Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Antipszichotikum fokozatos elhagyása

Oldal 1 / 2Következő

0.25 mg? Talán 25...

 

Viszont én fosok a rák kialakulásától egyrészt a gyógyszerre fogom a félelmem, másrészről olyan tüneteket észlel mintha a jobb agyféltekék rohadna. Ez nagyon nagyon NAGYON nem normális. Mindent megtennék H eltűnjön. Vszinu a jelenlegi Tehertől vagy kvetiapin ami jelenleg nálam is 25 mgnak áll de sztem ez is sok. Én nem szeretem a gyógyszert tartósan szedni mer problémákat nem oldotta meg, teljesítményhez nem nyújt amire pedig nagyon szükségem lenne.

Én a 0,25 mg. quetiapinét feleztem, igaz olyan pici h alig lehetett ketté törni, de megtettem. 2 hét után elhagytam a másik felét.

1-2 hó? Tavaly ősz óta hagyjuk el a 200 mg Tiapridalt, most tartok 50-nél... 1-2 havonta csökkentjük 25-tel. 

Nekem azt mondta valaki kb 1-2 hó alatt próbáljam csökkenteni. De szerintem mindenképp kell áterrel konzultálni. De ők eprsrsze nem arról híresek h annyira örülnének ilyen irányú terveimnek. De ha eldöntöttem akkor persze nyilván van olyan, aki ebben támogat. Aztán h hogy alakul a jövő zenéje, most nem lehet tudni ami a legjobban zavar az a ketilept este 150 mg.

márpedig én majdhogynem egyszerre hagyom el az összeset

reagila/Cariprazine gyogyszert szedett már valaki? modern antipszchiotikum nemrég hozták be magyarországra,elvileg jövőhét hétfőn azt kapom

Ezek szerint okozhat. Rémálmod akkor is lehet, ha semmit nem szedsz.

Gyakori mellékhatások (10 ember közül kevesebb mint 1-et érint)

- A prolaktinszint emelkedése

- Étvágynövekedés

- Rendellenes álmok, rémálmok

 

szóval lehet

Elolvastam neked a leírást, de ilyent nem ír.

Seroquel től lehet rosszakat álmodni? Utálom felkelek éjszaka hogy rémálmaim vannak,6 után nem eszem pedig. elakarom hagyni

Úgy tudom, h egyszerre 1 gyszert, azt is fokozatosan szokták elhagyni. Utána jöhet a másik.

Ha tabletta, akkor miért nem tudod kettétörni/vágni?

Bnőm az 5 mg-ost kettétörte.

Ja még annyit hozzátennék, hogy milliószor váltottak gyógyszert - ha 40 félét nem szedtem a 15 év alatt akkor egyet sem! - (amióta fenn állnak ezek a probléáim, legalább 3-szor) és semmivel nem lettem jobban, sőt megyek tönkre napról-napra....

15 éve szedem ezeket a szennyeket. Így is, úgy is el fogom hagyni őket. Ha nem ad valaki segítséget, hogyan, akkor majd én kigondolom. Nem kapszula, tabletta de nem felezhető!

Nem javaslom, hogy elhagyd, inkább gyszerváltás lenne jobb. Ha nem szeded, visszaeshetsz. Ha nem bízol a dokidban, jobb lenne másikat keresni.

Jó lenne tudni, h melyik okozza a mellékhatásokat. Lehet elég lenne az egyiket elhagyni v lecserélni.

Hogy érted, h a Parnassan nem felezhető? Tabletta v kapszula? Gondolom tabletta, akkor kettörhető. Vagy nem?

Szeretnék érdeklődni, hogy a Convulex (300 mg) - Re1, E1 és Parnassan (7,5 mg) - E1 gyógyszereket hogy lehet fokozatosan elhagyni? A pszichiáteremben nem bízom meg egyáltalán és nagyon súlyos tüneteim vannak, amiket valószínűleg a gyógyszerek okoznak (nagyon nehéz vizelés, durva szájszárazság). 

Szóval hogy hagyjam abba őket fokozatosan? Mert úgy érzem, teljesen tönkre megyek tőlük. 

A Convulexet lehet felezni, de a Parnassant nem.

2 féle hozzáállással találkoztam:

1. élethosszig kell folyamatosan szednem AP-t

2. nem kell gyszer a tüneteimre (gondolom ezeken a helyeken komoly visszaesés esetén adtak volna)

Kérdéses számomra hogy hány èvvel a gyszer elhagyása után lehet azt mondani, hogy ha eddig nem volt nagy visszaesés (kisebb fellángolás volt), ezután sem várható. 

