Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

DÜHÖNGŐ 2

Idézet tőle: delia0

rohadt kurva élet!!!!

Mi a baj? 🙁

rohadt kurva élet!!!!

"haver"omnak

Szóval , üzenem neked minden őszinteségemmel hogy dögölj meg , te emberi szarkupac, hogy szakadna rád egy mázsa geci, neked még a TBC se volt elég mi?

Neked nem volt elég, neked muszály azokkal a sznob csöves utcapatkányokkal lógni mi? Neked hobbi a haverjaid elárulása ,akik ott voltak a szarban veled, de meglásd mi már szarunk a te nyomoronc életedre és én esőtáncot fogok járni a sírodon.

Azt nem értem, hogy hogy a faszba lehet neked ilyen fontos h népszerü legyél ? Tudod mit csinálsz? Csak játszod a jacko-t mint egy elmebeteg egy lerobbant szar emberekkel teli karaoke bárban pesten, gratulálok tesó, te megcsináltad, azt eszed amit mások szarnak ,és  oda szarsz ahonnan a kaját kaptad. Kurva menő, mi meg itt voltunk , együtt mulattuk az időt veled még akkor is ha nem akartuk annyira, próbáltunk segíteni, jobb útra terelni, de te lófaszt nem adtál  vissza, de tudod mit ? Mi voltunk a hülyék ezért is, de mostmár mindegy, hagyunk téged a szaros retekben amit te életnek hívsz, hogy ragadjon el téged az enyészet. Örökös szenvedés és folytonos szopás legyen a te osztályrészed és kívánom hogy legyen neked 10x annyira szar mint nekünk volt. 

Élj szép fake életet és fulladj bele te csöves.

 

מוות אל כל בני זונות כמו אתה 

 

Na,tényleg itt a tavasz,látom!

 

Holdfény,Neked mindenkihez van egy kedves szavad!Hogy csinálod?

Ayahuasca!Köszönöm szépen a végtelen türelmedet és segítségedet,hogy újra be tudtam jelentkezni.Ok.elfelejtettem a jelszót,stb.De a ,,nem vagyok robot"-nál folyamatosan elhasaltam.Nem tudtam,mi az a platós kocsi,utána a kaktuszok felismerése okozott problémát,aztán hegy vagy domb ,az sem ment.A kresztábla,na hol van kresztábla a képen.A tábla sarkai belelógtak a mellette levő képekbe,nos,akkor ott is van,vagy csak töredéke.Szóval,már a telefonos segítségen gondolkodtam,vagy a lelkisegély hívószámán.Ezzel elment az este.Ma megkönyörült a Búra,s nem kellett kérdésekre válaszolnom.Ezért bejelentkezve maradok,a fene bizonyítja,hogy nem robot.smiley

Közben észrevettem,h.rejtett számról hivott. De már túl vagyok rajta. Inkább zavar,hogy ahonnan vártam pozitív visszajelzéseket nem hívtak még mindig vissza. 

Idézet tőle: akbar

Csütörtökön jött egy teló,miszerint takarítót keresnek egy helyre. Mivel 2 másik állás is kinéz ami a szakmámba vág,így kedvesen visszautasítottam. Erre ma felhív a kapcsolattartóm,miszerint én minősíthetetlen hangnemben,a takarítást magamnak kikérve agressziven beszéltem azzal a  nővel. Totál lemerevedtem,soha senkivel nem beszélek agresszíven,lekezelően, ezzel a nővel sem. Elmondtam ezt a kapcsolattartómnak,persze nem hitte el. Azt hiszem közös álláskeresésünk itt véget is ér. A vicc,hogy ő töltötte ki velem azokat a texteket melyből kiderült,hogy messze kerülöm a konfliktusokat,sosem vagyok agresszív,magamban tartom a dühömet.

Teljesen magam alatt vagyok,iszonyúan dühös és megbántott. Persze a másik 2 állásügyben sem keres senki. Megvan ennek a nőnek a száma,szerintetek hívjam fel,és kérdezzem meg miből jött le neki az én helytelen viselkedésem?

