Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

insomnia

ElőzőOldal 3 / 3

Első este melatoninnal: BEVÁLT!! Aludtam!! :))))

Kíváncsi vagyok hogy ma este is sikerül-e 🙂

Az álmatlanság egy borzalom, engem ez vágott végképp haza. (Többek közt munkaügyileg is...)

Anyukának lehet brutális lenni - ébredős gyerekkel. Hónapokig-évekig éjjelente többször kötelező jelleggel kelni elég tikkasztó lehet....

Szerintem fokozni lehetne az agyi(több tanulás) és a testi leterheltséget(sport), emellett variálni a gyógyszerekkel. 

Kedves Nemadomfel! Megtörtént. Már mindent kipróbáltam szerintem, kivéve a melatonint, de ma vettünk azt is, ma este tesztelem 🙂

Egyébként azt olvastam, hogy a tobozmirigy termeli normál esetben a melatonint, és ugyanez (a toborzmirigy) befolyásolja a nemi mirigyeket is, és nekem azzal is problémám van, hogy egyszerűen nincs szexuális vágyam... Csak egy érdekes összefüggés, ami lehet nem is jelent semmit valójában. Na majd beszámolok róla, hogyan hatott a melatonin! 🙂

Nemember talán érdemes lenne kombinálni az elalvást segító gyógynövényeket(orbánc, citromfű, komló,kavakagyökér stb) valami light-osabb gyógyszerrel, ami nem hízlal.

Leponexet szedek hogy tudjak aludni, az bevált, semmi más nem, de nagyon hízlal, úgyhogy szeretnék más megoldást találni, most a melatonint akarom kipróbálni majd

most olvastam utánna.... hát meglátjuk......

Neked hogy megy az alvás??

nem az meg mi????

 

🙂 sebaj! sedacur fortét próbáltad már?

🙂 most látom csak hogy nemember te már készítettél erre egy topicot:-) bocsi hogy nem íde írtam, de késő vettem észre:-)

 

Engem kb. hat hónapja nem hagynak aludni.

Én is kíváncsi lennék mit okoz az, ha valakit nem hagynak pihenni egy másodpercre sem. Illetve mivel lehetne megbüntetni, aki ilyet tesz, hogy beleköp az életvizébe a másik embernek, sőt bele is szarik? Semmivel, azrét teszi, míg fel nem kötöm magam.

Az ő adatlapján /users/farkasagi62 olvastam a melatoninról, most ez az új reménységem, ki fogom próbálni, ha kapok.

ElőzőOldal 3 / 3