Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Barátkozás..

ElőzőOldal 5 / 5

Sokra vitte már Michio de még fogja is szerintem. Igen a húrelmélet egyik megalapozója.

Hát az nem lenne jó, ha meg lenne kavarva az idő az biztos.. Főleg így, hogy az emberiség még nem érett meg fejlettebb technológiákra, mivel így is önmaga ellen használja a technológiát sok esetben. Eddig van időutazás ugye az űrhajósok esetében, csak nem nagy mértékben.

szia nicator!

 

ezvan: én amennyire utánabogarásztam, michio kaku a húrelmélet egyik atyja:) így már ő sokra vitte:D

egyik kedvenc dolgom tőle, amikor lézerkardot csinál:D azt még értem is, hogy hogyan hozza létre. mert tényleg egyszerű:O (csak még egy két technikai lépés kell hozzá, pl a nanoakkuk használata... nem csak elméletben, hogy erre is jók a csövek)

engem talána az időutazás érdekel a legkevésbé. azt valahogy kinőttem. vagy nem is tudom, mindig inkább előrenéztem:) talán védekezésképp. nem szeretném, ha kavarás lenne az idősíkokban. Bár ez ha lehetséges,úgyse rajtam múlik

Szia!

Szép napot neked is! Érezd jól magad itt közöttünk! 🙂

Sziasztok, még új vayok itt most regisztráltam 🙂

Szép napot Mindenkinek 🙂

Igen. Ő még sokra viheti van egy olyan érzésem, talán valami nagy dolgot fog felfedezni. Imádom őt, ő az egyik kedvencem. Nyílt és ésszerű is. Nagyon szeretem. 🙂

A kvantumfizika tök izgi. Szeretek róla többet megtudni, de az időutazás is nagyon érdekel meg a teleportálás és a gondolatok hatása a környezetünkre és a többi és a többi. 😀

Annyi érdekes dolog van a világban, már csak ezért sem szabad itt hagyni ezt a világot senkinek önszántából. 

óóó azt én is nézem!!!! a féreglyukon átot:)

meg tudod ki a nagy kedvencem mostanság? a michio kaku 😀 gondolom alkkor őt is ismered? meg is vettem a lehetetlen fizikáját:) csak még egy másik könyvet olvasok. olvasni nehéz kisgyerekek mellett. ugye azt nem hagyhatom ott modnatonként, mint a fórumot.

"találkozáskor  simán lehet, hogy néznénk egymást két órát, aztán hazamenénk:D:D" - na ez könnyen meglehet. 🙂 Bár, ha más nem a számítógépes játékokról tudnánk beszélni. 😀

Igen.. Fűtés.. Majd meg lehet fagyni ebben a borús, esős időben. Nagyon hideg van, én is érzem.. Én tudom mit főzzél. Csinálj karalábélevest. Az nagyon fincsi szerintem. 😀 Én abból rengeteget meg tudok enni. Amúgy én nagyon szeretem a dokumentumfilmeket. Mostanában a Morgan Freemen Féreglyukon át című sorozatot néztem. Nagyon érdekes. Youtube-on fent van a 2. évadja, érdemes megnézni.

Te is szereted a tudományos dokumentumfilmeket?

amúgy tényéeg, szoc fób mennyire jön ki? pl kirándulni szeretsz? (túrázni) ahhoz nem kell nagy társaság:) elég még egy ember, aki tudja merre vagy, ha gáz van, hogy utánadmenjen:D

na hahaha:) ebbenén is ilyen vagyok,inkábbreagáló, mint kezdőember..... találkozáskor  simán lehet, hogy néznénk egymást két órát, aztán hazamenénk:D:D

amúgy nekem is elég egyszerűen telnek a napjaim, gyerekek, háztartás, némi meló... no meg töménytelen fórumozás:)

most meg kb annyi témám van, hogy a fene bele, fűteni kell, és május közepe....

hja, meg agyalok mit főzzekmajd délután:)

Hú, hát én nem tudok mit mondani. Ha van valami téma, akkor szoktam tudni megszólalni, ha nincs, akkor nehezen, ugyanis nekem egyformák a napjaim. Dobj fel egy témát vagy kérdezz és akkor tudok írni. 😀

ezvan: ne légy ilyen szűkszavú! 😉  inkább mesélj te is!