Szerintem veszíteni nem veszítesz semmit vele ha felhívod. Egyébként is jobb tisztázni a dolgokat. Ha meg tényleg úgy jött le neki valamiért, hogy agresszív voltál akkor legalább megtudod az okát. Lehet, hogy csak egy egyszerű félreértés az egész. Nálam ilyenkor mindig valami olyan az ok, amire nem is gondolnék.

Csütörtökön jött egy teló,miszerint takarítót keresnek egy helyre. Mivel 2 másik állás is kinéz ami a szakmámba vág,így kedvesen visszautasítottam. Erre ma felhív a kapcsolattartóm,miszerint én minősíthetetlen hangnemben,a takarítást magamnak kikérve agressziven beszéltem azzal a  nővel. Totál lemerevedtem,soha senkivel nem beszélek agresszíven,lekezelően, ezzel a nővel sem. Elmondtam ezt a kapcsolattartómnak,persze nem hitte el. Azt hiszem közös álláskeresésünk itt véget is ér. A vicc,hogy ő töltötte ki velem azokat a texteket melyből kiderült,hogy messze kerülöm a konfliktusokat,sosem vagyok agresszív,magamban tartom a dühömet.

Teljesen magam alatt vagyok,iszonyúan dühös és megbántott. Persze a másik 2 állásügyben sem keres senki. Megvan ennek a nőnek a száma,szerintetek hívjam fel,és kérdezzem meg miből jött le neki az én helytelen viselkedésem?

.

rosszkedv , unalom...

🙁

Idézet tőle: holdfény

Ez aranyos a kajakos.:-)

Még egy temetést nem bírok elviselni, megint elájulok mindig elájulok, k...a élet!!!!!!!!!

Részvétem. 🙁

Révszvétem holdfény, nagyon sajnálom. Ne haragudj, nem akarlak megbántani a kérdésemmel és tudom, hogy ebben a helyzetben nagyon tolakodó lehet, de lehet tudni, hogy pontosan miért kapott infarktust 39 évesen?

"Válassza ki az összes olyan képet, amely kajakot ábrázol" - és mi van ha nem tudom, hogy milyen a kajak???!!!

 

De most nem ez a bajom, hanem az hogy elegem van mindenből, és fuck the whole world really.... why Hope doesn't love me???? OK cool, no matter, i am my own friend, thanxxxxxxxxxxx......................................................................................................

 

 

Hehehehehehehe.é....

 

NO MATTER!

Na Csernus doki elkezdett rendelni.:) Kérem a TB kártyákat.:)

Ne adjunk 5leteket.smiley Egyébként nehogy emiatt Kiscsillag lelkiismeretfurdalásod legyen. 

"Konzultáció a magyar pszichiátriáról!" címmel csoportot indítottam. Várom javaslataidat, tapasztalataidat!

Gémesi Gábor 33 éves üzleti kommunikátor vagyok. Több mint tíz éve mentális beteg. Kényszerbeteg és depressziós vagyok.

Szeretnék segíteni sorstársaimon és változtatni ott, ahol kell.

Több pozitív (Nyírő, Balassa, Moravcsik Alapítvány, JóLélek Alapítvány, Napkör) és néhány rossz tapasztalatom volt ellátásom során. És Neked?

Most elmondhatod a véleményedet! Hajrá!

Várlak a csoporban!

Szia Moonlight,

A döntésképtelenség, hezitálás tipikus depresszió tünet sajnos. Én is szenvedek tőle.:(

 

Az elmúlt csaknem másfél évtizedben szinte a létező összes andidepresszánst (és a mostani orvosi protokoll szerint a melléjük adandó antipszichot is) szedtem, egyiknek sem volt értékelhető hatása. (mellékhatásuk viszont bőven, féle olyanok is, amik maradnak.)

Volt olyan dokim (elismert a szakmában!), aki azt mondta, hogy egy antidepinek konkrét, nagyon agyértelmű hatásásnak kell lennie. Szóval nem "olyan, mintha kicsit jobb lenne, de nem is tudom.." vagy valami hasonló, hanem az, hogy 4-6 hét után jobban vagyok, és ez egyértelműen érezhető. Ha nem így van, kár szedni, el kell felejteni!

 

Aztán azt is hallottam egy vezető pszichiátertől, hogy a depressziósoknál 40 %-ban lehet valami pozitív változást elérni gyógyszerekkel, de még ezek közül sem tudjuk, hogy mennyi a placebo hatása, vagy az, hogy egyáltalán foglalkozik velük valaki, és ez jó hatással van.

