Tartalmak létrehozásához (vagy Regisztráció) szükséges.

KATTANTSÁGOK

Nem tudom, hogy ezek valóban kattantságok-e?

Plüssmacskázás. Bár ezt az utóbbi időben csak ritkán. Belebetegedett szegényke. :)) A macskánknak mindenféle hangok leadása, mozdulatok mutatása, hogy lássam mit reagál rá. 🙂 Négykézláb mászva a macskát megkeresni, és meglepni, utánozni őt a vakarózásban, mosakodásában, abban, ahogyan a szárazeledelét ropogtatja, morgást imitálni. Azt játszani előtte a kezeimmel, hogy feléje mászik egy nagy pók. Azt képzelni, hogy tombol, dúl a vihar. Villámokat képzelni és dörögni rá a számmal. A szél süvítését utánozni a számmal, szelet kelteni a törülközővel, és figyelni, hogyan mozdulnak el a tárgyak a különféle erősségű lökéshullámok hatására. A kézfejemre csorgatott vizet úgy szétoszlatni ujjaimmal, mintha eső esne, és figyelni a leeső cseppek formálódását a kádon, a vÍzfolyás áramlását, növekedését. Brekegni, mint egy beteg béka, cincogni, mint egy mérgezett egér, ugatni, mint egy fakutya. És még sok egyéb más.

Idézet tőle: pillangó

Nem lola volt az aki egyszer minden topikba olyanokat írt amiben benne volt a vesztes szó?

De igen.

Isten ments bármi rossz szándéktól,csak leírtam hogy egy igazán kattant ember ilyet tesz.

Ja, és Lola... Nem baj, hogy mivel mosom a hajam... Meg ez az egész... nem kell egyből bajra, és negatívitásra gondolni...

az a baj ha vmi ilyesmi tortenik amit lola irt, az ellepi az ember gobdolatait es porog rajta. legalabbis sokan.

 

ez is lehet egy kattantsag 😉

 

en amugy mindent merolegesre es parhuzamosra igazitok pl az ebedloasztalon vagy etteremben 🙂

 

Az igazat megvallva hétköznapi kattantságról, szeszélyekről szól a téma. 😀 Mint ahogy azt ábrázoltam is a topic nyitókommentjében...

lehet. de most mit irt?

Nem lola volt az aki egyszer minden topikba olyanokat írt amiben benne volt a vesztes szó?

Idézet tőle: Mobid2

lola, mostanában úgy írsz mint egy vesztes...

 

Miért? CSak küzd az életével. Te nyertes vagy? akkor oszd meg velünk a tutit, hogy kell "nyertesként" írni !

 

Lola kitartás!! van az hogy túlélésre kell játszani.

lola, mostanában úgy írsz mint egy vesztes...

Mindig jön egy arc, aki ezt komolyan veszi. 😀

Én odaadtam a fiamat az apjának hétvégére és a barom jól berúgott,és a fiam felhivott hogy menjek érte. Hazahoztam,kis idő elteltével megint odaadtam, majd megint berúgott és enni is alig adott neki. Kis idő elteltével megint odaadtam ,és ugy hoztam el,hogy kórházban kötöttünk ki és a drogtesztje pozitív lett benzo ra.Frontint találtak a szervezetében. Ezek a kattant dolgok az életben ..jogos a kérdés,miért adtam oda neki.  Nem tudom. Mert mindíg hittem és bíztam benne hogy talán talán talán.. Tusfürdővel mossátok a hajatokat? Ez legyen a legnagyobb bajotok az életben

teák - milyen jó ötlet!
mosószappannal is lehet hajat mosni, főleg a nagyon zsírosodót. Nem katt.
én magamnak kevertem sampont alverdés (drogeris bió) tusfürdő+ kókuszzsír + teafaolaj + patikai olvasztott kakaóvajból, csak nagyon ki kell öblíteni utána, de ha száraz a haj, akkor ezt sem muszáj.
színek szerint rendezem a szekrényemben a ruhákat (aztán meg fel sem veszem, mert nem megyek ki...).
Szép színű PET-palackokból vágok karikákat és pelenkaöltéssel "beszegem" vagy betekerem fonallal karkötőnek.
Este a xanax után az ágyban megoldok (vagyis megpróbálok) egy HARD sudokut, ha belealszom, az jó.
kikiabálom a világba a bajaimat, aztán megsértődöm, ha reagálnak rá. meg akkor is, ha nem.
Kit Kat 🙂