Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Munka -- internetes és egyéb: ha tudtok munkalehetőséget, ide írjátok!

Oldal 1 / 2Következő

Sziasztok! Ahol én dolgozok, oda most keresnek embereket, van felvétel. Otthonról végezhető telefonos munka, internet és számítógép szükséges hozzá. Akit érdekel, írjon rám privátban.

Munka -- internetes és egyéb: ha tudtok munkalehetőséget, ide írjátok!

Miért is???

Igazad van, Krisz, mindjárt megyek is teregetni.

De mellesleg jegyzem meg, hogy ez itt OFF. 

Ha egy csavar tartaná az egész hátgerinced... Faxom akar kerekesszékbe kényszerülni.

NA, szal, ... nem azt  mondom hogy minden 42 kilós nőnek fél tonnát kéne pakolni naponta ( .... vagy félóránként, mert nekem mindössze annyi volt, de én majd két mázsa vok)

ámde mindenki a saját fizikumához illően meg tudja találni hogy HASZNOSAN lefárassza magát FIZIKAILAG is!

elhiszem hogy lehet róla "papolni" hogy mi van ELLENE

de az hogy mi van MELLETTE csak akkor tudjátok meg ha végig CSINÁLJÁTOK!

elkezdeni nehéz csak!

utána be lehet számolni róla, hogy ki mi jó MUNKÁT végzett ma, de ne egész nap búrázzatok/gépezzetek "csak" !!!

főleg most hogy kijött a jó idő

nyílik a karantén

tessék mozogni és hasznosan tölteni az időt

uff ... szóltam 🙂

 

 

 

 

csilla96 reagált erre.
csilla96

Majd meglátjuk, holnap hogy leszel! cheeky

"Ja még annyit, hogy rámszóltak itthon nehogy visszapakoljam az utánfutóra!" laugh

Ja még annyit, hogy rámszóltak itthon nehogy visszapakoljam az utánfutóra!

(Csak mert hogy úgy "feldobódtam" )

Ui.: KEDDEN MÉG KÉT MANKÓVAL BICEGTEM EGYIK HELYRŐLA  MÁSIKRA!!!

Egy szokásos szlogen ide illik:

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

 

 

Én magam teljesen szorongó, lehangolt, rosszkedvű, nyafogós és a többi és a többi voltam egész héten.

Most lepakoltam az utánfutóról kb. kétszáz kilogramm "száraz készbetont" és kb. háromszáz kilogramm "térkövet".

Talicskával furikáztam a lerakati helyre. stb. stb.

EZ MINDÖSSZESEN FÉL TONNA!

Nahát olyan jó kedvem lett!

Minden bajom eltörpült mellette.

Nem agyaltam közben semmin, hogy milyen szar nekem meg ilyenek.

 

Nem kell feltétlen arra gondolni, hogy most elmész a gyárba melózni napi 12 órázni.

Otthon is meg lehet találni a ház körül végezhető munka lehetőségeket!

Nem csak a szellemi munka, de kifejezetten javaslom a fizikai munkát is bárkinek akinek szorongása van (akár) vagy depresszió, vagy bármiféle lelki nyavaja!

 

Itt lehet megvitatni a munkával kapcsolatos tapasztalaitokat!

UP!

Tudna valaki tavmunkat egy informatikusnak aki nem tud kimenniba lakasbol.....es beszel angolul is es olaszul.

Idézet tőle: ggabor

Jól hangzik a kutyás meló, csak egy valamire vigyázz. Mérd fel előtte a pályát és pénzt ne költs rá. Főként hitelből ne.

Oké! Óvatos leszek! Köszönöm.

Jól hangzik a kutyás meló, csak egy valamire vigyázz. Mérd fel előtte a pályát és pénzt ne költs rá. Főként hitelből ne.

Az állásportálokon kis pénzért sokat kérnek. Pest egy mese, nincs több és jobb munka, csak ha vannak befolyásos ismerőseid. És ha van hol laknod, mielőtt feljössz keress egy szobát vagy munkásszálót. Majd vond le a munkabérből. Megéri úgy is? Nincs politikus ismerősöd? Egy jó és biztos állami állásnál nincs jobb.

A lényeg a kapcsolatépítés, a befolyásos ismerősök és hogy légy bevállalós. A betegségedről pedig senkinek ne beszélj. De senkinek a dokin kívül.

