Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Szomorkodó hely

.

 

nehéz, de csak sikerülni fog nekünk!:)

én is így vagyok most

Köszi! 🙂 De most igazából arra lenne szükségem, hogy saját magam dolgozzam fel és oldjam meg a problémáim, bármennyire is úgy érzem, hogy kell valaki. Tudom, de nem hiszem el.

Remélem találsz olyat Fennec. Puszi

Szia Dorena!

Nem tudom, mi most a jó tanács, amit tudnék adni, de talán az, ha találsz valamit, ami kikapcsol és így nem gondolsz rá. Mondjuk gyere a klubszobába, most vannak ott páran, lehet beszélgetni. 🙂 Kapcsold ki a telefonod, tiltsd le az exed, ahonnan csak tudod és próbáld meg most egy kicsit elfelejteni.

Először privátban akartam ezt leírni, de közben azon járt az agyam, hogy mekkora önzőség lenne, ha csak neked írnék. Én borderline vagyok és most pont abban a szakaszban vagyok, hogy szorongok és kétségbeesetten keresek valakit, aki majd segít és megnyugtat. Ez a „mindenki szarik rám” érzés nálam is nagyon megvan most. Közben valahol tudom, hogy igazából csak magamra számíthatok. Nem könnyű ezeket az érzéseket magunk mögött hagyni, akár dühről van szó, akár szorongásról.

miért nem érti meg azt vki hogy elegem van, elegem van a kihasználásokból és én nem fogok egy férfit sem eltartani

🙂

Idézet tőle: holdfény

Bori és MZ ti olyan jól megértitek egymást.:-)

Mi lenne ha találkoznátok?

Múltunk árnyékaival nem rivalizálok! Vagy igen,vagy nem,nincs köztes választás! A válasz most Nem! Ezt tiszteletben tartom!

pont, amikor egyedül szeretnék lenni?:)

nehéz ritka és önzetlen barátot találni, ő eljátszotta a bizalmam

nem értem, miért keres, ha szarba néz, azért hogy pénzt adjak neki? menjen el dolgozni vagy akkor ne cseszegessen, ne vádaskodjon, ne rágalmazzon

és többet nem is szeretnék erről az emberről beszélni, inkább elfelejtem  őt, nem érdemli meg, hogy emlékezzem rá

.

ki kéne nyírni magam

Reményke, olyan rossz nélküled, hogy nem ölelsz meg engem, meg lehet, hogy valaki mást ölelsz a valóságban és hiányzol nekem nagyon, olyan rossz minden, csak Te tudsz megnyugtatni ezt tudod...

Dettó velem is ez van mióta elhagytam az antidepimet, bár nem fognám rá, mert előtte is meg volt már. csak... most mintha hiányozna valami...mintha az kellene, hogy valamitől függjek. Kb azt érzem h abuzálom magam....

🙁

Annyira elegem van.

Felélénkültek a függőségeim.

Annyira nehéz állandóan fékezni magam.

 

smileyyes

Idézet tőle: Avana

Szard le, ha baszogatnak.

Nem te vagy a hibás.

Az olyanoknak saját magukkal van gondjuk.

S megérzik, ha valaki érzékeny.

 

Ezt is "aláhúztam" magamnak. 🙂

Szard le, ha baszogatnak.

Nem te vagy a hibás.

Az olyanoknak saját magukkal van gondjuk.

S megérzik, ha valaki érzékeny.

 

Ezt is "aláhúztam" magamnak. 🙂

Sajnálom Kiscsillag, remélem mielőbb jobban leszel.Töltődj, merítkezz!

 

Szard le, ha baszogatnak.

Nem te vagy a hibás.

Az olyanoknak saját magukkal van gondjuk.

S megérzik, ha valaki érzékeny.

Ezt arra írom, mintha olvastam volna, hogy ez volt a baj.

Emiatt lettél depis?

Munkahelyen vannak a problémák?

Vagy mitől kerültél ilyen állapotba?

Én is húztam már pizsamára kabátot.