Pottom az jó, gratula! 🙂

ezvan:jelentem játék oodébb... bár ma felvilágosultam, hogy pl diablót hiába nem lehet boltban kapni, butaság, neten kell letöltősbe megrendelni:D persze ettől még nincs gépem amin elfut... de megcsinllant a remény, hogy belátható hónapokon belül csatlakozzam a régi játékostársakhoz.

szia harmony! Én is sajnálom,hogy tompa vagy. és nagy szó,hogy így is írsz!

szerintem aki barát vagy hasonló,az nem haragszik rád a szétesett idők miatt.

Én sose haragudtam még a szocfób barátomra... pedig van amikor vártam rá,és otthagyott.(nem is egyszer).. egyszerűen tudtam, hogy akkor nem volt képes mégse eljönni. Tisztában vagyok vele, ez evvel jár. Ettől még a barátom. mert nagyon jó ember.

szal ez nem ezen múlik 😉

Semmi gond Harmony. Pihengess a gyógyszerekkel, tudom mennyire letompítják az embert. Sajnálom, hogy írnod is nehéz a szoc. fób-tól itt.. Az nagyon rossz lehet, hogy még itt is nehéz számodra a kommunikáció.. De azért próbálkozz néha, mert neked is szükséged van beszélgetésekre, barátságokra szerintem. Persze amíg nagyon elnyomnak a gyógyszerek, addig pihenj velük.

Sziasztok! Én is eltűntem egy kis időre, de nem szándékosan, hanem sajnos a gyógyszerek teljesen "leterítettek".. két napot átaludtam, mert másképp nem tudtam meglenni, ha felültem iszonyatosan szédültem, és minden bajom volt. Azért mobilon olvasgattam a burát, de nem igen tudok miről írni mostanában.. sokszor úgy érzem, bárcsak vége lenne az egész életnek - persze nem ölném meg magam, csak arra vágyom, történjen valami, ami változás az életben, mert nagyon szenvedek már így. Amikor kicsit jobban vagyok próbálok írogatni meg barátkozni... sokszor azonban nem tudok írni, több okból: az egyik ez a rosszullét, a másik meg, néha nálam is előjön olyan szoc.fóbos tünet, hogy nem bírok írni, félek tőle. Pedig tudom még a pár sor is jó lenne, de azt gondolom, nem panaszkodhatok, mert az rossz.... nem akarok mások terhére lenni. Inkább olyankor elvonulok. Mostanában sem biztos hogy sokat fogok írni, de nem akarok teljesen eltűnni. Itt a "magány", mert ha azt nézzük, ez azért eléggé magányos életmód, hogy egész nap csak a gép van. De ugyanakkor tudom, mégis a gép másik oldalán, azért vannak barátok, akikkel kommunikálhatok, és ezt meg kell becsülnöm 🙂 Nagyon szégyenlem magam hogy nem tudok most írni azoknak akik írtak, és nagyon szeretnék, de nagyon kicsinálnak a gyógyszerek... mindig azt mondom itthon, hogy olyan mintha lenyomna valaki a víz alá, én pedig próbálnék levegőhöz jutni. Mikor a gyógyszereket szedem így érzem magam. És amikor levegőhöz jutok, akkor meg nem veszem be a gyógyszert. Hát most nem vettem be ma, ezért vagyok kicsit "jobban". Mindenkitől bocs, aki számított rám, de néha nagyon szarul vagyok. 🙁 próbálok erőmön felül teljesíteni, de nem megy... sajnos 🙁 Ne haragudjatok rám.... majd megpróbálom összeszedni magam.