Van egy ötletem, amit itt nem tárnék széles plénum elé. Annyi röviden, hogy kutyával kapcsolatos dolog, nem kell hozzá semmi különös tudás, végzettség. Nyelvtudás kellene, német biztos és lehetőleg spanyol is. (Én angolul tudok.) Együtt kéne ötletelni, hogy amit kitaláltam, megvalósítható-e, hogyan, satöbbi.

Tehát: kutyákat szerető, németül (és esetleg még spanyolul) tudó, értelmes, konfliktust kezelni tudó, kompromisszumkész, win-win (nyertes-nyertes) megoldásban hívő embert keresek, akiben van kereskedelmi véna (vagy artéria).

Ez a pozitív gondolkodás: olyanra gondolni, amit szeretnénk, és a jó dolgokra fókuszálni, nem a rosszra. Ennyi. Mégis drámai hatása van. Észre se veszi az ember, és már jobban is van. 

Adj fel ugyanilyen hirdetést. Sokat!

 

Drága holdfény!

 

A személyes találkozó Búrásoknak hol van, mindjárt indulnom kell de nem találom, leeírnád priviben vagy írnál bele vmit? köszönm és még írok neked este privibe.

Sziasztok!

 

mindenhova írok, mert nem találom a személyes találkozó Búrásoknak topikot, hogy rgyeztessünk még egyrészt, másrészt aki pesti, van egy eladó jegyem a színházak éjszakájára, ahova én is megyek, tehát együtt lehet velem folytatni a beszélgetést, 

 

Én az Operettszínházba megyek backstagre, a ja a jegyet kedvezménnyel adom, amúgy 2500 ft. jelentkezzetek aki szeretne!

Betonoznék én, csak sztem a keverőt se tudom megmozdítani, negyvenvalahány kilósan. 😀

Le kéne betonozni a kocsibejárót. Esetleg valaki? 😀

Mindenképpen nézzétek RR kérését alább! Időközben crazy is üzent, a rehablabor.hu honlapon egy szövetkezetek rehabilitáció alatt állókat foglalkoztat.

Aki esetleg ért honlapszerkesztéshez, tudna segíteni? Sokat nem tudok fizetni, de nem is kell igazán komoly munka (nem kell egy teljes honlapot megcsinálni). Nagyon köszönöm, ha írtok!

(Szomorú vagyok, mert a szüleimnek van egy hatalmas kertes házuk egy gyönyörű helyen, hatalmas, termő gyümölcsfákkal és sajnos annyira nem jó a kapcsolatunk, hogy nincs értelme abban gondolkozni, hogy akár hosszabb, akár rövidebb időre oda menjünk le.)

Igen, így van.

 

Köszi, hogy írtál! Válaszoltam.

Mondjuk epernél és málnánál szerintem ott kell lenni mindig, mert ellopják.

Szia, biztos csak Budapest környéke jöhet szóba? Egy kis eldugott falu kicsit messzebb nem?

Én is gondolkodtam ilyesmin, tudtam is két telket, ami alkalmas lett volna erre, de most hirtelen elkelt mindkettő, állítólag azért, mert most már zártkerti övezetbe is lehet családi házat építeni.

Megélni nem tudnánk (viszont van is bevételünk innen-onnan). Arra gondoltunk, hogy epret, málnát ültetünk, azt a piacon esetleg eladjuk. Nagyon pozitívan gondolkodva akár valahol tudnánk segíteni. Ilyesmire gondoltunk. 

A földből szeretnétek megélni, vagy csak kiegészítésnek gondoljátok?

Az lenne a kérdésem, hogy valakinek Budapesten vagy Budapest közvetlen közelében nincs-e egy darabka földje, ahol kertészkedhetnénk. Se a párom, sem én nem találunk munkát ill. én lehetnék titkárnő talán megint, de nem szeretnék. Elég volt. Fizetni is tudnánk esetleg egy kisebb összeget (később nyilván többet). 

Sajnos CSAK Budapest jön szóba, mert az agorafóbia miatt máshova nem tudok elmenni. 

Eszter, ez nagyon jól hangzik!

Úgy tudom, hogy például ha valaki súlyos gerincsérülést szenved és lebénul, mennek hozzá az ún. "gályások", akik sorstársak, akik szintén így jártak. Öntik belé a lelket, megmutatják neki, hogy van még élet ez után is. 

Eszter, nekem jó lenne. Ha bármi kreativitás kell hozzá és nem csak gépelni kell vagy adatot rögzíteni. És (sajnos) fordítás kizárt. 

