Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

regisztráció törlése

Kedves Eszter!

Kérem szépen a regem törlését, nagyon köszönöm!

Mona

Eszter, tényleg kérem a törlésem, ahogy azt priviben is írtam. 

Eszter, kérlek szépen tegyétek vissza a profil szerkesztésénél a "Mentés" gombot, mert egyszerűen nem tudom törölni a képemet a profilról. Tudom, hogy biztos sok dolgotok van, de ha másképp nem megy, töröljetek engem is innen, mert nem akarom hogy a képem fenn maradjon... És én sem értem miért nem lehet törölni azt, aki ezt kifejezetten kéri. Vagy ha nincs moderátor akkor valakit jó lenne keríteni...

Én ezt komolyan nem értem. Ha kérek akkor nem működik semmi? Ha pedig odabaszok egy vasrúddal, akkor beindulnak a pavlovi reflexek, és teljesül a kivánságom? Hogy van ez?

Na mi a faszom lesz? Nem látom a katapult gombot

Száll a kakukk fészkére.

A fórumon rengeteg dolog nem működik (olyanok is, amik soha nem működtek, meg olyanok is, amik egykor működtek). 

Eszter biztos örülne annak, ha segítenénk neki! Én nem értek hozzá, de aki igen és van szabad ideje, kapacitása, kedve, az segíthetne! Szerintem.

(Erről szól az életünk is. Elégedetlenek vagyunk, de fogalmunk sincs, hogyan változtassunk. Itt kicsiben lehetne gyakorolni.)

"Nem döntöttél semmiről. A döntés az, hogy van lehetőséged a választásra."

 

De, döntöttem. Ti. priviben Eszter megírta, hogy töröl, ha gondolom. És én erre úgy válaszoltam, hogy egyelőre még maradok. 

Szerintem ez döntés. 

Értem,kettő is van az tök jó!

Akkor majd ha elakadok valamilyen informatikai témában,megkérdezlekTéged!:-).

kipróbáltam, most nekem sem sikerül pedig ma frissítettem és ment.furcsa

Idézet tőle: man

Milyen témáju a honlapod?

 

Evészavarok. De van egy másik ami spirituális témájú, de az php-fusion alapú portál.

Idézet tőle: harmony

Delia, az nálam is van, csak éppen nincs már gomb a jóváhagyáshoz. Tehát hiába nyomok eltávolítást, ha nem tudom menteni a változtatásokat :-DD

én is frissítettem a tartalmat a profilomnál többször is.először nem sikerült, mert be kellett írnom a jelszavam is a mentéshez.nálam ez volt

Milyen témáju a honlapod?

Remélem Eszter segít ebben, és visszaállítja... 

(Egyébként megjegyezném, de nem azért hogy kötekedjek az oldal üzemeltetőivel), hogy tudom hogy ez egy Drupal alapú rendszer, nekem is van ilyen oldalam más témában, és be lehetne állítani azt is, hogy akit törölnek felhasználót, hogy a tartalmai is törlődjenek sőt a neve. De gondolom, nem akarják beállítani vagy nem értenek annyira hozzá. Bár kétlem hogy ne értenének hozzá, amikor én pl két napja először használok ilyen portálrendszert, és csak annyin múlik hogy az adminisztrációt jól áttanulmányozzák. Na mindegy, tényleg nem szólok bele, ha ők így akarják akkor így lesz, de mondjuk jó lenne, ha az aki el akar tűnni, annak meghagynák a lehetőségét ennek...

Értem Harmony. 🙂 Ki is próbáltam, hiába..nekem sem jó

Delia, az nálam is van, csak éppen nincs már gomb a jóváhagyáshoz. Tehát hiába nyomok eltávolítást, ha nem tudom menteni a változtatásokat :-DD

Szia Harmony, nálam van eltávolítás gomb...lehet valami más a hiba.

Eszter, a profilnál miért nem lehet többé törölni a képet és amit beírtunk? Szeretném törölni a képemet, kérlek hozzátok vissza a szerkesztés gombot a profilnál!

Steve Jobs

"Annak tudata, hogy meg fogsz halni, az egyik általam ismert legjobb módja annak, hogy kikerüljük azt a csapdát, hogy az gondoljuk: van vesztenivalónk. Mert már meztelen vagy. És nincs rá ok, hogy ne a szívedet kövesd."..

nem döntöttél semmiről. A döntés az, hogy van lehetőséged a választásra.

Én úgy döntöttem, maradok. És ezt meg is írtam priviben Eszternek. 

"Ne menjünk,bele,mert kitiltanak!A szoc. fobosak háttal ülnének,az alkolholfüggőket összeborítanánk,mint a székeket,aki úgy érzi ,hogy többszemélyiségű,hát annak két széket tennénk .Orvos nem kell,hisz itt jópáran többet tudnak a gyógyszerek hatásai és mellékhatásairól,mint maga a gyártó.Már csak az a kérdés ,hol?Lehet egy éjjel -nappali udvarán csendesgén. De ,ha túl húzzuk a rendezvényt,marad a felhő.Bár ha ilyen ökörségről beszélünk,megjegyzem:Fent,szebb a környezet,de lent jobb a társaság! Úgy hogy valószínű néhányan csak külön engedéllyel lehetnek ott.És ,hogy tényleg kimerítsem a tisztesség határát,kire hánynál föntről?Mert lefele esik,és ez tény. I'm sorry:atti"                      