Érthető, hisz a gyerekekkel felelősség jár. 🙂 Na most lépek innen egy időre. Szép estét! 🙂

hát új játékokat nem mostanság fogok kipróbálni:) kevéske maradék időmből újakra nem nagyon jut... ez a másik amiért már kb fórumfüggő vagyok. ezt ott lehet hagyni, fő közben a kaja, két emló közt tudok írni, ha épp együtt játszanak a ygerekek, de valami íknjuk, bármikor felpattanok... na a játékokkal euzt nem lehet. nyugis félórák kellenénk. de nekem csak olyan nyugis félóráim vannak, amik késő este, akkor kb önálló játék kilőve, mert agyhalott vagyok, félig aludva:)

Hát ez lövöldözős fps- szerű csak abból a szempontból taktikai, hogy a társaidnak megadhatsz utasításokat, hogy pl. hasaljon vagy álljon, akkor milyen formációban jöjjenek utánad, ne tüzeljenek vagy tüzeljenek, beszálljanak-e a járműbe (lehet benne járműveket is vezetni), ilyesmi. Úgyhogy nem kell hozzá nagy taktikai érzék. Meg multiban az annyira nem is számít, ott egy ember van, aki irányít, a többiek meg végrehajthatják. Ha van ott bot is, akkor az meg végre is hajtja. A starcraft is jó, warcraft is. Van egy battle for wesnoth nevű ingyenes játék az is nagyon jó játék. Az Körökre osztott stratégiai játék. Érdemes kipróbálni, ha még nem ismered szerintem, legalábbis nekem nagyon bejön. 

Hát, én nemvagyok egy nagy stratéga:) azok nekem nem mennek, vagy fene tudja, nem is érdekelnek annyira. összesen a starcraftban, meg a dungeon keeperben vittem vmire:D

Az Operation flashpoint-hoz kéne valaki aki nyomná velem multiban. 😀 Az tök jó katonás taktikai játék. 1 lövés és halál, mint az életben.

Én végigtoltam a HL 1-et meg a 2-őt is. Imádom azokat a játékokat is. 

nofre, ha mégolvasni van erőd, már az is jó! majd írsz:) szerintem nem futunk el:)

ok:) de nagyon rég játszottam, iszonyat béna vagyok már benne. most azt vettem a fejembe, hogy végigjátszom végre a HL2-t:D sose jutottam a végére, mert közben jöttek a ygerekek, meg sok volt a melóm. Most kéűthetente van egy kis időm esténként, mikor egyedül avgyok itthon, ők már alszanak, férj még melóban. Na erre az időre terveztem be, hogy végigviszem. valahol az eyik sivatagos pályán voltam utoljóra benne.

Tudom Nofre. Semmi baj. 🙂

Pottom nekem is ott figyel a Csé ikonja a gépemen. Majd játszhatunk, ha valamikor ráérsz és van kedved hozzá. 

Kedves Ezvan!

Én sajnos a rossznapjaimon levagyok fáradva fizikálisan meg lelkileg is van , h csak itt ülök és nem írok semmit , csak olvasok amit írtok  ..de egyébként a gépem volt szar

szép napot!

ma valószínű keveset vagyok... de azért benéztem.

weepingpillow: igen, a személyes kapcsolatokat lehet nem pótolja semmi, de ha vki nehezen építi ki azokat, akkor valahol el kell kezdeni, márha legalább az akarat megvan, hogy kapcsolatok legyenek.

tegnap visszatette a férjem a conter strikeot a gépre, hogy meséltem róla:D de nem tettünk ki ikont, a ygerekek még ne játszanak. mert még picikék (kisovisok).

Szia! Jó éjszakát és szép álmokat! 🙂 Arik lehetnek az aprónépek. 🙂 Ja, majd holnap megvitatjuk még a játékokat. 🙂

Szóval te is nyomtad a Counter-Strike-ot is. 😀 Hamarabb leírtam, hogy én játszottam azzal, minthogy elolvastam volna, hogy te is játszottál vele. XD

igen, dió3 nekünk se mnenne a gépen...

no, ezt megvitatjuk még, a játékokat:D holnap, vagy holnapután legkésőbb. van 2 aprónépem itthon... egy 3 és egy 5 lesz.. és holnap egész nap enyimek:D csak minden másnap ovisak egyenlőre:)

így most megyek aludni, a túlélésem érdekében:)

szia! jóéjt neked is.