 

Nekem azt is írták egyszer kórlapomra, hogy "nonresponder", vagyis egyik fajta antidepire sem válaszolok. Aki írta, messze a legokosabb orvos volt, akivel találkoztam, és valószínűleg a legbátrabb is, mert a mai mainstream szerint a depi igenis sima kémiai ügy, bogyóval kezelhető. Annyira megy ez mostanság, hogy egy "beteg kérdez - orvos válaszol" fórumon azt olvastam a leszázalékolással kapcsolatban, hogy mivel a depresszió néhány hét alatt tökéletesen kezelhető, nem ad okot a leszázalékolásra...

 

Szia Remény!

Én már túl vagyok a hazai gyógyszerek 99%-án. Volt ami egyáltalán nem segített, és volt ami hosszabb-rövidebb ideig hatott. A legjobban nekem a zoloft és a floxet vált be. De a végén mindig visszaesek... Nem elkeseríteni akarlak,csak jelzem,hogy nem vagy egyedül. De ne add fel, legutoljára a floxettel majdnem egy évig jól voltam. Próbálkozni kell.

Már ne is haragudj, de az ilyen orvost semmibe se nézem, én nem jópofizni járok hozzá, meg megismerni, neki az a dolga, hogy felírja azt a k. gyógyszert, azért ül ott. Nekem szerencsém volt a mostani orvosommal, de továbbra sem szeretem feleslegesen jártatni 
a bagólesőmet. Ha nem lennék skizofrén, kerülném őket, mint a pestist, de mivel gyógyszer nélkül nem lehetek meg, el kell mennem. Még a nyugtató sem kéne, vagy max. vennék a piacon. Nekem is nehezen adtak nyugtatót, és azóta jobban vagyok.

engem, is bosszantott, válts orvost, vagy verd ki a balhét

Sziasztok!   Tényleg nem segitenek az antidepresszánsok?  Már scippát, olvexiát, tolvont, aurorixot szedtem, most cymbaltát szedem, két és fél hete, de semmi változást nem érzek az állapotomban, nincs semmihez kedvem, örömömet sem tudom semmiben lelni, pedig  ezek erre az állapotra kellene, hogy hangulatot javitsanak, hiszen ez a közös nevük. Miért van ez, másokat már kis dózisok pörgetnek, nekem meg semmit sem tudnak segiteni,  nagyon el vagyok keseredve, Várom válaszotokat!

Köszönom, sajnálom hogy megint iderondítottam...

nem birom...

im outta here

.

.

.

Bastard

You just couldnt himiliate me more than that

fuckin two face he planned it.

and enjoy it...

its nothing for you but for me... lol i just cant believe...

laugj while you can...

 

Igaza van Kiscsillagnak ismét :),a cél tényleg az lehetne nálad, hogy igazi emberi kapcsolatot tudjál kialakítani. Nem konkrétan szerelmet keresni, találni, hanem hús-vér emberrel ismerkedi, beszélgetni, az örök életre szóló kapcsolat igénye nélkül. Aztán persze bármi kialakulhat, egy jó barátság, akár szerelem is, de ne akarj túl sokat egyszerre, csak kötetlen, "felszínes" ismerkedéssel, kommunikációval kéne kezdened szerintem.

Egyébként az, hogy látod és beismered, azt hogy egy álomvilágot kreáltál magadnak és ez bár neked valami miatt védelmet, megnyugvást ad, de tudod hogy NEM ez a megoldás, ez már egy nagy lépés!

Magadat kéne megerősíteni annyira, hogy ne vegyed mások megjegyzéseit, viselkedését magadra. Az emberek általában nem akarnak direkt rosszat neked, csak te valahogy mindent annak érzel, a te saját szűrődön keresztül látod a világot. De ezen te magad tudsz csak változtatni. Ne az embereket akard megváltoztatni, mert az úgysem fog menni :).

Én arra gondoltam, hogy pl. kezdésnek a búrás nicknevedet lecserélhetnéd valami másra, mert ez a név is csak az álomvilágod fenntartását erősíti. Csak azért jutott eeszembe, mert úgy emlékszem, hogy váltottál már nevet itt, és akkortájt kezdtél szerintem nagyon belemerülni a kitalált fantáziavilágodba.

