Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Jó szó

azt hiszem, hogy csúnyán általánosítasz, biztos rossz élményeid voltak, mitől lenne minden alkoholista egyforma, a pedók például egyformák?

A borderline egy betegség,az alkoholizmust nagyon szépen lehetne kezeltetni,csak ott a baj,hogy nem ismerik be hogy alkoholisták,csak élnek,kiszívják a körülöttük lévőkből az életet,és fröcsögő nyállal ordibálva a tudtukra hozzák hogy mindenki egy senki,csak ők a hibátlanok.tudják magukról hogy bántják a másikat,és másnap csakazértis újra kezdik....

Ha valaki változni akar akkor tud...na ez pl.a borderekre nem lehet igaz sajnos.De egy alkeszre igen.

De ebben aki nem él benne az nem tudja elképzelni sem ezt .

Magától senki nem lesz alkoholista. mindig van ok mögötte...

A pszichés betegség és az önszántából alkoholizáló családját bántalmazó, lejárató, pénzpusztító alkoholista nem ugyanaz.

hihi, nekem mind a kettő van, meg még bipolár is, nem is könnyű velem, de kivel könnyű?

Ennyi erővel a borderline-os is tönkre teszi a körülötte élők életét... na bumm. Mindennél lehet ilyen buktatót találni, nem gondolnám, hogy az alkoholizmus ebből a szempontból rosszabb lenne.

Jó alkoholistát még én sem láttam. Valami gebasz mindig jön vele....

Engem nem érdekel,mit gondoltok,az alkohol nem csak az alkoholista életét teszi tönkre,hanem 5-6 emberét akik körülötte élnek.Legyen részetek benne,majd utánna lehet védeni őket.Én részemről megvetem őket és undorodom tőlük...

én csak máriáért aggódom, remélem épségben van... nem haragszom rá, és ha visszajön, remélem békét kötünk.

igazán nem akarok megbántani senkit, de lassan az "Egy-két rossz" szó cím jobban megfelelne a topicnak

@lola ha valakit leszúrnak egy konyhakéssel, minden konyhakést likvidálni kell?

Nem baj...magamról beszélek.

Valahogy az az érzésem, hogy Mária ezt most személyes támadásnak veszi...

Igen de vele még szót sem lehet érteni mert köd van a fejében a piától....másnap meg nem is tudja mit tett..

Ezt nem csak egy alkoholista teheti meg, te is tudod, lola...

az is csak egy stresszkezelési módszer, ha nem is mindig a legjobb

Jah...biztos...majd ha a földön rugdos egy mint egy darab rongyot,akkor mondd..(ne legyen így soha)

Szerintem nem veszélyesebbek vagy elviselhetetlenebbek, mint akár én a dühkitöréseimmal vagy hangulatingadozásaimmal.

Hol?Rezervátumban? A" normális alkoholista "ebben a szóösszetételben nekem  nem hiteles.

Nekem nincs bajom azokkal sem, akik alkoholisták. Nagyszüleim is azok voltak, nagyon sokat voltam náluk, bűzlöttek, beszéltek össze-vissza, de a lelkük mélyén jó emberek voltak. Igaz, többször életveszélyes helyzetbe kerültem miattuk - picike voltam még és tudatlan - de még élek.

pedig van köztük normális (is)

Utálom az alkoholistákat rohadtul..

hát, egészségedre, azért ne vidd túlzásba... 

ÉN ELOLVASTAM EZT A SOK MARHASÁGOT AMIT ITT ÍTRTAM, A VÁLASZOM ERRE CSAK ANNYI NYALJA KI A SEGGEM MAGA MEG A TÁRSAI AKIK EZT ITT KITALÁLÁLTÁK KEDVES B-E. kÖNYÖRÖGNE MÉG MAGA HOGY VELEM SZÓBA ÁLLJON, DE NEN BIZTOS, HOGY ÉN SZÓBA ÁLLNÉK MAFGÁVAL, MOST MEGYEK ÉS LEISZOM MAGAM AZTÁN MEGLÁTUK MIT MODNAK A HANOGOK MEG MÁS ÉS MAJD ÉLÜNK.

 

MAGA TUDJA H9OGY AKKOR MIT AKAR TŐLLEM HÉT ÉV UTÁN VÁLASZOLJON HA VA BÁTORSÁGA, NEKEM VAN NE VÁLASZOLJON MAJD ÉLÜNK

 

AZTÁN ISTENNÉL MAJD ELMONDUK...

húha, már ennyi az idő?