 

Van itt vki, aki pszichotikus tünetekre kapta és elhagyta az antipszichotikumot?

 

Idézet tőle: Kiscsillag

Idézet tőle: eumate

Egy terapeutám akihez kevés ideig jártam azt mondta hogy el lehet hagyni az antipszichót, de csak hosszantartó terápia után, addig szedni kell. Ez reményt adott arra hogy nem vagyok örökös gyógyszerszedésre kárhoztatva, mer sok negatív dolog van vele. De nélküle se biztos hogy jobb lenne. Ez a "biokémia egyensúlyzavar", meg "genetikai eredetű betegség" ez mindig is gyanús volt, a bizonyítékokat sose találtam rá, ezt csak úgy mondani szokták a pszichiáterek, de tüzetesebb tudományos bizonyítékot nem olvastam róla. Viszont azt olvastam, hogy a harmadik világbeli skizofrének aránya jóval kisebb és ott nem használnak antipszichotikumokat vagy jóval kisebb mennyiségben. Azt is olvastam hogy a skizofrénia genetikai gyökerére számos ellenbizonyíték van, pl. mikor a skizofrének bent voltak zárva az 50-es években és csak egymás között szaporodhattak, akkor nem nőtt a "skizofrén gének" aránya. A SOTERIA kísérlet a 70-es években: eredmény: nem szignifikáns különbség a gyógyszerrel kezelt, és a soteria módszerrel kezelt skizofrének között. (soteria módszer: előre elmondták hogy milyen kockázatokat rejtenek a gyógyszerek, majd rábízták hogy kéri e azokat: sokat kérték - 70% körül, de csak átlagosan 56%-át a gyógyszeres csoportnak, csoportfoglalkozások voltak viszont).A módszert az usa-ban és svájcban is megcsinálták. Az egyikben kicsivel jobb volt a soteria csoport mint a gyógyszeres, a másikban nem volt különbség vagy csak nem szignifikáns. Egy 2014-es cikkben az derült ki, hogy rövid távon a gyógyszerek jobbak a nem gyógyszeres csoportnál, viszont hosszú távon a relapszusok számában nincs különbség a két csoport között. Ha valakit érdekel el tudom küldeni a hivatkozásokat. 

A lényeg, hogy nincs megfelelő bizonyíték arra hogy a gyógyszer feltétlenül létfontosságú a skizofréneknek, illetve hogy valóban biokémiia vagy örökletes agyi betegségről van szó.

En is azt olvastam, hogy vannak olyan országok, ahol kisebb adag AP-t adnak skizofréneknek illetve remisszió esetén leállítják és ott hosszabb távon jobb a kórkimenetele a betegségnek. A SOTERIA modellről én is hasonlókat olvastam. 

Sztem sokat számít a terápiás segítség, család, környezet, barátok, hasznos, ertelmes v szórakoztató elfoglaltság. Akinek sikerül illeszkedni a társadalomba, nem zárkózik el annak jobb a kórkimenetele. 

Még szeded a gyszert? Mire kaptad?

Idézet tőle: eumate

Egy terapeutám akihez kevés ideig jártam azt mondta hogy el lehet hagyni az antipszichót, de csak hosszantartó terápia után, addig szedni kell. Ez reményt adott arra hogy nem vagyok örökös gyógyszerszedésre kárhoztatva, mer sok negatív dolog van vele. De nélküle se biztos hogy jobb lenne. Ez a "biokémia egyensúlyzavar", meg "genetikai eredetű betegség" ez mindig is gyanús volt, a bizonyítékokat sose találtam rá, ezt csak úgy mondani szokták a pszichiáterek, de tüzetesebb tudományos bizonyítékot nem olvastam róla. Viszont azt olvastam, hogy a harmadik világbeli skizofrének aránya jóval kisebb és ott nem használnak antipszichotikumokat vagy jóval kisebb mennyiségben. Azt is olvastam hogy a skizofrénia genetikai gyökerére számos ellenbizonyíték van, pl. mikor a skizofrének bent voltak zárva az 50-es években és csak egymás között szaporodhattak, akkor nem nőtt a "skizofrén gének" aránya. A SOTERIA kísérlet a 70-es években: eredmény: nem szignifikáns különbség a gyógyszerrel kezelt, és a soteria módszerrel kezelt skizofrének között. (soteria módszer: előre elmondták hogy milyen kockázatokat rejtenek a gyógyszerek, majd rábízták hogy kéri e azokat: sokat kérték - 70% körül, de csak átlagosan 56%-át a gyógyszeres csoportnak, csoportfoglalkozások voltak viszont).A módszert az usa-ban és svájcban is megcsinálták. Az egyikben kicsivel jobb volt a soteria csoport mint a gyógyszeres, a másikban nem volt különbség vagy csak nem szignifikáns. Egy 2014-es cikkben az derült ki, hogy rövid távon a gyógyszerek jobbak a nem gyógyszeres csoportnál, viszont hosszú távon a relapszusok számában nincs különbség a két csoport között. Ha valakit érdekel el tudom küldeni a hivatkozásokat. 

