fülig benne voltam a szerelembe, mert nagyon kedves volt, udvarias, jóképű, stb.

Most tartok ott hogy elegem van a férfiakból és talán könnyebb lenne nélkülük. Sokat sírtam miattuk, elég volt... :((( Hiába mondják, hogy maradjunk barátok, elutasítják szakítás után a társaságomat. Nem kíváncsiak rám, nem is érdekeltem őket szerintem, csak megjátsszák magukat. Elég rossza véleményem róluk 6év folyamatos csalódás után!!!!!

Sziasztok!
Kényszerbeteg vagyok. Szeretnék hozzám hasonló problémákkal küzdő barátnőt találni, akivel a közös sorsunk miatt maximálisan megértenénk, elfogadnánk, tolerálnánk és segítenénk egymást, amit egy "normál" társtól, főleg hosszabb ideig nem lehet elvárni...
Várom azok levelét, akik ezek alapján ismerkednének velem. 😉
Előre is köszönöm!
Gábor

Szeretnék ismerkedni itteni, sorstárs szingli nőkkel!
Kérlek, írjatok nyugodtan!

Konkrétan sehogy.

örülök, hogy sikerült túl lépned rajta!!

Nemtudomki, én a helyedben hagynám a fenébe ezt a pasit, és nem is nagyon bánkódnék miatta. Fájni fog még egy darabig az biztos, de idővel elfelejted.

Pár éve volt egy pasim, rengeteg rossz dologra kényszerített, a vége öngyilkossági kísérlet lett... azt hittem, belehalok, tönkretette az életem, de annyira, hogy az egész családom nem bízik már bennem. Pedig igyekeztem mindent jóvá tenni.

3 év kellett, és most már nem fájdalommal gondolok vissza. És ez jó, nagyon jó érzés. 🙂

engem se

engem senki sem ért meg

teljesen kivagyok :((((

Két napja elkövettem egy hibát, irtam neki.. leirtam, hogy nem akarok úgy elválni tőle, mint egy állat... ahogyan tettük. De azért azt is megirtam, hogy fáj, amiket tett velem...

A válasz az volt, hogy kopjak már le, hagyjam már békén, lépjek már túl, ő megismert egy nagyon szép, vonzó, kedves, aranyos nőt, akibe nagyon szerelmes, és a mi kapcsolatunkat már régen lezárta, ill. a kapcsolatunknak már ezer éve vége. ő boldog hagyjam békén végleg! .....

Magyarul végig hazudozott megállás nélkül.. persze rég vége... előtte két nappal hagyta abba az irogatását.... és szombaton még velem akart..azt csinálni... érdekes módon vasárnap meg már halálos szerelmes megint valaki másba? ... 

Minden kapcsolata igy ért véget, már a másiba bent volt nyakig egyik pillanatról a másikra... hogy verhetett igy át?

Szerintem pedig komoly gondok vannak vele, mert olyan nincs, hogy megállás nélkül irogatja, hogy mennyire szerelmes és szeret, aztán a másik pillanatban, mégsem akar semmit, aztán megint..