A skizóból általában gyógyszerrel szoktak kijönni, kicsit szkeptikus vagyok, hogy a szép szavak gyógyítják-e.

m.mária 1962

Nagyon csunyán beszél,na és, szerintem szuksége van ránk, hogy kisegitsuk a skizobol ilyenkor.

ma sikerült meginnom 3dl folyadékot! juhuuuu :))))

Nagyon örülök neki. 🙂

sziasztok! sorry h. betörök közétek, de történt velem 1 jó dolog ma, s gondoltam megosztom...  a pusztába kiálltottam 1 szót, s meghallgatásra talált!

Idézet tőle: m.mária1962

Aztán hazajön apu és szomorú...

 

ezt most nem értem.

Aztán hazajön apu és szomorú...

Tegnap voltam egy barátnál, 4 gyereke is van, 3 jóformán velem nőtt fel. Nagyon jó volt náluk... A 6 éves is néha odajön a kanapéra, lefekszik mellém és mondja, hogy szeretné, ha simogatnám... feltűri a kis pólóját, és simogatom... és az a nagy csend... miközben hallom, hogy aranyosan szuszog és érdeklődve pásztázza a szobát... élvezi a pillanatot. Aztán berobban a 3 éves kisöcsi, aki szintén nekem szegezi: "szimizz engem isz!" Annyira édesek!

Délután meg hazajön a 9 éves nagyfiú, érzem a feszültséget benne, túlterhelődött a suliban. Rugdos, dobál, kiabál, bevonul a szobába... utána megyek, befekszek mellé az ágyba, elkezdünk beszélgetni és megkérdezi, hogy simogatnám-e... Egy 9 éves nagyfiú! 🙂 Aztán lenyugszik, lecsillapodik, és indulhat a játék...

Ezek az igazi örömök az életben! Egy kis szeretet, odafigyelés és meghallgatás.

Idézet tőle: Pottom

22 es csapdája? Yossarian? 🙂

yes

22 es csapdája? Yossarian? 🙂

A szabály szerint ugyanis leszerelni csak azt a katonát lehet, aki ezt az elmeállapotára hivatkozva kéri. Aki viszont ezt kéri, az nyilvánvalóan nem lehet őrült, csupán ki akarja magát vonni a harci állományból. Vagyis nem szereltethető le.

én jól szórakozom.

lola: Az életben??? Még itt se:)

De egy jó szó című topikban, csak ír az ember egy két jó szót:) Pláne oylanokról, akikről könnyen egy neki, nem? 😉 Egy kis pioozitívság ide sem árt.

Annyira azért sajnos nem vidám hely a búra 🙁

Idézet tőle: lola

Na! Bíbor folyó! A kedvenc dolgod már nem a "pelenkás kislánynak lenni?" Így 41 éves férfi létedre??Az igen!

kettő nem zárja ki egymást

csak a sajátját...

Na! Bíbor folyó! A kedvenc dolgod már nem a "pelenkás kislánynak lenni?" Így 41 éves férfi létedre??Az igen!

Ez így van.   Graatulálok is hozzá. 

Idézet tőle: Brendon

Te bunkó vagy.....

jogomban áll

Te bunkó vagy.....

Idézet tőle: lola

Ti az életben is így nyaljátok a többi ember se..ét?Csak kíváncsi vagyok..

nem mindenkiét.én speciel csak a lányokét....tényleg...neked jó segged van?))))))))))))))

Ti az életben is így nyaljátok a többi ember se..ét?Csak kíváncsi vagyok..

Mi is szeretjük Önt Eszter.Lehetne egy kicsit többet itt.Csak mint látogató, beszélgetőtárs, ha nem is sorstárs.

Kleó odaadó és figyelmes, őszinte és kedves nő vagy. - ez manapság már nagyon ritka.

Esztert úgy szeretjük ahogy van, mert ő így önmaga. Szertjük(?), szeretem mert megteremtette nekük ezt a fórumot, amivel sokat adott nekünk, és ezért hálát érzek.

Szeretem vele levelezni, és megismerni, és csodálkozni azon amit adót és elfogadott így.

kedves tőled... sztem még itt is kiderül, hogy semmi szeretnivaló nincs pl. bennem

🙂

szeretlek titeket

rotebeete: én is szeretem, őszinte ember