Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Jó szó

h volt vagy van, az mindennap kérdéses

ő a tökély, mindent tud, sőt, mindent jobban tud és örökké fikáz meg vmibe beleköt

és ő vitt vissza a piába

Neked nárcisztikus volt a párod? az milyen?

lélekben... én 17, de ez semmit sem számít

vagy a fene tudja

az igazi alkesz nem másnapos, mindig szinten tartja magát, addig régen úgy hívták, h nagyivó...

lehet h tényleg annyi vagy :)))

33 vagyok,de nekem ez így tökéletes teljesen..hát belül lehet hogy 22 vagyok:))

most mi van?

Lola.. 22 éves múlt októberben 🙂

kivéve, ha részeg 🙂

Egy alkoholista meg  mindíg másnapos...örökké...

én 20 vagyok.

én szeretek bulizni. ritkán bulizom, de azt szeretem. és pia nélkül is jól éreznénk magunkat, de így teljes az egész, ha iszogatunk közben. nem isszuk le magunkat, csak módjával. kinek hiányzik a rókázás meg másnaposság? :/

33 vagyok...te?

lola, 30 felett vagy? tényleg? azt hittem, kb 24 vagy.... 🙂

lepedőakrobatika

milyen a svédtorna?

:))

Nekem a buli azt jelenti, mikor a szerelmemmel együtt elmehetek valahová egy szép helyre eszünk, iszunk, és elfáradunk a végén a svédtornától.  :))))

tényleg lehet bulizni pia és drog nélkül is úgy, h jól érezd magad...

egy jó szó körtefa 😉

Én bulit egyet sem hagytam ki soha,és mindíg azt mondom a fiataloknak is hogy bulizzanak,éljék ki magukat,amíg lehet...nekem a "buli" mást jelent már..nektek mit jelent?

a gondolkodás helyes, csak a "kevés idő" tűnik tűlzásnak!
és köszönöm, hogy válaszoltál. komolyan. 

Lola!  Egyet értek. Ha akkor anyám elhagyja időben, még ő is élne. És aki alkoholizál, és tönkreteszi mások életét ugyan ne sajnáljam már csórikámat... 

például milyen bulikat hagytál ki, hehe

Én már senkit nem akarok megérteni és senkinek nem akarok megbocsájtani.A saját életemet akarom helyrehozni,boldog akarok lenni. 30 felett vagyok,és túl kevés az idő...aztán meg majd siránkozok a halálos ágyamon,mit és hogyan  nem   tettem meg.

régi, de jó!

A papa a változatosság kedvéért a Hegykút büfféban ül és iszogat az Emillel. A mama elküldi Pistikét a faluból az apjáért, hogy menjen haza. Pistike beóvatoskodik a kocsmába. A papa odainti magához a gyereket: - Megengedem, hogy igyál egy kortyot a poharamból! Na, milyen? Jó? A gyerek belekóstól a snapszba, egész testét elfutja a libabőr. - Szörnyű rossz, mondja borzongva. - Na látod, mondja a papa. Akkor most hazamész anyádhoz, és megmondod neki: én sem szórakozásból ülök itt!

@lola hidd el, h én viszont mélységesen megértem, hogyha valakinek az életét épp egy alkesz tette tönkre, nem fog tudni megbocsátani v megérteni

hobbiból se vagdossa magát senki. csak mert jó időtöltés lenne... ááá...

Bekerül egy társaságba, ahol "szokás" piálni, ízlik is, megvan a hajlam is...

én nem tudom elhinni h valaki csak úgy semmi ok nélkül csupán azért mert jó a pia íze, alkoholista legyen. ez kizárt.

hát, igen, kábé a tyúk és a tojás...

semmi jelentősége...

amúgy még azt sem fejtették meg, h az alkeszek a depijüket isszák el, v a piától lesznek depisek

ja, ezt már értem 🙂

csak az alkoholisták véget... gut...besser...GÖSSER... 😀

ebből az egészből csak annyit értek, hogy "ja, ja, gut", de nem mondom meg, hol hallottam...

was du nicht sagst... 😀

ja, ja, gut, meine Freuline, nur siettem...

"Nicht vor dem Kind..."

ó, nem mindenhonnan vágnak ki mindenkit... ötévesen imádtam a kocsma feelingjét (persze akkor ezt a szót még nem használtuk), bácsik hangosan és csúnyán beszéltek, és senki nem mondta, h Nicht for dem Kind! Csak lázadás. Aztán gurul a kő...

részvétem, hát, tudott valamit

olvastam, hogy agyi eltérést is találtak azoknál, akiknél megvan a hajlam

az igaz, h kb. annyi a külonbség, h az egyikünk a bort tisztán szereti, a másik meg a sört piszkosul

amúgy egy volt osztálytársam pszichiáter főorvos volt – meghalt 41 évesen, nem kifejezetten és csak a pia miatt – megmondta: Ne tagadjuk, a legjobb szorongásoldó a pia.

Nem értek egyet. Megiszom hetente azt a két pohár vörösborom, vagy olykor kéthetente egy pohárral, mert jólesik az ebéd mellé, vagy egy féldeci pálinkát vasárnap ebéd előtt, de nem tudnám elképzelni, hogy ennél többet igyak, pedig annyi pia van itthon, hogy kocsmát nyithatnék...

a kocsmából is kivágnak ilyen esetekben, csak mondom...

a piáról le lehet szokni, de szárazon is alkohol-dependens marad az ember, jó sokféle személyiségzavarral
viszont káromkodva "üvöltözni" nem a blog való, hanem a kocsma 

Nem védjük, csak szerintem kicsit túlzásba esel, lola... én értem, miről beszélsz/beszéltek, de az alkoholizmus nem úgy alakul ki, hogy valakinek "ízlik" a pia... azért ezt nem gondolod te se komolyan, Brendon? ha valaki piál, annak oka van, lelki háttér... de mindegy.

Ááá nem szólok hozzátok. Védjétek csak,sajnáljátok...mit várnék amúgy is?

Apám is alkoholista volt, és jó körülmények, szerető család vette körül, az ok meg nyilván hogy szerette a pia ízét, mert onnantól akkor nem ütött csak minket, ha nem volt otthon, elitta a lakást a munkáját, csöves lett, majd a pia okozta a halálát is hála az égnek. Adósságot annyit hagyott ránk, hogy 15 évig fizettük. És valahogy azóta ha alkesszel hoz össze a sors, ugyanezt a pusztítást látom körülötte. Én még nem láttam olyan alkoholistát, aki ne barmolta volna tönkre a körülette állókat is, meg magát is. A piáról le lehet szokni!

Miért ne lehetne a borderen változtatni??? ez hülyeség, lola. mindenen lehet változtatni. én is borderes vagyok és igenis akarok ellene tenni...

én 4,5 évig nem ittam... és azalatt is megmondtam: én alkesz vagyok; sajnos, betegség, még ha tiszta is tud maradni az ember...

Van ok mögötte,igen...először csak a buli miatt iszik,meg a cimborák miatt,aztán meg a megszokás miatt...egy egészséges ember feleséggel,gyerekkel,jó anyagi háttérrel,mi a fenéért iszik?? Jódolgában.