Héjj az jó gameee! 😀 Én is imádom azt. Mostanában egy hozzá hasonlót nyomtam 2 netes ismivel. Csak annyi a különbség, hogy abban zombikat kell ölni, de amúgy tisztára diablo szerű. Dark Eden Genesis az a neve. Én Counter-Strike-ot is nyomtam sokszor, meg amit most akarok majd multiban tolni az az Operation Flashpoint. De játszottam már mindenféle játékkal. Diablo 3 meg tán csak netes lesz sajna.. Mondjuk nekem nem is menne a gépemen.

te miket játszottál?

én a későbbi férjemmel úgy kezdtem el ebszélgetni,hogy rendszerleállás, vagy mi volt.. és unalmunkban dumáltunk,vártuk, hogy vége legyen.. és akkor kiderült,hogy mindkette counter strikozunk is:) ez már elég alap volt a beszélgetésekhez

diabló2 -ztem:D

Értem. Biztos nehéz neki netezni is akkor. Nekem szerencsére itt nem igazán van jelen a szoc. fób, hanem a neten kívül. Hát úgy tényleg nehéz lehet neki, hogy még netezni se megy sokszor, ha nincs jól, mert akkor még magányosabb úgy. Na és milyen játékot játszottál esténként? 🙂 Én is játszottam már egy párral. 🙂

Hát nem innen:)éjelente netes játékban nyomultam:) öltem a szörnyeket:D És amikor elkezdtem, senki se állt velem szóban.. két ember össz...

na az egyik zaklatott 2 éviog, telefononm, meg neten... a másik meg évek múlva elvett feleségül:D

fura történet. d3 élőben nem sok esélyem volt ismerkedni, emrt ugye pl nyáron néztem az ablakból a nyarat, és dolgoztam otthon, meg ilyenek... hát így nehéz, hiába nem vagyok szocfób ... a bezártság az ígyis úgyis bezártság.

az én szocfób barátom amgy rossz időszakaiban nem is netezik:( olyankor úgy nem is tudom hogy segíthetek. telefonon ebszélgetek vele, de nehéz, amikor nagyon begubózik

Wow.. Még jó, hogy sikerült találnod valakit innen. Ez klassz!

Igen, nekem is ez hiányzik a mndennapokban sokszor...a beszélgetés...én még a férjemet is a neten ismrtem meg... annyira kényszeres netező lettem a bezártságban:)

Dolgozni se tudok sajnos. Ahhoz még nagyon sokat kell fejlődnöm. Mert ez a szorongás olyan nagy, hogy pl. enni meg inni is borzasztóan nehéz emberek között.. Beszélni is vagy bármilyen tevékenységet elvégezni előttük.. De le akarom győzni ezt a dolgot. Nekem beszélgetések hiányoznak, barátságok. De itt sem könnyű találni ilyesmit sajna.

de dolgozni pl azért tudsz? Bár ez az eljárás az nehéz ügy munkába gondolom. vagy  vmi otthoni meló? (bár magyarországon keveset lehet, a könyvelésen, emg a programozáson kívül...)

Én azthiszem a másik véglet vagyok hozzád képest. túl nyílt vagyok, menőmanó, és emberek előtt max annyi abajom, ha szerepelni ekll. dehát egyszerűen nem lettem színész, bár ahhoz amúgy se lett volna tehetségem szerintem:)

na most nem a te szocfóbiád akarom elviccelni, félre ne érts... De ez érdekes, hogy uygan ellentétes dolgok miatt, de mindketten a neten köütöttünk ki társaságért:) Nekem elég sok netes barátom lett... van aki már ténylegesen barát a sok év alatt nagyon régóra be vagyok zárva.. főleg a megugrik a meló, akkor van hogy hetekig ki se jutok a lakásból.. na én meg ezt bírom iszonyú nehezen. nem az emberek maguk hiányoznak, hanem a csak úgy menni valahová. bárhová, a séta, a hatalmas tér, persze az arcok is, meg a senkinek lenni a tömegben.