Idézet tőle: babarczyeszter

Ha valakinek ez segít, a múltkor előadást kellett tartanom külföldi pszichológus hallgatókan a Búráról, amire az egyik csoport válasza az volt, hogy "ez nagyon inspiráló" és hogy "mi mind a mennyországba fogunk jutni" 🙂

Nagyon kedves lehetett ez a csoport. Köszi, hogy ezt leírtad, jól esett ezt olvasni. 🙂

Sziasztok! Egy teljesen más jellegű felvetéssel jövök -- de hátha érdekel valakit.

Nyugat-Európában és az angolszász országokban egyre elterjedtebb az úgynevezett "tapasztalati szakember", más szóval sorstárs alkalmazása a mentálhigiénés ellátásban.

Magyarországon sajnos ennek csak néhány helyen van hagyománya, és általában teljesen ignorálják a segítsének ezt a formáját -- miközben nálunk fejlettebb országokban egyre nagyobb szerepet kap a hivatalos ellátásban is a sorstársi segítés.

Arra gondoltam, hogy akik nem tudnak dolgozni, akármilyen okból, de képesnek érzik magukat arra, hogy másokat támogassanak, kicsit strukturáltabb módon, talán szívesen részt vennének (akár online) egy olyan tanfolyamon, ami tapasztalati szakértőket képez.

Most próbálok utána járni, hogy VAN-E egyáltalán ilyen tanfolyam Magyarországon, tehát ez csak egy nagyon óvatos felvetés. Már csak azért is, mert a magyar intézményrendszer ismeretében tudom, hogy évtizedek harca kell majd hozzá, hogy elismerjék a hozzájárulásotokat/a hozzájárulásunkat. 

Ha valakinek ez segít, a múltkor előadást kellett tartanom külföldi pszichológus hallgatókan a Búráról, amire az egyik csoport válasza az volt, hogy "ez nagyon inspiráló" és hogy "mi mind a mennyországba fogunk jutni" 🙂

Kedves eumate!

Azt írtad nem kevés pénzel vagy benne....

De azért harcolsz,ez tetszik.

Felesleges vitázni vele, mindig mindenre van válasza, ami tök értelmetlen.. Inkább ignoráljátok. 

Csak egy kérdés: tudsz bármi olyan módszert, amivel akár 1%-ban hitelesnek fogsz látszani? Nem tudsz, mert még mindig nem reagáltál érdemben semmire.

Neked továbbra is az a célod, hogy úgy tűnjön, bizonytalan ez a kérdés.

Te beszélsz dogmákról meg önismétlésről? Szép kis vetítés.

Nem tudsz linkelgetni, ha akarnál sem tudnál, mert nincs érdemi infó, vagy bizonyíték.
Állításaidat nem tudod alátámasztani, érvek helyett hasonlatokat hozol föl, meg terelsz.

Nem egy hasonló rendszer bukott már meg, bújtatott nyerészkedés az egész.

Itt van még egy fórum, ahol kitárgyalják a Kairost, hivatkozásokkal, érvekkel:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=0&na_step=30&t=9097803&na_order=

Úgy néz ki, csak az ellenzőknek vannak alátámasztott érveik.
Technikailag és pénzügyileg is illogikus az egész rendszer, vezetői szellemek, akikről semmi érdemlegeset nem tudni; állításaik valótlanok / zavarosak.

Persze a te logikád szerint lépjen be mindenki és majd meglátjuk, mekkora jóság ez.
Bocs, hogy használom a józan eszem és kételkedni merek valamiben, amiről ordít, hogy megbízhatatlan.

Biztos rontom a cég nem létező hírnevét.

Végeztem.

 

Csak egy kérdés: Tudtok bármilyen olyan módszert, aival 100%-ra eldönthető, hogy ez átverés vagy sem?

Én nem. Magyarul ennek a vitának semmi értelme. Nem látunk bele a cégvezetők fejében, hogy mi jár benne "Hmm jól átverjük a világot", vagy "őszinték és átláthatóak vagyunk". Nincs olyan módszer amivel ez eldönthető. Tehát ez egy olyan kérdés, amire jelenleg nincs megnyugtató válasz, így fölösleges is ezen vitázni többet. A jövő úgy is eldönti mi az igazság.