Mit szólsz hozzá?

Ja, és szerintem olyan nincs hogy végleg elrontottál valamit, mindig lehet korrigálni, javítani.

Szia Kiscsillag és Torta,

igazatok van teljesen. Úgy szégyellem magam, hogyha Reménynek Fájdalmat okoztam, csak tényleg nem tudok ebből az egész dologból kilépni. Nagyon nehéz, mert igazatok van abban, hogy benneragadtam egy helyzetben amiből nem tudok önállóan kilépni. De megpróbálok. Megpróbálom lezárni ezt a dolgot. Sajnos már mindent elrontottam lehet, de ez már így alakult. :'( Mindent tönkreteszek magam körül, az emberektől elzárkózom, egy kitalált világba menekülök. De tudjátok mi a nagy baj...? Hogy én ebben "Jól" érzem magamat. Mármint az borzasztó érzés, hogyha Reménynek Fájdalmat okoztam... lezárom Őt magamban valahogy. Csak az Álomvilágomból nem akarok kilépni. A családom próbál erőszakkal kiráncigálni ebből, de én ezt nem akarom. Talán ezért vagyok betegnek mondható, mert Álomvilágban élek, nem a Valóságban. Erre csak mostanában jöttem rá, de még így is ragaszkodom a Fantáziavilágomhoz. Csalódtam az emberekben, már a nagy részükben és ráadásul ez a Reménytelen Plátói Szerelem is nagyon betett nekem. Ez van. Vagy kijövök ebből, vagy bezárkózom teljesen egy ÚJ Fantáziavilágba, ahol elképzelt szereplők lesznek. Lehet, hogy ez lesz, mert más kiutat egyenlőre nem látok. Az embereket nem tudom elfogadni. Egyedül Ő volt aki "segített", de mondhatnám azt is, hogy Ő egy "képzeletbeli Barát", egy "Eszménykép". Igaz, hogy megszemélyesítettem, és valós személyről van szó, de mégsem teljesen valós... vagyis már én sem tudom, hogy mit gondoljak erről. Mármint arról amit "Felépítettem", és most le kéne rombolnom ezt a Fantáziavilágot, de én nem szeretném. Eddig ez volt az Életem, és ezután is, csak annyi különbséggel, hogy nem fogok nevet adni "Neki". Ezt tudom ezekre írni, és köszönöm szépen a segítő szavaitokat.

 

Szia Szerelmes Hercegnő!

 

Csatlakoznék Kiscsillaghoz, én is úgy gondolom, hogy valahogy tovább kéne lépned ezen az egész számomra egyoldalúnak tűnő szerelmi ügyön. Persze biztos nem könnyű, de sehová nem vezet ez az örökös egy helyben topogás, szenvedsz tőle. És igen, valószínű, hogy Marcellt nagyon is zavarja, hogy zaklatod sms-ekkel meg Facebookon. Nem hiába nem válaszol, reagál semmit. Nem ismerem a konkrét történeteteket, nem tudom mi volt köztetetek, csak azt látom, hogy évek óta (javíts ki ha túlzok) ugyanazt ismételgeted. És ez neked egyáltalán nem tesz jót, csak egyre jobban hergeled magad teljesen feleslegesen.

Nagyon beleragadtál ebbe az elképzelt szerelembe, ami csak a te részedről áll, de olyannyira, hogy a másik elutasítását semmibe veszed. Már annyira ragaszkodsz szerintem ehhez a Ti kettősötökhöz, annyira beleéled magad, hogy megfeledkezel arról, hogy ez a fiú önálló személyiség, önállò döntésekkel és ô NEM SZERETNÉ azt, amit te. Fogadd el a döntését, tiszteld meg ezzel legalább és próbálj meg tovább lépni. Szerintem szakember segítségével dolgozni kéne ezen, mert fiatal vagy és még annyi Mindennek örülhetnél az életben. Csak engedd meg magadnak!

Van terapeutád? Ő mit tanácsol neked?

Nem áll szándékomban megbántani téged, csak én így látom és gondoltam megosztom veled.