Én szoc. fóbos vagyok, igen. Amióta az eszemet tudom, mindig is zárkózott voltam, mert egyszerűen szorongok nyilvános helyeken és emberek előtt, méghozzá olyannyira, hogy pokoli azt átélni. De ma egész jól vagyok köszönhetően az időjárásnak. Borús az idő és attól mindig jobb a kedvem. Én nagyon be vagyok zárkózva, ha tehetem én sem megyek sehová és itt élek meg a neten társas kapcsolatokat, már amennyire itt lehet valamennyire. 

ezvan, te szocfób vagy? jólértem? mennyire vagy bezárkózva? vagy időszakosan kitörsz?

(nekem a valóvilágban, nem virtuálisan, van egy szocfób barátom. ő pl dolgozni eljár, meg bevásárol, és kész. amúgy semmi. ketten maradtunk igazából barátai valahogy. igaz mi már vagy 25 ill 30 éve...)

én itthon dolgozom, és kisgyerekeim vannak, egy paranoid skizo anyám pár háztömmbbel arréb.. szóval én ugyan nem szándékosan, de így bezáródtam eléggé. ezért élek virtuális életet is. nagyon szeretek beszélgetni. de ezt máshogy nehéz lenne megtennem, mint skype, fórumok,facechat... a telefont nem írnám anyagilag:D

Az emberek rendkivul konnyelmuek itt is . Leirjak az eletuket akar privatban akar nyilvanosan ,leirod te is az osszes nyomorusagod amiben reszed volt aztan eltunnek  Az elet mar csak ilyen sablonos  Leveleztem itt ket szemellyel akik kozul az egyik egyszeruen eltunt . A stilusat pedig meg nem fedeztem fel egyik hozzaszolasban sem . Sajnalom , hogy igy alakult .Mindenkinek vannak dontesei ezt figyelembe kell venni .Tudom , hogy fajdalmasan eled meg mikor valaki ilyen -olyan modon tavozik az eletedbol akar meg ha leveleztetek is , hiszen resze volt az eletednek mint minden ami korulvesz minket ebben a vilagban  Ha egy olyan ember tavozik az eletedbol akivel gondolatokat erzeseket osztottal meg az meg plane nem lehet egy kellemes erzes  Amugy tenyleg mindenki maganyos valamilyen szinten meg azok is akiknek vannak korei . Nekem strapas volt mindig korokbe jarni mert az altalam ismert korok mikor osszejarnak akkor a fenkolt gondolatokat leoblitik par porhar palinkaval , en meg nem iszom  Jozanul meg nehez . Egyszer megkerdeztek tolem miert vagyok ilyen vidam meg hany pohar van bennem azt valaszoltam erre , hogy en ital  nelkul is jol tudom erezni magam   Jobb ha nem jarok korokbe vagy csak addig maradok mig  van kivel es mirol beszelni es nem vagyok faradt . Az jo ha nem adod meg a cimedet mindenkinek  Nem tudom letezhet baratsag csak virtualisan (vagy miert hiszik sokan azt ha valakivel levelezel az mar baratsag )Ha ugy erzed , hogy nem vagy eleg jo masoknak az azt is jelentheti , hogy tul jo vagy masoknak .Elvarasai pedig mindenkinek vannak es azt hiszem ez igy van jol  Elvarasokra epul fel az egesz erzelmi eletunk  es ha ebbe belegondolsz minden emberben ez mukodik meg akkor is ha ennek az ellenkezojet allitja .