Akkor nem kell benne lenni, ennyi. Mögöttem 6 hónapos alapos mérlegelés áll és a saját pénzemet kockáztattam. Ti 20-25 perces "kutatómunka" alapján mondtok véleményt a cégről. Ez nem nagy kunszt. De nem akarlak titeket meggyőzni, mert nem lehet. Részemről felesleges ez a vita. Mindenről lehet mindent írni, a levegő és az internetfelület engedelmes. Leírhatom hogy isten 6 nap alatt teremtette a föled, attól még az nem lesz igaz. Ennyit erről. Az igazság és amit hisztek/gondoltok két külön dolog. A carbon kreditet nem tudom minek hozod ide, sok köze van ehhez. Nem véletlen hogy ennyi negatív írás van. Ezen is el lehetne gondolkodni. A cég 2014 júniusában indult, magyarul még nincs 1.5 éves. Összz. van 75000 regisztrál tag. Egy ilyen cégről TÖRVÉNYSZERŰ hogy sok negatív írás jelenjen meg. 75000 szemben az egész világal, aki botrányokról hall a tv-ben, pénzügyileg nem művelt, nem tud megkülönböztetni információkat, viszont mindent elhisz amit hall/lát. Mennyi lesz vajon a negatív/pozitív vélemények aránya? Én őszintén meglepődök hogy csak ennyi negatív véleményt tudtál belinkelni a kairosról. Linkelgetni énis tudok. De nem teszem, mert lehurrognátok. Ezért fölösleges ez a beszélgetés. Úgyhogy ha nem szállsz be, nem érdekel, megkérlek erről fölöslegesen több romboló véleményt ne rakj ki. Eddig kiraktad a vélményedet, mindenki el tudta olvasni, ismételgetni nem kell önmagadat. Kicsit nézzetek magatokba: Nem lehetne olyan írást mostantól kirakni, ami meggyőzne az ellenkezőjéről, mert szemellenzősen eldöntöttétek hogy ez márpedig átverés, piramis, azért mert az interneten írták.... stb...Akkor őszintén: miről beszélünk? Ez nem megismerés, ez nem információfeldolgozás. Ez dogma. Engem ellenben meg lehetne győzni hogy nem átverés, hiszen nekem ezt érdekem is tudni, mivel nem kevés énzem van befektetve jelenleg is. Na ezen gondolkodjatok el.

A cég pénzügyi kimutatása ne érdekeljen, ami a companycheck.hu oldalon elérhető.

A 75000 tagot mind átbasznák, mekkora világméretű botrány lenne őszintén? Az újságok ezzel lenének tele, és épeszű cég ilyet nem vállal be. Itt nem kereskedésről van szó, hanem szolgáltatásról, amit a cég nyújt.

Az, hogy a greavesmotrosport.hu oldalon a cég logója mindenütt fel van tüntetve és a szponzorok között is szerepel. Ezen is el lehetne gondolkodni. Egy "kamu" cég szponzorál autóversenyeket. Nem lenne gyanús? Ez ilyet nem szokták remlámozni.

Az, hogy eddig EGYETLEN EGY olyan bejelentés sem érkezett, hogy a cég ne fizetne napra pontosan annyit amennyit megígért. Na ilyet linkelj nekem. Felháborodott cégtagokat, akiknek nem fizetett. Most mondom: nem fogsz találni. Pedig már majdnem 1.5 éves. Ennyi idő alatt ha piramis lenne, már rég összedőlt volna, és nem tudott volna fizetni.

A cég tagok elérhetzőek a fb-on, nem rejtőzködnek, sokuknak saját kaios oldala is van. Ez mind azt jelzi, hogy transzparens a cég, nincs rejtegetnivalója. Mivel itt SZOLGÁLTATÁSRÓL van szó, még egyszer hangsúlyozom. Nem arról, hogy veszek aranyat, vagy kriptovalutát vagy tököm tudja mit (karbont..) és várom hogy a kereslet felfelé menjen, és ha nem megy felfelé, akkor hoppá. így jártál, mi nem ígértünk semmit. Itt ha nincs szolgáltatás, pénz sincs. A kifizetés bizonyítja hogy van szolgáltatás, így minden további spekuláció felesleges. Nem függ az árfolyamtól hogy fizetnek-e vagy sem, értitek...Mint minden cégben, ebben is van kockázat, mégpedig az, hogy esetleg a cég partnerei nem akarnak annyi biztonságos tárhelyet rendelni a jövőben. Ez esetben nem lesz majd bérleti díj se. De egy évre ez biztosítva van minden kairos bérbeadó számára szerződéssel.