Nagyon tetszik! 

de azt mondják a neved úgyis megmarad ha törölnek. vagy nem? nemtom 🙂

Engem már töröltetek in medias res néven. Bizonyára volt oka. Most nincs semmi oka kivéve , hogy ezt kértem. Eszter neked ezt nem hogy nagyon , hanem kicsit sem kell értened. Úgyhogy kérlek törölj innen, vagy teremtsd meg ennek lehetőségét. Nem vagyok gyerek el tudom dönteni, hogy akarom-e , hogy az idők végezetéig itt legyen a nevem vagy sem.Tehát sem azt nem akarom, hogy marasztaljon valaki és azt sem, hogy beszélgessek, hanem ki szeretnék innen lépni .Miután ezt saját jószántamból nem tudom megtenni ezért kérlek harmadszorraszorra , hogy törölj. Nem értem, hogy mi ezen az érthetetlen főleg neked.

Idézet tőle: életreítélt

Eszter légyszíves töröld ezt a topicot ,és ha van rá lehetőséged akkor egy jól látható helyre 

tegyél fel mondjuk egy piros színü "katapult gombot"("ki szeretném magamat lőni a Holdra" felirattal)...:-)

Igazad van aki le akar lépni menjen ,ahogy Te is írod azt legegyszerübben egy gombnyomással megtehetné aztán ennyi.

Felesleges egy topicot fenntartani szerintem azért,hogy egyik-másik fórumtársunk sportot űzzön a regje.törléséből....

Nekem úgy tűnt mitha némelyik fórumtársunk azt gondolta ,hogy Te akartál itt "nagy bejelentést" tenni...:DD 

Nehéz a sorok között olvasni...:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

😀 😀 hát lehet a világra ami marad belőle...:D

Pedig jó lenne, egy búrás kocsmázás..:D még ebben az életben 🙂 mielőtt fényképeznének.

Én sört kérek. 🙂

":) értem. akkor ez olyan adrenalin növelő,h "nananananaaa sikerül belépni még vajon???" :D"

 

IGEEEEEEEEEEEEN! :)))

(y) 🙂

Nem teljesen értem. Amíg nem töröllek benneteket, addig kényszert éreztek, hogy belépjetek, és ugyanezen a néven? Akit töröltem, az végleges, nem tudom reaktiválni, tehát nem is tudja módosítani az eddigi tartalmait. Például törölni sem. Én pedig, ne haragudjatok, nem törlök (kivéve olyan hozzászólásokat, amelyek sértik az alapelveinket) -- a saját tartalmaitok adminisztrációját rátok bízom.

Idézet tőle: purify

Isten, légy szíves, töröld a világot.

ezt lájkolom 😡

Isten, légy szíves, töröld a világot.

-

Eszter légyszíves töröld ezt a topicot ,és ha van rá lehetőséged akkor egy jól látható helyre 

tegyél fel mondjuk egy piros színü "katapult gombot"("ki szeretném magamat lőni a Holdra" felirattal)...:-)

😀

🙂 értem. akkor ez olyan adrenalin növelő,h "nananananaaa sikerül belépni még vajon???" 😀

"---- amúgy nem értem, hogy van ez.aki töröltetni akarja magát óránként bepróbálkozik törölték-e már?talán egyszerűbb lenne nem belépni, de ez csak az én gondolatom mielőtt nekem esnétek.-----"

Kiváló időtöltés, ráadásul izgi is. 🙂

Idézet tőle: delia0

Dehogy, eszedbe se jusson, engem nem zavar miket írnak az emberek, én csak magamat zavarom... 😀

 

:DD

Dehogy, eszedbe se jusson, engem nem zavar miket írnak az emberek, én csak magamat zavarom... 😀

Idézet tőle: purify

Olyan hülye érzésem van, hogy miattam akarnak annyian elmenni innen.

szerintem ne legyen 🙂 ez eddig is így volt csak nem ilyen nyilvánosan

---- amúgy nem értem, hogy van ez.aki töröltetni akarja magát óránként bepróbálkozik törölték-e már?talán egyszerűbb lenne nem belépni, de ez csak az én gondolatom mielőtt nekem esnétek.-----

Olyan hülye érzésem van, hogy miattam akarnak annyian elmenni innen.

De most már lépnék innen, ha Eszter lenne olyan kedves katapultálni.

köszönöm Berbar. Ezt akartam mondani.

 

na ez jó, jelentettem kettőt is:)

Szia Berbar, felhasználóra itt nem lehet keresni. Ha töröllek, akkor megszűnik az adatlapod, innentől fogva csak a szöveges keresőben lehet keresni, pl ha említenek, az megjelenik.

A saját tartalmaidat tudod törölni, ki is tudod listázni a saját oldaladról.

Ha úgy látjátok, hogy valami spam, akkor írjatok! A spammelő felhasználóneveket "jelenteni" is lehet, és akkor levelet kapunk róluk.

Sajnos arra nincs mód, hogy a modink minden fórumot és kommentet minden pillanatban nézzen, szóval segítsetek, ok?

ki vagyok tiltva? már másodjára nem megy el egy fórumba az üzenetem...[OK, szóval ide sikerült írnom, de máshova miért nem?]

Nah, ki fog halni a búra...

Kedves Eszter

Szeretném ha törölne engem erről a helyről.