Kedves Hajnal

 Nem vagyok szep no (bar masok nem ezt mondjak )es oreg is vagyok hozzad , valamint van tarsam , Irogatni lehet csak egy gond van itt , hogy nincs kozos temank  Igen irtal valami dolgot valamelyik hozzaszolasodban , hogy a telefonszamomat rairtad a kezedre , holott en senkinek nem adtam meg a telefonszamomat . Mindegy .Itt sokaknak a gondjaihoz allapotahoz nem tudok kapcsolodni (az en hibam ) Megerteni meg tudom erteni oket mert sok dolgon mentem keresztul en is de nem szedek sem gyogyszereket sem terapeutahoz nem jarok  Az en hulyesegem nem mulik el semmitol ..dddddd . Neha az ember gondolja , hogy jobb lenne nem elni vannak periodusai amikor nagyon tele van a hocipoje de ez is az elet reszehez tartozik  Azt nekem meg nem sikerult megfejtenem , hogy egyes embereknel ezek az allapotok miert olyan tartosak , hogy dignozist kapjanak egy olyan tudomanynak a kepviselojetol amely tudomanyt semmilyen konkret megfoghato tenyekkel nem lehet igazolni  Csak sejtik , hogy ez es ez a fajta viselkedes elter az atlagostol tehat nem normalisan mukodik az ember ( most hagyjuk ki ebbol a korbol a psichopatakat , mert az elet elleni buncselekmeny valoban sulyos zavarokra  utal )Ennek ellenere eleg szepen irjak fel ra a tudatmodositokat  , ugy mint egy rakos betegnek a kemoterapiat amit viszont mar lehet igazolni  . A psicholgusok viszont lehet sok dologban tudnak segiteni es nagyon sok dologban nem Nem vagdosom  magam es nem tudom minek kellene tortenjen ahoz , hogy szandekosan ilyen modon artsak magamnak  , reszben ezert nem ertem meg az itteni embereket , de a fajdalom ami atjon a sorok kozott azt megertem .Nem alszok tul jol , rendkivul fronterzekeny vagyok es a frontokbol volt reszunk itt az utobbi hetben  . Gerinc  probelemaim vannak (meg mas is ) ami nem mutheto igy sok esetben ejjel nehezen jon alom a szememre .

Nekem még az sem kell, hogy élőben legyen tali vagy hogy valaki felfedje az igazi kilétét.. Én sem szoktam megadni egyébként a kilétemet már az elején itt bárkinek, csak egy idő után, amikor már jobban megbízom benne. Csak tartalmas beszélgetésekre vágyom, mármint olyanokra, hogy a másik pár nap vagy pár hét után ne tűnjön el meg ne mindig én írogassak másokra, hanem ők is néha rám. Legalábbis így lenne értelme a barátkozásoknak itt. Máshol se nagyon lehet barátkozni sajnos az a gond. Tényleg nagyon nehéz. Chaten is próbáltam már én is, meg ezernyi helyen, akkor próbáltam én a "való világ"-ban is, ott se jött össze. Pedig mindig segítek másoknak amiben tudok meg figyelek rájuk. Én nem hiszem, hogy olyan ember vagyok, aki nem érdemli meg mások barátságát. De valahogy mindig úgy alakul, hogy nem vagyok elég jó másoknak. De mindegy ez az élet iróniája.. Egyébként meg annyira elvárós nem vagyok, csak néha jól esnének visszajelzések nekem is, de nem szeretek elvárni dolgokat másoktól, mert mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. 