Eddig ezeket nem akartam leírni, mivel annyira fölöslegesnek tartottam, hogy ha valaki ennyire eltökélt az igazában azt nem lehet meggyőzni. Kicsit hasonlít ez a mentalitás az fundamentalizmusra... Próbáljátok a másik oldalt is megérteni és nem lesz terméketlen a vita/beszélgetés. Az a gyanum, hogy ti úgy közelítetek ehhez a kérdéshez ALAPBÓL, hogy "ez nem bejelentett munka, azt írják róla piramis, akkor már az is). Ehhez az üzlethez NEM LEHET  így közelíteni ha benne akarsz lenni. jó látásmód kell, hogy meglásd az igazságot. Nem adják ingyen, ezét is van ennyi elutasító ember, de majd ha 3-4 év múlva kiépül a hálózat, ti is bólogattok, hogy jaaaa tényleg, bocsiiiii igazatok volt. Nem tudom msot hol vannak azok, akik 15 éve az internetes kereskedelem ellen tiltakoztak, hogy lehúzzák a pénzüket. Szerintem szégyellik magukat. Nem kell. Csak tudatlanok voltak. Én sem ítéllek el titeket emiatt mert ezt gondoljátk, csak próbáltam felhívni a figyelmnet hogy attól mert ezt gondoljátok attól még az igazságtól messze van. 

Tökéletesen egyetértek Ex Nihiloval. Eumate szánalmas a próbálkozásod. Vedd már észre, hogy itt nem fogsz tudni átb*szni embereket, annyira nyilvánvaló, hogy egy átvágással állunk szemben. Idő kérdése, és beborul ez is mint a carbon credit.

 

Eumate!

Abbahagyhatnád a hazudozást és, hogy mindenkit hülyének nézel.

Mi lennénk szűklátókörűek, mert nem hisszük el, hogy a nagy büdös semmiért dől majd a lóvé?
Egy olyan szolgáltatásért (tárhely bérbeadása), amit óriáscégek (pl. Microsoft, Google) profi szinten nyújtanak, ráadásul a töredékéért, majd pont mi fogunk jó sok pénzt kapni?

Addig talán még fizetnek is, amig van elég új belépő tag, aki tejel.

A Kairosról vagy vezetőiről semmi érdemi, vagy megbízható információt nem találni. Minden zavaros, csak a sablonszöveg megy mindenhol, de hát pont ez a cél.
250%-os haszon? Fizessek előre? Nem gyanús!

Még egy normális honlapjuk sincs. Összevissza az egész.
És te a Walmarthoz hasonlítod a Kairost?
Párezer lájk a facebookon, tényleg világcég.
Hol vannak a partnercégek?
Világméretű tárhely? Bizonyíték?

Te még az ügyfélszolgálatost is hülyének nézed, mindkét cégnél (Nissan, Sony) ahol hírből sem ismerték a Kairost, ráadásul a Nissan jogi lépéseket is tett.

Ellenben Te nem hoztál fel érveket a hitelesség mellett, csak ugyanazt szajkózod.

Itt egy angol nyelvű összefoglaló a Kairosról:
http://behindmlm.com/mlm-reviews/kairos-technologies-review-cloud-services-ponzi-rois/
Az eredmény: ponzi-séma, piramisjáték, de gondolom ők is mind hülyék, a kommentelőkkel együtt.

Az általam linkelt e-mail megtalálható ezen az oldalon is:
http://homar.blog.hu/2016/01/14/omlik_a_dollar_csak_kerdes_hogy_kinek

És ottvan a kiszámoló.hu cikke is, amit CatEye is említett:
http://kiszamolo.hu/mar-megint-egy-atveres/
Ja, hogy neked röhögnöd kell, hogy mi egy pénzügyi szakember által vezetett oldalnak hiszünk, nem a Kairos zavaros meséinek?

Már azt is megcáfolták, hogy a Kairos által telepített program egyáltalán csinál valamit a számítógépen. Nem generál adatforgalmat. Erről itt egy kép:
http://kairosegypiramide.blogspot.hu/2015/11/megertjuk-hgy-miert-kairsplanet.html

Az általam belinkelt összes oldalon találsz érveléseket a kommentekben is, a Kairos ellen és, hogy miért bűzlik az egész.

Összeesküdött volna a világ az aranytojást tojó tyúk ellen?

Mit tudunk a Kairosról? Hogy hazudnak, hogy pénzt kérnek, hogy nem világhírű és, hogy nem leinformálható.

Ebben az esetben az MLM csak egy szó a piramisjáték helyett. Szép kis látszattevékenység van felépítve, de a beszervezés a biznisz. Idő kérdése, hogy mikor dől be az egész.