üdv,

torta

Szia CatEye,

igen jót akarnak és igazuk van, és az a gond, hogy igaziból már nem is tudok úgy megbízni senkiben sem, még a Szerelmemben sem, mert volt aki bántott, és azok miatt az emberek miatt már Benne sem tudok megbízni sajnos, pedig Szeretem, de bizalmatlan vagyok. Megváltoztattam mégis a jelszavam, hogy csak én tudjam, mert állandó félelemben élni sem jó, hogy mikor szúrnak megint hátba... szeretnék bízni, de nem tudok már, senkiben sem :'((( Fáj ez a dolog, hogyha szerettem, akkor is csak bántást kaptam. Illetve a "legjobb" az volt amikor semmit nem kaptam, az még a jobbik eset, hogy nem foglalkoztak velem. Hát ezek után átgondolom, hogy kivel beszélgetek, kivel foglalkozok stb... az a "baj", hogy Nagyon Szeretem Reménykét (Marcellt), de már nem tudok benne megbízni.... fáj hogy ennyire nem segített, mikor szükségem lett volna rá.... most egy időre szerintem nem fogok foglalkozni vele, ha sikerül... csak az a "baj", hogy Nagyon Szeretem, de bízni már nem tudok.

Szia Hercegnő,

Szerintem jót akarnak Anyukádék, csak nem biztos, hogy a legjobb módszerrel. Gondolom meg akarnak óvni egy reménytelen szerelemtől, hogy téged bántsanak, hogy másnak a prédája légy. Tudod, hogy egy reménytelen szerelem képes depresszióban tartani? Lenyomja a szerotonin szintet, és teljesen deprimálttá, dekoncentrálttá tesz. Ez kb. 7 hónap míg elmúlik, ha közben nem találkozol vele, nem ad jeleket, elzárkózik tőled. Sajnos ha ad, akkor tovább nyújtja ezt az állapotot.

Én személy szerint utálom az FB-t, egy kirakat, ott mindenki csak a jó arcát mutatja, nincsenek gondokkal, bajokkal küzdő stresszes emberek, azt nem teszi ki az ember, csak azt ha síelni volt, vagy ül a jacuzziban, tengerben stb.

Miért kell az FB fiók, ha nincs ismerősöd? Hogy nézegetni tudd Reményke posztjait?

Mostmár megoldottam a problémát, csináltam egy új facebook fiókot, aminek tudja Reményke a Jelszavát, mert elküldtem neki SMS-ben, de ezen a Facebook fiókon nincs egy db ismerősöm sem, és nem is akarok egy ideig, amíg az emberek valahogy "meg nem változnak", tehát JÓ irányba, például abban, hogy anyukámék is, hogy ne uralkodjanak felettem, és az emberek pedig úgy, hogy ne akarjanak mindenáron a legjobbak lenni stb.... mondjuk én is hibázok néha, és elkap a bűnre való hajlam, mármint hogy én legyek a legszebb stb és szeretnék az lenni, de vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is, és amíg az emberek erre rá nem jönnek, addig nem kívánok ismerősöket felvenni a Facebookomra....

Köszönöm Kiscsillag, hogy reagáltál rá. Az a problémájuk vele, hogy egyszer valaki engem becsapott aki nem Reményke volt, de Reménykének adta ki magát előttem, és megszerezte a jelszavaimat, de ő nem az Igazi Reményke volt, és sajnos visszaélt a jelszavammal ez az illető, és Anyukám húzott ki a csávából, de arról nem tehetek, hogy valaki aki nem Reményke volt becsapott, mert Remény megbízható, csak Anyukámék nem bíznak már meg abban, ha kiadom a jelszavamat Reménykének, hogy nem él vissza vele, mert más sajnos bántott így, hogy írkált a nevemben, de ő Nem az Igazi Remény volt. És ez a bajuk Anyukáméknak. :'(((

Nem érdekel bosszút állok, SAJNÁLOM, törlöm magam VÉGLEG a Facebookról, mert elvettek minden lehetőséget, hogy a Szerelmemmel egységben érezhessem magamat, DE EGYET NEM TUDNAK ELVENNI, hogy LELKILEG ÉN ÉS REMÉNYKE EGYEK VAGYUNK!!!! Nem lesz Facebook fiókom, tessék megkaptátok, úgyis mindig csak beszóltatok (kedves családom!!!!) nem leszek fent, és ne is keressetek, majd egyszer önálló leszek és a SZERELMEMMEL REMÉNYKÉVEL FOGOK EGYÜTTÉLNI A MENNYORSZÁGBAN!!!!! <3