Depi-dresszlaugh

miért nem tudok egyszerűen csak megdögleni?:(

miért van az az érzésem hogy amit teszek vagy mondok vagy egyszerűen nem mondok az mindig rosszul sül el abból mindig rossz lessz?

mindjárt olyat teszek hogy én is megbánom.......:((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Bocsánat lehet hogy én írtam közbe szóltam köbe' egy már megkezdett beszélgetést.....még 1x bocs

Most olvasom, inkább pszichés jellegű? 

most meg sírok mint egy gyerek...lehet még az vagyokcrying

 

A fenébe....:(

ma megint beestem magam alá

bedepisedtem 

azt sem tudom hogy bevettem e a reggeli gyógyszereimet

eggyit a memóriámról...:(

peddig küzdöttem egész nap a rosszkedv ellen .....

de magával ragad és lehúz, mint egy őrvény....:((

Engem is sok stressz ért, különösen az utóbbi két napban.

 

 

 

 

 

 

És Te hogy vagy Holdfény? 🙂

értem:(.....ha jó állapotban lennék pszichésen ilyen betegen, akkor a fantáziavilágomba menekülnék.....de tudom ezt most üres okoskodás a részemről, hihetetlen erő kell, hogy vki nagybetegen is mosolyogni tudjon és ahhoz meg különösen, hogy másoknak erőt adjon.....

nekem sokszor a depressszió, vagy nem tudom hogy nevezzem megnehezíti, hogy tegyek bármit is akár itthon (tudom, vmi gyógyszer segítene), leszívesebben sokszor csak bámulnék kifelé magamból, gyönyörködnék a táj szépségében, nézném, mások hogy élnek, pedig tudom, hogy ezt nem lehet, vagyis lehet, de ez a környezetemnek úgyse tetszene, meg egy idő után biztos megunnám....de végülis a jógik, ezt csinálják, elmélkednek, filozofólnak, míg mások élnek

tudom, nagyon is nem ugyanaz, de még így is dönthetünk, hogy jól vagy rosszul létezünk, aztán van amikor vki megunja a létezést és elkezd élni

Csak azt szerettem volna megkérdezni, miért szeretne bosszú99 annyira meghalni. Remelem elmúlik ez a késztetésed. Nekem elmúlt. Mondjuk ezzel semmi okosat nem írtam, de csak azért, hogy ne pontozások legyenek már itt.....

..

.

Sziasztok. Nekem testi (fizikai) fájdalmaim vannak, olykor már szinte elviselhetetlenek... most arra gondolok, hogy miért is jöttem most fel ide... talán várom "valakinek" az üzenetét. VALAKIÉT. Aki a Mindenem. De hiába várok erre, tudom. Ha valahogyan Jobban tudnék lenni legalább...

Hogy lehet feljutni egy ház legfelső emeletére? Csak gondolkodom,semmi konkrét.

azt írtam, hogy annak is csak én vagyok az oka, hogy úgy bántál velem, mint egy kutyával, mert úgymond hagytam, de nem ide szántam, hanem az üzenetek topikba

Ja, én is bírom! 🙂 

Erre én is gondoltam, lehetséges.

Ahogy egy tanárom mondta: Ne tartsd magadban, mert megbüdösödik. laugh

Miért törölted Roboman? 

-

Idézet tőle: Marci

Látom Kiscsillag törölte magát. Hiányozni fog. 🙁

Neee...sad

Idézet tőle: Magamba Zárva

Idézet tőle: Sohamár

Úgy is visszajön! 🙂

b...mi szép szemed van Sohamár!

Köszi! 🙂

Idézet tőle: Sohamár

Úgy is visszajön! 🙂

b...mi szép szemed van Sohamár!

Én is pont azt akartam írni, hogy Feeling (Kiscsillag) törölte magát. Remélem, hamarosan visszajön.

Látom Kiscsillag törölte magát. Hiányozni fog. 🙁

Úgy is visszajön! 🙂

Idézet tőle: Feeling

Rev kijelentkezett a chatről és a kitiltast követően sem szeretne visszatérni. 

cryingcryingcrying

Nyugi van, neki nem nárcisztikus, hanem borderline személyiségzavara van. Amit ma gondol, holnap már másképpen fog.

Én is aggódok holfényért. 🙁

Idézet tőle: Feeling

28 nap

smiley