Vagy bizonyítsd be az itt leírtak ellenkezőjét, vagy állj le ezzel, mert már tenyérbemászó a gátlástalanságod.

Ha a Kairos akkora csúcs, mint ahogy állítod, könnyen rácáfolhatsz mindenre.

Szerintem meg tudatlanság részedről ez a dolog, és kártékony is, rontja az üzlet imázsát. 

Annyit mondok: írni mindent lehet. Rosszat is jót is. Attól még nem lesz igaz. Könyörgöm: a Wall MArtról, ami a legnagyobb nagyker amerikában is terjesztik hogy átverés. Nem gondoljátok hogy amit neten találtok, arról mindenről lehet írni és az ellenkezőjéről is??? Ki kell tudni szűrni az információt. Nektek nincsenek olyan információtok, mint nekem, aki belülről látom a rendszert. Elolvastatok 2 cikket aztán ennyi, de a tudatlanságotok megnyilvánul minden mondatotokban.  Szolgáltatást  nem nyújtanak??? Akkor vajon a világméretű tárhely a nagy cégeknek micsoda? A biztonságos internet (kairos surf), felhőszolgáltatás, levelezőrendszer, és telefon micsoda? 

Másrészt nincs 1 mese oldaluk, mivel sok mlmező van, aki terjeszti, a kairosmagyarország.hu egy oldal a sok közül. Nkeem is volt ilyen oldalam. Nektek ha a kiszamolo.hu szakmai oldal akkor röhögnöm kell.

A két kép, amit feltöltöttél az csak azt tükrözi hogy az ügyfélszolgálatosok a magyar sonynál nem tudnak a megállapodásról. Ez nem jelent semmit, nissanra dettó. De mind1, hidd amit akarsz, és írj amit akarsz. De fogadok. Ez nem józan ész kérdése, hanem beállítottságé. Mindent átverésnek hiszek ami utamba kerül, és nem "rendes" munka, vagy nyitott vagyok. Ennyi.

 

További bíztató információk a csodás Kairos cégről:

http://kepfeltoltes.hu/160106/qwe_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/160113/kairosvssony_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ez cáfolja, hogy akár a Sonyval, akár a Nissannal partnercégek lennének.
Bizonyíték, hogy a cég már a bemutatkozó szövege első soraiban hazudik. 

Itt a mese oldaluk, ahol ezeket állítják, többek között: http://kairosmagyarorszag.hu/

A cég igazgatóiról sem fog senki semmi érdemlegeset találni a neten, pláne nem szakmai oldalakon.

Ez az egész egy gyors pénzszerzésre épülő átverés, aztán majd bedőlnek egy idő után.
Ráadásul piramis, mert valós szolgáltatást nem nyújtanak, ellenben előre kell fizetni.
Jól megszedik magukat a balekok pénzén, majd eltűnnek. Ez a terv dióhéjban.
Hisz utánajárni nehezebb, mint elhinni a dajkamesét, erre épül a rendszer. Úgyis lesz, aki beveszi.
Ezt védeni a továbbiakban már simán gerinctelenségre vall.

Józan ész!

Engem érdekelne.

Igaz, elméletben nem csak otthon tudnék, viszont egyetem mellett döcögősen találok mást az órarendem mellett(bár most rajta vagyok), a pénz meg kellene. A szuperrugalmas ügyfélszolgálatos munkánál is megmondták, hogy igazából a hirdetés csalóka, valójában hétköznap délelőtt kellene ember...

Az állásinterjúk miatti kihagyásokat is igazolnom kell.

 

 

 

Eumate,

Gratulálok a remek üzletedhez, amit mindegy, hogy piramisjátéknak vagy mlm-nek nevezünk. Nem kell hozzá nagyon tanultnak lenni, hogy rájöjjön az ember, hogy humbuk az egész, megint a naív emberek átvágására épít. Csak azt nem értem, ha ez olyan kurva jó üzlet, akkor miért nem veszel 20 számítógépet, és használod adattárolásra, és akkor nem havi 300 ezerből hanem 900 ezerből héderelhetnél, és vághatnád itt a gyárban becsületesen dolgozó emberek fejéhez, hogy szűk látókörűek.

Miért akarsz lelkibeteg embereket átvágni? Miért vagy ilyen etikátlan? 

Rendszeresen olvasok egy blogot, amit nagyon szeretek, mert én is pénzügyekkel foglalkozom. Itt van a kis Kairos játékodról a lepel lehúzás. Itt az a remek termék, amit kínálgatsz:

Már megint egy átverés

Oldal 1 / 2Következő