A lényeg, hogy nincs megfelelő bizonyíték arra hogy a gyógyszer feltétlenül létfontosságú a skizofréneknek, illetve hogy valóban biokémiia vagy örökletes agyi betegségről van szó.

En is azt olvastam, hogy vannak olyan országok, ahol kisebb adag AP-t adnak skizofréneknek illetve remisszió esetén leállítják és ott hosszabb távon jobb a kórkimenetele a betegségnek. A SOTERIA modellről én is hasonlókat olvastam. 

Sztem sokat számít a terápiás segítség, család, környezet, barátok, hasznos, ertelmes v szórakoztató elfoglaltság. Akinek sikerül illeszkedni a társadalomba, nem zárkózik el annak jobb a kórkimenetele. 

https://www.youtube.com/watch?v=0F_kLbtnWWM

Nagyon jó dolgokat mondd, nézzétek meg!

Egy terapeutám akihez kevés ideig jártam azt mondta hogy el lehet hagyni az antipszichót, de csak hosszantartó terápia után, addig szedni kell. Ez reményt adott arra hogy nem vagyok örökös gyógyszerszedésre kárhoztatva, mer sok negatív dolog van vele. De nélküle se biztos hogy jobb lenne. Ez a "biokémia egyensúlyzavar", meg "genetikai eredetű betegség" ez mindig is gyanús volt, a bizonyítékokat sose találtam rá, ezt csak úgy mondani szokták a pszichiáterek, de tüzetesebb tudományos bizonyítékot nem olvastam róla. Viszont azt olvastam, hogy a harmadik világbeli skizofrének aránya jóval kisebb és ott nem használnak antipszichotikumokat vagy jóval kisebb mennyiségben. Azt is olvastam hogy a skizofrénia genetikai gyökerére számos ellenbizonyíték van, pl. mikor a skizofrének bent voltak zárva az 50-es években és csak egymás között szaporodhattak, akkor nem nőtt a "skizofrén gének" aránya. A SOTERIA kísérlet a 70-es években: eredmény: nem szignifikáns különbség a gyógyszerrel kezelt, és a soteria módszerrel kezelt skizofrének között. (soteria módszer: előre elmondták hogy milyen kockázatokat rejtenek a gyógyszerek, majd rábízták hogy kéri e azokat: sokat kérték - 70% körül, de csak átlagosan 56%-át a gyógyszeres csoportnak, csoportfoglalkozások voltak viszont).A módszert az usa-ban és svájcban is megcsinálták. Az egyikben kicsivel jobb volt a soteria csoport mint a gyógyszeres, a másikban nem volt különbség vagy csak nem szignifikáns. Egy 2014-es cikkben az derült ki, hogy rövid távon a gyógyszerek jobbak a nem gyógyszeres csoportnál, viszont hosszú távon a relapszusok számában nincs különbség a két csoport között. Ha valakit érdekel el tudom küldeni a hivatkozásokat. 

A lényeg, hogy nincs megfelelő bizonyíték arra hogy a gyógyszer feltétlenül létfontosságú a skizofréneknek, illetve hogy valóban biokémiia vagy örökletes agyi betegségről van szó.

Hát itt antipszichotikum abbahagyásáról szólna a topic, az olwexya meg antidepresszáns. Sztem van konkrétan ennek a gyógyszernek (venlafaxin) külön lapja a gyógyszer szekcióban bal oldalt.