Hajnal szerintem nem szerencsés azt kérdezgetni a nőktől, hogy szépek-e. A nők többsége nem gondolja magáról, hogy szép. Meg lehet, hogy nem tetszik neki a külseje, azt mondja csúnya, neked meg bejön. Úgyhogy ezt annyira nem lehet szerintem így eldönteni, hogy mit ír le itt a másik. És ez még csak a testi része, szerintem az is fontos, hogy ki milyen, kinek milyen a lelke, milyen ember ő. Mindkettő fontos, nekem az utóbbi az a legfontosabb, de persze testileg is kell vonzalmat éreznem valaki iránt, ezért az is fontos azért, de nem kell, hogy szupermodell kinézete legyen valakinek vagy ilyesmi, mert miért kéne, ha az ember megszeret valakit. Ebből valószínűleg kiderül, hogy én a tartós párkapcsolatok híve vagyok. Nem vagyok semmi ellen, de tudom mi mellett vagyok. 😉

Én szivesen barátkoznék mindkettőtökkel.Majd irok receptet, egy kinai jellegű kaját és egy tofus lángost.Utóbbit még egyszer csinálta nekem anyukám és nagyon izlett, persze az én fejből kitalált receptem alapján.

Kedves Gaby én már irtam neked egyszer régebben hogy szivesen barátkoznék veled, bár lehet volt benne szerelemre utalás is, nem az hogy az vagyok, inkább csak hogy társat keresek(Spellbound)..Ha jól tudom messze laksz, elmondanás hol.

Én irtam neked régebben Ezvan hogy veled is szivesen barátkozok és majd recepteket cserélünk hogy megtanulj jobban főzni.Mondjuk hobbik alapján el lehet itt indulni barátkozni, de akkor ne privátba tegyétek ha nem itt hátha más is be tud csatlakozni, mondjuk akár én is.Szóval egy ilyen baráti társaságot összehozni akik akár szivesen is találkoznának.Néha hallgatgatom a zenéid, csak lassú a netem.Azokat és mindent lehet akkor ide irni, de csak módjával itt a zenével és hátha jobban fog itt menni a barátkozás.

Kedves Gaby

Hogyhogy ilyen korai hajnali időszakban irtál, ilyenkor kellsz fel vagy csak akkor feküdtél le?(kezdő mondatnak)Egyébként szép vagy?23 éves vagyok.

Reszben azert nem talalsz baratokat ezen az oldalon mert par ember aki itt van nem szeretne nyilvanssagra hozni a kiletet meg azt , hogy ide irogat .Az emberek mindennel elnek es visszaelnek meg akkor is ha nincs ra okuk , eleg az is ha valaki nem szimpatikus . Baratokat az eletben is nehezen lehet szerezni , egy ember akinek van egy baratja arra meltan buszke lehet  Igazi baratsagok nagyon meyek es eltartahatnak  egy egesz eleten keresztul > Neten inkabb partnert keresnek az emberek itt meg csak azt se (legalabbis nem hinnem ) ide kiteregeti mindenki azt amit mashova nem akar vagy nem mer  igy ne vard , hogy itt tul sok baratod lesz vagy olyan aki fel meri magat vallalni es akar  talakozni veled egy kozos progaram kereteben . Rengeteg embernek eleg a neten keresztul torteno erzelmek csereje anonomitasban (maskent nem tudom megfogalmazni )Ringatoznak egy virtualis hajon ahol az almaikat virtualis valosagra valtjak , es az eszukbe sem jut , hogy ha mindenki adna magabol a hetkoznapi valosagabol akar meg neten is akadhatna baratra vagy tarsra (tudja a fene , vagy tan a neten tenyleg onmagukat adjak es nem szeretnek ha kitudodna milyen az amikor almodoznak ) Nem akarok senkit sem magbantani .. Feljarok en is chatre estenkent de inkabb szorakozasbol vagy olvasni ki mit ir . Ha  szeretnel velem levelezni nem titkolom el sem a nevemet sem a mail cimemet , Nem felek sem attol , hogy uldozni fogsz sem attol , hogy lehallgatsz dddddd(ez vicc volt es elnezest a pranoiasoktol) es remelem nem is anyazol . Hat nem feltetelezek rolad semmi rosszat hiszen nem ismerlek miert ne adnak mindenkinek egy lehetoseget  Itt senki nem akart velem ismerkedni meg amugy  soha nem mondta senki , hogy levelezne velem es nem is mondta meg senki a nevet . Ez egy ilyen hely , olyan mint a tobbi .

ElőzőOldal 5 / 5