Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

regisztráció törlése

ElőzőOldal 5 / 5

az új fórumtémák között MINDEN topik angol nyelvű hablaty. szégyen erre az oldalra nézve, hogy nem akad egyetlen moderátor, aki ezeket törölné...

🙁

Idézet tőle: berbar

Ki a fenének van kedve törölgetni a hozzászólásait?

Most komolyan, keressem meg az összes hozzászólásom és töröljem?

Persze még mindig nem tudjuk a választ, hogy ha valakit törölnek, akkor a nickje ott marad-e a nem törölt hozzászólásai mellett...

 

igen a nick ott marad. halkan jegyzem meg hogy eszter is ugyanúgy törli/törölné a hozzászólásokat hogy egyesével megkeresi, igaz akkor nem marad ott a nick. más forumon úgy működik, itt meg így.

Ki a fenének van kedve törölgetni a hozzászólásait?

Most komolyan, keressem meg az összes hozzászólásom és töröljem?

Persze még mindig nem tudjuk a választ, hogy ha valakit törölnek, akkor a nickje ott marad-e a nem törölt hozzászólásai mellett...

Amúgy meg úgy kellene működnie a törlésnek, mint az nlc-n (nők lapja café). Ott egy hatjegyű számmá válik az ember törlés után, a hozzászólásai megmaradnak ugyan, de rákeresni már nem lehet. Szerintem ez tök jó.

"Inkább leszek bolond azok az emberek között ,akik egészségesnek gondolják magukat, mint azok között a normális emberek között akik betegnek képzelik magukat."

Zseniális.

Persze, hogy normálisnak gondollak benneteket. A test normális válasza az abnormális körülményekre.

Én viszont továbbra is szeretnék légneművé válni. És miután nincs katapult gomb, ezért kérném tisztelettel Babarczy Esztert , hogy szabadítson meg ettől a helytől. És szeretném megköszönni mindazok kedves érdeklődését, akik ebben meg kívánnak akadályozni.

Inkább leszek bolond azok az emberek között ,akik egészségesnek gondolják magukat, mint azok között a normális emberek között akik betegnek képzelik magukat.

Kérném a katapultot.

L.P

Szintén nagyon örülök! :)))

Eszter, inkább MÉGSE törölj! Köszi!

Kedves Harmony!

Még csak most kezdtelek megismerni és nagyon sajnálom, hogy így döntöttél, de megértelek. Számoltam már fel én is sok blogot, regisztrációt. Szívesen felvettelek volna FB-n, de látom, hogy onnan már törölted magad. Vigyázz magadra!

Pusz,

M.

Én nem tudom törölni a saját hozzászólásaim. Régen volt ilyen lehetőség, most nincs. Nem tudom miért. Csak a szerkesztés van meg, de az sem minden hozzászólásomnál.

a szemetelő-reklámozó cuccokat viszont tényleg törölni kéne, nagyon gáz egy ilyen blog, főleg, ha az első helyen van.

/blog/sixin520

hát ne írj többet, Harmony. mivel minden megmarad, amit eddig írtál, a puszta akaratod is elvégezheti azt, amit most mástól vársz.

Eszter, kérlek, MINDENKÉPPEN törölj. Nem fogom meggondolni magam.

Kiscsillag, mert el akarok valamit érni ezzel, ami fontos számomra, de nem írhatom le, illetve ez bonyolult.

Eszter, kérlek engem is törölj. Sajnos az írásaim megmaradnak, de nem akarok többet ide írni. Ha nem tudok írni, úgy könnyebb megállni. (Az oldallal nincs baj, az emberek is kedvesek, de el akarok tűnni mindenhonnan a netről).

Berbar, attől hogy törölteted magad, még tudsz olvasgatni, és szerintem fogsz is csak kintről. Szal semmi értelme, hogy töröljenek, így még legalább elmondhatod a véleményed is ha van 🙂

Péter, és miből gondolod, hogy nem tudsz segíteni?

Delia, én azért kérem a törlésem, mert úgy vettem észre, hogy nem tesz jót az, hogy itt olvasgatok. 

Amúgy még mindig nem törölt Eszter, gondolom, sok dolga van vagy talán nincs jól. 

Én azt gondoltam segíteni tudok.

Mi van veletek? Miért töröltetitek magatokat?

Eszter törölj kérlek.Úgy értem, hogy itt is.


l. péter

És kérlek, ezt a regisztrációmat is töröld. 

Eszter, kérlek, töröld a regisztrációmat. Köszönöm.

Semmi baj, Atti.

Eszter, kérlek, töröld a regisztrációmat. Köszönöm.

Eszter, engem is törölj légyszi. Köszi.

Igen, szerintem.

Sziasztok!

Köszi a válaszokat! 

És törlés esetén a nick megmarad a nem törölt hozzászólások mellett?

Szia, ha nem tudod magad törölni, én töröllek, vagy inaktivállak. De a tartalom, amit írtál, nem tűnik el, azt saját magad tudod törölni. 

Ha jól tudom, Eszternek kell írnod, mert te nem tudod magad törölni, a modi meg nem fog.

ElőzőOldal 5 / 5