Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Te mit teszel azért, hogy jobban érezd magad?

ElőzőOldal 6 / 6

Na. Ma nagy előrelépéseket tettem, úgy érzem. Ma elmentem életem első terápiás alkalmára (csupa pozitívum, hozzáértő, szimpatikus nő a lógus, alig várom a további alkalmakat...), továbbá ma megbeszéltem a főnökeimmel, hogy hogyan fogunk tehermentesíteni engem a jövőben. 🙂 Lényeg, ami lényeg, hogy augusztustól kezdődően átállhatok otthoni munkavégzésre, és jóval kevesebb, sokkal inkább más típusú munkákat fogok vállalni. Nagyon örülök, hogy elmondtam a főnökömnek, hogy érzek (nem beszéltem neki arról, hogy pl. pszichológushoz is járok újabban, de kifejtettem, hogy mennyire nyomasztanak a munkahelyen feltornyosuló feladatok, és hogy milyen szorongást élek át), nagyon megértő volt, és nagyon együttműködő a megoldások kitalálása terén. 🙂

ha kilépek az ajtón mindig felnézek az égre, gyerekkoromban azt hittem ha addig megyek amig az eget látom elérnék a világ végére. Észreveszem a szépet az érdekeset, tudatosan megnézem a régi épületek díszítését mondjuk Pesten elébb a földre nézek nehogy belelépjek valamibe látom a virágokat az ősz szineit a tél csendjét a tavasz robbanását szeretek zenét halgatni néha pedig teli torokból elordítom magam pl szép az élet, táncolok otthon mint egy orángután, figyelemmel szeretem az embereim akire figyelek azt szeretem mindegy hogy ő ezt tudja vagy sem én csak szeretem annak ami ő és magam is szeretem általában 🙂

torna

jóga

légző gyakorlat

séta

vegetáriánus étel főzése

játszok az unokaöcsémmel

bevásárlok

vásárolgatok

zene hallgatás

 

Csokit a gyereknek. 🙂 Bár már nem engedhetem meg magamnak, hogy naponta 3 tábla csokit elmajszoljak, továbbra is vágyom rá. 

Én ezt:

Ápolom és mély.tem kapcsolatomat Égi Szüleimmel. Az Ő kicsiny gyermekei felé érzett mély szeretetükben mélyedek el a hozzám illő gyermekszerepben. Ha egyáltalán ez ezeken túl szerep? Minél többet olvasok. Jókat eszem. Nézegetem magam a tükörben. Formázom alakomat. 

semmit

Gyógyszert szedek

én,ma pl.eldöntöttem,hogy kit válasszak:))))))

én is, írogatok, vagy csak nézem csöndben a cseteket, más miket ír...az megnyugtat általában...

http://444.hu/2013/11/18/14-lepes-az-eleted-romba-dontesehez/

Zenét hallgatok, az eljut a szívemíg, még ha ez giccsesnek is tűnik. 🙂 ja és persze kikerüli az agyamat, ez benne a lényeg.
Ha már erre sem vagyok képes, na akkor van gáz. 

Írogatok a neten.

én sok sok csokit  és islert eszek:)

:)))

🙂 Jó fej vagy.

Elhatároztam, hogy lefogyok és ezért mindent megteszek. Azt akarom, hogy a férjem büszke legyen rám. Nehéz, mert nálam az evés pótcselekvés is egyben

Sziasztok. Mit probálok tenni, hogy jobb legyen? Szedem a gyógyszereimet, igyekszem lekötni magam és keresem a kapcsolatokat.Megjártam a mennyet és a pklot is. Most közép felé vettem az irányt. De k...va nehéz

O. K. bocs, többet nem negatívoskodok +

viszont egy kis fű csodákat tud tenni az ember világképével :DDD

Kleó, szerintem ez nem passzol ebbe a topictémába.

Maradjunk a dugásnál meg a masztinál.

Utálatos idő, utálatos nap, elegem van a napról napra élésből. úúútálok mindent. Még a gépem is kezdi bemondani az uncsit a jelek szerint: reménykedhettek...

Én a jó meleg vizet szeretem hosszan magamra engedni.

Azután: csokit zabálok.

És az is jó, ha megvilágosodom valamiben.

lesz, ami lesz...

jó éjt

😀 itt van mellettem, hátha mégis ugrik rá

ez megint keleti... aikido – szellemileg

Idézet tőle: Kleó

aaaj, aaaj... ma már több dugás nem lesz; masztizzak v ne???

 

csináld! 😀

mondjuk az egésznek a kezdete a felismerés (vagy megtanulás), hogy minden ami vagy az egy kémiai rendszer része, ezért kár parázni bármi is történik. Ha stressz helyzetbe kerülsz felmegy a pulzosod, ezt az agyadba lehet vezetni és így kihasználni tudatosan is akár

aaaj, aaaj... ma már több dugás nem lesz; masztizzak v ne???

oks.

kezdenek hatni a magamhoz vett szerek :DDD

Idézet tőle: Kleó

de milyen jólesik!

 

ha jól esik csináljátok, én kimaradok a buliból (kivéve mikor nem)

aztán lehet nem a jógiknak van igaza és mindenkinek más jön be amitől jobb lesz neki. én maradok a hidegzuhayos elmelecsöndetítésnél, a harcműészetek gyakorlásánál, az élvezeti szerek mérsékelt kiaknázásánál, és a napfényterápiánál 😀

de milyen jólesik!

ez az eghész oldal egy hatalmas nagy önsajnálat dzsúz xDD

az jó... erő? ohhh

szar az élet

Ma mikor végeztem a ceremónikus hideg zuhanyzásommal én komolyanmondom - és akkor még egy csepp alkoholt se ittam - hát én elkezdtem röhögni, nem tudom mi jött rám de egyszerre akartam sírni és nevetni. legszívesebben sikítottam volna de olyan jóérzés volt xD most fordult ilyen elő először

neeem

Én is megfagyok, de ez csak felszínes dolog... Nem nagy akadály leküzdeni... a hatásáért cserébe...

Én megfagynék...

Sör csak 4...

Ceremónikusan a nyakamra és a vállizmaimra veretem a hideg zuhanyvizet, aztán a csuklóimra, a hátamra, és a mellkasomra és így szépen elidőzök alatta.

Most beletrafáltál, mert most én is pont iszom. (semmi nagy dlog, csak egy doboz sör ami kellemesen érzem magam)

 

Ezen kívül rendszeresen hideg víz alatt zuhanyzom. 10-15 percig. És az egyik legjobb dolognak tartom az életben. Tényleg kitisztítja az elmét,  és utána olyan bizsergető melegség önt el.

De használ! 😉

lol

Iszom + + +

ElőzőOldal 6 / 6