Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

Természetgyógyászat, természetes gyógymódok

ElőzőOldal 6 / 6

ha a skizofrénia kezdeti tünetei megjelennek, mint a nemalvás, befeléfordulás, hangulatingadozás, akkor érdemes elkezdeni szedni halolajkapszulát, v rákolajkapszulát. Az utóbbi kétszer olyan hatékonyan szívódik fel.

 

Ahogy a cikk is írja, napi ~700 mg EPA tartalom és ~500 mg DHA az ideális bevitel, ezt gyakorlatilag 4 kapszula fedezi, reggel 2 este 2

 

Árban vannak eltérések, 3000 és 14 ezer között lehet hozzájutni egy havi adaghoz

 

Azt írja a cikk, h akik már a kezdeti tünetek megjelenésénél elkezdték szedni és 4 hónapig szedték, azoknál megakadályozta a skizofrénia kialakulását

 

6x kevesebb az esélye a visszaesésnek így.

 

oxidatív stressznek, lipid peroxidációnak tudják be az ilyen mentális betegségek okait, mint a skizofrénia, borderline

 

és omega 3 zsírsavakkal (EPA, DHA) ki lehet küszöbölni

Törölt felhasználó reagált erre.
Törölt felhasználó

Kosszonom pillango, ki is fogom probalni oket...

Habar egy Orvosi Egyetemi  varosbol jovok, en mar nem bizok meg sajnos az orvosokban, csak 10 % ban....komoly okaim vannak mindere....edesanyamat Januar 5 en, szemem latara " oltek " meg a korhaban ! ( 76 / 56 os pulzusal nem adsz be eros csilapitot ! ami lealithatja egeszen az igy is gyenge pulzust ...de, beatak ! lealt pesze szegnyenek a szive, ujra - elesztetek es ra csak 2 - 3 orara elhunyt , nyugodjon bekeben ...) 

Segithet az orvos, egy fogfajasban, egy csontoresben ( ez is kerdeses ! ? ....) stb ben , de sajnos velemenyem szerint , plane az utolso idoben, ugylatszik, surun sajnos tobb rosszat csinalnak mind jot ....

Figyelembe veve, hogy a gyogyszerkereskedelem masodok "hatalom " a vilagon, sajnos sokk ugymond orvos tudtaval, nem is csodalkozom mar az " erdmenyeken " 

 

Sokk egeseget kivanok mindenkinek ! es ne feledkezenek meg az "Isten patikajarol " amely sokszor jobb mind az emberi patika ....

Nekem anno a barátcserje tabletta segített megszüntetni a menstruációs görcsöket, kb a szedése után 2-3 hónappal már lényegesen enyhébb volt, később pedig teljesen megszűnt. Amikor abbahagytam a szedését, visszatértek a fájdalmak.

Azelőtt, hogy kipróbáltam volna a barátcserjét, menstruációs görcsök jelentkezésekor cickafarkfű teát ittam, hatásosabb volt, mint a Cataflam nevű fájdalomcsillapító. 

A krónikus álmatlanságomban a nagy dózisú rákolaj kapszula (omega-3) segített és segít jelenleg is. 

Ha rossz a gyomrom, büdös parádi vizet iszok, és az rendbe teszi.

A NEM gyógyszer okozta székrekedés esetén, vagy fogyókúraképpen is, hatásos a következő összetevőkből készülő ital fogyasztása napi rendszerességgel:
-  szűztea 
-  mentatea
- 100%-os ananászlé
- citromlé
- grapefruit leve és húsa
(Nekem bevált.) 

Stresszoldónak, idegnyugtatóként régen citromfű teát ittam.

ÉS:
Rendkívül fontos a helyes relaxációs technika elsajátítása, kellő rutinnal pillanatok alatt ellazíthatjuk magunkat bármilyen feszült idegi állapotban.

en, most 25 ove, vese - ko operaciotol szabadultam meg egy Kolozsvari forasviz segicsegevel 

Tovabba, ferjem piciriazis borbetegsege egeszen meggyogyult a Komuck gomba segicsegevel 

 

Reumamat kezeltem alma ecet es mezel, elmult ameddig ittam naponta 

 

Meg a depresziomban valo kuzdelmemet zenevel, hobby kertel , madar csiriplesel, munkaval " kezelem " mar tobb mind 15 eve, orvosag nelkul ! ...

http://www.collectivewizdom.com/FoodsThatFightSchizophrenia.html

Ha valaki elgondolkodik azon, hogy természetgyógyászhoz fordul, javaslom, előbb olvassa el az alábbi cikket!

http://www.astra-lit.com/Termeszet/elugrom.htm

ElőzőOldal 6 / 6