Igen? Melyikben kéne? 🙂

Mert akk nem ideírom a kövi választ. 🙂

Ja, egyébként szerintem rossz fórumban beszélgetünk erről 🙂

Ha használ a gyógyszer, nem lenne érdemes tovább szedni? Vagy vannak mellékhatások? Nem tartasz a visszaeséstől? Pusztán érdeklődöm, mert én összeteszem a két kezem, hogy sokévnyi szenvedés és gyógyszerváltogatások tömkelege után végre jól érzem magam a jelenlegi antidepimmel. Én így is aggódok néha, hogy mi lesz ha elveszíti a hatását.

Köszönöm torta! 🙂

Fuh, ezelőtt cipralexet szedtem,de az vt vagy 3éve talán. Előtte fogalmam sincs... Akkor vt a se kép se hsng, csak szedtem a maroknyi gyógyszert....

Nekem eddig az olwexya vt, amin éreztem, hogy segít, de mindig féltem elhagyni, mivel h tényleg hatásos vt vagy hát még az is. De nem szeretnék gyógyszereken élni.... 14éves korom óta szedem őket, azaz 10éve.

Amúgy tegnap mintha egy fokkal jobban lettem volna, étvágytalanság még abszolút játszik és a levertség. De még nem adom fel. 

Két hetet adok neki... Hármat max, aztán meglátjuk. 🙂

Amúgy borderline, szociális fóbia, pánik, depi, különféle szorongásokra szedem. 

Kitartás!

Miket szedtél eddig, illetve volt amelyik valamilyen szinten használt? Mi a fő "problémád?"

Oh. Jólvan, megnyugtattál most, remélem gyorsan túllendülök rajta. 

Amúgy valamivel több,mint két évig szedtem. Előtte mást... De ilyen szarul még nem vtam egy váltáskor sem. Hál Isten. 

Csak már nagyon régóta szedek különféle antidepiket... Felszeretnék hagyni vele. 

Köszönöm a választ még egyszer meg a segítséget!  🙂

Kedden kezdtem el... Holnap megyek hozzá....csak nem akarom h gyengének. Higgyen és azért mondaná h akk vissza.  Azéet vtsm. Kíváncsi hátha vkinek. Ugyanez... 

150mgot szedtem, most 75mgot kell szednem. :/

Nem, abba szeretném hagyni...

De én nagyon nyomorultul érzem magam....fejfájás az nálam is....meg étvágytalanság brutálisan.semmit nem tudok enni, hányingerem is van, de az lehet azért mert nem eszem.

És 0 kedv. 🙁

Én szedtem kb. egy évig régebben ugyanezt a hatóanyagot Velaxin néven. Amikor gyógyszerváltásra került sor, mi fokozatosan csökkentettük a dózist, miközben az újat bevezettük. Nem húztuk sokáig a váltást, talán egy hét lehetett mire csak az újat szedtem. De emlékszem, hogy elég furán éreztem magam abban az időben, fájt a fejem, olyan nyomást éreztem a fejemben de ugyanakkor pár hétig olyan feldobott, jókedvű voltam. Imádtam ezt az időszakot (leszámítva a fejfájást), de elmúlt aztán.

Te most állsz át közben új gyógyszerre vagy csak ezt hagyod abba?

Halihó!

Valaki szedett Olwexyát?? És hagyta abba??

Én most a felét kezdtem el szedni, annak amit eddig szedtem. De nem tudom, hogy azért vagyok-e most ennyire magam alatt, mert "elvonási tünet" vagy csak szimplán rámjött a rég várt rossz kedv. Van-e valakinek tapasztalata ez ügyben? 

Az áramütésszerű dolgokon azt hiszem túl vagyok, remélhetőleg. Mai nap folyamán eddig még nem éreztem.