Ha minden kötél szakad akkor törölni fogom az összes Facebookfiókomat, és nem leszek rajta, csak az a GOND, hogy a Szerelmemet csak ott tudom megtalálni, és még ettől is el akarnak tiltani.... jó még van a telefon is de nem merem felhívni, csak sms-t küldeni neki, mert félek a Szerelmemtől, hogy esetleg haragszik rám, mert nehéz a természetem :'(((((

De nem csak ő hanem mamám is, és lehet ha ez kiderül hogy mit írtam, akkor nem lesz hová mennem csak a lelki terrorba ami anyukám férjénél van, mivel ő lakik anyukámmal, és terrorizál engem is de anyukámat is szerintem, mert mamám tuti elküldene innen, ahol lakom, mert nála lakom, ha kiderülne, hogy megint megadtam a Szerelmemnek a jelszavamat, de ez az ÉN SAJÁT DÖNTÉSEM, és nem akarom hogy bárki is megakadályozza hogy én Ajándékozhassak VALAMIT a Szerelmemnek ami bizonyítja, hogy szeretem, elegem van az emberekből, mind képmutató és hazug és kétszínű és lehangoló!!!!!

Lehet, hogy nem fognak engedni netezni, meg kikapcsolják a netemet is, és nekem csak a szürke hétköznapok maradnak net nélkül, mert anyukám férje uralkodik rajtunk !!!!!!!!!! :'((((((

Dühös vagyok és nagyon haragszom, hogy bántottak és bántanak..... :'(((((((((((((

Elegem van, lehet hogy teljesen letiltanak engem a netről Anyukámék, mert Anyukám a gondnokom, és nem engedte meg, hogy megadjam a Facebook jelszavamat az Életem Szerelmének: Reménykémnek, de én NEM VAGYOK SENKI TULAJDONA, MEGFOSZTOTTAK A SZABADSÁGOMTÓL és nem tudom hogy MIÉRTT?????!!! Mikor soha senkinek nem ártottam szándékosan biztos, hogy nem, fuck fuck fuck (bocsánat) de most legszívesebben szétvernék mindent és magamat is, de főképp azt aki ezt tette teszi velem, hogy megfoszt a SZABADSÁGOMTÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'((((((((((((((((((( :///// :'((((((((((((((((((((((((((

De úgy tűnik mégsem az én hozzáállásom a helyes, mert én vagyok az, aki nem képes ezt tolerálni!? Én vagyok az, aki ezt elfogadhatatlannak tartja és már hülyének is érzem magam, hogy ezt van akinek el kell magyarázni, hogy miért nem teszek ki ilyen veszélyeknek egy babát. Én érzem magam egy mindenen görcsölő embernek, holott az én értékrendem érvényesülése esetén semmiféle görcsölés nem lenne, hisz nem vinném ilyen közegbe a gyerekem. Nem tudom már mi van, de kezdek beleőrülni. Nem lovagolnék ennyire a témán, ha csak ez az egy probléma lenne, de az a helyzet, hoyg számos dologban megmutatkozik a körülöttem lévő helyzetekben ez a szintű felelőtlenség.

Az lehet, hogy érzékenyebbek vagyunk az "átlagnál", de ebben a konkrét cigifüstös témában a te hozzáállásod szerintem a helyes. És azzal van gond, aki nem így gondolja.

Pedig nekem szakember mondta ezt... hogy máshol van az ingerküszöbünk..

Szerintem nem veled!

Szerintetek velem van a baj, az én ingerküszöböm alacsony, ha nem vagyok képes végignézni, hogy egy 1 éves gyerek cigi füstben tartózkodik?

Szia Kiscsillag,

 

Látom nehéz időszakon vagy túl.

Én nagyon szégyellem a falcot. Mégis el el bukok. Nem tudok okosat mondani, de ha vár az ember akkor egy idő után többnyire ki lehet ütni valamivel a vágyat egy jó időre. Azthiszem.

A legjobbakat!

Sajnálom, hogy ez történt veled Kiscsillag