Forum breadcrumbs - You are here:FórumokCsevegő, kötetlen témák: KlubszobaOFF
Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

OFF

ElőzőOldal 202 / 202

Atti, végülis te döntésed, ha nem szeretnél nem teszel fel képet, de jó tudni kivel van dolga az embernek. Nekem a "tök pofa" is tetszene, mivel én az ember személyiségét nézem elsősorban, de egyébként kétlem hogy a személyiséged mögött ilyen arc rejlene, de mondom én nem csalódnék, mivel nincsen semmilyen elvárásom (van aki azt mondja erre, mindenkinek van elvárása), de mint mondtam nem csalódnék, de megértem hogy inkognitóban akarsz lenni, néha én is 🙂 Még jó hogy az ember szabadon dönthet legalább ilyen dolgokban, ha már másban elvették a döntés jogát... Örülök annak, hogy vagy, és megelégszem azzal amit kapok 🙂

most mennem kell, később még leszek 🙂

Áh, dehogy bár így tudnék, találtam valahol, és megtetszett.

Szívesen 🙂 Ezt te rajzoltad? 

Sikerült Harmony, köszönöm 🙂

Delia nem látszik, kétszer kell megnyomni a mentés gombot a profilnál (pár böngészőnél így van), próbálj mégegy mentés gombot nyomni a profil szerkesztésénél. 🙂

Köszi Harmony, szerintem is halonlít 😀 Megpróbáltam kicserélni, de nem látom sikerült-e?:)

Delia, dehogy rosszabb, én láttalak, nagyon szép helyes vagy, de persze te döntésed, milyen a profilképed, Nekem ez is tetszik, szerintem egyébként még hasonlít is picit rád 🙂 

Atti, ne legyél telhetetlen :-DDD Bocsi ez amolyan humorféle akart lenni... ha Delia ezt a képet akarja profilképnek hát ez lesz. Meg vannak emberek akik el akarnak tűnni, vagy nem akarják nyilvánosan vállalni az arcukat, személyes okok miatt (pl család, ismerősök), és ez is érthető. Nem? 🙂

Amugy nagyon örülök neked Atti, hogy írtál, és köszi hogy írod jó a képem, sokat jelent, főleg a te szádból 🙂 Én egyébként nem választok ki egy topikot ahol mindig vagyok, szeretek úgy írni, hogy oda amihez kedvem van, amihez éppen van hozzáfűznivalóm. 🙂 

Ja és Atti te is tölthetnél fel magadról képet :-DDD Nem kényszer, de szívesen megnéznélek 😉

És ha csak üres kép lesz? 😀

Szia Atti, azt hiszem a saját képem rosszabb lenne, mint ez...:D

Kedves Atti, hiányollak.... tudom, én sem írok valami sokat, sokszor hetekig is hallgatok (max egy-két hozzászólás). Ez azért van, mert kissé motiváltalan vagyok, nincs miről írnom, de olvaslak titeket. Mostanában rengeteg hozzászólás érkezett, amit fel lehetne fogni úgy is hogy jó, de már a bőség zavara van nálam... van olyan topik, hogy nézem, és 125 új hozzászólás. Hát én annyit képtelen vagyok végigolvasni, de vannak napok mikor erre szánom az időt, hogy csak olvassak a burán, pl este mobilról. Te különleges színfoltja vagy a burának, de mostanában téged sem látni sajnos.... örülök hogy most "felfedeztem" itt egy hozzászólásod. Hogy vagy, és mi újság veled? 🙂

köszi 🙂

(y)   🙂

ElőzőOldal 202 / 202