Köszi a választ előre is! 🙂

Hallot valaki Peter Breggin-ről? Gyógyszerellenes pszichiáter, az empátia gyógyító hatásában hisz. Meg kell valljam, nagyon egy hullámhosszon tudok vele lenni. Amióta szedem a haloperidolt, semmi, de semmmi pozitív változás nem következett be az életembe. Nem érzek motivációt semmire, fáradt vagyok szinte mindig, gondolkodásom lelassult, örömérzésem gyenge, új dolgok iránti fogékonyságom csökkent. Igaz az idegességem is elment. Breggin szerint ez mind a gyógyszer elnyomó, szuppresszív hatása miatt van. Nem megoldja a problémát, hanem lenyomja az agyat. Ez hosszú távon semmiképpen sem nevezhető kezelésnek. Egy dolog tart vissza hogy elhagyjam a gyógyszerem immár harmadszor: az eddigi visszaeséseim. Csak ennek az okát kéne megtudnom. Ha nem a kémiai egyensúlyzavar (szerinte nincs ilyen), akkor lehet hogy az érzelmi kiszolgáltatottság amiben élek, vagy a zavaros kapcsolatom anyámmal? Ezek mind a háttérben lehetnek. A pszichiáterek túl hamar rámondják, hogy "kémiai egyensúlyzavar", "biológiai probléma", mikor az egyén életét nem is vizsgálják. lehet hogy teljesen normális reakció az adott szituációban amit produkál. A gyógyszerek tényleg látványosan csökkentik a tüneteket, és ezért képesek mind a mai napig népszerűek lenni, de ha az a kérdés, hogy gyógyítanak-e, a válasz: nem. Ha az a kérdés, hogy jobbá teszik az életet mint előtte volt: a válasz nem. Ha az a kérdés, hogy lehet-e így teljes élete élni, a válasz: nem. Egyedül az elnyomás miatt kémiai nyugalom az ami megteremti a létjogosultságát. Elveszi viszont az ember rengeteg más funkcióját, ami az életben szükséges volna...

Valaki szedett  fluanxolt,és mire?

A kettő együtt felerősítik egymás hatását, de elvileg szedhető, gyakorlatban mégsem írják fel, mivel fölösleges. Én inkább az egyikből szednék megfelelő adagot. Az sem szentírás, amit a doki mond, én mindig bizonyos határokon belül "kísérletezgetek" a szerekkel.

akkor maradhat szerintem a kettő együt nem? nem lesz gond?

ez jó hír!

a seroquel 100 as nekem mentő volt tudok végre aludni úgy ahogy régen

Akkor valaki tudja esetleg ripedon és seroquel szedhető együt ? 🙂  köszi te is legyél jól!

ja és sosem szedtem kétféle antipszichót, nem tudom, ez mennyire bejáratott, ezért sem merek nyilatkozni. talán van itt nálam kompetensebb. vigyázz magadra és légy jobban, ezt kívánom tiszta szívből!

bocs', ha értetlen vagyok, de úgy állsz le a seroquelről, hogy közben már elindult egy másik antipszichó, ami meg még nem állt be rendesen?
nem merek semmit mondani, hisz nem vagyok orvos, de amíg nem ment ki az egyik gyógyszer, addig én még sosem kaptam újabbat 🙁
hónapok kellenek a szervezetnek, hogy kitisztuljon egy akár 1-2 hónapig szedett bogyó is. én a risperdallal szenvedtem meg legutóbb mindeféle meglepetés szarral, hosszabb ideig, mint szedtem.
a seroquel leállás is legalább fél év volt, a végén 25 mg-ot szedtem.
ne haragudj, de nem akarok hülyeségeket mondani, hogy én legyek az oka, ha hallgatsz rám és valami baj lesz belőle 🙁 az elvonási tünetekre minden esetre a legjobb az, ha mértékkel az elvonást okozót szedi az ember.
az tény, hogy nem szabad ilyen hamar elhagyni semmit, még a lassú leállás is nagyon igénybe veszi azt, aki érzékenyebb.
a drugs.com honlapon be lehet írni, hogy van-e valami interakció aközött, amit jelenleg szedsz és amit elhagynál, de ez sem száz, ahogy tapasztaltam.

Ha este beveszek 300 helyett.mondjuk 100 at az ugy jo?  A ket antpszchio ütközik nem lesz gond?

szia, szerintem mindenképp szedj be valamennyit, kevesebbet, mint az eredeti adag, az csak jobb lesz. nekem a 4 nap is kevésnek tűnik, de a doki tudja. én mindig iszonyú lassan álltam le mindenről.

4 napja hagytam el a seroquelt de nem fokozatosan pedig a dokim azt mondta szedjek 4 napig 300 at aztan hagyjam el , el is hagytam en de most szenvedek a tunetek miatt nyugtalan vagyok sokszor , és ki alakultak megint halluk na most a seroquelbol beszedhetnek megint? Dokimal nem tudok beszelni szabin van jövőhéten

Megkérdezhetem, hány éves vagy? Én 46. A bipol mélységes mély végletét bejárom, de a pörgés le van nálam fogva. Ha nem vagyok depis, vidám vagyok, és szeretek élni, de most annyira benne vagyok a depiben, hogy nem érzek kiutat.

Megértem hogy nehéz az élet, meg biztos sok bajod van, de szerintem ez akkor se jó hozzáállás, ez a beletörődés, teljes nihilizmus, minden feladása. Az érzelmek nagyon fontos dolgok, nem kell őket "elnyomni". Az élet végét várni se egészséges. Én feltenném a kérdést magamnak: ez lenne az egészséges? Valóban ezt akarom? Mert ha nem, meg kell tenni minden hogy jobb legyen, még akkor is ha eddig minden sikertelen volt, mert tudom belül, ez így nem jó.

Engem nem tart el senki, dolgozok. Úgy,mint egy robot. Még így is túl sok az érzelem bennem. Küszködök ellenük,nem akarok érezni, mert akkor nem fájna.De sajnos az érzelmeimet még az antipszico sem tudja teljesen elnyomni.

Már elegem van mindenből, de öngyi nem akarok lenni, így hát pergetem a napokat, és várom, hogy mikor lesz vége(m). Persze vannak jó napjaim, heteim is, de egy ideje csak rosszak vannak már, és úgy érzem, ez már mindig így marad.

Az antipszichotikum nálam pl. enyomja a motivációt, a kreativitást, és csomó dolgot ami homloklebenyes feladat lenne. Ez csökkenti a késztetést, de valójában elveszi azt amitől embernek érezzük magunkat. Nem tudom melyik a jobb. Hosszú távon a "nyugalom" csak akkor lehet cél, ha az embert eltartják, mert még alap munkákat is nehéz így elvégezni. A megoldás az lenne, hogy egy olyan szert kifejleszteni, ami célzottabban hat, és nem veszi el a pozitívumokat. Én sosem szerettem a kompromisszumokat a gyógyulásban. Miért kell feladni valamit, amit birtokolhatnánk? Miért ne létezne teljes megoldás? A fél megoldás nem is megoldás igazából. Nekem a fent említett tulajdonságok a motiváció, érzelmi erősség, kreaticitás mindig is az életvitelemhez tartozott. És a legélesebben én érzem ezeknek a gyógyszereknek a negatív hatását. Mintha nem lehetnék ugyanaz az ember, mert én nagyrészt ezekkel a dolgokkal operáltam. Ja a szociális készséges hátrányát nem is említeném... Erre mindenképp kell megoldás, és nem az, hogy azt mondják a rendelőben, hogy "ez magának kell mert kémiai egyensúlyzavara van"

Idézet tőle: matiri

szia, én csak kétféle hatóanyagút szedtem, seroquel xr-t, kventiaxot (ami ugyanúgy quetiapine) és parnassant, szóval ennek alapján írnám le a tapasztalataimat.
nekem, amíg szedtem, addig nem volt kifejezetten rossz, úgy mondanám, más volt, mert megváltoztatta az alaptermészetemet. én is éreztem ezt a spleent, amit írsz, mintha nem lenne annyiféle érzelmem, de én sajnos túlérzékeny vagyok, szóval ez talán inkább pozitív volt, mint nem, legalábbis a környezetem szerint. igaz, valahogy "gyérebbnek" éreztem magam, rutinosabban daráltam a hétköznapokat, de nem igazán ez volt vele a célunk, a túlélésre jó volt, másra nem nagyon.
a seroquelt 4 év után hagytam el, közben ment végig a beszélgetős terápia is. könnyen lejöttem róla, de hónapokig felfokozott allergiáim voltak utána. és ugyanolyan szarul lettem lelkileg-idegileg aztán, mint amielőtt elkezdtem szedni... ezt sem így terveztük, hanem bíztunk benne, hogy rendberakta az agyi folyamataimat.
az olanzapine-t csak rövid ideig szedtem, a mellékhatásai voltak a legjobbak 🙁
szoktak adni antipszichó mellé antidepit, bár lehet, hogy csak a bipoloknak, ezt nem tudom. ezt így már próbáltátok?

Én is quetamint szedek,800 mg-ot,és nálam most az volt a cél,hogy valahogy bírjak élni,mert állandóan bőgtem,nem aludtam. Most már kezd beállni az adag,mert előtte csak 400-at szedtem. Antidepit is szedek,de bipol is vagyok

Oldal 1 / 2Következő